Valencia vs Sociedad

Zablokowany

Czy wg Ciebie zmiennicy zagrają lepiej od piłkarzy pierwszego składu?

Tak
1
17%
Nie mam zdania
3
50%
Nie
2
33%

Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
Maslana
Taquillero

Valencia vs Sociedad

Post autor: Maslana » 14 cze 2007, 16:43

Obrazek vs Obrazek

Data: 17.06.2007
Stadion: Estadio Mestalla
Godzina: 17:00
Poprzedni mecz: 0:1 (0:1) Villa'22

Przed meczem:
Nasz najbliszy rywal walczy o utrzymanie się w lidze. Jeśli wygra to wyprzedzi Celte Vigo (przy porażce byłego klubu Davida Silvy). Sociedad będzie napewno walczyć do ostatniej minuty, a z takim rywalem (który biega całe 90 min. nie odstępuje rywala na krok i walczy o każdy centymetr boiska) gra się najtrudniej. Jaki będzie wynik? Trudno powiedzieć. Ches gra w osłabieniu, ekipa Floresa już jest myślami na Hawajach (no nie wiem gdzie tam pojadą na wakacje) :). Ciekawi mnie jak zagra 'rezerwa'. Czy pokaże więcej od pierwszego składu? Czy zmiennicy udowodnią swoją wartość? Na te pytania odpowiemy sobie w niedzielę po godzinie 19:00.

Amunt Valencia! Powodzenia! :amunt:
Obrazek

Szajbor
Juvenil
Kontakt:

Post autor: Szajbor » 16 cze 2007, 13:37

A ja ze swojej strony zapraszam na http://www.fcbarcelona.com.pl --> W radiu tejże strony odbędzie się relacja z meczu Valencia vs Sociedad. ZAPRSZAM !!
http://www.fcbarcelona.com.pl ==> szukam redaktorów, komentatorów (radiowych) i kompilatorów. Piszcie gg://2821652

Awatar użytkownika
Mruwek
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: Mruwek » 17 cze 2007, 11:35

Marzy mi się hat-trick Villi tak na osłodę końcówki sezonu. Poza tym liczę na ambicję i wolę walki chłopaków z Mestallety. Nasza formacja obronna wyglądać będzie w tym spotkaniu arcyciekawie: Curro Torres, Córcoles, Albiol, Moretti :lol:

Tak czy owak - :amunt:
"Were you gonna die alone?"

Awatar użytkownika
Jacio
Taquillero
Kontakt:

Post autor: Jacio » 17 cze 2007, 17:14

Ja przed meczem postawiłem u bukmacherów że będzie w tym meczu remis (za remis najwięcej dawali). Jak na razie sprawdza sie to bo w 53minucie Valencia remisuje 2-2. :amunt: dlatego że mecz jest dla nas o nic mam nadzieje że go zremisujemy :P

Awatar użytkownika
Didi
Juvenil
Kontakt:

Post autor: Didi » 17 cze 2007, 22:44

Naprawdę szkoda, ze odnieśliśmy tylko remis :x , ale patrząc na to z innej strony to graliśmy rezerwowym składem, więc nie mamy być czego rozczarowani wynikiem. Przynajmniej remis był do przewidzenia. :amunt:
Obrazek

AMUNT VALENCIA!!!!!!!!!

Zablokowany