Propozycje

Co zmienić, a co poprawić?
Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Re: Propozycje

Post autor: Hector » 11 gru 2011, 21:17

maestro@ pisze:Swoja drogą to az dziw, ze jeszcze nie zostalem zbanowany na forum. W koncu nie od dzis wiadomo, ze jakiekolwiek oznaki nie zadowolenia, czy subiektywnej oceny portalu, sa eliminowane brutalnie juz w samym zarodku.
WTF ? :shock:
Obrazek

Awatar użytkownika
JacekVCF
Pichichi

Post autor: JacekVCF » 12 gru 2011, 08:47

Panowie, każdy z nas ma trochę racji, dlatego proponuję podjąć decyzję (to do redakcji): Do czego w końcu służy ten SB? Miał być do luźnych rozmów - ok. Później wyszło na to, że jednak nie. A teraz mówicie, że będziecie usuwać te, które wam się nie spodobają. No ludzie, luźna pogawędka to także jakaś sprzeczka, czasami wulgaryzm. Wiem, to stoi na marnym poziomie, ale to nie jest niczyja wina, że duża część użytkowników jest nienormalna (weźmy takiego joxera albo fuha). Zrobiliście shouta to trzeba się było tego spodziewać. Ale ucinanie dyskusji, usuwanie ich wypowiedzi to raczej też nie jest dobry pomysł. Bez SB się wcześniej jakoś żyło, lecz odkąd powstał i zaczyna wam się nie podobać to wkrótce i strona opustoszeje. Co byśmy zrobili bez takich 'krzykaczy'? Nuda, nuda i jeszcze raz nuda.
I co z tego, że dzisiaj przegraliśmy? Najważniejsze, żeby nie tracić nadziei na lepsze jutro.

Awatar użytkownika
Kily
Entrenador

Post autor: Kily » 13 gru 2011, 14:26

Sam byłem za shoutem i nadal jestem, ale pytam:
skoro wywala się wpisy z shouta, to dlaczego nie można zrobić logowania do shouta poprzez zalogowanie na głównej, przecież w komentarzach pod newsami viagry nie reklamują, a w shoucie owszem + wiele innych wpisów śmieci...

@ maestro@

gdzie odpalasz to forum, na amidze ? że musisz się tak przebijać... powiedz 'lubię shouta nie lubię forum i wystarczy". Czepiasz się nie wiadomo czego bez powodu, tak samo redakcji..
Ja jestem za przejrzystością i estetyką. Przede wszystkim nie mam zamiaru tracić wzroku na ogarnianie identycznych bezbarwnych użytkowników i ich słowotoku, gdzie nie będzie wiadomo gdzie się wypowiedź kończy gdzie zaczyna nowa..
Od tego mam ciekawsze rzeczy czyli książki.
Użytkownik musi być rozpoznawalny, to ułatwia i przyspiesza wszystko, wchodzę, pierwszy rzut oka i już po avatarze wiem kto i z kim dyskutuje, kto co powiedział.

Oprócz pyskówek i viagry na shoucie pojawiają się też osobnicy którzy nie są sympatykami VCF.
Nie mówię że nie mają prawa wstępu (ale w 99% są zupełnie zbędni) tyle że to strona/shout/forum fanów Valencii, a wpieprzają się ludzie z innych klubów z których mało kto cokolwiek wniósł merytorycznego (tu będę bronił jednak Joxera, nie wrzucać do jednego wora ludzi którzy mają wiedzę o hiszpańskiej lidze z durniami !) poza głupotą i spamem.
Dlatego - LOGOWAĆ LOGOWAĆ LOGOWAĆ !
Tak w ogóle wszystkie, często rozbudowane wypowiedzi, analizy, pod newsami szczególnie dotyczące stricte zespołu RM, FCB, czy Bilbao, powinny się znajdować wyłącznie (!) na forum w tematach o tych klubach. (wyjątki to mecze z nimi).
A tak ja muszę się 'przebijać' przez te bzdety (które mogę na sport.pl i wszędzie wyczytać) niczym maestro@ przez tony grafiki :wink:
A guzik mnie obchodzi sytuacja emocjonalna Kaki czy rozwój Busquetsa.
Obok "gości" mamy także paru fałszywych valencianistas, którzy charakteryzują się tym że więcej wiedzą na temat innych drużyn i lubują się w dbaniu o ich dobre imię.. Goście tak naprawdę za cel obrali sobie szukanie sojusznika heh w swojej gimnazjalnej wojnie i często mają nadzieję że zakończymy ligę na drugim miejscu, za nimi, ale przed tamtymi.. Won !

