Wrestling

lisovski
Canterano

Wrestling

Post autor: lisovski » 11 gru 2011, 18:59

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Najbardziej spektakularny i efektowny objazdowy cyrk na świecie niedawno był z wizytą w Polsce mnie wciągnął totalnie a wy co o nim myślicie?

Awatar użytkownika
Dr_Dedoverde
Pichichi

Re: Wrestling

Post autor: Dr_Dedoverde » 11 gru 2011, 19:12

Na pewno lepsze od KSW, dawniej jak się było bajtlem to się oglądało na RTL7 i Eurosporcie, był jeszcze jeden kanał w soboty rankiem leciało, ale już zapomniałem.

Czysta amerykańska rozrywka, bije ich futbol na głowę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 11 gru 2011, 19:25

Nie wiem jak to można oglądać, tzn. spektakularny może i tak ale wszystko tam jest udawane, z góry wiadome, bez sensu :tongue:
Obrazek

lisovski
Canterano

Post autor: lisovski » 11 gru 2011, 19:47

Czy wiadome to zależy od ciebie jak poszperasz i poczytasz to rzeczywiście na miesiąc przed możesz dowiedzieć się kto będzie mistrzem ale nigdy nie dowiesz się w jaki sposób a niektóre akcja są na prawdę spektakularne po prostu trzeba przymknąć oko na niektóre rzeczy i dobrze się bawić.Poza tym w dzisiejszych czasach co nie jest ustawiane(w sportach walki to nawet śmiem twierdzić że jakieś 90%) ostatnio to nawet się zastanawiam co nie tak z tym naszym footballem jest nie tak :smile:

Ja gale ściągam z EXSite.pl zakładka- sport.Za tydzień jedna z największych gal roku TLC( Tables, Ladders & Chairs) będzie grubo zapowiedziane są super walki polecam.

Dodam że z tym udawaniem to też różnie większość zawodników jest uzależnionych o środków przeciwbólowych.

Awatar użytkownika
Groove
Canterano

Post autor: Groove » 11 gru 2011, 20:00

Byłem w Gdańsku na SmackDown World Tour 11 listopada i jadę także w kwietniu na RAW (bilety już czekają w szafce) ;) Super atmosfera, z resztą Polaków chwalili najbardziej za doping sami zawodnicy. Co do tego, co widzimy w telewizji to każdy ma swoje zdanie jak i faworytów. Generalnie jest to mistrzowska marketingowa propaganda, która łączy ze sobą sport, pieniądze, rozrywkę i sławę. Wolę oglądac "udających" wrestlerów niż udawanych wojowników typu M. Najman ( za którego ja i cała reszta Częstochowy przepraszamy). Wystarczy powiedziec, że wśród wreslerów są ludzie którzy nie trafili tam z przypadku. Chociażby Jack Swagger (All American American) kilkukrotny mistrz USA w zapasach, czy Mark Henry, określany mianem najsilniejszego człowieka świata, ze względu na swoje wyniki w sportach siłowych. Oglądanie tego na żywo dało mi większe spojrzenie, na wkład samych zawodników w to co robią. Wszystko jest dla publiki, która jak wiadomo, szczególnie w Ameryce nie ma zbyt wymagającego podejścia do show. Jacy są Wasi ulubieni wrestlerzy albo Divy?
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji.Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu.Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn

lisovski
Canterano

Post autor: lisovski » 11 gru 2011, 20:29

Szacun za obecność na gali w Gdańsku ja niestety być nie mogłem chociaż na tydzień przed był plan z kumplem nawet po bilety dzwoniłem ale ostatecznie nic z tego nie wyszło niestety może na wiosnę.Rzeczywiście publika dopisał i może następna gala to będzie RAW lub SmackDown.
Ulubiony zawodnik to najpierw Sting potem Edge a dziś CM Punk nie lubię Ortona i średnio WSM i Big Show (moim zdaniem nudy podczas ich walk) ogólnie WWE trochę zeszło na psy odkąd Edge zakończył karierę i organizacja zmieniła target szkoda bo bez krwi i przekleństw to już nie to samo może z nadejściem nowego mistrza trochę się pozmienia.Jeżeli chodzi o divy to lepsze pojedynki są na TNA ale rzadko oglądam fajne, jest na co popatrzyć ale ich walki jakoś mnie nie bawią.

