Propozycje

Co zmienić, a co poprawić?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Re: Propozycje

Post autor: Hector » 10 gru 2012, 21:07

Kily pisze:Zróbcie mi przyjemność i połączcie temat o Realu z tym o Barcelonie to poprę wszystkie dokonane zmiany :wee:
Co prawda temat o Realu założyłem ja ale wtedy jeszcze na forum nikt nie wchodził i próbowałem rozruszać dyskusję byle czym, teraz jestem za tym żeby wszystkie te tematy wrzucono do Primera Division, żeby nie było osobnych tematów o Betisie, Sevilli itd. bo nie jest to potrzebne gdyż dyskusja w nich toczy się raz na 2 lata :P Za to dopóki nie zostaną przywrócone tematy o poszczególnych ligach to będę miał focha na was :smile:

Dziwnie zatytuowany wątek o Benitezie - zmienić nazwę na 'Rafa Benitez' i przenieście
do 'byli zawodnicy / trenerzy' ( a najlepiej zróbcie osobno 'trenerzy VCF' i 'byli piłkarze Valencii' bo bardzo głupio wygląda razem Stankevicius i Flores[/quote]
Nie no właśnie tak jak jest teraz jest elegancko (nie ma sensu robić selekcji) ale z tym żeby przesunąć ten temat nieco niżej (obok transferów) to jestem za.

Sory Dzidek ale wcześniej zdawało mi się że nie ma tych tematów (może ktoś na szybko je z powrotem wrzucił :lol: ).
Obrazek

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 11 gru 2012, 18:37

http://forum.vcf.pl/viewtopic.php?f=21& ... y&start=20
Przywróćcie ten temat (albo połączcie z tym o serialach) :beggin:
Obrazek

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 12 gru 2012, 17:46

Kily pisze:Hector narzeka że mało ludzi na forum a stron od zaj....
Co z tego skoro udzielających się można policzyć na palcach jednej ręki? odwiedzających jest może dużo ale większość z nich wchodzi tutaj jedynie ze względu na typera (wkurza mnie te ciągłe wchodzenie do działu klub z nadzieją na nowe posty a tam jak zwykle są one w typerze...) na dodatek moim zdaniem frekwencja udzielających się spadła, jeszcze ostatnio notorycznie wypowiadali się tutaj VdV23 i Acolith a teraz ich nie widać. Mnie też po tych roszadach jakoś dziwnie się wchodzi na to forum.

Można w ogóle wiedzieć jaka jest przyczyna tych "porządków" na forum? oczywiście zawsze można coś zmienić ale teraz chyba trochę się rozpędziliście z tym "odchudzaniem" :neutral:
Obrazek

Lukasz421
Juvenil

Post autor: Lukasz421 » 12 gru 2012, 21:00

Ja osobiście nie typuje meczów i nie udzielam się ale wierz mi Hector na vcf.pl jestem średnio co 3-4 godziny. W autobusie czasem kiedy mam przerwę ale jak już wróce do domu to pierwsza strona po google którą otwieram to vcf.pl :eheh:
Czytam wasze wypowiedzi na forum, wszyściutkie komentarze pod news'ami ale nie wypowiadam się za dużo. Większość czasu, bo około 85% spędzam go na telefonie i nie wypowiadam się, bo muszę się logować itp. Lenistwo zwykłe i tyle. Przyznaję się :tongue:
Można w ogóle wiedzieć jaka jest przyczyna tych "porządków" na forum?
Przyczyną są miedzy innymi bany użytkowników na shutbox'ie. Sam go dostałem i przez to utworzyłem nowe konto aby móc wypowiadać się na box'ie w czasie meczów. Tego już nie używam. Ideą zwalczania "brzydkich słówek" nie tylko przekleństw było banowanie użytkowników. Niby na tydzień. W moim przypadku okazało się, że to był miesiąc... już nie będę tego komentował, bo dostane kolejnego bana.

