Valencia - Murcia

Zablokowany
pincz
Canterano

Valencia - Murcia

Post autor: pincz » 11 lis 2007, 12:29

Dobry mecz ze strony ches. Zwłaszcza cieszy fakt, że Albelda wraca do formy (aczkolwiek nie wiem czy można tak powiedzieć po jednym meczu, mam nadzieję, że tak jest ;p). Jak zwykle aktywny Silva, który po raz kolejny rozegrał świetny mecz. Również Villa zagrał pozytywnie chociaż mógłby bardziej uważać spalone. Na początku umiarkowanie (xD) zagrał Marchena. Pffff dobra współpraca na linii Angulo - Miguel (mam nadzieję, że następnym razem zagra ktoś bardziej... eee konkretny na skrzydle). I ten pressing... Martwi mnie tylko postawa zmienników i El Moro. O ile Zigić zagrał nawet optymalnie to El Moro wg mnie zagrał drewno. Same straty i ogólnie nie widoczny w całym spotkaniu. Arizmendi również nie pokazał, że potrafi grać (a wierzę w to) i niecelnie podawał. Vicente zrobił przyzwoitą zmianę ale oczekiwałem... czegoś lepszego.

To moja opinia ;p

:^V^:

Awatar użytkownika
marcin90
Pichichi
Kontakt:

Re: Valencia - Murcia

Post autor: marcin90 » 11 lis 2007, 20:57

Moro nie tyle zagrał źle, co po prostu nie dostał piłki, z którą mógłby cokolwiek zrobić. Arizmendi to za wiele czasu nie miał, żeby się pokazać, tak jak i inni rezerwowi. Cieszy mnie fakt, że raz wygrał główkę :P
Obrazek

Najlepsi polscy kibice !!!

pincz
Canterano

Post autor: pincz » 11 lis 2007, 22:30

Zigić aż dwie :)

Awatar użytkownika
MatiK
Taquillero

Post autor: MatiK » 15 lis 2007, 14:20