Siatkówka

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kaka
Jugador del Primer Equipo
Kontakt:

Siatkówka

Post autor: kaka » 12 lut 2007, 08:27

Witam wszystkich...

Byłem bardzo zdziwiony ze nikt jeszcze nie napisal takiego tematu,w koncu siatkówka to druga pod względem popularnosci dyscyplina sportowa w Polsce ;)

Jako że w Krakowie nie ma żadnych dobrych zespołow kibicuje BOT Skrze Bełchatów.

Faworyci ligi polskiej:
:arrow: Bot Skra Bełchatów
:arrow: Jastrzębski Węgiel
:arrow: PZU AZS Olsztyn

Wkret Met wydaje sie zbyt słaby.

:arrow: Co sądzicie o tym ze Wlazły nie chce grac w Lidze Światowej :?:

GlosteRR
Canterano

Post autor: GlosteRR » 12 lut 2007, 10:43

mam rozumieć że tylko dobrym zespołom kibicujesz....spoko koleś jesteś :/
CIDERLAND

Awatar użytkownika
kaka
Kontakt:

Post autor: kaka » 12 lut 2007, 20:55

Nie po prostu lubie Skre Bełchatów od wczesnej podstawówki,nawet jakby grali ogony to i tak bym im kibicował. :brawo:
Tylko Wisła K. i Valencia!!!!!!
Amunt!!!!!!

GlosteRR
Canterano

Post autor: GlosteRR » 13 lut 2007, 10:28

to pisz jaśniej byś się nie musiał tłumaczyć!

Co do siatki to nie przepadam za oglądaniem chyba że to liga światowa. Lubię nawet rep. Serbi & Czarnogóry. Bardzo dobzi zawodnicy.
CIDERLAND

Awatar użytkownika
kaka
Kontakt:

Post autor: kaka » 13 lut 2007, 16:18

Serbia to była dobra kiedyś,pokolenie Milijkovicia odchodzi,to jakże wspaniałe pokolenie Mistrzów Olimpijskich.Po prostu wiek robi swoje.
Amunt!!!!!!

Awatar użytkownika
LISEK
Taquillero
Kontakt:

Post autor: LISEK » 16 lut 2007, 08:06

Tu się z Kaka zgodzebo Serbia grała bardzo dobrą siatkę a teraz niestety siatkarze w reprezentacji to już ludzie którzy zbliżają sie ku końcopwi kariery. Wiadome że z wiekiem sprawnośc fizyczna spada. Na dodatek Serbowie nie mają kim zastąpić tych weteranow poniewaz takobych dobrych zawodnikow ktorzy zastąpili by ich nie ma :( .

W polskiej lidze kibicuje Wkręt Metowi AZS Częstochowa czasem wpadne na mecz bo nie mam tam daleko. Ale widze że założyciel tematu już wykluczył tą drużynę z walki :/ .

Awatar użytkownika
kaka
Kontakt:

Post autor: kaka » 16 lut 2007, 15:42

Nie da sie ukryc że Wkręt-Met nie jest tak mocny jak Jastrzębie,Skra czy Pzu Azs Olsztyn.

Jednak do fazy play off powinni sie dostac. ;D
Amunt!!!!!!

Awatar użytkownika
MatiK
Taquillero

Post autor: MatiK » 20 lut 2007, 10:51

Niewiem moze i Wkręt-Met jest dobry. Ale napewno jest słabszy od Jastrzebskiego Wegla i BOT Saka Bełchatów. :lol: :mrgreen: :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
fred
Juvenil
Kontakt:

Post autor: fred » 20 lut 2007, 15:17

1) Nie wiem piszemy oddzielnie
2) nie sądzę żeby Wkrętaki były słabsze od Węgla gdyż poczyniły w tym sezonie znaczące wzmocnienia, na razie po prostu nie są zgrani
Nazywaj mnie jak chcesz

Awatar użytkownika
kaka
Kontakt:

Post autor: kaka » 20 lut 2007, 15:28

OD Jastrzębi to może nie są słabsi ale od Skry i PZU AZS-u Olsztyn to już na pewno. :brawo: ;D :lol:

A moja ukochana Skra odpadła z Lgi Mistrzów :cry:

Awatar użytkownika
MatiK
Taquillero

Post autor: MatiK » 22 mar 2007, 09:09

Mysle ze w tym roku mistrzem bdezie Jastrezbski Węgiel. Ma teraz dobra forme i bardzo mało pkt. traci do lidera. Jak teraz wezma sie do robaty i beda wygrywac maja zawpewnione pierwsze miejscie.

Oto pierwsza 6 która sie jescze liczy:
1. BOT Skra Bełchatów 17 49:14 46
2. PZU AZS Olsztyn 18 46:18 43
3. KS Jastrzębski Węgiel 17 38:25 32
4. Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa 17 40:34 28
5. Asseco Resovia Rzeszów 18 37:34 28
6. Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 17 28:33 23

Visca el Jastrzebski Wegiel.
Obrazek

Awatar użytkownika
LISEK
Taquillero
Kontakt:

Post autor: LISEK » 17 kwie 2007, 00:14

No i kolejne trofeum powędruje do Bełchatowa. W finale Pucharu Polski pokonali PZU AZS Olsztyn dość gładko bo 3:0. Bełachatów w ostatnich latach dominuje, a szkoda bo nie lubie kiedy wygrywa faworyt (chyba że w jakims meczu Valencia jest faworytem :D ).

