Siatkówka

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mucha0029_vcf
Pichichi

Re: Siatkówka

Post autor: mucha0029_vcf » 13 maja 2012, 21:02

VdV23 pisze:Już za tydzień startuje moja ulubiona Liga Światowa ;)

Nie mogę się doczekać na wstawanie o 2.30 w nocy na mecze Kuby ;)
Nom, ja też wyczekiwałem z niecierpliwością Ligi Światowej :yahoo: I także nie mogę się doczekać wstawania o 2 w nocy na mecze Polaków :wee:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Post autor: BartekVCF7 » 13 maja 2012, 21:17

Ja również LŚ się nie moge doczekać i oglądania tej fantastycznej gry Argentyńczyków czy Kubańczyków :ok: .

Niestety Włosi...

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Post autor: VdV23 » 16 maja 2012, 08:27

Nowy image F.Hernandeza ;) Kozacko się prezentuje ;D
Spoiler:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mucha0029_vcf
Pichichi

Post autor: mucha0029_vcf » 19 maja 2012, 11:36

Po 10 latach Brazylia wreszcie na kolanach !!! :yahoo: :wee:

Kapitalny mecz, niesamowita walka z obu stron, fenomenalny doping na trybunach... Swoją drogą atmosfera na meczach Polaków w Kanadzie czy USA jest o wiele lepsza od tej na polskich halach, ale mniejsza o to...

Powinniśmy to zakończyć w trzech setach, ale i tak jest dobrze :ok: Winiarski- klasa sama w sobie, Jarosz- niesamowita pewność i regularność w jego grze...

Myślę, że teraz już to ciśnienie na zwycięstwo z Brazylią zeszło i będzie nam się łatwiej grało z Canarinhos w kolejnych spotkaniach :smile:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Post autor: BartekVCF7 » 20 maja 2012, 19:30

No ale w drugim meczu kompletnie zabrakło koncentracji... Zadziwiła Kanada, ale myślę, że już dalej Kanadyjczycy nie pociągną... Coś mi mówi, że Brazylia wyjdzie z grupy i wygra całą LŚ...

Awatar użytkownika
mucha0029_vcf
Pichichi

Post autor: mucha0029_vcf » 20 maja 2012, 19:56

No akurat to że Brazylia wyjdzie z tej grupy na pierwszym miejscu to jest i będzie pewne... Następna kolejka jest dopiero za 2 tyg. więc zdążą sie troszkę "ogarnąć" z grą i skończą się wpadki...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Post autor: VdV23 » 20 maja 2012, 20:10

Dla mnie faworytem do wygrania LŚ w tym sezonie są Polacy i Włosi ;)No i może Argentyna powalczy...grają pierwszym składem ;D Brazylia -cienka jak barszcz...to już nie ta ekipa co kiedyś...(Sergio rozgrywał przez plecy z drugiego końca boiska i atakował Andre -kosmiczna siatkówka to była). Ruskie grają 3 garniturem... chyba ,że w następnych meczach wrócą gwiazdy ale komentator mówił ,że trenują do IO więc czy ja wiem...Kuba, no niby grają najlepsi z obecnie możliwych ale forma falująca jak zwykle...Simon jeździ quadem po Mediolanie zamiast grać w kadrze...Bułgaria,hmm konflikty wewnętrzne ich wykończą .Poza tym mają ważniejszy turniej kwalifikacyjny do igrzysk...Francuzi w kryzysie od kilku lat...Serbowie i Amerykanie znacznie obniżyli loty po zakończeniu kariery reprezentacyjnych przez Milijkovicia i Ball'a.Reszta ekip bez szans wg mnie ;]
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Post autor: BartekVCF7 » 21 maja 2012, 12:36

VdV23 pisze:Brazylia -cienka jak barszcz
Wydaje mi się, że jednak chwilowo. Moim zdaniem to wciąż największy faworyt do wygrania.

Największe szanse dawałbym Brazyli, Polakom, Włochom i drużynie Niemiec.

Ruskie to 3 czy 4 skład?
Bułgaria - wciąż przybita po przegranych eliminacjach IO. Myślę, że jeżeli nie dadzą rady z drugiego turnieju to w LŚ się kompletnie nie podniosą.
Serbia - to nie to samo co na ME.
Kuba - coś tam grają, ale sukcesu im nie wróżę.
USA, Francja - po prostu nie ma szans, wg mnie bez argumentów aby cokolwiek osiągnąć w tej LŚ.
Argentyna - kocham ich grę, ale w tym roku będzie bardzo ciężko o finałowy turniej.
Reszta bez szans ;).

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Post autor: BartekVCF7 » 10 cze 2012, 19:02

Grupy IO w siatkówce:
grupa a: Polska, Wielka Brytania, Argentyna, Bułgaria(?), Australia, Włochy
grupa b: Brazylia, Rosja, USA, Serbia, Niemcy, Tunezja.

Na IO brakuje mi najbardziej Kubańczyków... ale cóż jakby byli oni to nie byłoby Niemców.

Awatar użytkownika
mucha0029_vcf
Pichichi

Post autor: mucha0029_vcf » 10 cze 2012, 19:56

Nieciekawy układ grup... Musimy zagrać tak by nie wpaść w 1/4 na Brazylię czy Rosję... A w ew. półfinale rzucamy na szalę wszystko co mamy...