Według Ever'a przekleństwo to przekleństwo i nie możne tego jakkolwiek tłumaczyć. Oczywiście sprzeczałem się z naszymi "zarządcami", że można by popuścić oko na te słówka wypisywane podczas meczy. Wiadomo emocje ;)
Osobiście grając w piłkę zdarza mi się przekląć (niekontrolowanie) i się do tego przyznałem. Rozmawiałem kiedyś z pewnym trenerem na luzie, spokojnie i sam się przyznał, że w domu nie wypowiada takich słów ale gdy gra w piłkę towarzysko z kolegami wtedy jest różnie.
Ciekawe co się działo na zlocie gdy nieoczekiwanie wygraliśmy Athletic Bilbao?
Myśle, że coś się tam pewnie komuś wymskneło.

Reasumując...
Nie banujmy użytkowników za takie "wyrażanie emocji". Co innego gdy ktoś w ten sposób kogoś obraża, robi to celowo itp.
Dalsze wnioski wyciągnijcie sami :beer:

P.S
Na stronie znajdziecie mnie pod nick'iem qqsPL.

Awatar użytkownika
Ever
Redaktor honorowy

Post autor: Ever » 12 gru 2012, 23:18

Lukasz421 pisze: Według Ever'a przekleństwo to przekleństwo i nie możne tego jakkolwiek tłumaczyć. Oczywiście sprzeczałem się z naszymi "zarządcami", że można by popuścić oko na te słówka wypisywane podczas meczy. Wiadomo emocje ;)
Osobiście grając w piłkę zdarza mi się przekląć (niekontrolowanie) i się do tego przyznałem. Rozmawiałem kiedyś z pewnym trenerem na luzie, spokojnie i sam się przyznał, że w domu nie wypowiada takich słów ale gdy gra w piłkę towarzysko z kolegami wtedy jest różnie.
Ciekawe co się działo na zlocie gdy nieoczekiwanie wygraliśmy Athletic Bilbao?
Myśle, że coś się tam pewnie komuś wymskneło.
Według każdego człowieka przekleństwo to przekleństwo, a wulgaryzm to wulgaryzm. Czymże innym są powyższe wyrażenia według Ciebie, że moja dawna opinia wywołuje zdziwienie? :)

Zdecydowana większość ludzi przeklina. Czasem odruchowo i regularnie, czasem pod wpływem emocji. Zasadnicza różnica - poruszana przez redaktorów już wielokrotnie - to słowo mówione a pisane.

Rozumiem, gdy na boisku przedryblujesz pięciu zawodników niczym Guardado, a później oddasz strzał w poprzeczkę. Wtedy zdarzy się operować soczystym wulgaryzmem. Nawet, gdy oglądasz nieporadność naszych zawodników, zapewne zdarza Ci się wyrazić pejoratywną opinię takimi zwrotami.

Pisanie jest zupełnie inną kwestią - tym bardziej, że masz znacznie więcej czasu, by zapanować nad emocjami. Chyba nie dopada Cię aż taka złość, żeby podczas meczu wystukać na klawiaturze kilkadziesiąt znaczków + siarczysty wulgaryzm + kliknąć przycisk "Shout", a dodatkowo nie mieć na to wpływu?

Ludzie, czasem trafi się coś, co można tolerować:
Spoiler:
Ale przecież niektórzy układają poetyckie wiązanki, a później tłumaczą, że emocje:
Spoiler:
Mam nadzieję, że potrafisz zrozumieć tę różnicę w tej kwestii. :)

Co do meczu oraz zlotu. Radość była niespotykana, emocje brały górę, ale niektórzy skakali lub padali sobie w ramiona, a nie sypali stereotypowymi najpopularniejszymi polskimi zwrotami. Inaczej, gdy sędzia popełniał błędy lub nasi zawodnicy partaczyli. Wtedy zdarzyło się rzucać fajnymi określeniami.

Ktoś musiał przeoczyć Twoją karę. Najmocniej przepraszamy. Wystarczyło się upomnieć, gdyż człowiek nie jest nieomylny. Wybacz!
http://dominikpiechota.wordpress.com

http://twitter.com/dominikpiechota

"To work hard and have fun, and NOT notice the difference" :)

Awatar użytkownika
woker182
Redaktor

Post autor: woker182 » 12 gru 2012, 23:48

Po:
1. Nikt nie dostaje bana za jedno przekleństwo, więc nie jest to występek, a notoryczne przekraczanie ustalonych norm.
2. To jak strona wygląda (shout, komentarze, forum, irc), świadczy o nas, jako grupie fanów VCF. Chcecie wyjść na rzucających mięsem buców? ;P

Do Evera - cholera to ciężko nawet wulgaryzmem nazwać. Tak jakbyś powiedział, że kurde to wulgaryzm ;p . Wątpię, żeby za takie coś ktokolwiek warna dostał. Soczystych wyrażeń w komentarzach i na shoucie nie brakuje, dlatego właśnie wlepiane są te bany. Jakby tak nie było, byłby istny syf.

