MMA

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Forlan
Juvenil

MMA

Post autor: Forlan » 30 gru 2012, 10:58

Interesuje sie ktoś tym sportem? Ja osobiście bardzo, dlatego zakładam temat.

Wczoraj była niezła gala - UFC 155. Moja ocena :
Walk na facebooku nie oglądalem. Zacznijmy od karty głównej bo oglądałem ją na OS. Derek Brunson vs. Chris Leben - walka nie była strasznie zanudzająca z początku, jednak potem trochę przyspałem więc więcej się nie wypowiem. Yushin Okami vs. Alan Belcher - to już bylo nudne. Sądziłem, że Alan raczej będzie dominował, ale Japończyk kilka razy pokazał całkiem fajne akcje, po których był bliski zapięcia submissiona. Gratulacje dla Okamiego za walkę i przede wszystkim za zwycięstwo. Dalej, Constantinos Philippou vs. Tima Boetscha - walka dobra, w końcu jakiś nokaut i to ładny. Pierwsze dwie rundy z lekkim wskazaniem na Conste, dokończył dzieła solidnym nokautem i uderzeniami. Całkiem fajn walka. Jim Miller vs. Joe Lauzon - super starcie. Już w pierwszej rundzie kapitalne ciosy, dochodzące do szczeny Luzona. Krwi było więcej niż w GTA. Solidne lanie sprawił Luzonowi, Miller. Joe wykazał się ogromną wytrzymałością. No i walka wieczoru. JDS - VELASQUEZ. Cain pokazał jak bardzo zależało mu na zdobyciu tego pasa, co potem przyznał. Zdziwiłem się trochę z początku, bo Vela wchodził w wymiany bokserskie z Brazylijczykiem, a jak wiadomo, JDS to fenomenalny boxer. Długa, świetna walka. Twarz Juniora wyglądała jak nie wiem co. Dawno tak obitego mistrza nie widziałem. Szacun dla Caina za odzyskanie tytułu. Gala była jak najbardziej OK, dwa świetne pojedynki i nowy mistrz! Polecam
Obrazek

ODPOWIEDZ