Awatar użytkownika
Groove
Canterano

Post autor: Groove » 12 gru 2011, 14:36

Widzę mamy zbliżony gust;) The Ultimate Opportunist to również mój faworyt, pusto bez niego trochę, na szczęście pozostaje Cutting the Edge. Teraz kibicuję jedynie
The Miz'owi, bo nigdy nie można się z nim nudzic ;) Nie znoszę face'ów WWE, baby face'ów i pseudo Hell turnów. Na widok Ceny mam ochotę wymiotowac. Creative Team daje mu przegrac jedynie, po to by mógł wygrac jeszcze spektakularniej.

Widząc na żywo walkę Henry'ego i Big Showa, sam się zastanawiałem czy nie parsknąc śmiechem, te ich pseudo Head Bat'y i inne słabo markowane akcje, które robiły wrażenie głównie na 13 latkach. Była nawet jedna akcja krzesłem, wow. Zgodzę się również co do TNA. Nie trąci tak tandetą i plastikiem. Oglądanie na EX sports channell psuje również pan Supron. To taki Szpakowski wrestlingu jeśli chodzi o komentarz, chociaż wiedzy i wyników można mu pozazdrościc. Gośc czasem gada takimi sucharami że wyłączam dźwięk, bo dostaje orgazmu na widok Ceny i Misterio, którego jak często podkreśla uwielbia jego syn.
Mam nadzieję że RAW Wreslemania Revenge Tour podniesie poprzeczkę po SmackDown i znów dadzą fanom w Polsce sporo emocji.
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji.Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu.Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn

lisovski
Canterano

Post autor: lisovski » 20 gru 2011, 20:53

Za nami TLC świetna gala ,niespodzianek nie było? O nie z wrestlingiem nie można się nudzić :ok:
Daniel Bryan nowym World Hevyweight Champion po wykorzystaniu walizki Money in the Bank.Ciekawe jak to będzie wyglądało jak Mark Henry i Big Show zechcą walki rewanżowej chyba Mr.MitB nie zaliczy długiego reign'u.Woo Woo Woo Zack Ryder w końcu też zdobył swój pas i dobrze bo chociaż lubię Zigglera to na zmianę najwyższy czas.Świetna walka The Game z Nashem jak na WWE nawet odrobinę hardcorowa.
Udana gala na tle nudnego Survivor Series nawet bardzo.Mam nadzieje że jak HHH przejmie całkowicie władzę w WWE to federacja trochę się zmieni.
I jeszcze jedno powrót jednego z największych potworów wrestlingu stał się faktem brat Undertakera(wczoraj oglądałem ich bratobójczy pojedynek na WM XXIV :ok: ) KANE powrócił!!!( i WWE od razu nabrało rumieńców).

lisovski
Canterano

Post autor: lisovski » 07 kwie 2012, 11:47

Trochę zaniedbałem temat no ale też pisanie do siebie nie bardzo ma sens :sad: .
1.4.2012 WrestleMania największe święto fanów wrestlingu przygotowywana przez rok wielkim nakładem środków i przy wielkiej promocji.Główna atrakcja i najbardziej promowana walką było starcie Cena vs The Rock która według mnie wypadła średnio lepiej bawiłem się obserwując feud zawodników przez kilka tygodni przed walką.Jednak wynik starcia nie rozczarował, Johnsona nie sposób nie lubić a jego "can you smell what the rock is cooking" wciąż elektryzuje.Starcie Punk vs Jerycho też średnie pomimo ciekawego i dosyć ostrego feudu.Niezła walka Big Show vs Cody Rhodes dla mnie zaskoczenie na plus.Cipo mistrz Daniel Bryan w końcu potraktowany tak jak zasługiwał osiemnaście sekund (o ile pamiętam )to i tak dość długo jak na niego.Sheamus rządzi.Jednak wydarzeniem wieczoru było starcie Triple H vs Undertaker i tu muszę się przyznać że trochę nie wierzyłem że dziatki pokażą coś więcej niż na zeszłorocznej WM (i że w ogóle odgrzewany kotlet na zimno).No i nie miałem racji,epickie starcie dwóch tytanów nie rozczarowało.Mega brutalne !! malkontenci którzy twierdzą że wrestling jest udawany i dla dzieci niech zobaczą co Hunter zrobił z plecami Nieumarłego.Jednak to wszystko przyćmił widok trzech kumpli poprzedniej ery wrestlingu razem opuszczających arenę .Normalnie Klan się chowa!Dzięki temu temu obrazkowi tegoroczna WM na długo pozostanie w pamięci!!!!!!
A za kilka dni będę darł ryja (razem z żoną (fanka Ceny :sad: ) i znajomymi na WrestleMania Revange Tour(sektor 315 rząd 7 miejsce 14) wybiera się ktoś?