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 13 gru 2012, 01:24

Lukasz421 pisze:
Można w ogóle wiedzieć jaka jest przyczyna tych "porządków" na forum?
Przyczyną są miedzy innymi bany użytkowników na shutbox'ie.
Nie o to mi chodzi, bany to tam mam głęboko w tyłku, jeszcze chyba podczas swojej kariery na stronie i forum nie dostałem ani jednego :question: Chodzi mi o porządkowanie forum w sensie uszczuplanie, wywalanie niepotrzebnych i "niepotrzebnych" tematów.
Obrazek

dexter
El Crack del Equipo

Post autor: dexter » 13 gru 2012, 08:33

Spokojnie,zawsze zmiany można odwrócić :) Faktycznie wydaje mi się teraz jakby mało tego wszystkiego było :P Rozumiem usuwanie tematów,na które nikt nie wchodził,ale po co mieszać tam gdzie jednak ludzie się udzielają? Później człowiek czuje się lekko zagubiony i może przestać wchodzić na forum. Ja też dopiero od niedawna się udzielam,chociaż już od długiego czasu odwiedzam stronkę. Spodobało mi się jednak to,a zauważyłem,że można się ciekawych rzeczy dowiedzieć i przyjemnie podyskutować :) Może inne osoby też się w końcu przekonają,a poprzedni bywalcy znów znajdą chwilę czasu aby coś napisać.

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Post autor: VdV23 » 13 gru 2012, 09:04

Hector pisze: moim zdaniem frekwencja udzielających się spadła, jeszcze ostatnio notorycznie wypowiadali się tutaj VdV23 i Acolith a teraz ich nie widać. Mnie też po tych roszadach jakoś dziwnie się wchodzi na to forum.
No niestety...po połączeniu zwłaszcza lig w jeden temat liczba odświeżanych tematów spadła (nie liczę spamera)..nie ma na czym zawiesić oka ,że tak się wyrażę.W skrócie..forum podupada?

Ja w interesujących mnie tematach będę się wypowiadał bo lubię podyskutować.Ostatnio rzadziej bywałem ale spadła na mnie lawina spraw do załatwienia.Już ogarnięte :beer:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Acolith
El Crack del Equipo

Propozycje

Post autor: Acolith » 20 gru 2012, 12:30

Hector pisze: jeszcze ostatnio notorycznie wypowiadali się tutaj VdV23 i Acolith a teraz ich nie widać. Mnie też po tych roszadach jakoś dziwnie się wchodzi na to forum.
Żyję, żyję, troszkę mniej czasu miałem to i trochę mniej się udzielałem. Popieram w 100% twoje (i kilku innych użytkowników) zdanie co do lig zagranicznych, mam nadzieję że szanowna redakcja przywróci stan sprzed roszad

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Propozycje

Post autor: Hector » 20 gru 2012, 17:20

Dobra jako że każdy popiera stary system założę tematy na nowo a te o poszczególnych hiszpańskich klubach fajnie jakby ktoś wrzucił do tematu "wszystko o Primera Division" a jeśli to nie pasuje adminom to po prostu usuniecie...
Spoiler:
Obrazek

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Propozycje

Post autor: Hector » 13 sty 2013, 23:20

Zrobiłem sobie taki test ostatnimi czasy, nie wypowiadałem się na forum ale regularnie je odwiedzałem i powiem szczerze że już totalnie opadła mi chęć na ciągnięcie tego wózka dalej, nie chce się tu afiszować z niczym ale tak naprawdę jak nie ja to nikt poza garstką osób (to jeszcze bardzo rzadko) wstawia jakieś nowinki ze świata futbolu i nie tylko a przecież ostatnio działo się sporo - niestety na forum cisza. Fajnie że są nowi użytkownicy na forum jak szelos czy dexter którzy chyba najczęściej się wypowiadają z tych nowych twarzy i bardzo mnie to cieszy ale no niestety ludność na vcf.pl jest strasznie leniwa, woli się wypowiadać na szutboksie i robić syf pod newsami niż elegancko sobie komentować na forum, jak jeszcze do niedawna nawet nie mając wcale ochoty na pisanie tu postów robiłem to już na siłę aby przynajmniej coś się działo, teraz już to pierdzielę, bardzo mi przykro z tego powodu ale no nie będę się sam na daremno wysilać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dzidek
Redaktor honorowy

