Deportivo vs Valencia

Zablokowany
Awatar użytkownika
Mcsente
Juvenil

Deportivo vs Valencia

Post autor: Mcsente » 20 gru 2009, 13:14

Bardzo ciężki pojedynek czeka nas na El Riazor. Deportivo gra bardzo dobrze i na pewno ma chrapkę na zwycięstwo. My gramy bez Silvy, Pablo, Mathieu, Marcheny i stale kontuzjowanego Vicente. Myślę jednak, że wygramy - choć 100% pewności nie mam. Zobaczymy jak spiszą się rezerwowi, i czy w ogóle liczymy się stawce o mistrzostwo...
Obrazek

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Re: Deportivo vs Valencia

Post autor: Hector » 20 gru 2009, 13:32

Bardzo ważny mecz,jeżeli przegramy możemy nawet wylądować na 6 miejscu,a to nie wchodzi w grę,musimy na dobre ustabilizować się w pierwszej czwórce. Deportivo jest świetną drużyną,która pomimo braku gwiazd gra dobry futbol,Lotina IMO jest jednym z najlepszych trenerów w Hiszpanii,jednak mam nadzieję że Valencia dzisiaj wywiezie z La Corunii 3 pkt.,chciałbym zobaczyć Maduro dzisiaj na boisku,Alexis w ostatnich meczach nie gra źle,także jestem w dobrej myśli
VAMOS VALENCIA !!!
Obrazek

Awatar użytkownika
chazz
Juvenil

Post autor: chazz » 20 gru 2009, 23:40

A wiec remis, szczerze mówiąc spodziewałem się lepszej gry Valencii i większego zaangażowania, ale niema co narzekać bo ten mecz mógł równie dobrze zakończyć się naszą porażką i spadkiem z 4 miejsca.
Co tu dużo mówić, w tym sezonie o mistrzostwie możemy raczej zapomnieć i zespół powinien się skupić na zajęciu miejsca premiowanego grą w lidze mistrzów. Graliśmy już z prawie każdym zespołem z pierwszej dziesiątki w tabeli(oprócz Villarrealu), nasz bilans to 2 zwycięstwa, 4 remisy i 2 porażki, a to zbyt mało jak na zespół o aspiracjach mistrzowskich. Kluczowym momentem była porażka z Realem, przed którą można było mieć jeszcze nadzieję...

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 21 gru 2009, 16:25

Bez emocji,zaangażowania,polotu - tak według mnie wyglądało wczorajsze spotkanie w La Corunii,widać piłkarze już myślami przy świętach,nie było widać żadnego zaangażowania ze strony naszych,Deportivo było wczoraj do pokonania,ale nie będę wybrzydzał,dalej jesteśmy na 4 pozycji,i niech tak zostanie,później wyprzedzimy Seville i na 3 miejscu skończymy sezon - byłoby idealnie,bo na 2 miejsce nie ma co liczyć,nie wspomnę już o Mistrzostwie,nie ma co się oszukiwać ale w obecnej sytuacji po prostu nie stać nas na mistrza,mam nadzieję tylko że w tym roku zakwalifikujemy się do Ligi Mistrzów a później już będzie tylko z górki
AMUNT
Obrazek

Zablokowany