Żużel

Awatar użytkownika
Mathias_VCF
Juvenil

Żużel

Post autor: Mathias_VCF » 11 kwie 2007, 18:42

Co sądzicie o czarnym sporcie?? mamy jedna z najlepszych lig na świecie, ja osobiscie lubie ten sport, i kibicuje Włókniarzowi, a Wy??

Awatar użytkownika
fred
Juvenil
Kontakt:

Post autor: fred » 11 kwie 2007, 20:01

jestem z Częstochowy, chodze na każdy mecz i myślę żę włókniarz może się liczyć w tym sezonie, zapowiada się ciekawa rywaalizacja o każde miejsce w tabeli, ja osobiście końcową tabelę widzę tak ale mogę się mylić :>

CKM Włókniiarz
Polonia Bydgoszcz
Atlas Wrocław
Apator Toruń
Unia Leszno
ZKŻ Zielona Góra
MArma rzeszów
Unia Tarnów
Nazywaj mnie jak chcesz

Awatar użytkownika
LISEK
Taquillero
Kontakt:

Post autor: LISEK » 11 kwie 2007, 20:01

Też lubię ten sport oraz tez kibisuje Włókniarzowi Częstochowa. Drużyna z Częstochowy została pierwszym liderem po bardzo łatwo wygranym spotkaniu z Rzeszowem. Osobiście byłem i widziałem :P ale Pedersen był bezkonkurencyjny (uratował swoja drużynę przed kompromitacją wygrywającv każdy swo bieg) . Bardzo ładnie po przebudowie wyglada stadion chociaz jeszcze beda poprawiane garaże, parkingi i za rok można spodziewać się Gran Prix w Częstochowie bo aktualnie maja najładniejszy obiekt w Polsce.

maciejj
Canterano
Kontakt:

Post autor: maciejj » 12 kwie 2007, 15:26

Ja kibicuje Atlasowi Wrocław. Skład mają bardzo silni: Crump, Hans Andersen i tylko szkoda że wprowadzono limit zawodników występujących w Pucharze świata, bo musiał odejść Hampel, a to jeden z najlepszych Polaków. A stadion Olimpijski na którym występuje Atlas ma być przebudowany na arenę Mistrzostw Europy. Tylko kto to wymyślił? Stadion ma status zabytku, więc trudno go będzie przebudować nie naruszając konstrukcji.

Awatar użytkownika
KOŁCZ
Juvenil
Kontakt:

Post autor: KOŁCZ » 16 kwie 2007, 08:50

Lubię żużel, jestem z Bydgoszczy ale nie kibicuje jakoś fanatycznie Polonii, lubię porostu iść obejrzeć dobre spotkanie, poczuć zapach metanolu i obrządzić co nie co z kumplami :D
fred pisze:
CKM Włókniiarz
Polonia Bydgoszcz
Atlas Wrocław
Apator Toruń
Unia Leszno
ZKŻ Zielona Góra
MArma rzeszów
Unia Tarnów
Tarnów na ostatnim ;] ,

Myślę, że włókniarz ma spore szanse, w Bydgoszczy pokazał się naprawdę dobrze, przegrał rzecz jasna ale wydaje mi się, że każda ekipa w BDG będzie miała kłopoty, całkiem ciekawy skład ma też Unia Leszno...

Awatar użytkownika
Mathias_VCF
Juvenil

Post autor: Mathias_VCF » 18 kwie 2007, 20:32

Oj nie nie, mylisz sie fred co do Unii Tarnów, na pewno nie beda ostatni w tabeli, Unia Tarnów ma ciekawa ekipe, bedzie to raczej nie wygodny rywal dla czołówki, a co do szans Włókniarza to są bardzo duże... no cóż poczekamy zobaczymy jak to wyjdzie... moim typem co do tabeli końcowej jest tak:
1.Włókniarz ;)
2.Atlas Wrocław
3.Unia Leszno
4.Unia Tarnów
5.Polonia Bydgoszcz
6.Marma Rzeszów
7.Apator Toruń
8.Kronopol Zielona Góra

Awatar użytkownika
Pasix
Juvenil
Kontakt:

Post autor: Pasix » 19 kwie 2007, 19:07

Jako że jestem z Piły to żużel też nie jest mi obcy, choć teraz nadeszłyu nas (bardzo) chude lata :| W mojej opinii lige mogą wygrać Leszno, Częstochowa, Wrocław i Tarnów, a największe szanse (jeśli ominą ich w końcu kontuzje) mają zawodnicy Włókniarza :D
Obrazek

villa33
Juvenil

Re: Żużel

Post autor: villa33 » 05 lut 2008, 11:35

Ja jestem z Ostrowa Wielkopolskiego i kibicuje Intarowi Lazur Ostrów z 1 ligi :) W tym roku awansujemy do ekstraklasy :D