Ale mnie wkurzył Bruno swoją wypowiedzią... Polacy nie okazują szacunku Brazylijczykom... Śmiech na sali... Jak wygrywali z nami przez 10 lat to byli mili i kurtuazyjni, a jak przyszły 2 porażki to nagle uprzejmość zniknęła... Gorzej jak Włosi...

To może mamy ich przeprosić za to że jesteśmy lepsi ? :wall:
Dzisiaj przegraliśmy bo graliśmy fatalnie... Choć i tak mieli z nami duże problemy... To świadczy o ich słabości...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Post autor: VdV23 » 11 cze 2012, 08:19

BartekVCF7 pisze:Na IO brakuje mi najbardziej Kubańczyków... ale cóż jakby byli oni to nie byłoby Niemców.

Co wy z tymi Niemcami?Jeden Grozer klasowy gracz ;) Odejdzie Lozano i po Niemcach ;DD
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Post autor: BartekVCF7 » 11 cze 2012, 13:07

VdV23 pisze:Co wy z tymi Niemcami?Jeden Grozer klasowy gracz ;)
Nie tylko ;). Gyorgy jest tam najlepszy, ale Kroom czy Boeme to też gracze dobrej półki. Ogólnie podobają mi się.
VdV23 pisze:Odejdzie Lozano i po Niemcach ;DD
Lozano już nie jest ich trenrem :) .

siergiej86
Juvenil

Post autor: siergiej86 » 11 cze 2012, 21:26

Kubańczycy by wnieśli więcej emocji i fajnej siatkówki na IO, ale w sumie nie powinno nam na tym chyba zależeć :)

ten weekend słaby, ale u Kanarków zawsze się cieżko gra, a szczerze to i po kanarkach i po naszych Orłach widać, że są dopiero na jakimś etapie przygotowań siłowych itp do najważeniejszego turnieju w tym sezonie, a nie w optymalnej formie. Cieszy fakt, ze mimo to momentami już pachnie wielką siatkówką. Tak trzymać i jedziemy po medal.
Ps: trudno przewidzieć, jak będzie wyglądała dyspozycja i skład(kontuzje..) za półtora miesiąca, ale na dzień dzisiejszy to wydaje mi się, że Polacy i Rosjanie główni kandydaci do złota

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Post autor: VdV23 » 24 cze 2012, 09:32

Lozano już nie jest ich trenrem :) .

LOL nie wiedziałem nawet ;)Nie śledzę na bieżąco poczynań ich ekipy.

Czyżby szykował się w tym sezonie turniej finałowy bez Rosji? :yahoo: Jak na razie bardzo blisko awansu są Amerykanie i w końcu dobrej nie falującej formie Kubańczycy ;DD Finały w Bułgarii?Ciekawy jestem czy uciułają te 0,5 mln euro na organizację turnieju...bo Serbowie już w gotowości by przejąć to przedsięwzięcie :idiot: ;)

Znamy terminarz na IO...najpierw Włochy na rozkładzie, potem Bułgaria i Argentyna .Na końcu dopiero Wlk.Brytania i Australia.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Post autor: BartekVCF7 » 24 cze 2012, 09:51

VdV23 pisze:Czyżby szykował się w tym sezonie turniej finałowy bez Rosji?
Chyba tak i oby tak, ale mam chwilami odczucie, że ta LŚ jest w tym roku bez sensu. Połowa drużyn gra 2/3 składem. Rosja jest jedną z tych ekip. Dopiero w tym weekendzie mieli silniejszy skład bo grali u siebie. Tak samo np. Włosi, Argentyńczycy...

PS. Zibi Bartman w Resovii :eheh: .

Awatar użytkownika
Paranaue
Juvenil

Post autor: Paranaue » 24 cze 2012, 10:11

i myslisz ze Bartman na długo zagrzeje miejsce w Resovii ? :D

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Post autor: BartekVCF7 » 24 cze 2012, 16:18

Paranaue pisze:i myslisz ze Bartman na długo zagrzeje miejsce w Resovii ? :D
Ja w niego wierzę mocno. Jest lepszy od Schoepsa i jestem zadowolony. A czy na długo przyszedł to się okaże.

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Post autor: VdV23 » 25 cze 2012, 10:17

PS. Zibi Bartman w Resovii :eheh: .

Ciekawe czy zabawi dłużej niż jeden sezon ;) Szczerze mówiąc myślałem już ,że wybierze tą bajeczną ofertę z Korei Płd.

Rosja przegrała z Kubą u siebie wczoraj 1:3 i nie ma już szans na turniej finałowy ;) :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Obrazek
Obrazek

szelo
Juvenil

Post autor: szelo » 02 lip 2012, 10:23

Mi strasznie szkoda że Kuba nie pojedzie na IO. Mają jak zawsze młody skład,czasami w to nawet nie dowierzam,bo u nas za talent uważają 22-23 latków,a taki Leon gdy miał 14 lat debiutował w kadrze! W ogóle dla mnie Wilfredo to jeden z najlepszych siatkarzy na świecie,ubolewam tylko nad tym że nie może grac i rozwijać się w Europie...

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Post autor: VdV23 » 02 lip 2012, 11:51

W turnieju finałowym LŚ w Sofii gramy w grupie z Brazylią i Kubą.Szykują się kapitalne mecze ;D
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