Siłownia

Awatar użytkownika
Groove
Canterano

Siłownia

Post autor: Groove » 31 mar 2013, 12:54

Tak, zestawy plażowo-dyskotekowe to mus na wakacje... i do tego wspaniala A6W :doh:
Może zamiast kilogramow odżywek i karnetow dobra, zbilansowana dieta plus coś takiego:

[youtube][/youtube]
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji.Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu.Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn

Awatar użytkownika
Kily
Entrenador

Siłownia

Post autor: Kily » 02 kwie 2013, 00:03

Fajne. Dobrze się ogląda.
Ale przy niektórych powinno pisać: nie próbujcie tego w domu jeśli nikogo nie ma i nie jesteście wystarczająco sprawni heh.
Każdy sobie może znaleźć coś fajnego, jak i zapewne coś czego na pewno nie wykona.
Aż się skrzywiłem jak zobaczyłem te wskoczenie na stołek, po zerwanych kiedyś na boisku więzadłach w życiu tak nie zrobie bo mi życie miłe.

4:15 hahah, są takie psy które tak wyskakują jak postrzelone..

PS. Mała sonda: mając miejsce w pokoju (i w całym mieszkaniu) na 1 urządzenie do ćwiczeń,
co byście wybrali
? Co jest najtrudniejsze i najbardziej kłopotliwe by zastąpić.. Pomijam bieżnię bo ona zajmuje za dużo powierzchni i rower stacjonarny (nuda, szybko zamienia się w wieszak na ubrania), raczej chodzi tu o sprzęt siłowy, ale i wioślarza nie wykluczam. Z doświadczenia- partią której w domu nigdy nie chciało mi się ćwiczyć były plecy - może tym kryterium warto się sugerować Będę się przeprowadzać przed albo po wakacjach ale nie zamierzam zrobić z pokoju domowej siłowni. Jedno ustrojstwo max. Bo też często zamierzam zmieniać otoczenie.
GUAITA VETE YA !

Awatar użytkownika
Groove
Canterano

Siłownia

Post autor: Groove » 02 kwie 2013, 21:58

Ergometr wioślarski zdecydowanie. Angażuje sporą liczbę mięśni i poprawia niesamowicie wydolnośc. Jednak nigdy się nie spotkałem z jego "instalacją" w mieszkaniu czy piwnicy...
Tak czy siak, to mój faworyt.
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji.Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu.Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn

Awatar użytkownika
Kily
Entrenador

Siłownia

Post autor: Kily » 02 kwie 2013, 23:29

Myślałem ostatnio intensywnie nad prostymi wioślarzami.
Mogę dać max tysiąc (sporo modeli jest w granicach 1,5- 2,5) bo i specjalnie nie zależy mi na cudach techniki, tylko żeby było stabilne, w miarę ciche (nie wyobrażam sobie oglądać tv szorując dupą jak łopatą po kamieniach), nie śmierdziało (jak wiele tandetnych sprzętów fit), zresztą nie dbam o sprzęt, nie ma mowy o żadnej konserwacji itd. Przepatrzyłem mnóstwo sklepów.
Problem mam bo te które mnie interesują są niestety żałośnie tanie - wiadomo jaka to jakość skoro kosztują tyle co 4 gryfy :question: Do tego mają kiczowate 'komputerki-stopery". Nie jestem fanem linek w ogóle w ćwiczeniach.
Nie lubię się koncentrować czy rzetelnie wykonuję ćwiczenie, wolę się wyłączyć i mieć 'stałe' ruchy do zrobienia z których nie można zboczyć. Wszelakie linki mają tę zaletę że można robić różnorodne ćwiczenia, ale jednak wolałbym mieć w rękach coś jak prawdziwe wiosła, to chyba przyjemniejsze (tym bardziej że prawdziwe wiosłowanie też mi się w głowie roi), nie wiem, na siłowni też na zasranych linkach jechałem.
Modele z wiosłami to już dziś margines i przez to szajs.W ogóle nie wiem dlaczego te bardziej "skromne' modele bez tych pałąków uważane są za lepsze. Coś tam na pewno kupię, jeśli wytrzyma 3 lata 2-3/tydzień to będę zadowolony, potem sprawię sobie coś innego.
GUAITA VETE YA !

kubastepniak22
Juvenil

Siłownia

Post autor: kubastepniak22 » 21 kwie 2013, 18:48

Plecy można ćwiczyć bez żadnych sprzętów
Położyć się na brzuchy i w tym samym czasie regularnie starać się podnosić klatkę piersiową i nogi bez pomocy rąk.

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Siłownia

Post autor: VdV23 » 27 sie 2013, 05:11

Dla leniuchów co chcą jakieś efekty, a za bardzo im się nie chce :devil:

http://odkrywcy.pl/kat,111396,title,Tab ... aid=61132e
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kily
Entrenador

Siłownia

Post autor: Kily » 27 sie 2013, 19:35

Testowane na osłabionych myszach czyli jest :ok:

Jestem zdania, że jeśli nie ma powaznego zagrożenia zdrowia/życia to nie powinno się brać żadnych tabletek, taka czarownica mi to wbiła do głowy i w to uwierzyłem, żadnych tabletek już nie biorę, a brałem sporo niby dla zdrowia typu magnez, mikroelementy, coś na zgagę, coś na alergię itd.
Podobno organizm sam może wszytsko zwalczyć to niech się wykaże :lol: Całe życie brałem tabletki na alergię np. aż w końcu odechciało mi się i po paru mięsiącach męczarni organizm się przyzwyczail że zobaczy tabletkę jak VCF mistrzostwo w dublecie i jest w porządku.
GUAITA VETE YA !

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Siłownia

Post autor: VdV23 » 14 wrz 2013, 09:10

http://uniface.pl/artykul/17latka-na-si ... ampaign=o2

I co Wy na to?Ode mnie na pewno jest lepsza :devil:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mucha0029_vcf
Pichichi

Siłownia

Post autor: mucha0029_vcf » 14 wrz 2013, 10:22

kobiecie tak pasują mięśnie jak facetowi sukienka
Myślę, że ten cytat jednego z komentarzy pod tym filmem, wystarczy. : )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kostek
Juvenil

Siłownia

Post autor: Kostek » 23 lis 2013, 11:28

Troja86 pisze:po pierwsze zwiększ masę! potem dopiero siłka :)
yy przecież mase najlepiej walić jak sie chodzi na siłke...
a ta odpowiedź to do kogo tak w ogóle :D?

Jobla33
Juvenil

Siłownia

Post autor: Jobla33 » 01 cze 2016, 12:35

Oczywiscie ze mase to tylko na silowni

obulils
Juvenil
Kontakt:

Siłownia

Post autor: obulils » 07 lip 2016, 16:43

Siłownia to super sprawa! Daje mnóstwo satysfakcji i wyzwala dużo pozytywnych emocji!

ODPOWIEDZ