Valencia CF - Werder Bremen

Zablokowany
Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Valencia CF - Werder Bremen

Post autor: Hector » 11 mar 2010, 16:26

Zapowiada się ciekawy mecz na Mestalla,wiele mówi się o ty meczu sprzed lat gdzie goście wygrali z nami 2-0,oprócz samego wyniku gest bodajże Borowskiego dla kibiców VCF,Angulo czerwona kartka,na dodatek gdy schodził opluł również Borowskiego,nie pamiętam dokładnie tego meczu ale wiem że nawet z trybun leciały butelki,puszki itp. w piłkarzy Werderu. Może gdyby Di Vaio nieco niżej przymierzył i nie trafił w poprzeczkę a piłka wpadła by do bramki...kto wie....
Dzisiaj czas na rewanż,pytanie tylko czy jesteśmy w stanie wygrać,mamy wielkie braki kadrowe,zespół jest zmęczony na dodatek w niedzielę gramy z Barcą :shock: Ciężkie zadanie przed Emerym !
Obrazek

misiaszek22
Juvenil

Re: Valencia CF - Werder Bremen

Post autor: misiaszek22 » 11 mar 2010, 18:01

Najważniejsze, że pokazują mecz na TV4!! Spotkanie sprzed lat pamiętam... od tamtego czasu bardzo nie lubiłem angulo...

Awatar użytkownika
smiechu
Canterano

Post autor: smiechu » 12 mar 2010, 12:04

moze uda mi sie pojachac na rewanz (jeszcze nic pewnego) wiec mam takie pytanie do kibicow znajacych realia zespolow niemieckich: Czy jak wejde w barwach Valencii (koszulka, szalik), to te wieprze beda do mnie cos sapac (moze jakis dym?) czy smialo moge wejsc w barwach przyjezdnej druzyny na sektor gospodarzy? zalezy mi na sprawdzonej odpwoiedzi bo jak mi sie uda pojechac to wolalbym nie wylapac w zeby :) szczegolnie ze namawiam kolesia co jest mu pilka obojetna i byloby mi go zal po takiej akcji :cool:
pozdr

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 12 mar 2010, 15:20

:tongue:
Moim zdaniem to zależy na jaki sektor wejdziesz,bo jeżeli na ten gdzie siedzą najzagorzalsi kibice Werderu no to faktycznie może być niemiło,natomiast można zobaczyć na wielu meczach (nawet w Hiszpanii) że kibice przeciwnych drużyn siedzą tam gdzie kibice gospodarzy !
Co do wczorajszego meczu to....szkoda gadać !
Obrazek

Awatar użytkownika
smiechu
Canterano

Post autor: smiechu » 17 mar 2010, 13:20

jade jutro na Werder-Valencia, mam nadzieje tylko ze niemcy mnie nie wydymaja na biletach :/ kminilem nad tym wyjazdem juz od grudnia, bo zal by bylo nie pojechac na Valencie kiedy graja zaledwie 450 km od mojego miasta (niemieckie autostrady i jestem tam w 3-4h), caly czas sie tylko cykam czy isc w szaliku, z jednej strony moze ktos przysapac (szczegolnie jak bedzie goraca atmosfera na boisku i dobry wynik dla VCF), a z drugiej nie po to sie jedzie na mecz ukochanego klubu, zeby udawac ze sie im nie kibicuje. Jak zwykle postaram sie porobic pelno zdjec i wrzuce do ogladania, oby tylko te bilety nie okazaly sie fikcja :D i oczywiscie awans Los Ches... no i za jakis czas kolejny mecz jeszcze blizej...mianowicie w hamburgu :D oby w tym meczu grali. AMUNT

Awatar użytkownika
Nevan
Redaktor

Post autor: Nevan » 17 mar 2010, 13:50

Zdjęcia obowiązkowo do Ulesława lub kogoś obeznanego w tych sprawach. Trzeba przecież relacje zdać...