Awatar użytkownika
Groove
Canterano

Post autor: Groove » 07 kwie 2012, 12:37

Lisovski - Ja sektor 114, rząd 9, miejsca 5,6 i 7. W listopadzie pierwszy raz zobaczyłem o co biega, więc na ten rok apetyt i wymagania mam większe. Mam nadzieję że się nie obrazisz, jeśli gwizdami przywitam ulubieńca Twojej żony ;)
Co do samej WM, to byłem w pracy i nie widziałem ;( Feudy przed nią częściej bywały lepsze niż same walki więc szału się nie spodziewam. Byle Bryan i nieumarły którego składają cały rok po każdej WM dostali wreszcie wpierdziel, bo żal patrzec jak grabarz co rok wygrywa, z roku na rok będąc bardziej drewnianym. Swoją drogą wiele zależy od jego rywali. Do dziś pamiętam ile potrafił z niego wycisnąc Shawn Michaels czy ostatnio trochę słabiej Hunter.

lisovski
Canterano

Post autor: lisovski » 07 kwie 2012, 14:03

Ehh chłopie ile ja jej tłumaczę,ile mówię i nic tylko usłyszy wejściówkę Ceny to już krzyczy :"Lets go Cena" !!!!!(mam fajną żonę!)
Ale mam nadzieje że gdzieś w tłumie usłyszę twoje "Cena sucks!!!" :ok:
Dzisiaj dopiero zamówiłem miejscówki do spania(harcore!! a co!!) łatwo nie było :lol:.Drogi ten Sopot, ale co tam najbardziej mnie przeraża droga z Wrocka (9 h ciapongiem) ale musi być sweat,blood and pain to przecież wrestling!!! :question:

Co do walki Trzy H i Trup to polecam super,epicka,zajebista!!!

Awatar użytkownika
Groove
Canterano

Post autor: Groove » 08 kwie 2012, 11:08

Jasiu Cena jest gorzej hypowany niż sama Bitchelona :D Marketingowy idol nastolatków, dwa shoulder tackle, AA i You Can Ssij Me i po walce. Ale miałem radochę jak Go Miz i Riley okładali kijem i pasem ;) Jednak Creative Team i fani by nie zasnęli gdyby przegrał ten "dobry". Swoją drogą jego feud z Barretem i Nexusem przed TLC oraz sama walka wieczoru to hardkor totalny ;) Będę gwizdał co sił, o ile nie odstawi kaszany jak Christian w listopadzie i na dzień przed się okazało że nie dotrze.
Jedziecie samochodem? Jechaliśmy ostatnio ze śląska na Łódź, Włocławek (oba zakorkowane i rozkopane co nie miara) potem już Toruń, Żydgoszcz etc. Płatna autostrada od Torunia po sam Gdańsk jest kozacka. Śpimy tam gdzie rok temu, http://www.roko.pl jakbyś na przyszłośc szukał alternatywy. Od razu uprzedzam że z parkowaniem pod EA jest ciężko na 2h przed już, nie mówiąc już o kupnie suvenirów, stoiska są przy każdym z wejśc, którę radzę wcześniej ustalic bo kolejki są długie, na każdą kondygnację innym wejściem, a między piętrami zakaz poruszania co sam osobiście sprawdziłem rok temu:D W listopadzie w dniu walk jak i dzień po, na molo w Sopocie spotkac można było Vipera i Bryana, dlatego można się wybrac jako łowca autografów czy nawet po zdjęcie, albo na chwilę zagadac.

P.S. Napoi w butelkach szklanych, oraz większych niż 0,5l nie wolno wnosic, oraz (sic!) aparatów z wymienną optyką. Ale przeszukiwac nie będą, rok temu wniosłem Canona 7d i 2 szkła ;)

lisovski
Canterano

Post autor: lisovski » 08 kwie 2012, 11:46

Czytałem że kreatywni( :doh: ) maja oddać Jasiowi przysługę i pchną go w łapska nieumarłego na WM 29 więc raczej porażka i to trzecia z rzędu niedługo będzie jak Undertaker tyle że 0-20 na WM.
Jedziemy pociągiem :suicide: niestety bo wszyscy pijący i nikt nie podejmie wyzwania.Odnośnie pamiątek to czy można kupić koszulki? i w jakich cenach bo na allegro wszystko za 130 zeta więc trochę kaszana.

