Siatkówka

ODPOWIEDZ
szelos
Pichichi

Re: Siatkówka

Post autor: szelos » 14 paź 2012, 17:11

Akurat to wiem od dawna, to samo się tyczy Simona, który ma grac w Coprze Piacenza :question:

Jak już jesteśmy przy temacie to Al Rayyan ma ciekawy skład: Lee, Rodrigao, Mikko Oivanen czy bracia Bratoev, na papierze wygląda to naprawdę fajnie.

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Post autor: BartekVCF7 » 14 paź 2012, 21:03

VdV23 pisze:Ogląda ktoś KMŚ ?
Ogląda, ale nie wszystkie mecze. Jutro czekam na to, że Zenit zleje skrę. Im wyżej to uczyni tym lepiej.
VdV23 pisze:W Brazylijskim Sada Cruzeiro grają Yadier Sanchez i Leal Odczekał swoje i ma grać
Fajnie znów zobaczyć Leala. Bardzo dobry siatkarz, darzę go dużą sympatią.

Bardziej niż na KMŚ skupiam się na PlusLidze. Te KMŚ trochę nie mają sensu rozgrywania w tej Arabii czy gdzieś tam (nie wiem gdzie dokładnie). W Polsce przyszłaby całą hala, a tam co... pustki...

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Post autor: VdV23 » 15 paź 2012, 08:35

BartekVCF7 pisze:Fajnie znów zobaczyć Leala. Bardzo dobry siatkarz, darzę go dużą sympatią.

Ale przytył 20 kg...waży już ponad setkę i chyba stracił trochę szybkości...tak mi się wydaje. I nie serwuje już chyba tak jak kiedyś...(chodzi o ruch ciała). Mam tylko nadzieję ,że wie co robi :devil:

No na hali pustki ale szejk płaci szejk wymaga :tongue: Wanio świetnie komentuje, mój ulubiony komentator siatkarski.Zawsze zarzuci jakimś dowcipem albo ciekawostkami jak wczoraj o Katarze.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Siatkówka

Post autor: VdV23 » 28 kwie 2013, 06:21

León i Diaz wykluczeni z reprezentacji... :suicide: :suicide: :suicide: A tak czekałem ,że znów ich zobaczę w akcji, zwłaszcza tego pierwszego...

http://www.trabajadores.cu/news/2013042 ... -de-la-sel
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Siatkówka

Post autor: BartekVCF7 » 28 kwie 2013, 13:31

VdV23 pisze:León i Diaz wykluczeni z reprezentacji... :suicide: :suicide: :suicide: A tak czekałem ,że znów ich zobaczę w akcji, zwłaszcza tego pierwszego...

http://www.trabajadores.cu/news/2013042 ... -de-la-sel

Ale są tego plusy! http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... -rzeszowie

Jeśli zaś chodzi o Wilfredo Leona, to z informacji Strefy Siatkówki wynika, iż młody Kubańczyk już od pewnego czasu przebywa w Rzeszowie...
:yahoo:

A tak poza tym to się im nie dziwię. Bo co będą w lidze kubańskiej robić? Oni nie pierwsi, nie ostatni :)

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Siatkówka

Post autor: VdV23 » 28 kwie 2013, 16:03

BartekVCF7 pisze: Bo co będą w lidze kubańskiej robić?
Ciężko to nawet nazwać ligą...rozgrywki trwają tam 3 tygodnie i jest tylko kilka drużyn "nazwy miast" ;) Resztę roku gracze normalnie śmigają do pracy/szkoły.Przed LŚ tylko miesięczne zgrupowanie i tyle właściwie .

Widziałem to info o Rzeszowie...no ale to i tak 2 lata pauzy będzie musiał ewentualnie odbyć...
BartekVCF7 pisze:Oni nie pierwsi, nie ostatni :)
Pewnie ,że tak.Ale dla mnie siatkówka reprezentacyjna to jest coś :ok: klubowa jakoś dużo mniej mnie interesuje.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Siatkówka

Post autor: BartekVCF7 » 02 maja 2013, 10:41

Jednak nic z tego. Leon raczej nie zawita do Rzeszowa, ani do żadnego klubu polskiego :(
Informacje podał Jerzy Mielewski.

