F1

Awatar użytkownika
Dzidek
Redaktor honorowy

Post autor: Dzidek » 19 cze 2007, 13:19

kaka pisze:No i Vettel zajął niezłe ósme miejsce
Startował z siódmego, więc poza dobrymi kwalifikacjami nic nie pokazał. :>
Hamilton wygrał a McLaren jest nie do przebicia.
Heidfeld też słabo.
Masz rację. Heidfeld poniżej oczekiwań :lol:
To nic, że przy odrobinie szczęścia byłby może i na podium( walczył o nie z Massą i Raikkonenem)... . Tak w ogóle nie zdobył punktów tylko z powodu awarii bolidu, więc nie można pisać, iż pojechał słabo.

Awatar użytkownika
Jacio
Taquillero
Kontakt:

Post autor: Jacio » 19 cze 2007, 19:58

dzidek pisze:kaka napisał/a:
No i Vettel zajął niezłe ósme miejsce

Startował z siódmego, więc poza dobrymi kwalifikacjami nic nie pokazał.
no ale przecież od razu po starcie spadł na 11 miejsce więc dobrze sie zaprezentował bo awansował o 3 i tym samym ustanowił rekord (najmłodszy zawodnik który zdobył punkt).

maciejj
Canterano
Kontakt:

Post autor: maciejj » 01 lip 2007, 10:52

1. Felipe Massa
2. Lewis Hamilton
3. Kimi RäikkÜnen
4. Robert Kubica
5. Giancarlo Fisichella
6. Heikki Kovalainen
7. Nick Heidfeld
8. Jarno Trulli
9. Nico Rosberg
10. Fernando Alonso

Tym razem Ferrari pojechało najlepiej na eliminacjach, ale przede wszystkim Polak czwarty. Rozczarował mnię Fernando Alonso, musi dobrze wystartować by walczyć o podium. I wreszcie Kovalainen pojechał dobrze.

Awatar użytkownika
JacekVCF
Pichichi

Re: F1

Post autor: JacekVCF » 14 lis 2010, 16:01

Ale wyścig! Przed GP wiedziałem, że czterech kierowców może myśleć o mistrzostwie. Z tym, że 3 i 4 (odpowiednio Vettel i Hamilton) mają tylko matematyczne szanse. Vettel musiał wygrać, a Alonso być poza pierwszą piątką...niemożliwe stało się możliwe. Duże znaczenie miał występ Renault! Pietrow i Kubica nie pozwalali się wyprzedzać i Fernando był bezradny. Świetnie zachowali się w tej sytuacji mechanicy francuskiego zespołu. Kubica musiał wjechać do boksu i miał 50% szans na wyjechanie przed Alonso. A ci się tak pospieszyli, że wyjechał nawet przed Pietrowem. No, ale dobrze, że tak się to skończyło. Liczyłem na Red Bull Racing :smile: Webber mnie tylko zawiódł.
I co z tego, że dzisiaj przegraliśmy? Najważniejsze, żeby nie tracić nadziei na lepsze jutro.

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 15 lis 2010, 15:24

Dzisiaj w radiu słyszałem że Kubica myśli czy zostać w Renault,mówi się że Lotus jest nim zainteresowany. Ale nie oglądam F1 także nie wiem :P
Obrazek

Awatar użytkownika
JacekVCF
Pichichi

Post autor: JacekVCF » 15 lis 2010, 16:15

Co?! :shock:
Gdyby Kubica przeszedł z tak (nie waham się tego powiedzieć) świetnego zespołu jakim jest Renault do beznadziejnego Lotusa to chyba sam by nie wiedział czemu. No, ale trzeba być spokojnym. Radio to tylko radio, 75% informacji są nieprawdziwe. Podawane są tylko po to, żeby wzbudzić zamieszanie :sly:
I co z tego, że dzisiaj przegraliśmy? Najważniejsze, żeby nie tracić nadziei na lepsze jutro.

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 08 lut 2011, 19:52

Nikt nie wspomniał o nieszczęsnym wypadku Roberta Kubicy,nie czytam wiadomości więc mógłby ktoś powiedzieć w jakim stanie jest Robert ?

Tutaj filmik teamu który jechał zaraz za Kubicą (3:20 - widać jak mocno musieli przywalić)
[youtube][/youtube]

Jeszcze inne:
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]

I parę zdjęć:
http://fkn.pl/bfr

Makabrycznie to wygląda.
Obrazek

ODPOWIEDZ