Awatar użytkownika
Groove
Canterano

Post autor: Groove » 08 kwie 2012, 13:02

Hmm koszulki od 100 do 130zł. Z logo , hologramem i haftem WWE. Zależy od tego czyja, Cm-Punka była najdroższa ostatnio, a Christiana najtańsza także różnie było. Wiadomo Jasia pewnie pójdą w górę, były frotki, czapki oraz maska Sin Cary na którą czaił się mój brat, ale rozmiary dziecięce niestety. My jedziemy samochodem gdyż paliwko na firmę ;) Poza tym zostajemy do niedzieli a środek transportu się przyda. W razie co polecam knajpę http://www.prl.gda.pl/ Tanio i przyjaźnie.

lisovski
Canterano

Post autor: lisovski » 21 lip 2012, 21:20

Groove jak ci się widzi Ryback? Jak dla mnie to materiał na wielkiego zawodnika ma wszystko co trzeba,przepadam za nim.Mam nadzieje że nie zrobią z niego kolejnego dinusia.

Awatar użytkownika
Groove
Canterano

Post autor: Groove » 21 lip 2012, 22:18

Hmmm, na podstawie jego ostatnich rywali, o ile można ich nazwac rywalami a nie statystami, to stwierdzam że warunki ma kozackie, lepsze niż ten futbolista hypowany przez ktorąś z div. Z resztą dla mnie może byc dużo lepszy niż Tensai ktorego walka w Gdańsku jakoś mnie nie porwala zbytnio. Ryback brzmi jakoś tak polsko, dlatego mam sympatię do tego koleżki ;) BTW, jak wrażenia po Money In The Bank?

lisovski
Canterano

Post autor: lisovski » 21 lip 2012, 22:33

Ryback=Goldberg!!!!
MiTB super że Zigller ma kontrakt na HWC i mam nadzieję że nie wykręcą jakiegoś numeru,Dolph niedługo mistrzem :ok:
Cena,Cena,Cena kaszana ale Punk sprawi że koleś przejdzie do historii.Jak zwykle Punk vs. Byan na poziomie ale niech już wymyślą coś nowego.Gala tak na 3,5 na 5.
1000 RAW prawie jak duża gala albo nawet lepsze mam nadzieję że Vince się pojawi.

Awatar użytkownika
Groove
Canterano

Post autor: Groove » 21 lip 2012, 22:45

Akurat Dolph to dla mnie kozak, mimo czarnego PR robionego przez Excuse me, Show off sprawia wrażenie, że jego walki są totalnie realne i zawsze coś się w nich dzieje. Goldberg jako super star to już nie to samo, ale nadal darzę Go dużą sympatią, w przeciwieństwie do brata i może cyrku z Aksaną. Cena trochę zaplusowal dla mnie po niezłej sieczce na początku walki z Lesnarem, ale dalej to taka Barca w realiach WWE. 1000 RAW ma trwac 3h i zapowiadają się niezle powroty, jak chociażby pary HHH i HBK czy comebacku Reya. Ja również z niecierpliwością czekam na Vince'a ;)

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Post autor: VdV23 » 22 lip 2012, 10:33

Hector pisze:Nie wiem jak to można oglądać, tzn. spektakularny może i tak ale wszystko tam jest udawane, z góry wiadome, bez sensu :tongue:

Dokładnie ;)
Obrazek
Obrazek

lisovski
Canterano

Post autor: lisovski » 23 lip 2012, 21:41

Tak,tak MMA i boks są na prawdę.
Zigller jest niesamowity ostatnio chyba na MiTB zaliczył lot na krzesełko komentatorów ale najbardziej podoba mi się akcja kiedy z GTS Punka przechodzi do swojego finiszera (pokazali to w Sopocie) niesamowity ring skill.Mam nadzieję że porządzi długo na razie dobrze zapowiada się jego feud z Jerycho przydała by się też walka z Bryanem.Goldberg był zajebisty szkoda że się tak skonfliktował z WWE może by jeszcze się pojawił ale nic jest Ryback będą z niego ludzie.
Tak na Extreme Rules Brock miał niezłe wejście i szkoda że przegrał (chociaż za nim akurat nie przepadam) na pewno walka lepsza niż Rock-Cena.
RAW 1000 zapowiada się zajebiście i już dziś :yahoo:
Mysterio już był na poprzednim RAW.

ODPOWIEDZ