Koszykówka

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Re: Koszykówka

Post autor: Hector » 01 gru 2011, 15:53

W takim razie zawodnicy NBA to dostają jakieś drobniaki w porównaniu z piłkarzami (a myślałem że jest na odwrót) przecież taki Cristiano zarabia w Realu 12 mln. za sezon.
Obrazek

lisovski
Canterano

Post autor: lisovski » 02 gru 2011, 04:00

ches pisałem wczesniej to minimum to dla weteranów ze styranymi kolanami megasuperodjazdowe gwiazdy wyciągają spokojnie te marne 12 baniek,nawet przeciętni zawodnicy mogą mieć kontrakt na 7-8 baniek rocznie.

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 20 gru 2011, 21:28

Spoiler:
Nie wiem kto to jest i czy jest dobry, ale wklejam, liczę że ktoś przedstawi mi tych panów :tongue:
Obrazek

lisovski
Canterano

Post autor: lisovski » 20 gru 2011, 21:59

Od lewej Aminu młody perspektywiczny zawodnik może występować na pozycji SF/PF.Eric Gordon już gwiazda i jeszcze bardzo młody może grać na rozgrywającym(PG) i jako typowy strzelec,Chris Kaman center doświadczony i bardzo solidny gracz (naturalizowany Niemiec urodzony Amerykanin).Ostatnie nabytki New Orleans Hornets w kontrowersyjnym trade za gwiazdora i chyba najlepszego rozgrywającego Chrisa Paul'a.Na Paula ochotę mieli L.A Lakers więc umówili wymianę z Hornets i Houston jednak właściciel Hornets(uwaga NBA!!!) zablokowali wymianę jako nie korzystna dla Szerszeni.Najbardziej na tej wymianie zyskiwali L.A najmniej Houston(którym jak wiadomo kibicuje od wielu lat) tylko Gasola który jednak już dominatorem nie jest.Musieli by oddać do Hornets Scole,Martina i Dragica,nie wiem co przy tym sobie myślał GM Houston bo to po prostu tragedia dobrze że do tego nie doszło.Liga zorganizowała bardziej korzystna wymianę z L.A Clippers po której otrzymali tych trzech panów.Najlepsze jest w tym to że Lakers musieli przełknąć stratę Paula jednej z największych gwiazd NBA :yahoo:

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 25 gru 2011, 23:19

Ale Dallas daje dupy na swoim parkiecie z Miami ;(
Zaraz Chicago-Lakers, mam nadzieję że Byki skopią dupę LA :devil:
Obrazek

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 27 lut 2012, 17:47

All-Stars weekend za nami a tu taka cisza?

Nie oglądałem wszystkich "eventów", najbardziej czekałem na konkurs wsadów który bardzo mnie rozczarował, 3 dunki identyczne (na 12 bodajże) i w sumie 7 skopiowane z poprzednich konkursów (latanie nad zawodnikami, windmill Cartera po ciemku i denne próby powtórzenia dunku Richardsona z aley oopa pomiędzy nogami).
Konkurs rzutów za 3pkt. mi się podobał, może przez to że był wyrównany.

Mecz East vs. West też mnie nie porwał choć nie powiem że momentami było na co popatrzeć.
[youtube][/youtube]
Obrazek

Awatar użytkownika
Dr_Dedoverde
Pichichi

Post autor: Dr_Dedoverde » 27 lut 2012, 19:28

All-Star to cyrk a konkurs wsadów to już nie to samo co było. Pojedynki Wilkinsa z Jordanem to było apogeum tego fragmentu weekendu gwiazd w NBA.Teraz liczy się to, kto większy show zrobi a nie kto lepiej wykona wsad. Ten konkurs wsadów i tak nie był takim cyrkiem jak ubiegłoroczny "product placement slam dunk contest" z żałosnym dunkiem Blake'a nad kią.

