Koszykówka

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Re: Koszykówka

Post autor: Hector » 05 lis 2012, 16:49

Ja z kumplami za szczyla graliśmy na takim betonowym boisku zaraz obok rzeki (na szczęście był wał) a zaraz obok było boisko do piłki i co chwila wlatywała do rzeki a nurt był w niej konkretny to nie raz były niezłe akcje w pogoni za piłką hehe ale na tym boisku od koszykówki non stop było pełno szkła z potrzaskanych butelek po piwach itd.
wybite palce to standard, najczęściej ja sobie wybijałem bo zajarany murzynami z NBA chciałem robić różne triki, szybko kozłować pod nogami itd. to często sobie wybijałem ale mecze rzadko graliśmy, jak już to to po trzech albo po dwóch na jeden kosz albo jak jakieś koleżanki przyszły to chciały grać w 33 :lol:

swoją drogą New York Knicks :yahoo: Najpierw pięknie zdmuchnęli Miami i to na ich parkiecie a wczoraj wygrali z Filadelfią, nie wiem jak tam teraz 76ers stoją ale takie zwycięstwo nad Miami cieszy, fantastyczny Carmelo, zresztą NYK jaką mieli skuteczność rzutów za 3 to masakra :praise:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kily
Entrenador

Re: Koszykówka

Post autor: Kily » 12 lis 2012, 22:53

Ale Grizzlies rozbili Miami w pył.
Piękna gra, a jak przydusili, wyraźnie pod wpływem atmosfery nadużywali trójek i co chwila wchodziło.
Lubię gdy zespół tak poczuje krew z faworytem i odchodzi od założeń taktycznych.
Niesamowicie rozwinął się ten klub i zespół,
jeszcze nie tak dawno FedexForum to była cicha kaplica i pustki na trybunach, niepewny byt w mieście, teraz już chyba jeden z kandydatów do finału, super publika.
Za to lubię NBA. Ostatni kiedyś będą pierwszymi.
A Laakers już przegrali z Mavs, Blazers, Clippers i Jazz.
GUAITA VETE YA !

lisovski
Canterano

Koszykówka

Post autor: lisovski » 06 lip 2013, 18:27

Ktoś tu jeszcze się jara koszykówką NBA?

Awatar użytkownika
ElBanita
Juvenil

Koszykówka

Post autor: ElBanita » 08 lip 2013, 10:40

Heh,ja :)

Koszykówką interesuję się dopiero od 2 lat ,ale kibicuję drużynom Bulls i Spurs,zaś moim ulubionym zawodnikiem jest Noah,moim zdaniem ma zadatki na najlepszego centra w NBA.Facet jest niesłychanie waleczny i wkłada tyle serca w grę co żaden inny.
Obrazek[spoiler]No i po co rozwijasz?[/spoiler]

Awatar użytkownika
KempesVCF
Redaktor
Kontakt:

Koszykówka

Post autor: KempesVCF » 11 lip 2013, 21:04

NBA to jedno, ale widział to ktoś? :D Gość jest niezły, zmysł pająka? :D

[BBvideo 560,320][/BBvideo]

ODPOWIEDZ