Mecze towarzyskie

Zablokowany
Awatar użytkownika
JacekVCF
Pichichi

Mecze towarzyskie

Post autor: JacekVCF » 02 sie 2010, 11:31

Póki co, idzie nam przeciętnie. Wiem, że Emery kombinuje ze składem, ale mimo wszystko... Mi osobiście nie pasuje to nowe ustawienie 4-3-3 :antyok: . Mam nadzieje, że nasz trener wie, jak przygotować zespół na nowy, ciężki sezon.
I co z tego, że dzisiaj przegraliśmy? Najważniejsze, żeby nie tracić nadziei na lepsze jutro.

Awatar użytkownika
Kily
Entrenador

Re: Mecze towarzyskie

Post autor: Kily » 02 sie 2010, 15:41

Al Hilal - Valencia 0-2 (0-1) Mathieu, Soldado
NK Celje - Valencia 2-1 (2-0) Vicente
Hannover - Valencia 1-2 (0-2) Soldado, Joaquin
OM - Valencia 1-0 (0-0)

Na razie przeciętnie. Znowu deja vu, Hannover nie zagrażając nam w meczu, wrzuca sobie w ostatniej minucie i oczywiście gol, Pablo nie kryje, Feghouli w Marsylii na pustą wielką bramkę wali w poprzeczkę, w ogóle sporo zmarnowanych szans na gole (zwłaszcza Francuzi) a gra słaba lub średnia. Chori kontuzjowany.
Najlepsza gra była w sparingach w tych połowach ze starym ustawieniem, nawet nowi piłkarze bardziej do niego pasują.
Meczu z OM nie oglądałem w całości (bo sam powróciłem na boisko po 8 latach przerwy - nie polecam hehe) ale ile ten Brandao miał okazji, żeby znowu Cesar nie musiał być bohaterem sezonu ..
Za wcześnie oceniać piłkarzy ale po Tino widać indywidualne umiejętności, musi się zgrać z drużyną, chyba idzie mu coraz lepiej, Topal jest wszędobylski, zwrócił uwagę kilkoma świetnymi asekuracjami obrońców, też liczę że będzie to strzał w 10. Nie mogę za to patrzeć na Albę grającego w obronie (mecz ze Słoweńcami sobie powinien puszczać codziennie), no i Moya nie puścił jeszcze szmaty a to wielkie wydarzenie, Feghouli jest bardzo aktywny i ma wielką ochotę do gry. No ale Nuevo Zidane nie może strzelać pod dach jak mu się już parę razy zdarzyło i na pustą też wypada trafić ...
GUAITA VETE YA !

Awatar użytkownika
JacekVCF
Pichichi

Re: Mecze towarzyskie

Post autor: JacekVCF » 06 sie 2010, 14:33

Dzisiaj mamy kolejne, trudne zadanie. Ciężki przeciwnik to jedno, ale będziemy grać na wyjeździe. Niech nasi się wreszcie wezmą w garść, bo już coraz mniej czasu do początku sezonu, a przegraliśmy z Marsylią i jakimiś patałachami ze Słowenii. Z obecną formą Hannoveru, trudno z nimi nie wygrać :lol: .
Więc nie ma się czym chwalić.
I co z tego, że dzisiaj przegraliśmy? Najważniejsze, żeby nie tracić nadziei na lepsze jutro.

Zablokowany