Natomiast są informacje jakoby Resovia i Skra miały stoczyć walkę o Facundo Conte! O tak, jak najwięcej argentyńskich perełek w naszej lidze!

Awatar użytkownika
KempesVCF
Redaktor
Kontakt:

Siatkówka

Post autor: KempesVCF » 02 maja 2013, 15:28

Mam nadzieję, że Skra tę ewentualną walkę wygra :wink: W końcu trzeba odbić "majstra" w przyszłym sezonie :D

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Siatkówka

Post autor: VdV23 » 02 maja 2013, 15:53

Argentyńczycy ok, ale ja tam czekam na jakiegoś Kubańczyka...np. Leal, Simon,Michael Sanchez czy Hierrezuelo :beer: Na chwilę obecną to nie możliwe ale w przyszłości kto wie ;)Obojętnie w jakim klubie nawet :rolleyes: Ten ostatni ponoć ma grać w lidze ARG w Drean Bolivar z Gibą :smile:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Siatkówka

Post autor: BartekVCF7 » 02 maja 2013, 17:05

KempesVCF pisze:Mam nadzieję, że Skra tę ewentualną walkę wygra :wink: W końcu trzeba odbić "majstra" w przyszłym sezonie :D
Już, już :question: Teraz czas na wieloletnią dominację Resovii :wink:

Natomiast chyba jednak Resovia zrezygnowała z Conte. Podają, ze Penchev w Rzeszowie. W zasadzie to się cieszę, ale z drugiej strony czuje mały niedosyt... :oops:

VdV23 pisze:Ten ostatni ponoć ma grać w lidze ARG w Drean Bolivar z Gibą
Ed: A Giba to chyba ostatni rok już gra. Przynajmniej tak zapowiadał.

Awatar użytkownika
KempesVCF
Redaktor
Kontakt:

Siatkówka

Post autor: KempesVCF » 02 maja 2013, 17:34

BartekVCF7 pisze:Teraz czas na wieloletnią dominację Resovii :wink:
Nigdy! :lol:

Mnie bardzo ciekawi jak zespól Skry będzie się prezentował pod kierownictwem Miguela. Dla mnie to trochę ryzykowna decyzja, coś jak Valencia z Pelle. Oby skutek był inny.

Co do samych transferów to dużo obiecuję sobie po Nicolasie, bo za Wroną jakoś nie przepadam. Ale może mnie pozytywnie zaskoczy. :)

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Siatkówka

Post autor: BartekVCF7 » 02 maja 2013, 18:33

KempesVCF pisze:Mnie bardzo ciekawi jak zespól Skry będzie się prezentował pod kierownictwem Miguela. Dla mnie to trochę ryzykowna decyzja, coś jak Valencia z Pelle. Oby skutek był inny.
Dziwny ruch. Falasca jeszcze gra o mistrzostwo w Rosji, a już jest trenerem... Nie ma żadnego doświadczenia, Skra ma nowy skład, jakoś wątpię aby odzyskała mistrza. Priorytet to powrót do czwórki.
KempesVCF pisze: Wroną jakoś nie przepadam. Ale może mnie pozytywnie zaskoczy. :)
Dobry grajek. Co innego, ze rozbiór Delecty mnie denerwuje :mad: Jeden dobry sezon, polubiłem ten zespół a tu już ich nie ma... Antiga, Konar i teraz Wrona. Masny też chyba pójdzie do Jastrzębia...eh...

Awatar użytkownika
KempesVCF
Redaktor
Kontakt:

Siatkówka

Post autor: KempesVCF » 02 maja 2013, 19:25

No Antiga wraca do Skry również, więc można powiedzieć, że podwójnie ich osłabią. Jak Falasca się sprawdzi to z taką ekipą o czwórkę jestem spokojny. Ale to on właśnie jest największą niewiadomą...