Go Celtics !
Obrazek
Obrazek
Obrazek

lisovski
Canterano

Post autor: lisovski » 28 lut 2012, 00:00

Ee tam sam meczyk nie najgorszy widziałem nudniejsze.Slam Dunk Contes to już żenuła najwyższego sortu powinni tego zabronić po zeszłorocznym marnym pokazie,lepiej już nie będzie.Miła niespodzianka w konkursie rzutów za 3, Kevin rządzi jeden z lepszych zawodników bez wielkiej reklamy i napompowanej sylwetki kulturysty ot swojski facet i dobry zawodnik.
Sam mecz All-Star za kilka lat to będzie wyłącznie show 4,5 godziny koncerty i star events i 1,5 meczu bez obrony i przy średnim zaangażowaniu zawodników.Raczej odpuszczę.
GO! ROCKETS!!!

[youtube][/youtube]

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 28 lut 2012, 01:24

Ale ten gościu co wygrał to całkiem do rzeczy jest :ok:

[youtube][/youtube]
Obrazek

Pokus
Juvenil

Post autor: Pokus » 28 lut 2012, 10:19

ches mówisz o evansie który wygrał? oby nie.

cały asg to jakaś kpina w tym sezonie była. Rising star challenge tylko wall z jego wsadem był spoko. 2 dzień to nic ciekawego nie było najciekawsze było chyba rzucanie drużynowe no i konkurs trójek choć w porównaniu do lat poprzednich to bardzo mało trafiali. wygrać z 18 i 17 słabiutko.
A SDC było słabe bo chłopakom nie wychodziło gdyby George zrobił wszystkie wsady za 1 ewentualnie drugim razem to by wygrał i można by dostrzegać pozytywy ale jak on się meczy 3-4 razy przy przeskakiwaniu , 5 -6 razy Birda nakleja na tablicę to już efekt jest zerowy.

Evans zrobił 1 wsad który można nazwać dobrym i wygrał a to o czymś świadczy , 1 z kamerką to nie wiem po co w ogóle był najlepsze jak komentatorzy zastanawiali się czy to już zaczął się konkurs:) a do trzeciego dunka to niższego pomocnika nie dało się wziąć.

A reszta bez komentarza Williams 10 razy próbował ostatni dunk przeskoczył motor- po co go wzięli?
Red mamba zrobił wsad na którym miał nic nie widzieć a jednak widział:) czary

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 28 lut 2012, 15:53

Evans wygrał niby zasłużenie, bo ten drugi dunk to był ładny ale te dwa pozostałe to dno totalne (szczególnie pierwszy po którym fajna cisza była na widowni :lol: ). Williams też błysnął nawet tym drugim dunkiem, bo zrobił to czego Griffin rok temu zrobić nie mógł. A reszta strasznie słaba jak dla mnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 23 kwie 2012, 13:30

[youtube][/youtube]
Jeszcze nie widziałem w NBA czegoś takiego :lol:

[youtube][/youtube]
I gościu jeszcze się nazywa World Peace :lol2: Nie lubię Lakersów a takie rzeczy jeszcze bardziej mnie zrażają do nich, choć ostatnio podobno znowu wymiatają a Kobe wrócił do formy :sad:
Obrazek

lisovski
Canterano

Post autor: lisovski » 23 kwie 2012, 15:01

Nie? ja co tydzień gdy oglądam skrót meczu Barcelony na C+

Taa a tyle było gadki o zen o nowej pozytywnej energii zmiana nazwiska podkreślająca wielką przemianę.I co? i co i ? i gów... to ten sam Ron Artest który straszył dzieci na Nowo Jorskich boiskach w najgorszych dzielnicach.Ten koleś nigdy się nie zmieni to przecież największy świr całej ligi i to od lat.Kara powinna być sroga bo jak to było niechcący to ja jestem mnich z klasztoru Shaolin.
Hector lubisz fakersów? shame! :branch:

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 23 kwie 2012, 15:35

lisovski pisze:Nie? ja co tydzień gdy oglądam skrót meczu Barcelony na C+
Ja mówię o NBA!!! A Lakersów nie lubię (czytaj uważnie albo wytrzeźwiej :question: ).

