Liga Mistrzów

Co dzieje się na światowych boiskach?
ODPOWIEDZ
dexter
El Crack del Equipo

Liga Mistrzów

Post autor: dexter » 18 wrz 2013, 10:48

Ale wracając do tematu. Po pierwszej kolejce jak dla mnie zaskoczenie. Nie spodziewałem się aż takich wysokich wyników. Rozbita Galata,wygrane wysokie PSG,ManC i ManU. Zaskoczyli mnie też w inny sposób. Niespodziewałem się remisu Juve(chyba jak większość),ale tym bardziej przegranej RSSS. Zapowiada się więc ciekawie od samego początku. Real wygląda mocno,Isco szaleje,że aż się serce kraje,że nie gra u nas. Zobaczymy co dzisiaj zaprezentuje druga tura.

Awatar użytkownika
Groove
Canterano

Liga Mistrzów

Post autor: Groove » 18 wrz 2013, 10:58

Mnie tam cieszy co innego. Mianowicie, juniorska edycja LM. Kapitalny pomysł i dużo większe zaskoczenia. Wysłac chocby pół scouta, bo tyle mamy i może kogoś wypatrzy z jakiegoś mniejszego klubu.
Co do "dorosłej" LM, to na pewno zaskoczył in minus Juventus oraz Anderlecht z którym sympatyzuję(chciałem Djuricicia ale dobrze że Benfica go pozyskała). City drugi bieg wrzuciło w kolejnych 45 minutach i obyło się bez zgrzytu. Ibra również się nie popisał przy karnym. Galata mimo szumnych wypowiedzi trenera, wytrzymała w postanowieniu tylko jedną połowę a Sociedad to zdecydowany falstart. Całe szczęście że to nie my tam gramy, bo blamaż pewny.
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji.Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu.Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn

dexter
El Crack del Equipo

Liga Mistrzów

Post autor: dexter » 20 wrz 2013, 08:35

Zaskoczyła też na pewno Chelsea. Jose nie wiedział co powiedzieć. Klopp pokazał,że jedną miną można podbić internet,a Arsenal,że potrafi wygrać. Messi szybko odpowiedział Ronaldo i możliwe,że będzie to popis tych dwóch piłkarzy w obecnej LM. Niektóre mecze pokazały ładny futbol i oby było ich coraz więcej :)

Awatar użytkownika
Kily
Entrenador

Liga Mistrzów

Post autor: Kily » 11 gru 2013, 23:32

Nie mogę jaki ten Milan to farciarska cienizna !
Nie wierzę, że można się tak wozić ciągle.
Gdyby przeszczepić nam te ich szczęście to byśmy walczyli o jakieś
LE, cdr czy półfinały LM, bo też gramy jak dziady
ale żadna niezwykła siła nie przeszkadza przeciwnikom ładować nam bramki. Szkoda Ajaxu, był w tej grupie o klasę lepszy,
lepszy niż myślałem
GUAITA VETE YA !

Awatar użytkownika
VdV23
Pichichi

Liga Mistrzów

Post autor: VdV23 » 12 gru 2013, 00:40

A tam Milan.Na następny sezon się nie załapią na LM...za duża strata w Serie A.

Znowu ta Borussia ma szczęście...awansowali i to jeszcze z 1 miejsca... myślałem ,że trafią na Barcelonę :cry:
Obrazek
Obrazek

Wolf
Juvenil

Liga Mistrzów

Post autor: Wolf » 01 sty 2014, 14:48

Kily pisze:Szkoda Ajaxu, był w tej grupie o klasę lepszy,
lepszy niż myślałem
Po meczu Milan-Ajax to bardzo ich szkoda. Powiedzieć, że Ajax zdominował Milan to nic nie powiedzieć. Milan zagrał na poziomie polskiej ekstraklasy, a przy poziomie do jakiego powinna obligować LM to nawet brak jednego zawodnika tego usprawiedliwia.

Milan ma farta. Nie zdziwię się specjalnie jak jeszcze jakimś cudem przejdą Atletico.

mrzonka
Juvenil

Liga Mistrzów

Post autor: mrzonka » 04 lut 2014, 11:20

Juniorska edycja LM? Muszę się tym bardziej zainteresować.
A co do normalnej LM, to pojadę na finał w Portugalii. Bilety na Ligę Mistrzów już załatwione, wyjazd zaplanowany z firmą która zajmuje się takimi wyjazdami, teraz tylko poszukuję jakiegoś odpowiedniego aparatu fotograficznego, bo mój stary się zepsuł :(

Glurty
Juvenil

Liga Mistrzów

Post autor: Glurty » 21 sie 2014, 14:26

mrzonka pisze:Juniorska edycja LM? Muszę się tym bardziej zainteresować.
A co do normalnej LM, to pojadę na finał w Portugalii. Bilety na Ligę Mistrzów już załatwione, wyjazd zaplanowany z firmą która zajmuje się takimi wyjazdami, teraz tylko poszukuję jakiegoś odpowiedniego aparatu fotograficznego, bo mój stary się zepsuł :(
Weź komórkę ;P Miłego w Portugalii :)

Wojtteks
Juvenil

Liga Mistrzów

Post autor: Wojtteks » 03 maja 2016, 16:25

bayern i tak wygra :D

Awatar użytkownika
AdamVCF
Juvenil

Liga Mistrzów

Post autor: AdamVCF » 03 maja 2016, 18:13

Życze im wygranej, dziś 2:1.

Konrad25
Juvenil

Liga Mistrzów

Post autor: Konrad25 » 04 maja 2016, 20:49

Bayern juz za burta. Real z ManCity trwa! :D Kogo obstawiacie?

Bokser19
Juvenil
Kontakt:

Liga Mistrzów

Post autor: Bokser19 » 10 sie 2016, 07:57

W tym roku LM może być ciekawa zwłaszcza dla polskich kibiców, bo przecież Legia jest tak blisko awansu. Myślicie, że da radę?

ODPOWIEDZ