Co do samej Resovii, to bardzo żałuję, że tamtym roku Grozera pożegnali. Bardzo cenię jego umiejętności. No i siłę ataku oczywiście :lol:

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Siatkówka

Post autor: BartekVCF7 » 03 maja 2013, 11:56

Czwórka dla Skry być musi. Delecta już może nie być taka silna, a to poniekąd może być klucz by tam awansować.
KempesVCF pisze:Co do samej Resovii, to bardzo żałuję, że tamtym roku Grozera pożegnali. Bardzo cenię jego umiejętności. No i siłę ataku oczywiście
Gość był niesamowity. Dał nam pierwszego mistrza Polski po 39 latach...
[BBvideo 560,320][/BBvideo] Mina Danielka na koniec mówi wszystko :tongue:

Szkoda, ze nie został...eh...świetny zawodnik. Czemu odszedł? Dłuuuuga historia, głównie chodziło o pieniądze, które w Rosji są o wiele większe...

Awatar użytkownika
KempesVCF
Redaktor
Kontakt:

Siatkówka

Post autor: KempesVCF » 03 maja 2013, 21:26

No cóż, Grozer to klasa sama w sobie :) Moja WF-istka jest w niego zapatrzona jak w obrazek :lol:

Pieniądze większe, ale chyba już niedługo - poziom ligi stale rośnie, najlepszym dowodem są 3 zespoły w CL w tym sezonie, będzie na co popatrzeć :popcorn:

Mam nadzieję, że przyjdą do Polski super-silni sponsorzy, również do Bełchatowa, żeby byli znów na szczycie. :wink:

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Siatkówka

Post autor: BartekVCF7 » 06 maja 2013, 21:13

No i Conte w Skrze. Można mówić, ze Uriarte, że Wrona, że Antiga, ale Conte to jest ogromne wzmocnienie dla Bełchatowian.
Natomiast Skrę opuszcza Atanasijević. Serb mnie nie przekonywał, przereklamowany. Wlazły wróci na atak i Skra powinna grać zdecydowanie lepiej. Sądzę, że to może być najgroźniejszy rywal do zdetronizowania Resovii...po transferach widać, ze szukają "czegoś nowego". To jak najbardziej może wyjść na dobre.

Awatar użytkownika
KempesVCF
Redaktor
Kontakt:

Siatkówka

Post autor: KempesVCF » 06 maja 2013, 22:01

Mam nadzieję, bo jednak jest też osłabienie - Winiar odchodzi

Może nigdy nie był moim ulubieńcem, ale umiejętności miał. I jeszcze coś bezcennego, czyli doświadczenie wielkie.

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Siatkówka

Post autor: VdV23 » 07 maja 2013, 07:51

Wietrzenia składów ciąg dalszy :beer: Chodziły plotki ,że Kurek wróci do Skry a tymczasem ucieka z Rosji do Włoch :popcorn: A we Włoszech pasjonująca batalia o scudetto...zawsze wygrywają gospodarze i mamy remis 2-2 Trento vs Piacenza....5 mecz decydujący w Trento 12 maja o 17.00...transmisja w Rai Sport 2...212 kanał w dekoderze Polsatu, nie kodują transmisji :beer: Polecam :ok:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Siatkówka

Post autor: BartekVCF7 » 07 maja 2013, 14:29

Finały są tam na wysokim poziomie. Stawiam, że tradycja będzie podtrzymana i wygra gospodarz. Jestem za Coprą (bo De Cecco <3), lecz sądzę, że mistrza zgranie Trentino. Finał niby bez Cuneo, bez Maceraty, a jednak potrafi być ciekawy :)
VdV23 pisze:5 mecz decydujący w Trento 12 maja o 17.00...transmisja w Rai Sport 2...212 kanał w dekoderze Polsatu, nie kodują transmisji Polecam
Transmitują też w TVP Sport, jednakże chyba wybiorę Rai :beer: . Tam nie będzie Laskowskich czy innych Hellerów... :popcorn:

kubastepniak22
Juvenil

Siatkówka

Post autor: kubastepniak22 » 07 maja 2013, 18:14

Też chętnie obejrzę ten finał i podobnie jak kolega powyżej jestem za Piacenzą i tak samo uwielbiam De Cecco. ALe Trentino wciąż bardzo mocne więc troszkę wątpie.

Apropos Resovi nie kumam i polityki do atakujących. Wcześniej Grozera oddali teraz bartmana, a za rok pewnie Konarskiego :think:

ODPOWIEDZ