Koszulki, Szaliki, Breloczki czyli ekwipunek Valencianisty

Wstęp tylko dla prawdziwych Valencianistas!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mruwek
Redaktor honorowy
Kontakt:

Koszulki, Szaliki, Breloczki czyli ekwipunek Valencianisty

Post autor: Mruwek » 30 wrz 2006, 20:56

Na początek pragnę wkleić 2 linki do allegro z interesującymi ofertami koszulek Valencii.

Koszulki z dowolnym numerem i nadrukiem http://allegro.pl/item131304435_nowa_ko ... umer_.html

Zwykła - gładka koszulka http://allegro.pl/item128691804__oryg_k ... oz_xl.html

Ja teraz jestem na etapie rozważania "z nadrukiem czy bez, a jeśli z nadrukiem to jakim..."
Ostatnio zmieniony 01 paź 2006, 17:03 przez Mruwek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ZIBI
Redaktor honorowy

Post autor: ZIBI » 30 wrz 2006, 21:03

Uprzedziłeś mnie Mruwek :wink: Może i dobrze - gdyż nie chciało mi się zakładać tematu...

Jestem na dokładnie tym samym etapie rozważania co ty.

Do tego załatwię sobie jeszcze : TO

Jeśli znajdę jakiś fajny gadżecik (inny niż koszulka, spodenki, rejestracja) to oczywiście wrzuce tu.

PS. Po kłopocie z logowaniem na forum, powracam :wink:
Podziękowania dla : Vicente i Ulesława :wink: dzięki chłopaki...

Awatar użytkownika
Verbi
Juvenil

Post autor: Verbi » 30 wrz 2006, 22:01

sabasios
Juvenil

Post autor: sabasios » 01 paź 2006, 08:22

Szukam gładkiej czarnej koszulki na allegro, ale wszystkie są w rozmiarze XL, będe musial napisac pozniej do sprzedawc czy ma mniejszy rozmiar ;)

Ciekawe gadżety mozna na ebay'u znaleźć, ale koszt przesyłki często jest większy niz sam gadżet ;)
np.zegarek

Awatar użytkownika
ZIBI
Redaktor honorowy

Post autor: ZIBI » 01 paź 2006, 11:17

Znalazłem :

BRELOK DO TELEFONU

NASZYWKA

Co prawda naszywka jest trochę zjechana u góry z nietoperzem, ale może kogoś będzie interesowała :wink:
Obrazek
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

beny
Jugador del Primer Equipo

Post autor: beny » 01 paź 2006, 16:35

ja posaidam brelok, kubek i portfel wszystko sprowadzone prosto ze stadionu przez brata :) portfel juz sie ledwo trzyma, caly porozwalany, kasa wypada ale ostro go uzytkuje nadal :D co do koszulki to wlasnie wiekoszosc aukcji to XL a ja raczej malutki byc :) no i cena... pozatym taka koszulke to bym sam chcial sobie wybrac w skelbie kibica po meczu valencii :)

jakby ktos chcial to mam do opchania brelok realu madryt. nowiutki tez pamiatka z madrytu no ale ja go nieprefered :)

Awatar użytkownika
Verbi
Juvenil

Post autor: Verbi » 01 paź 2006, 17:06

sabasios pisze:Szukam gładkiej czarnej koszulki na allegro, ale wszystkie są w rozmiarze XL, będe musial napisac pozniej do sprzedawc czy ma mniejszy rozmiar ;)
Łap, http://www.allegro.pl/item131303670_now ... iaka_.html

sabasios
Juvenil

Post autor: sabasios » 01 paź 2006, 17:28

Dzieki wielkie! nawet cena przystępna ;) Szkoda, że w takiej samej cenie nie ma tej z nadrukiem. Ale ta i tak mi się bardziej podoba.

Awatar użytkownika
Verbi
Juvenil

Post autor: Verbi » 02 paź 2006, 17:03

Kupił już ktoś z was ten trykot Valencii? :?:
Niegdyś LYSIO

Awatar użytkownika
Mruwek
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: Mruwek » 02 paź 2006, 19:03

Ja kupiłem domową z nadrukiem. Jak na razie podejście w pełni profesjonalne do klienta obserwuję. Oby tak było aż do doręczenia przesyłki ;]

beny
Jugador del Primer Equipo

Post autor: beny » 04 paź 2006, 12:26

tez bym sobie zapodał ale $$$ brak :( moze mikołaj mi przyniesie jak bede grzeczny :) bo wczesniej zero okazji zeby zrobic mi preznet :)

Awatar użytkownika
ZIBI
Redaktor honorowy

Post autor: ZIBI » 05 paź 2006, 21:17

Ja właśnie sobie zamówiłem... domową + nadruk i numer... czyli tak jak Ty Mruwek. Mam nadzieję, że współpraca ułoży się pomyślnie.

