Valencia-Villarreal

Zablokowany
Awatar użytkownika
Dzidek
Redaktor honorowy

Valencia-Villarreal

Post autor: Dzidek » 23 maja 2007, 19:13

Po raz drugi w tym sezonie, Valencia spotyka się z zespołem Villarreal. Za pierwszym razem Nietoperze wygrały na El Madrigal 1-0 po bramce Angulo w drugiej części spotkania. Mecz, choć niebędący dla jednych wspaniałym widowiskiem, u innych wzbudził odczucie zrozumienia dla zawodników, wkładających wszelkie siły ku końcowego sukcesowi, nierzadko poświęcając się bezgranicznie dla zespołu.

Podobnie jak w styczniu sytuacja kadrowa Valencii ulega znacznej poprawie. Do składu nie powrócili jeszcze TYLKO Edu(czekający na artroskopię stawu kolanowego) oraz Regueiro, będący nie w pełni sił.
Co ważne, ba! Co najważniejsze do składu po kolejnej przerwie, spowodowanej kontuzją, powraca Vicente Rodriguez.

Derby regionu zapowiadają się tymbardziej emocjonująco, gdyż stawką jest jak najwyższa pozycja w La Liga.
Valencia nadal wierzy w zdobycie tytułu i ma passę czterech zwycięstw z rzędu.
Natomiast zawodnicy Żółtej Łodzi Podwodnej mają jeszcze dłuższą passę, bo aż 5 wygranych potyczek z kolei-w tym 2-0 z Barceloną. W dodatku wciąż pozostają w walce o lokatę premiowaną grą w PUEFA, mając punkt straty do szóstego w tabeli Atletico Madryt

Podsumowując, Valencię czeka bardzo ciężka przeprawa. Szykuje się pojedynek pełen walki, w którym obie strony stoczą bój o każdy centymetr boiska.
Zwycięstwo przedłuży nasze nadzieje na końcowy sukces w Primera Division.

Miejmy tylko nadzieję, że w ferworze walki kolejnej kontuzji nie dozna dopiero co powracający do składu Vicente

Awatar użytkownika
kaka
Jugador del Primer Equipo
Kontakt:

Post autor: kaka » 24 maja 2007, 14:51

Moim zdaniem wygramy ten mecz.Gramy u siebie a to dobry zwiastun.Mamy lepszy skład i co tu duzo mówic 2-0 dla Valencii CF.
Tylko Wisła K. i Valencia!!!!!!
Amunt!!!!!!

Awatar użytkownika
Maslana
Taquillero

Post autor: Maslana » 24 maja 2007, 16:54

kaka pisze:Moim zdaniem wygramy ten mecz.Gramy u siebie a to dobry zwiastun.Mamy lepszy skład i co tu duzo mówic 2-0 dla Valencii CF.
Z pewnością :lol:

Nie myślcie że mecz będzie taki łatwy. Villarreal złapał formę, a my obecnie nie gramy najlepiej (patrz ostatni mecz). ŻŁP* ma kilka atutów. M.in: Diego Forlana, który obecnie jest w dużo lepszej formie od Davida Villi.

*Żółta Łódź Podwodna (model pancercraft X) :P
Obrazek

Boski Pablo
Taquillero
Kontakt:

Post autor: Boski Pablo » 24 maja 2007, 17:04

Nie będzie łatwo. Villareal wciąż ma o co grać. To będzie ciekawy mecz. Mam nadzieje, że Vicente będzie w dobrej dyspozycji liczę również na Davida Ville, który ostatnio niezachwyca strzeleckimi dokonaniami. Trochę się boję, że Flores ustawi ich na 1:0 a potem każe bronić wyniku. :(

Awatar użytkownika
marcin90
Pichichi
Kontakt:

Post autor: marcin90 » 24 maja 2007, 17:09

Boski Pablo pisze:Mam nadzieje, że Vicente będzie w dobrej dyspozycji
Ja mam nadzieję, że nie zagra
Obrazek

Najlepsi polscy kibice !!!

Awatar użytkownika
sebol
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: sebol » 24 maja 2007, 21:05

To raczej nie będzie spacerek. Trzeba wziąć pod uwagę że Villareal gromił w tym sezonie Barce i Real. Po za tym mają jeszcze o co walczyć więc nie pogardzą 3 punktami. Myślę że musimy liczyć na odbiory w środku i jak dawniej grać skrzydłami z kontry. Licze na Silve przydałby się El Moro noi jak przebudzi się Villa a Joaquin zagra tylko trochę lepiej niż ostatnio mamy 3 punkty (jeszcze wycieczka na Jasną Górę i modły o potknięcia drużyn 1, 2 oraz 3 i mamy szanse na tytuł).

Awatar użytkownika
kaka
Jugador del Primer Equipo
Kontakt:

Post autor: kaka » 25 maja 2007, 15:46

Przeciez gramy u siebie a to magiczny stadion.Jestem dobrej myśli.
Tylko Wisła K. i Valencia!!!!!!
Amunt!!!!!!

Awatar użytkownika
sebol
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: sebol » 25 maja 2007, 16:18

marcin90 pisze:Boski Pablo napisał/a:
Mam nadzieje, że Vicente będzie w dobrej dyspozycji

Ja mam nadzieję, że nie zagra
Z tego co pisze w zapowiedzi to nie jest powołany. Ciekawe czy Regueiro jest już na tyle sprawny by zagrać. Jeśli tak to możnaby go spróbować a Silva na mediapuntę i jednym napadziorem.
Obrazek

Awatar użytkownika
marcin90
Pichichi
Kontakt:

Post autor: marcin90 » 25 maja 2007, 19:41

No co Ty. Regueiro ma za sobą trzy, czy cztery treningi. Silva nie wiadomo, czy zagra, bo w tym tygodniu za dużo nie trenował. Marzy mi się występ Gavilana od pierwszej minuty.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lobo
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: Lobo » 26 maja 2007, 11:35

marcin90 pisze:Regueiro ma za sobą trzy, czy cztery treningi.
Jeśli pojawi się na boisku to tylko wtedy gdy wynik będzie już sprawą zamkniętą.Sporo mówiło się o tym,że może Mario latem odejść.W tym kontekście jego ewentualna obecność na boisku może mieć na celu "pokazanie" go ewentualnemu kontrahentowi.

Osobiście ciekaw jestem jak zaprezentuje się J.Enrique.Ma dobry sezon (żeby nie powiedzieć,że znakomity) i coś do udowodnienia.
"...Cała rzecz polega jedynie na tym,że kiedy chcesz zarąbać na śmierć swego wroga-masz ciąć tak,by ten zginął,bynajmniej nie biorąc sobie za cel tego,jaki ma być cios czy mocny,czy słaby..."

Musashi Miyamoto

Awatar użytkownika
Jacio
Taquillero
Kontakt:

Post autor: Jacio » 27 maja 2007, 10:08

No i przegraliśmy :-o . 2-3 po bardzo zaciętym meczu (ja moge tylko sądzić po wyniku :P ). Obydwie bramki dla nas zdobył David Villa a oto one -> http://www.zshare.net/download/2029928bf30725/ (pierwsza z karnego)
http://www.zshare.net/download/2030705bedeeb3/ (druga z wolnego)

Awatar użytkownika
marcin90
Pichichi
Kontakt:

Post autor: marcin90 » 27 maja 2007, 20:11

Lipa

Strata szansy na Mistrzostwo, przegrane derby... Wolałbym polec z Realem jeszcze raz
Obrazek

Zablokowany