22. Valladolid - Valencia

Zablokowany
Awatar użytkownika
Mruwek
Redaktor honorowy
Kontakt:

22. Valladolid - Valencia

Post autor: Mruwek » 03 lut 2008, 14:13

Tapczan już mecz zapowiedział na stronie. Nie ma w składzie Silvy, ani Vicente. Gramy na trudnym terenie. Z Floresem udało się pokonać Valladolid, choć lekko nie było. Teraz jednak jesteśmy w innej sytuacji. Bez zwycięstwa w lidze od 3 miesięcy, z beztalenciem na ławce trenerskiej i odsuniętym od zespołu kapitanem. Przykro się pisze takie rzeczy, bo nadzieja ponoć umiera ostatnia, ale wątpię byśmy dzisiejszy mecz wygrali.
"Were you gonna die alone?"

Awatar użytkownika
sebol
Redaktor honorowy
Kontakt:

Re: 22. Valladolid - Valencia

Post autor: sebol » 03 lut 2008, 16:10

Jakieś transmisje ? Raczej nie jestem zwolennikiem "tekstówek" tym bardziej hiszpańskich.

A co do meczu to może być ciekawie. Powinien wyskoczyć Mata w 1-erwszej 11-nastce, no chyba że strateg wpakuje Ximo na lewą stronę. Mecz ostatniej nadziei i to nie tylko Koemana. Gospodarze kradną punkty najlepszym na własnym stadionie. Nie będzie łatwo ale jak nie teraz to kiedy (choć piszę to już od 6 spotkań)?
Obrazek

pincz
Canterano

Post autor: pincz » 04 lut 2008, 10:48

2:0
Cóż można powiedzieć. Pomimo 3 pkt to i tak ja przynajmniej nie jestem zadowolony. Zwycięstwo w kiepskim stylu (nawet nie zagrali na 1 pkt) a jednak zwycięstwo. To jednak dobrze nie prorokuje i tak naprawdę następne 2-3 mecze pokażą czy to jest powrót do formy. Fajnie wiedzieć, że Mata się rozkręca :)

Awatar użytkownika
Nite15
Juvenil

Post autor: Nite15 » 04 lut 2008, 18:47

Mata zasługuje na pierwszy skład w 100 %, pokazał na co go stać w dwóch ostatnich meczach. Ten przemiły człowiek ma ogromny potencjał:) Miejmy nadzieje że ten okropny okres się już skończył :)
Obrazek

Zablokowany