PS. Za cały kompleks komentarze-forum-shout wstydzić się strasznie nie musimy, ja wolałbym więcej dyskusji o grze i polityce klubu, ale oczywiście popularne tematy stroje, zloty no i teraz hax też dobrze podtrzymują ruch i są potrzebne. Ta społeczność jakby policzyć wszystkich to jest spora (tyle że leniwa/nie ma czasu), jeśli patrzeć ile lat już minęło od sukcesów zespołu Beniteza. Z Sevillą jest sporo gorzej a przecież ich tytuły są przy naszych świeże i w pewnym momencie nawet jakby nas wyprzedzili popularnością w Polsce.. Okazuje się że duch VCF jest silny nawet jak zespół ma gorsze lata.
Zrobić logowanie wszędzie a pozbędziemy się wielu chwastów.
GUAITA VETE YA !

Awatar użytkownika
Nevan
Redaktor

Post autor: Nevan » 13 gru 2011, 15:14

KilyVCF pisze:Sam byłem za shoutem i nadal jestem, ale pytam:
skoro wywala się wpisy z shouta, to dlaczego nie można zrobić logowania do shouta poprzez zalogowanie na głównej, przecież w komentarzach pod newsami viagry nie reklamują, a w shoucie owszem + wiele innych wpisów śmieci...
Trwają prace nad naszym własnym Shoutem, z możliwością logowania. ;)

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 14 gru 2011, 22:00

Przywróćcie mi TEN temat, proszęęęęę :beggin:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ever
Redaktor honorowy

Post autor: Ever » 14 gru 2011, 23:36

Ciekawy temat, już przywrócony. Sam z chęcią porozmawiam na temat aut... :ok:
http://dominikpiechota.wordpress.com

http://twitter.com/dominikpiechota

"To work hard and have fun, and NOT notice the difference" :)

Awatar użytkownika
Dzidek
Redaktor honorowy

Post autor: Dzidek » 15 gru 2011, 22:00

Powtarzam, shout to obecnie jeden z priorytetów, ale niestety trzeba będzie jeszcze poczekać na pełną wersję.

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 13 sty 2012, 23:28

Dzidku Dzideczku, mam pewną propozycję, jako że w temacie klub coraz to mniejszy ruch (obecnie prawie żaden) to mam pewną propozycję. Najpierw wyjaśnię może w czym moim zdaniem leży problem, jak wejdę do tego działu to mam taki widok:
Spoiler:
I teraz prośba, może jednak lepiej zrobić osobny temat na takie obstawianie wyników i wybieranie najlepszych piłkarzy ? Bo nie powiem ale ten temat zaczyna mnie przerażać i na pewno nie służy do tego co mówi nazwa :ok:
Obrazek

Awatar użytkownika
chazz
Juvenil

Post autor: chazz » 27 sty 2012, 22:57

Może się czepiam, ale przydałby się jakiś odnośnik z forum do strony głównej. Nie wiem czy jest ,ale nie moge znaleźć takiego :rolleyes:. Np. w jakby można było kliknąć na to logo vcf.pl.
Z tego co widze to jednak byłoby trochę zabawy z tym bo to jest w całości tło tego div'a #logodesc

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 27 sty 2012, 23:14

No po prawej stronie masz odnośnik na tym pasku "Forum"

