Kolarstwo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JacekVCF
Pichichi

Kolarstwo

Post autor: JacekVCF » 11 lip 2010, 14:20

Bardzo lubię oglądać Tour de France. Inne wyścigi mnie nie bardzo interesują. Znam wielu kolarzy, jestem fanem Andy Schleka. Jestem ciekaw, czy was też to interesuje. Także zapraszam :D
I co z tego, że dzisiaj przegraliśmy? Najważniejsze, żeby nie tracić nadziei na lepsze jutro.

Awatar użytkownika
mucha0029_vcf
Pichichi

Re: Kolarstwo

Post autor: mucha0029_vcf » 11 lip 2010, 15:25

Dla mnie to idiotyczny sport DO OGLĄDANIA.
Jak można oglądać przez parę godzin jak ziomki jadą sobie na rowerkach ? :idiot:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kily
Entrenador

Post autor: Kily » 11 lip 2010, 15:59

Mam to samo.
W kolarstwie fajne są tylko te krajobrazy, często niesamowite.
Vuelta, Francja, Włochy, góry i te sprawy.
Oglądam to za dużo powiedziane, ale jak np sprzątam to lubię sobie to włączyć, niech coś szeleści ale na samą jazdę (walkę?) w ogóle nie zwracam uwagi.
Raczej bym nie poszedł na trasę jako widz żeby mnie minęli w 5 sekund i tyle mojej zabawy ..

Może to przez to że nigdy nie miałem roweru z prawdziwego zdarzenia...
GUAITA VETE YA !

Awatar użytkownika
JacekVCF
Pichichi

Post autor: JacekVCF » 15 lip 2010, 17:33

mucha0029_vcf pisze:Dla mnie to idiotyczny sport DO OGLĄDANIA.
Jak można oglądać przez parę godzin jak ziomki jadą sobie na rowerkach ? :idiot:
No tak, tego mogłem się spodziewać...Coś Ci powiem. Też myślałem, że to jest nudne, ale rok temu obejrzałem kilka etapów Tour de France i to było interesujące. Ale rozumiem Cię. Jesteś jak reszta, nigdy nie oglądałeś a i tak jesteś najmądrzejszy. Czasem to jest nawet ciekawsze od niektórych meczów piłkarskich. Na przykład jak oglądałem finał MŚ, to cały czas ziewałem :shock:
Nie zmuszam was do polubienia tego sportu, tylko zachęcam :)
I co z tego, że dzisiaj przegraliśmy? Najważniejsze, żeby nie tracić nadziei na lepsze jutro.

Grzesiu 83
Canterano

Post autor: Grzesiu 83 » 15 lip 2010, 17:57

Ale jesli juz to najciekawsze sa etapy górskie :lol: tam sie cos dzieje, bo np; ja etapow plaskich nie znosze, bo co z tego ze ktos ucieknie nawet na 10 min jak i tak ZAWSZE wygrywa sprinter :cry:
Ale macie racje czasem Kolarstwo, Tenis czy Lekkoatletyka sa ciekawsze od niejednego mecz np takiego jak na MŚ Paragwaj-Japonia :cry: panowie ja na tym meczu zasnalem :wink:

Awatar użytkownika
JacekVCF
Pichichi

Post autor: JacekVCF » 16 lip 2010, 11:41

Cieszę się, że ktoś mnie popiera :smile:
[youtube][/youtube]
Komentator:"Contador zachowuje się dziś, jak kanibal" :lol:

Awatar użytkownika
zając435
Juvenil

Post autor: zając435 » 18 lip 2010, 21:22

Tak jak ten dzisiejszy etap TdF to ciekawy, ale tych płaskich nie ma co oglądać, bo i tak Cavendish wygra :antyok:
Oby to Valencia przerwała dominację Barcelony i Realu w Primiera Division...

Awatar użytkownika
JacekVCF
Pichichi

Post autor: JacekVCF » 19 lip 2010, 10:51

Albo Petacchi. Ale rzeczywiście, górskie etapy są znacznie ciekawsze. Dlatego jest mi smutno, bo z tego co się orientuje w tegorocznym Tour de Pologne prawie wcale nie będzie gór :sad:

ODPOWIEDZ