Najbardziej szkoda mi było głupiej przegranej w półfinale AZSu Częstochowa. Jak można przegrać piątego decydującego seta wygrywając w pewnym momencie 11:7?? Szkoda.

Awatar użytkownika
KOŁCZ
Juvenil
Kontakt:

Post autor: KOŁCZ » 17 kwie 2007, 08:09

nie, zostało określone czy to temat o męskiej czy damskiej siatkówce, więc wbije i swojego posta
kibicuje Pałacowi Bydgoszcz, w sumie to kojarzy mi się on bardzo z VCF, czyli mocne przywiązanie do barw klubowych, wielu krajowych zawodników, no i świetni kibice :brawo:

w tym sezonie dość mozolnie nam idzie walka o medale, głównie z powodu odejścia pierwszej rozgrywającej-Madzi Godos (swoją drogą chyba najlepszej w tym fachu w Polsce), ale mam nadzieję, że spokojnie to pudło osiągniemy

Jeśli chodzi o męską to w sumie nie przepadam za oglądaniem dwu metrowych bysiorów, swojego czasu jednak kibicowałem Czewie głównie z powodu, że grał tam Winiarski (chłopak z Bydgoszczy), poza tym ich skład opierał się głównie na wychowankach, lub ludzi długo związanych z tym klubem za co mieli u mnie wielkie plusa

nawiązując jeszcze do tematu siatki pozdro wielkie dla kibiców Calisi :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jacio
Taquillero
Kontakt:

Post autor: Jacio » 04 maja 2007, 10:57

No i w końcu finał. 3 raz z rzędu taki sam. Skra Bełchatów zagra z Jastrzębskim Węglem. Ja od paru lat kibicuje Skrze Bełchatów i mam nadzieje że w tym sezonie to oni zwyciężą PLS.

Awatar użytkownika
miancio
El Crack del Equipo
Kontakt:

Post autor: miancio » 04 maja 2007, 19:47

Ja jako, że jestem z Bartoszyc (ok. 100 km od Olsztyna) kibicuje AZS'owi :) co jakieś półtora miesiąca jeżdże na mecze z kolegami :P mam autografy prawie całego składu AZS a zdobyć łatwo nie było ;d i do tego mam koszulke a na niej zdjęcie ze mną i ... Mariuszem Wlazłym :D Dodatkowo sam uprawiam siatkówke ;P Jako 6 klasista :mrgreen: zostałem wicemistrzem województwa w trójkach ;d wygraliśmy z tymi 6 klasistami z Olsztyna 25:6 xD Polegliśmy z wybornym Kętrzynem, który został zresztą mistrzem Polski ;p eh...
Obrazek

Awatar użytkownika
marcin90
Pichichi
Kontakt:

Post autor: marcin90 » 09 maja 2007, 19:55

LISEK pisze:Jak można przegrać piątego decydującego seta wygrywając w pewnym momencie 11:7??
A powiedz mi jak można prowadzić 2:0 w setach i 22:17 w trzecim i przegrać mecz o finał Ligi Światowej?
Obrazek

Najlepsi polscy kibice !!!

Awatar użytkownika
kaka
Kontakt:

Post autor: kaka » 11 maja 2007, 07:49

Zblizają sie piatkowe mecze Jastrzebi i Skry.W rywalizacji do trzech zwyciestw jest 1-1 wiec teoretycznie w ten weekend mozemy poznac nowego mistrza Polski.Mysle jednak ze po tym weekendzie będzie 2-2 i wszystko rozstrzygnie sie w piątym meczu.Mecze zapowiadają sie pasjonująco a trener Jastrzębi powinien wpuścic na boisko od pierwszego seta Igora Yudyna.Ten chłopak ma wielki talent i potencjał.Stawiam mio wszystko na Skre.
Amunt!!!!!!

Awatar użytkownika
Jacio
Taquillero
Kontakt:

Post autor: Jacio » 13 maja 2007, 00:27

Teraz jest już po 2. Będzie ciekawie w ostatnim meczu... ja kibicuje Skrze i myśle że nie bez problemów ale poradzą sobie z Jastrzębskim Węglem.

Awatar użytkownika
kaka
Kontakt:

Post autor: kaka » 21 maja 2007, 08:24

Wielki mecz Bot Skry Bełchatów,swietne zagrywki Dana Lewisa i Mariusza Wlazłego.Mariusz wybrany zreszta najlepszym zawodnikiem meczu.Heikinnen dobrze blokował Grześka Szymanskiego.3-0 dla Skry.Pierwsze dwa sety dosc wyrównane a trzeci to popis Skry 25-18.
W drugim secie Jastrzębie prowadziło 19-14 ale ostatecznie przegrało 28-26.Potem duch druzyny został złamany i Skra odniosła zasłuzone zwycięstwo.Brawo Skra.
Amunt!!!!!!

Awatar użytkownika
marcin90
Pichichi
Kontakt:

Post autor: marcin90 » 22 maja 2007, 14:27

Niestety wszystko idzie do tej wiochy Bełchatowa... Szkoda, choć w siatkówce akurat za nimi byłem... A żeby nie było, że nabijam to dziś się właśnie dowiedziałem, że Wlazły zostaje w Skrze na kolejne dwa lata. Szkoda, brak charakteru... Za granicą mógłby się bardziej rozwinąć.
Obrazek

Najlepsi polscy kibice !!!

ODPOWIEDZ