FC Barcelona - Valencia CF

Zablokowany
Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

FC Barcelona - Valencia CF

Post autor: Hector » 14 mar 2010, 12:06

FC Barcelona...tu już chyba nie trzeba więcej dodawać,każdy wie jaka jest ich siła,każdy wie co osiągnęli w poprzednim sezonie. Boję się że będzie kolejna kompromitacja i wstyd,nie liczę tutaj na cud bo gramy nieco okrojonym składem z Barcą na ich stadionie,nie wiem kompletnie co mam myśleć o tym meczu,dobrze że nie zagra Ibra przynajmniej bydła nie będzie na stadionie,mam tylko nadzieję że Valencia pozostawi po sobie dobre wrażenie i nie będziemy musieli się chwytać za głowy po meczu (bo ileż można). Jestem również ciekaw formy Katalończyków bo ostatnio z Almerią zagrali fatalnie (choć i tak był remis :sly: ) mimo to remis bardzo mile widziany.
VAMOS !
Obrazek

Awatar użytkownika
Dr_Dedoverde
Pichichi

Re: FC Barcelona - Valencia CF

Post autor: Dr_Dedoverde » 14 mar 2010, 21:01

I po ptokach .
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 14 mar 2010, 21:52

Ano,w końcu graliśmy z tą Wielką ( :shock: ) Barceloną. Remis byłby w naszym przypadku sukcesem-przynajmniej tak myślałem przed meczem,podczas pierwszej połowy powoli zaczynałem się cieszyć że będzie remis bo nasi grali elegancko...no i klops,3 bramki po głupich błędach i nieupilnowaniu ! Na dodatek uraz Albeldy i czerwo dla Maduro [*]
Obrazek

Awatar użytkownika
Dr_Dedoverde
Pichichi

Post autor: Dr_Dedoverde » 15 mar 2010, 09:33

No zejście Albeldy było kluczowe , jak był na boisku to się jeszcze wszystko kleiło.
Natomiast Fernandes sprawiał wrażenie że biega byle gdzie i za dużo było go z przodu.
Trudno .
A i jeszcze jedno. Już widze te tytuły na portalach o "geniuszu" Messiego.
Masakra - ogromne błędy naszych obrońców , dwa Dealaberta , jeden do spółki z Bruno , raz Pablo nie przeciął piłki i od razu jego geniusz ....
I fajnie wyglądały akcje Barcy w drugiej połowie . 30 % środkiem , reszta z prawej gdzie grał Bruno ,
Po stronie Miguela w ogóle nie atakowali.
AMUNT ...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kily
Entrenador

Post autor: Kily » 20 mar 2010, 01:49

DLACZEGO NICO NAM TO ZROBIŁ ?! :mad:

1. Z takimi obrońcami to w LM nie mamy się co pokazywać. Dla takiego Messiego to jak pół-ruchome pachołki treningowe do mijania. Pierwsza bramka to zgroza. Po to Banega przeszkadza żeby obrońca doskoczył a nie się patrzy a potem nawraca ze zwrotnością starego przegubowca ... Zwłaszcza Dealbert był dziś tragiczny, naprawdę tragiczne jest to że pozostali w przekroju sezonu są tylko gorsi. Koniecznie trzeba pozyskać w lecie obrońców w tym stoperów w liczbie 3 najlepiej.
2. Czy my nie możemy rozegrać meczu bez czerwonej kartki i 552432543 żółtych ?!
Jeszcze się Zigic kłóci z Pique nie dosyć że położył mecz ! I to Nico do którego skuteczności nie można było mieć najmniejszych zastrzeżeń ... :(
3. Dziwny to był mecz, jak na brak formy to nam nieźle szło, do utraty gola, potem kontra po popisie Serba i klasyczne czerwo, ja już się gubię którzy nasi zawodnicy są zawieszeni w których rozgrywkach...
GUAITA VETE YA !

Zablokowany