Wrestling

Awatar użytkownika
Groove
Canterano

Re: Wrestling

Post autor: Groove » 03 paź 2012, 18:27

Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji.Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu.Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn

lisovski
Canterano

Wrestling

Post autor: lisovski » 24 kwie 2013, 22:23

A widzisz gdzieś przeoczyłem temat.
Będę sektor T rząd 5 miejsce 3 jadę spora ekipa 9 osób jak dojedziesz?
Nawiasem mówiąc karta blednie z dnia na dzień brak mastera Punka i Shield a na nich liczyłem najbardziej.No nic liczę na dobry ME z kilkoma stołami (oby więcej niż trzy) i jak zwykle kozacki występ Ziggiego.

Awatar użytkownika
Groove
Canterano

Wrestling

Post autor: Groove » 24 kwie 2013, 22:40

Ja i dwie osoby jeszcze. Sektor E4 Rząd 12 i miejsca 3,4,5. Ostatnio jestem do tyłu z wydarzeniami także chcę się zaskoczyc, oby pozytywnie. Shield mieli byc główna atrakcją jak dla mnie, trochę lipa. Mam nadzieję że Ryback będzie. Łódź to najgorsze miasto, po Warszawie jak dla mnie jako kierowcy. Nawet nawigacja szaleje strasznie. Wiecznie korki, dziury, objazdy. Pojadę wcześniej posmigac pewnie na lokalnym EC4 trailsie jak pogoda pozwoli, jak nie to prosto na 18oo uderzam pod Arenę, na (nie)szczęście nie jest na peryferiach, więc dojazd powinien byc dobry, gorzej z wyjazdem jak spod Ergo Areny. Oby stoły były lepszej jakości, niż krzesła na naszych dwóch ostatnich galach.
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji.Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu.Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn

lisovski
Canterano

Wrestling

Post autor: lisovski » 26 kwie 2013, 20:08

Ryba prawie na pewno będzie,na początku nawet lubiłem jego postać ale ostatnio średnio go widzę .Mam nadzieje że oklepie master is here! w stypulacji z więcej niż jednym stołem. Po ostatnich zmianach w karcie jestem trochę sceptycznie nastawiony do gali a na pewno nie jaram się jak w zeszłym roku na ostatniej gali przed naszą w łodzi podobno nie było nawet AJ :cry: . Ostatnie gale w Polsce raczej odniosły sukces wiec mam nadzieje że wyrównają braki w karcie jakoś sensownie a nie Brudasem Klajem czy innymi jobberami (chociaż Slatera powitam z radością !!). Największe gwiazdy wieczoru to dla mnie Team Hell No! i Ziggler, Big E i AJ oby byli obecni. Mam nadzieje ze zabawa będzie co najmniej tak dobra jak rok temu (chociaż brak morza to wielki minus w zeszłym roku zaliczyliśmy dłuuugiii wekeend :smile: ) .

Awatar użytkownika
Groove
Canterano

Wrestling

Post autor: Groove » 26 kwie 2013, 22:33

Gdańsk był kozacki! Wizyta w "trójmieście" dała się we znaki mojej wątrobie, ale weekend jak najbardziej na plus. Pozdrawiam lokal http://www.prl.gda.pl/ i sąsiedzki klub.
Wybrałeś sektor z myślą o tym że może tam byc wejście na ring? Może Cię poznam w tłumie ludzi, jakieś znaki szczególne?
W ogóle, poza tym że mam bliżej do ŁDZ niż Gdańska/Sopotu, to nie jaram się jakoś szczególnie eventem. Może przez to że obsada trochę ssie, choc liczę na Bryana, nawet na jego kozackie koszulki.
Tłum rozhisteryzowanych dzieciaków i ich rodziców zastawiających pole widzenia ringu już mnie mierzi ale czego się nie robi żeby zobaczyc zmagania "największego teatru świata" na żywo;)

Go Show OFF!

lisovski
Canterano

Wrestling

Post autor: lisovski » 27 kwie 2013, 07:56

Kupowałem bilety na raty bo ekipa się namyślała( teraz ekipa siedzi dwa rzędy niżej a ja z bratem żony ) w obu przypadkach liczyłem na przyjazd Sheild. Podobno na na hs też wychodzą z publiki.
Nie wiem czy widziałeś dlatego wklejam kartę gali z Rotterdamu:

Heath Slater vs Zack Ryder

Cesaro vs R-truth

Naomi, Cameron, Kaitlyn vs Tamina i Bella Twins

Michael McGillicutty vs William Regal

Dolph Ziggler vs Daniel Bryan

Team Rhodse Scholars vs Tons of Funk

Kane i Daniel Bryan vs Big E. Langston i Dolph Ziggler

Ryback vs John Cena o WWE title, prawdopodobnie tables match.

Oczywiście polska wyruchana bo Regala nie będzie a że to ostatni event to raczej nikt nie dojedzie i kimś to zapchają. Tak czy inaczej nabieram nadziei że może być dobrze zwłaszcza że podobno Dragon z Dolphem wykręcają dobrą walkę. I będzie AJ!!

lisovski
Canterano

Wrestling

Post autor: lisovski » 24 gru 2013, 09:30

[BBvideo 560,320][/BBvideo]

Yes! Yes! Yes! Yes! Yes! Yes! Yes! Yes! :wee: :wee: :wee: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

ODPOWIEDZ