A swoją drogą ostatnimi czasy straszne tutaj nudy... :suicide:
Obrazek

Awatar użytkownika
chazz
Juvenil

Post autor: chazz » 27 sty 2012, 23:18

Chodzi mi o odnośnik z forum na główną a nie odwrotnie

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 27 sty 2012, 23:21

Aaaa... sory źle przeczytałem :tongue:
Obrazek

Awatar użytkownika
Acolith
El Crack del Equipo

Post autor: Acolith » 31 sty 2012, 11:02

ches pisze:I teraz prośba, może jednak lepiej zrobić osobny temat na takie obstawianie wyników i wybieranie najlepszych piłkarzy ? Bo nie powiem ale ten temat zaczyna mnie przerażać i na pewno nie służy do tego co mówi nazwa :ok:
Zgadzam się, nie każdy forumowicz gra w obstawianie wyników, więc nie widze sensu, żeby za każdym wejściem do podforum "klub" przedzierać się przez stos tematów związanych z typerami :wink:

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 31 sty 2012, 17:14

Może już lepiej w "Kibice" robić te typowanie no i swoją drogą fajnie jakby te tematy były nie pokazywane na głównej w rubryce "ostatnio na forum" bo nawet nie widać nazwy tego tematu tylko część daty a chyba nie o to chodzi :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 06 lut 2012, 22:14

Proponuję aby ktoś z władz strony sprowadził Joxera do parteru bo to jest niemożliwe co ten koleś wyprawia, już pomijam fakt że rejestruje się na stronie chyba każdego Hiszpańskiego klubu i coś biadoli tzn. nie mam mu za złe, niech sobie robi co chce ale nie wiem jak u innych ale u nas robi straszny syf pod newsami, ciągnie jakieś wątki zupełnie nie związane z newsem, odpisuje na posty w ciągu którego już 20 innych osób zdążyło odpowiedzieć przez co jak zobaczyłem że Joxer się do kogoś odnosi to aż mnie palec bolał bo tak długo kręciłem rolką żeby dojechać do tego posta, kuźwa mać od takich rzeczy jest forum (które swoją drogą powraca do stanu swojej "normalności" czyli nuda nuda i jeszcze raz nuda...) i osobiście nie toleruję takiego syfu ze strony Joxera.
Zresztą na shoutboxie robi to samo...
Obrazek

Algir
Canterano

Post autor: Algir » 06 lut 2012, 22:49

Parafrazując słowa premiera:
Każdy ma swojego Palikota. :cool:

Awatar użytkownika
Kily
Entrenador

Post autor: Kily » 07 lut 2012, 00:01

Baskijski terrorysta terroryzuje vcf.pl !

Propozycja: połączmy strony VCF i Athletic,
na jedno wychodzi :lol:

Takie czasy, fani Puty wpadają kąsać,
nikomu nie chce się ich wywalić, trzeba ich poszczuć Joxem heh, odciążyć trochę Fuha.

A tak na poważnie Joxer powinien założyć stronę całej PD (ma wiedzę do tego) i tam jako mod jechać jak z furą gnoju wiadomo z jakimi klubami :wink:
GUAITA VETE YA !

Awatar użytkownika
Acolith
El Crack del Equipo

Post autor: Acolith » 07 lut 2012, 14:17

Mi się tak podoba, multi-kulti fajne jest :wink: tylko te prowokujące dzieciaki po naszych przegranych meczach bywają irtytujące - największy ich zlot był tu po Realu oraz Schalke (sic!) ale już na to nie można nic poradzić, poza szybkimi banami :tongue:
Użytkownicy tacy jak Joxer, Nizioł, Barsa czy teraz ten Atleti dodają tylko kolorytu na stronce :ok: szkoda jedynie że nie są tak aktywni na forum, ożywiło by się tu nieco

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 07 lut 2012, 15:51

Tzn. ja nie mam nic że oni tu są, niech są, też mi się podoba folklor ale nie żeby Joxer robił tu taki burdel, a że mamy wśród naszych szeregach paru typków którzy szybko się gotują tak więc często włączają się do dyskusji z Joxerem i robi się po prostu mes que un bajzel!
Obrazek

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 02 maja 2012, 14:35

Shoutbox niszczy stronę i tym bardziej forum :sad:
Obrazek

ODPOWIEDZ