Hércules - Valencia

Zablokowany
Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Hércules - Valencia

Post autor: Hector » 17 wrz 2010, 18:19

Jestem ciekaw jak wypadniemy na tle Herculesa o którym ostatnio głośno (transfery+wygrana z Barcą). Jednak i tak powinniśmy sobie poradzić z nimi bez większych problemów dlatego stawiam na wygraną naszych i oby nie zawiedli :question:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamil
Jugador del Primer Equipo

Re: Hércules - Valencia

Post autor: Kamil » 17 wrz 2010, 21:59

Myślę że Hercules nie jest w stanie zagrać tak dobrego meczu jak z Barcą licze na Soldado Ximo no i oczywiscie Cezara ;)
Cuando usted juega en el Estadio Mestalla de Valencia, la ciudad deja de respirar. En Valencia, no existe tal problema, aquí es un fan de los jugadores con un bate en el pecho

Awatar użytkownika
Nevan
Redaktor

Post autor: Nevan » 19 wrz 2010, 19:25

Najgorszym zawodnikiem dzisiaj był Mathieu. Kompletnie sobie nie radził na lewej stronie, prawie każda akcja przeprowadzona w tamtych rejonach sprawiała problemy Cesarowi. Może i facetowi nie wyszedł mecz po prostu, ale dzisiaj zagrał tragicznie. Jak dla mnie. :antyok:

No a sytuacja z Navarro to dla mnie parodia. Co prawda sam nie widizałem o co konkretnie poszło, ale wydaje mi sie, że to nasz kapitan został sfaulowany. Ale jak mówiłem - sytuacji nie widziałem, także to tylko moje domysły są. Szkoda typa.

Awatar użytkownika
Dzidek
Redaktor honorowy

Post autor: Dzidek » 19 wrz 2010, 23:18

1. kartka: Navarro wchodzi ślizgiem tuż przy linii końcowej, żeby zablokować dośrodkowanie. Sędzia dyktuje karnego i częstuje Davida żółtą karteczką.

2. kartka: Aguilar i Navarro wpadają na siebie, obaj padają. Przy piątej powtórce nadal nie dostrzegam faulu na czerwo.

Ramírez Domínguez :idiot:

Dał sobie wchodzić na głowę i mylił się w obie strony. To nie zmienia faktu, że z pewnego prowadzenia 2:0 zrobiło się 1:2, gra w 10 i stawianie autobusu.

Do Mathieu dorzuciłbym jeszcze Soldado, który niczym specjalnym się nie wyróżnił.

Awatar użytkownika
los ches
Jugador del Primer Equipo

Post autor: los ches » 20 wrz 2010, 07:34

Karny i przy okazji żółta to powinna być. Bez dwóch zdań. Ale tamto starcie było obustronne. Jak Navarro dostał to tamten też powinien. Szkoda,bo późnień musieliśmy się bronic. Ale ważne 3ptk i samodzielny lider.

Awatar użytkownika
chazz
Juvenil

Post autor: chazz » 20 wrz 2010, 13:53

Karny może i tak, ale żółta to niby za co? Przecież celowo nie zagrał tą ręką tylko była nabita.

Zablokowany