Awatar użytkownika
Dzidek
Redaktor honorowy

Post autor: Dzidek » 25 maja 2008, 13:44

Tymczasem Holta wygrywa GP Szwecji. Za manewr na pierwszym okrążeniu w wyścigu finałowym wielkie brawa.
http://youtube.com/watch?v=2tp7t1vx6nI 8-)

Awatar użytkownika
Adrian_VcF
Juvenil
Kontakt:

Post autor: Adrian_VcF » 25 maja 2008, 18:36

Powinni zlikwidowac ten sport .
Obrazek

kodi
Juvenil

Post autor: kodi » 26 maja 2008, 09:02

Lubie ten sport, jednak koło mojej miejscowości nie ma żadnego klubu żużlowego. Żużel mogę oglądać tylko w telewizji :/

Bojas
Juvenil
Kontakt:

Post autor: Bojas » 26 maja 2008, 21:17

Adrian_VcF pisze:Powinni zlikwidowac ten sport .
Na głębokie przemyślenia Cię wzięło, widzę.

Grzesiu 83
Canterano

Post autor: Grzesiu 83 » 20 sie 2010, 15:41

Ja proponuje zebysmy pogadali o żużlu :) ja kibicuje Unii Tarnów, a tak poza tym to uwazam ze jest to jeden z najciekawszych sportow poza pilka nozna i jeden z najbardziej emocjonujacych!

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 20 sie 2010, 23:37

Nigdy nie lubiłem Żużlu ale wiadomo,o gustach się nie dyskutuje. Po protu nie cierpię tego sportu,nie cierpię głosu silników tych motorów i jakoś tak nie mam przekonania i omijam to szerokim łukiem :tongue:
Obrazek

Awatar użytkownika
Dr_Dedoverde
Pichichi

Post autor: Dr_Dedoverde » 21 sie 2010, 12:38

Ja tam lubię czasem, ale nie często :D Ogólnie to każdy sport strawię, oprócz łyżwiarstwa figurowego i jazdy konnej. No i hokej na lodzie, uwielbiam grać w NHL, jako sport jest cholernie ciężki do oglądania.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nevan
Redaktor

Post autor: Nevan » 21 sie 2010, 12:42

Warto zaznaczyć, że w Żużlu osiągamy sukcesy, jakich nie osiągnęliśmy, nie osiągamy i nie osiągniemy w piłce nożnej. A może by tak zrobić z żużla sport narodowy? ... :popcorn:

Awatar użytkownika
Dr_Dedoverde
Pichichi

Post autor: Dr_Dedoverde » 21 sie 2010, 13:04

Coś ty, za dużo malkontentów w Polsce ...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
BartekVCF7
Redaktor

Post autor: BartekVCF7 » 13 maja 2012, 21:15

Niestety zmarł Lee Richardson po wypadku, a później stwierdzono krwotok klatki piersiowej. Zawodnik zespołu z mojego miasta, Stali Rzeszów...

51_cent
Juvenil

Post autor: 51_cent » 13 maja 2012, 22:30

Ja studiuję obecnie w Rzeszowie i, choć bardziej kibicuję Jaskółkom, to miałem zamiar wybrać się na Stalówkę (tym bardziej, że na stadion mam 5 minut). Niestety nie dane mi będzie już zobaczyć Rico na torze... Jestem wciąż w ciężkim szoku mimo, że ta informacja dotarła do mnie jakieś 2h temu. Nie wierzę w to. Widziałem setki groźniejszych upadków, z których żużlowcy wychodzili cało. Oby więcej takie sytuacje nie miały miejsca, nigdy i nigdzie. R.I.P.

Awatar użytkownika
Kily
Entrenador

Post autor: Kily » 14 maja 2012, 01:50

Poznałem go osobiście ponad 10 lat temu.
Świetny gość.
Zawodnik też bardzo dobrze wyszkolony choć bez takiego zęba na najwyższym poziomie.
51_cent pisze:Widziałem setki groźniejszych upadków, z których żużlowcy wychodzili cało
Można na pełnej prędkości przywalić w bandę i głównym problemem są siniaki i wyjście spod dmuchawca skąd się trudno wygrzebać.
Taki upadek jak ten zdarza się raz na tysiąc może, w takim miejscu i w taki sposób.
Pech niesamowity. Pojechał do szpitala zbadać miednicę i nogę a dostał krwotoku wewnętrznego.
W dzisiejszych czasach groźne wypadki na torach żużlowych już się prawie nie zdarzają.
Trzeba mieć mega pecha.
no ale i na boisku piłkarskim widzieliśmy ostatnio gracza Boltonu (prawie zszedł), Livorno, wcześniej Foe, ten z Benfiki czy inni. Wyczynowy sport niesie ryzyko.

[']
GUAITA VETE YA !

ODPOWIEDZ