Propozycje

Post autor: Dzidek » 13 sty 2013, 23:54

Zainteresowania brak, ale forum skutecznie zubożają facebook i shoutbox. Pracujemy nad licznymi zmianami, nie wdając się w szczegóły postaramy się sprowadzić tutaj więcej ludzi.

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Propozycje

Post autor: Hector » 14 sty 2013, 00:28

Tzn. wiesz, jak mają to być takie zmiany jak ostatnio czyli odchudzanie forum które totalnie podcięło skrzydła nie tylko mi to nie wiem jak to ma dalej wyglądać. Moim zdaniem tutaj żadne wizualne zmiany nic nie dadzą, to przede wszystkim ludzie muszą chcieć, zwykle forum kojarzyło mi się z bardziej ogarniętą społecznością ludzi na danej stronie (oczywiście bez obrazy dla tych z głównej) gdzie po prostu prowadzenie wielkich dyskusji jest śmieszne ale skoro wolą to robić na szutboksie i pod newsami to jak ich zachęcić do forum? taka mentalność niestety. I nie, nie mam ludzi którzy komentują na głównej za jakiś nieogarniętych dzieciaczków tylko chodzi o to że forum jest elastyczne, wielofunkcyjne, można stworzyć bardzo fajne grono i porozmawiać na wszelakie tematy (nie tylko o piłce) a i tak brakuje chętnych, bardzo nad tym ubolewam no ale nie wiem naprawdę jak temu zaradzić, oczywiście wygląd forum jest ważny i również przyciąga/zachęca ale na vcf.pl ludzie to mają chyba głęboko w pupie bo wypowiadają się tutaj stali bywalcy przed i po zmianą wyglądu. Zresztą wystarczy popatrzeć na to ilu użytkowników gra w typerze tutaj na forum - masa osób a nie widzę ich postów w innych tematach (prócz paru wyjątków). Poza tym ostatni czas który przeznaczyłem na swój "test" również pokazał że chęci nawet u tych którzy często tu się wypowiadają nie są zbyt wysokie, nie chcę nikogo osądzać broń boże bo rozumiem że nie każdy ma czas na wypowiadanie się ale jednak jak ja stale daję tutaj jakieś newsy, nowinki, piszę posty to jest jednak większa frekwencja w tematach i może jestem motywacją dla innych ale ja też potrzebuję takiej motywacji która niestety coraz bardziej się wyczerpuje.

:cry:
Obrazek

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Propozycje

Post autor: Hector » 23 lut 2013, 18:02

Gdzieś wcięło w opcjach przy pisania postów skrót do dodawania wideo -> [youtube][/youtube]
Obrazek

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Propozycje

Post autor: VdV23 » 23 lut 2013, 20:16

A co z zegarem odliczającym czas do następnego spotkania?Zdaje się ,że Qnick1986 miał chęć takiego zmajstrować :beer:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dzidek
Redaktor honorowy

Propozycje

Post autor: Dzidek » 24 lut 2013, 00:17

Hector pisze:Gdzieś wcięło w opcjach przy pisania postów skrót do dodawania wideo -> [youtube][/youtube]
Sam kod wciąż działa, widocznie wcięło przy okazji niedawnej aktualizacji. Sprawdzę.

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Propozycje

Post autor: Hector » 24 lut 2013, 13:41

Już nie działa :tongue:
Obrazek

Awatar użytkownika
Dzidek
Redaktor honorowy

Propozycje

Post autor: Dzidek » 24 lut 2013, 14:23

Znaczniki w swoim czasie, za dużo byłoby tego naraz.

solarsky
Juvenil
Kontakt:

Propozycje

Post autor: solarsky » 06 lip 2016, 21:47

jestem nowy, ale zaczme sie wiecej udzielać ;d pociagniemy razem haha

ODPOWIEDZ