Artest to od zawsze miał narąbane w głowie, to prawda ale dawno nie widziałem takiej prawdziwej bójki podczas meczu NBA, kiedyś prym w tym wiódł Rasheed Wallace z Detroid Pistons (kiedyś chyba nawet wlazł na trybuny i przylał jednemu z widzów bo coś tam na niego wrzeszczał). Nie mówię że jakoś się tym rajcuje ale zawsze to jakaś odskocznia, tak samo w hokeju, no kto nie lubi oglądać walk hokeistów :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Popo12v
Taquillero

Post autor: Popo12v » 23 kwie 2012, 19:58

NBA to moja liga numer 1. Dużo przed La Ligą piłkarską.
Artest tak jak zresztą prawie wszyscy Lakersi jest niezrównany psychicznie. Szczególnie widać to po tym, że kompletnie nie potrafią przegrywać.
Nienawidzę Lakersów, uwielbiam Celtics. A te dwie drużyny można porównać do barcy i realu (najbardziej zasłużone w historii kluby, nie chodzi mi o grę aktorską).

Mam nadzieję, że Boston w tym roku przejdzie ładnie play-offy, aż do finału, żeby chociaż vice był. Ale wierzę też w wygraną, jeśli dobrze trafią z formą. Drugą część sezonu mają świetną i szanse na to są :D
Myślę też, że Miami nie wytrzyma play-offów, prędzej Chicago. A na zachodzie Spurs i Oklahoma wydają się być murowanymi faworytami do finału konferencji.

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 23 kwie 2012, 21:42

Też bardzo lubię Boston ale z tego co się orientuję to przydałoby się im lekkie odświeżenie składu bo kadra jest wiekowa i już nie zagra tylu spotkań na poziomie, ale niestety NBA oglądam rzadko (mimo że kładę się czasem spać nad ranem to po prostu mam inne rzeczy na głowie) ale też życzę jak najlepiej Celtom.
Obrazek

lisovski
Canterano

Post autor: lisovski » 18 maja 2012, 20:18

Ten krótki sezon dla Bostonu i San Antonio (bardzo ich cenie za taką prawdziwą koszykówkę,nie jakieś newsuperhybrydabasket tylko za prawdziwy oldschool :ok: ) może być bardzo na plus te ekipy akurat w tym momencie się rozpędzają i łapią rytm.
Eric Spolestra=Unai Emery niby wszystko gra są sukcesy ale...

[youtube][/youtube]

Niezła suszarka :lol:

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 24 maja 2012, 17:23

[youtube][/youtube]

The King is Back!!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 22 cze 2012, 16:04

MVP, mistrzostwo i MVP finałów, Lebron po wczoraj chyba jest spełniony w końcu. Miami mimo wszystko grało najlepszy basket w playoffach.

Obrazek
Obrazek

lisovski
Canterano

Post autor: lisovski » 22 cze 2012, 21:37

Nie prawda najlepszą grali Spurs i Thunder (bardzo podobne do siebie zespoły).Miami zagrali skutecznie ale nie najładniej.James to nie koszykarz to atleta uprawiający koszykówkę podobnie jak Howard ,zwyczajne napakowane hybrydy bez polotu i techniki nawet nie próbuję porównywać ich Hakeema lub Jordana.Miami taktyka to "podaj do LeBrona albo Wade" (przykład seria z Bostonem) zespołowo zagrali może trzy mecze.
Spurs to gra zespołowa szeroką ławką i zawodnikami którzy wiedzą jakie mają zadania i z bardzo mądrą koszykówką szkoda że zabrakło sił. Za kilka lat przy takim prowadzeniu Thunder zajmą ich miejsce na zachodzie na długie lata trzeba tylko wytransferować Westbrooka za jakiegoś doświadczonego rozgrywającego bez gigantycznego ego i zatrzymać Hardena albo ewentualnie dobry psycholog dla tego pierwszego.
Finały kiepskie w tym roku poprzednie oglądałem z zapartym tchem.

ODPOWIEDZ