Siatkówka

ODPOWIEDZ
MatjeVCF
Juvenil

Re: Siatkówka

Post autor: MatjeVCF » 02 lip 2012, 12:34

W drugiej grupie zagrają Bułgaria(gospodarze), Niemcy i Stany Zjednoczone. Druga grup jest wyraźnie słabsza od naszej.

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Post autor: BartekVCF7 » 02 lip 2012, 22:02

MatjeVCF pisze:W drugiej grupie zagrają Bułgaria(gospodarze), Niemcy i Stany Zjednoczone. Druga grup jest wyraźnie słabsza od naszej.
To już jest standardowe. Rok temu Polacy tak samo sobie zrobili grupę z Argentyną, Włochami i Bułgarią, a druga to była Rosja, Brazylia, Kuba i USA. Jak dla mnie faworytem do wygranej w tej LŚ są Polacy bez dwóch zdań.

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Post autor: VdV23 » 03 lip 2012, 08:26

Dla mnie też faworytem Polacy.Taka okazja do zwycięstwa LŚ nie prędko się powtórzy.Marzy mi się ,że wyjdziemy z grupy razem z Kubą a potem zlejemy Niemców ;D

W środę hit Kuba - Brazylia.Nasi inaugurują w czwartek z Brazylią ;D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Angulo
Taquillero

Post autor: Angulo » 03 lip 2012, 14:29

Jak dla mnie faworytem do wygranej w tej LŚ są Polacy bez dwóch zdań.
Jak również do złotego medalu na IO w Londynie.
Obrazek

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Post autor: BartekVCF7 » 04 lip 2012, 11:45

Angulo pisze:
Jak dla mnie faworytem do wygranej w tej LŚ są Polacy bez dwóch zdań.
Jak również do złotego medalu na IO w Londynie.
Tak tylko, że na IO już nie największym (może to i lepiej). Bo co do LŚ to Polska jest największym fawortem dla mnie. Na IO będą już Rosjanie, Serbowie, Włosi, Argentyńczycy pierwszymi składami. IO to będzie zupełnie inna impreza.

szelo
Juvenil

Post autor: szelo » 05 lip 2012, 18:12

Mam nadzieję że ten mecz ostudził zapały niektórych forumowiczów. Jednak może kiedyś Anastasi pójdzie po rozum do głowy i zacznie stawiać na Zagumnego bo jest po prostu lepszy od Łukasza, czas już przestać strzelać fochy, na IO muszą grac najlepsi. Co do następnego meczu - musimy się poprawić, wyraźnie widać że Leon i spółką są w formie i będą chcieli wygrać te LŚ.

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Post autor: VdV23 » 05 lip 2012, 20:05

Aaaa w końcu pozbyliśmy się kanarków ;) Z Kubą jutro będzie emocjonujące spotkanie ;D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Post autor: BartekVCF7 » 05 lip 2012, 21:00

I 3:2!!! Strasznie się cieszyłem z tej wygranej, niesamowicie! Ta Brazylia mnie już tak wkurza... powiedziałbym, że to taka reprezentacyjna Skra Bełchatów. Najważniejsze, że Polska wygrała. Świetny mecz Zagumnego! Guma pokazał, że jednak wciąż jest lepszy od Żygadły. Jak już wcześniej kolega mówił trzeba poprawić serwis, a wciąż to Polska będzie głównym faworytem do złota w Sofi. Jutro z Kubą szykuje się niezwykle ciekawy pojedynek (nie wiem czy go zobaczę :/ )

Awatar użytkownika
mucha0029_vcf
Pichichi

Post autor: mucha0029_vcf » 06 lip 2012, 11:30

Nieważne na kogo trafimy w półfinale to powinniśmy dać radę jeśli zagramy na swoim wysokim poziomie...

Wreszcie mamy spokój z Brazylią..
Obrazek
Murilo: No to pograliśmy, panowie...
Theo: Nasz samolot jeszcze nie zdążył wrócić do Brazylii...
Lucas: I don't wanna play with Poland anymore
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Post autor: VdV23 » 06 lip 2012, 21:38

Dziś komentator mówił ,że Brazylijczycy musieli zmieniać rezerwacje samolotów bo mieli na poniedziałek ha ha

Półfinał gramy z Bułgarią ,która moim zdaniem odpuściła mecz z USA...chcieli grać z nami?Bardzo możliwe ;)Ja liczyłem ,że my w półfinale zagramy z jankesami ,tymczasem to problem kubańczyków ,którzy z USA ostatnio przegrywają niestety...liczę jednak na finał Polska -Kuba ;D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Post autor: BartekVCF7 » 06 lip 2012, 23:06

VdV23 pisze:liczę jednak na finał Polska -Kuba ;D
I taki będzie ;) ! Zresztą Polska musi wygrać tą LŚ, nie mogę przegrać zakładu ;D!