Szerokiej drogi! :ok:

PS. w Hamburgu jest finał, tak? :think:

Awatar użytkownika
smiechu
Canterano

Post autor: smiechu » 17 mar 2010, 14:15

Nevan_14 pisze:PS. w Hamburgu jest finał, tak? :think:
z tego co wiem to wlasnie tam, tyle zeby bilety dostac to bedzie raczej niemozliwe :(

Awatar użytkownika
Nevan
Redaktor

Post autor: Nevan » 17 mar 2010, 15:02

Dla chcącego nic trudnego ;)

Nawet nie wiesz jak ja żałuje, że jestem niepełnoletni i rodzice mnie nie chcą puścić na żaden mecz. Kurcze, pamiętam rok temu jak w LE grał Lech i Valencia, to zapowiedziałem mamie, że ja pojadę do Poznania chociażbym miał uciec z domu... Ale nie grali ze sobą. :cry:

beny
Jugador del Primer Equipo

Post autor: beny » 17 mar 2010, 20:15

smiechu, zazdroszcze Ci:)
zrob tak:
1. spytaj w kasie cyz mozesz dostac wejsciowke na sektor gosci bo tam sa twoi znajomi. albo
2. jesli sie nie uda kup wejsciowke i podejdz pod sektor gosci pokaz ochroniarzowi szalik i powiedz ze chcesz wejsc na sektrr gosci. jak bedzie niebezpiecznie to cie ochornairz wposci bo tam bedziesz bezpieczniejszy.
oba sposoby testowane na meczu slavia - valencia w pradze. sasiad kupil bez niczego wjesciowki na sektor gosci, a mnie z kumpalmi i calym sektorem czeskich kibocw valencii wposcili na sektro gosci w polowie meczu.

mam 2 pytanka:
- czy jest transmijsa meczu w tv tak jak tydzien temu?
- czy w nastpenej rundzie jest losowanie czy juz gotowa rozpiska? jesli jest juz rozpiska kto z kim gra to poprosze wrzucic cala na forum
dzieki z gory

bialywilk
Juvenil

Post autor: bialywilk » 18 mar 2010, 09:06

mecz jest o 19 na sat1 germany

bedzie dopiero losowanie

Awatar użytkownika
Dr_Dedoverde
Pichichi

Post autor: Dr_Dedoverde » 18 mar 2010, 21:21

4-4 . czyli mecz typowy jak na Valencię.
emocje non stop. ofensywa świetna , defensywa słaba , Emery wiadomo , fuera wiśta wio .
Ten sympatyczny człowiek niestety jest za słaby jako trener . teatrzyk to dla dzieci , ja chce zajebistą taktykę a nie trenera mima na ławce.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 18 mar 2010, 23:29

Kurde,nie mogłem oglądać meczu,4-4 :shock: No to pojechali...
Z jednej strony się cieszę z drugiej ubolewam !
Obrazek

Awatar użytkownika
smiechu
Canterano

Post autor: smiechu » 19 mar 2010, 07:50

Awatar użytkownika
Kily
Entrenador

Post autor: Kily » 20 mar 2010, 09:31

Pan Atkinson w pierwszym meczu skutecznie zadbał żeby drugi miał sens i walka toczyła się do końca.
Dlatego awans sprawiedliwie rozstrzygnięty, teraz trzeba już celować w finał.
Grad goli ale nie dlatego że obie ekipy grały tak świetnie, tylko gra w obronie wołała o pomstę do nieba. W Werderze - słabizna, u nas - koszmar.
Gdyby w naszą obronę wszedł dziś Messi 5 razy to strzeliłby 5 goli ....
Dno ! Zachowanie B. Saltora przy pierwszej bramce Bremy- amatorszczyzna...
Nasi mniej nieskuteczni niż ostatnio, chociaż nadal potrafią spartolić co się da ...
Zobaczyłem tez ekipę która zmarnowała nawet więcej, czyli gospodarze...
Werder miał więcej pecha w rewanżu.
Awans zawdzięczamy przebudzeniu El Mago. Dzięki mistrzu ! :)
Końcówkę oglądałem z ściśniętym gardłem, organizacja obrony na poziomie Floty Świnoujście..
Wreszcie zobaczyłem zaangażowanie, i poszanowanie dla przeciwnika, co jak co ale VCF Werderu nie zlekceważy, po tej bitwie z 04 roku zostały porachunki ... :) Pewnie z Twente (tak jak w Brugii) podreptaliby po boisku i odpadli.
GUAITA VETE YA !

Zablokowany