PS. Mruwek, a jaki nr i nadruk wziąłeś sobie? Ja też później powiem. 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Mruwek
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: Mruwek » 05 paź 2006, 23:51

Ja wziąłem #21 SILVA

Awatar użytkownika
ZIBI
Redaktor honorowy

Post autor: ZIBI » 06 paź 2006, 12:54

Gitara... ja sobie wziąłem # 14 ksywa : EBI SANTI

nazwa dwuczłonowa... Ebi od imienia (część znajomych właśnie tak na mnie woła)

...natomiast Santi wiadomo...mój ulubiony zawodnik Ches, Santi Canizares. Mam do Niego sentyment...odkąd kocham Valencie zawsze miał w moich oczach pełne uznanie (nie mylić z reklamą Warki ) . Gra wyśmienicie. Jest filarem Nietoperzy, jednym z najważniejszych w ekipie VCF. Pamiętam nawet takie miłe czasy, jak Nasz portero był kapitanem... oczywiście nie obraziłem się wtedy kiedy opaskę przejął Baraja czy Albelda.

Do ksywy/nadruku się przyzwyczaje.

Co do numeru to naprawde nie wiedziałem jaki wybrać. " 1 " od Canizaresa to za mało. W dodatku trochę głupio by to wyglądało. Dodałem " 4 " Ayali (bardzo podoba mi się przecinana "4" ; zresztą podbnie jest z "1") W ten sposób wyszedł mi jeden z moich ulubionych numerków . Potem sobie tak przeliczałem dzieląc np. 14 na dwa i wychodziła 7 hehe... :D 7 Davida Villi...której na razie nie jestem godzien nosić 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
marisu
Redaktor honorowy

Post autor: marisu » 06 paź 2006, 13:23

Pod linkiem podanym w pierwszym poście widać coś takiego:
"Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro (numer 131304435)"

Całkiem możliwe, że gość sprzedawał podróbki i stąd mu usunęli.
Albo zawiesili mu konto, nie wiem... :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Verbi
Juvenil

Post autor: Verbi » 06 paź 2006, 13:41

Gość okazał się zwykłym oszustem, jakich ostatnio na allegro coraz więcej. Było już kilku takich jak on co wysyłali koszulki zza granicy, a potem zasypywano ich negatywami, że "koszulki nie dotarły", a następnie blokowano im konta. Zazwyczaj tak jest, gdy przesyłka trwa 14-21 dni.

Ja jestem już na tym punkcie przewrażliwiony, więc nie kupię nigdy koszulki od gościa, który wysyła ją z Tajlandii lub z innego azjatyckiego kraju...

Pozdro.

Awatar użytkownika
Mruwek
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: Mruwek » 06 paź 2006, 19:44

A co, kupowałeś u niego, że tak dobrze wiesz? Przejrzyj jego komentarze. On póki co żadnego nega za koszulki nie ma. A to dlatego, że dopiero co postanowił "zaistnieć na rynku". Wcześniej raczej kupował niż sprzedawał. Ponadto warto przejrzeć jakie zakupy na allegro poczynił ostatnio. Programy znacznie ułatwiające obsługę aukcji. Myślę, że zwykły oszust nie fatygował by się z takimi rzeczami. Gadałem dziś z tym typem i powiedział mi, że nie wie czemu mu zawiesili konto i sprawa jest w trakcie wyjaśniania, a koszulki niezależnie od jego stosunków z allegro dojdą do odbiorców. W mailu po wygranej aukcji jest jego adres. Istnieje więc prosty sposób by sprawdzić wiarygodność tego typa. Wystarczy pod ów adres się wybrać i zobaczyć czy on tam mieszka (oszust nie podałby swego prawdziwego adresu - to chyba jasne).

Awatar użytkownika
Verbi
Juvenil

Post autor: Verbi » 08 paź 2006, 08:12

Gdybyś choć trochę śledził rynek z koszulkami to wiedziałbyś, że było już z 5 takich jak on... i co się stało? Zbanowali im konta... bo co? Bo okazali się oszustami.

A co do tego gościa to przekonamy się w przyszłości.

Awatar użytkownika
Mruwek
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: Mruwek » 08 paź 2006, 12:01

Śledzę rynek i dlatego wybrałem tego gościa, bo wydawał się najmniej prawdopodobnym oszustem ze wszystkich pozostałych. Co warte zauważenia to to, że w dalszym ciągu używa tego samego numeru gg i maila. Myślę, że gdyby był oszustem po prostu by się "ulotnił" z kasą i tyle. Jednakże prawdziwe są twe słowa: "Przekonamy się". Oby tylko szczęśliwie :wink:

Awatar użytkownika
Verbi
Juvenil

Post autor: Verbi » 08 paź 2006, 14:04

Przed awarią, na forum był wątek o szalikach, które mieliśmy zamówić. Pamiętacie? Chciałbym wiedzieć kto jest jeszcze chętny?

EDIT: Postanowiłem opisać szaliki dziane, bo na pasiaki nikt nie był chętny.

SZALIKI DZIANE:

Tu sie pojawia problem, ponieważ do takiego szalika bylby potrzebny dobry projekt, a ja sie tego nie podejmuje. Kolejnym problemem jest to, iż musimy zamówić minimum 10 szalików. Zawsze pozostawalaby opcja poproszenia kogos o jakis *** wzor (nie ma co robic zwyklego szala z napisem Valencia), a to wiaze sie z dodatkowa oplata. Koszt to ok 15-20zl + wysylka.

* nie da się użyć innego słowa? Np ciekawy, piękny, pomysłowy, kapitalny, czy choćby odlotowy? Jeśli nie pasuje któraś z tych sugestii, odsyłam do słownika synonimów... (mod)
Ostatnio zmieniony 09 paź 2006, 06:53 przez Verbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Niegdyś LYSIO

ODPOWIEDZ