Valencia C.F. - Rosenborg BK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Lobo
Redaktor honorowy
Kontakt:

Valencia C.F. - Rosenborg BK

Post autor: Lobo » 06 lis 2007, 14:44

Przed nami mecz o wszystko w CL.Dziś o 20:45 na Mestalla podejmiemy zajmujących obecnie 2 miejsce w naszej grupie norwegów.Do kadry meczowej wraca Villa i to zdecydowanie najlepsza wiadomość przed wieczornym meczem.
Wczoraj Koeman na treningu ustawił drużynę tak:

Hildebrand - Miguel,Caneira,Helguera i Moretti - Joaquin,Albelda,Fernandes i Silva - Villa i Morientes.

Niemniej w trakcie treningów testował również Angulo i Vicente w miejsce Joaquina i Silvy.Większych zmian raczej trudno się spodziewać.Tym bardziej,że w podobnym zestawieniu zagraliśmy niezłe zawody na ONO Estadi przeciwko Mallorce.
Debiut trenerski na ławce Ches Koemana powinien być udany.Mimo iż spotkanie ma ogromne znaczenie dla naszego awansu do fazy pucharowej jestem spokojny o wynik.Liczę na 3 oczka i przynajmniej tyle samo goli.
"...Cała rzecz polega jedynie na tym,że kiedy chcesz zarąbać na śmierć swego wroga-masz ciąć tak,by ten zginął,bynajmniej nie biorąc sobie za cel tego,jaki ma być cios czy mocny,czy słaby..."

Musashi Miyamoto

pincz
Canterano

Re: Valencia C.F. - Rosenborg BK

Post autor: pincz » 06 lis 2007, 16:07

Pffff może Joaquin na ławe i Vicente do boju? Tak wg mnie byłoby pozytywniej, bo w tych ostatnich meczach Vicente naprawdę dużo wnosi do gry zespołu. Poza tym resztę widzę tak samo jak mój przedmówca. Tylko jeszcze do wyniku mam zastrzeżenie. Mam wrażenie, że będzie 1-0 po naprawdę zaciętym pojedynku. Nie mniej jednak to zawsze te 3 pkt ... ;p Mecz w sumie łatwy i warto też już powoli przygotowywać się na najważniejszy mecz w LM: z Schalke.

Awatar użytkownika
sebol
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: sebol » 06 lis 2007, 16:09

Nic nie wskazuje na to że przegramy ten mecz głównie dla tego że po prostu nie morzemy do tego dopuścić. Teraz chłopcy ze skandynawii poczują hiszpański klimacik na swojej skórze. Co do składu to oprócz dopasowania lewoskrzydłowego Koeman nie powinien mieć kłopotu z doborem zawodników (chyba że strzeli mu do łba wystawienie Caneiry kosztem Miguela, jednakże wiedząc że preferuje ofensywny futbol szanse są niewilekie). Zawsze ubolewam nad tym że gdy Vicente ma przerwę między kontuzjami i gra, któryś z naszych świetnych graczy ofensywnych musi grzać ławę. Zawsze pierwszego skreślałem Moro jednak tym razem powinien partnerować Villi w ataku z lewej strony mając u boku Davida Silvę. Vicente niech wejdzie na ostatnie 20 minut. Wierzę że między Silvą, Vicente i Morientesem gdy wszyscy będą sprawni i dobrej w formie Koeman będzie stosować system rotacji.

Mecz powinien być prosty i chyba pierwszy raz tym sezonie w głębi serca jestem przekonany o zwycięstwie. Czuję także że po tym meczu, jeżeli prasa okrzyknęła powrót Vicente powrotem króla to powrót Davida Villi zasłuży na miano powrotu boga. Amunt Villa ! Amunt Valencia ! :amunt:
Obrazek

fifa
Juvenil

Post autor: fifa » 06 lis 2007, 17:23

vicente i silva obaj są lewymi pomocnikami a joaquin prawym więć powinien najdroższy zawodnik w histori valenci zagrają w podstawowym składzie,a vicente pozatym podobno kontuzjowany

Awatar użytkownika
sebol
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: sebol » 07 lis 2007, 13:23

Co do meczu to żal się wypowiadać. Zawiodłem się na całej lini. Sytuacja w grupie wygląda nieciekawie i to o co walczył Quique w poprzednim sezonie może pójść na marne. Koeman ma trochę czasu żeby odpowiednio drużynę przygotować i zmotywować na mecze z Shalke i Chelsea. Jeśli mu się to nie uda i drużyna ponownie się skompromituje to z przyjemnością popatrzę na ironiczny uśmieszek Floresa skierowany do Juana Solera.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mruwek
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: Mruwek » 07 lis 2007, 13:53

NIestety nie widziałem meczu, ale po obejrzeniu skrótu i przejrzeniu statystyk zrobiło mi się smutno. Bardzo smutno.

Jak powiedział Tap wczoraj na IRCu:
Cuda z gówna nie ulepisz
i to wydaje się prawdą. "Gwiazdeczki" za dużo sobie wyobrażają i postanowiły sobie powakacjować w środku sezonu. Zamiast klasowego środkowego pomocnika dostaliśmy "może coś z niego będzie" Fernandesa. Czy my naprawdę mamy czas na tz zawodników "perspektywicznych"? Czy my mamy czas na zmienianie trenera po 9 kolejce ligowej? A może za dużo pieniędzy do stracenia? Koeman, choć nic do niego nie mam, nie będzie lepszy od Quique. Z prostej przyczyny, jako trener ma ograniczone możliwości.

To kogo zwalniamy tym razem? Ruiza, Solera, Ginera? Bo jak mniemam na Koemena jeszcze za wcześnie ([ironia_mode_on]w końcu to Quique rozwalił drużynę![/ironia_mode_off])
"Were you gonna die alone?"

pincz
Canterano

Post autor: pincz » 07 lis 2007, 16:36

pincz pisze:Pffff może Joaquin na ławe i Vicente do boju? Tak wg mnie byłoby pozytywniej, bo w tych ostatnich meczach Vicente naprawdę dużo wnosi do gry zespołu. Poza tym resztę widzę tak samo jak mój przedmówca. Tylko jeszcze do wyniku mam zastrzeżenie. Mam wrażenie, że będzie 1-0 po naprawdę zaciętym pojedynku. Nie mniej jednak to zawsze te 3 pkt ... ;p Mecz w sumie łatwy i warto też już powoli przygotowywać się na najważniejszy mecz w LM: z Schalke.
co za kretyn mógł tak napisać? A może to nie Rosenborg był dobry a Valencia była zła? :p A i proszę nie mieć pretensji do Koemana. W końcu miał raptem 2 dni na przygotowanie drużyny na mecz.

Awatar użytkownika
MatiK
Taquillero

Post autor: MatiK » 08 lis 2007, 13:35

No i znowu Valencia dostała 0-2 tak jak i w pierwszym meczu. Ale nie dziwie sie bo nowy trener nie mail czasu dobrze ich przygotować. Ale teraz musi Valencia wszystko wygrać i awansuje dalej. :^V^:
Obrazek

Zablokowany