Boks

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Boks

Post autor: Hector » 19 lut 2012, 17:22

Oglądał ktoś wczorajszy pojedynek Kliczko z Chisorą? nieźle napompowali balonika przed walką (nie wiem czasem czy to nie ustawione nawet było) jak ten walnął liścia Witalijowi, myślałem że ten go zdeklasuje na ringu ale strasznie się zdziwiłem, dawno nie widziałem takiego zmęczonego Kliczkę, Brytyjczyk nieźle sobie radził no ale i tak jest idiotą, za to co zrobił podczas ważenia dzień przed walką jak i za to co zrobił przed samą walką na ringu gdzie opluł młodszego Kliczkę no i za to jak robił z siebie typowego gwiazdora po walce (chociaż i tak nic nie przebije Haye'a ten to dopiero debil :lol: ).

[youtube][/youtube]
Obrazek

dexter
El Crack del Equipo

Re: Boks

Post autor: dexter » 10 gru 2012, 13:08

Od dawna nie ogładałem boksu,choć w młodości lubiłem popatrzeć na to jak się biją po twarzach :P Przypadek tylko trafił,że udało mi się trafić na pojedynek Mannego Paqiao z Marqezem. Wiedziałem,że popularny Pac Man jest świetnym pięściarzem,Marqeza nie znałem za dobrze. O tym,że już walczyli,że sobą wiedziałem. Na dobry boks zawsze trzeba popatrzeć. Świetnie się to oglądało. Obaj niesamowicie szybcy i zawzięci. Pojedynek miał kilka zwrotów,a z każdą rundą nabierał rumieńców. Po 5 rundzie komentatorzy wróżyli koniec Marqeza i jakie było wielkie zdziwienie gdy w 6 rundzie znokautował on Manniego. Ciężki nokaut,ale naprawdę wart obejrzenia. Gratulacje dla obu bokserów i szkoda,że takich walk nie ma więcej.

Awatar użytkownika
bartexb
Taquillero

Boks

Post autor: bartexb » 25 mar 2013, 11:58

Wczoraj widziałem walkę Janika z Buchholzem w kat. junior ciężkiej (cruzer).
Jeszcze nigdy nie widziałem biegający worek treningowy, który potrafi wyprowadzić jakikolwiek cios.

ODPOWIEDZ