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Post autor: VdV23 » 07 lip 2012, 21:34

Mamy finał!! Szkoda trochę Kuby...Amerykanie byli minimalnie lepsi. Ale jutro pomścimy Leona i spółkę ;D Trzeba serwować wszystko w Andersona, jest kiepski na przyjęciu-koledzy nieźle go kryją i priorytetowa sprawa, zatrzymać Stanleya blokiem.Bez tego będzie ciężki mecz.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Post autor: BartekVCF7 » 08 lip 2012, 10:03

Polacy zasłużenie w finale!!! Aczkolwiek szkoda mi Bułgarów - fajny zespół mają. Dzisiaj im kibicje w starciu o 3. miejsce.

Trzeba sobie jeszcze powiedzieć, że sędziowanie to SKANDAL. Najpierw arbitrzy zabrali parę punktów Polakom, później skrzywdzili Bułgarów w 3 secie... Jednakże Polska była lepszą ekipą i dzisiaj z USA obstawaiam 3:1 dla biało-czerwonych!

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Post autor: VdV23 » 09 lip 2012, 19:10

No i koniec tej jakże niezwykle udanej dla nas Ligi Światowej ;( Szkoda, nasi dopiero się rozkręcali ;D Cieszy awans w rankingu FIVB...jeszcze kapkę i wyprzedzimy ruskich ;DDD

Dobrze ,że tylko w tym sezonie był taki system rozgrywania spotkań bo jakoś dziwnie to było...;D

Kuba jednak na podium :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Mam nadzieję ,że w nowym sezonie zagrają już u siebie ;D

Juantorena wyraził chęć gry dla reprezentacji Włoch... :suicide: :suicide: :suicide: A liczyłem bardzo ,że zobaczę go jeszcze w kubańskich barwach ;(

Chyba wypadł im jeszcze Fernando Hernandez już na amen....ale już niedługo pojawią się chyba nowe talenty...wczoraj zakończył się turniej mistrzostw Ameryki Środkowej i Karaibów do lat 19. Rzecz jasna Kuba zlała wszystkich a popłoch siał niejaki Osmany Uriarte...zdobył m.in 36 pkt w jednym meczu i zgarnął 3 nagrody w tym MVP.

To teraz czekamy na IO i złoto naszych !!:)
Obrazek
Obrazek

szelo
Juvenil

Post autor: szelo » 09 lip 2012, 19:48

Dodam jeszcze że Osmany Uriarte był w szerokiej kadrze Kuby na tegoroczną LŚ (rocznik 1995).

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Post autor: BartekVCF7 » 10 lip 2012, 21:55

Polacy byli całkowicie nie do powstrzymania! Świetna gra! Myślę, że z taką grą na IO nikt nie da im rady, grali fenomenalnie!

PS. I po meczu o 3 miejsce jeszcze bardziej mi (i pewnie nie tylko) szkoda, że Kuba nie jedzie na IO .... :(

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Post autor: VdV23 » 10 lip 2012, 22:31

BartekVCF7 pisze:PS. I po meczu o 3 miejsce jeszcze bardziej mi (i pewnie nie tylko) szkoda, że Kuba nie jedzie na IO .... :(

No w tym sezonie ich już nie pooglądamy , ale za rok się nadrobi ;) Oprócz LŚ szykuje się Puchar Wielkich Mistrzów ;D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Post autor: VdV23 » 23 lip 2012, 08:59

Michael Sanchez (CUB) i ostatnio Lokomotiv Nowosibirsk rozwiązał kontrakt z tym zespołem i wraca na Kubę. Powodem jest bardzo zły stan zdrowia jednego z członków najbliższej rodziny...

Pierwszy raz słyszę ,że sportowiec rzuca karierę dla rodziny...wielki szacunek dla Michaela.

A już myślałem ,że znów go zobaczę w LM w tym sezonie...no ale może w takim razie wróci jakoś do reprezentacji skoro będzie w kraju ;)

Sancheza w Lokomotivie zastąpi Stanley ;D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Post autor: BartekVCF7 » 05 sie 2012, 10:04

To zmienili herb mistrza... jestem zawiedziony...
Obrazek

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Post autor: VdV23 » 14 paź 2012, 16:56

Ogląda ktoś KMŚ ?

W Brazylijskim Sada Cruzeiro grają Yadier Sanchez i Leal :beer: Odczekał swoje i ma grać :popcorn:
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