Valencia CF - Real Zaragoza

Jaki będzie wynik konfrontacji VCF - RS?

Wygrana Valencii
10
100%
Remis
0
Brak głosów
Przegrana "Nietoperzy"
0
Brak głosów

Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
Maslana
Taquillero

Valencia CF - Real Zaragoza

Post autor: Maslana » 08 maja 2007, 14:25

Obrazek

Data: 13.05.2007
Godzina: 17:00
Stadion: Estadio Mestalla
Pierwszy mecz: 0:1 (Angulo'41 )

Opis przed meczowy:
Jeśli marzymy o trzecim miejscu to musimy to wygrać. Gramy u siebie co dobrze wróży. Nasz rywal swój ostatni mecz zremisował z Racingiem Sandanter - 0:0. Aimar i spółka i tak w tym sezonie nadspodziewanie dobrze. Ciekawe jak zachowają się kibice wobec Aimara? Czy odpłacą się mu tym samym? (dla nie wtajemniczonych: gdy Pablo cierpiał na zapalenie opon mózgowych; piłkarze, kibice i sam Soler odwiedzali ów napastnika w szpitalu. "Nietoperze" kochali go jak brata, a on gdy odchodził z klubu nawet się nie pożegnał. Gdzieś czytałem, że Aimar poczuł się urażony zachowaniem kibiców, którzy ciągle mu coś wypominają. Ciekawe co?

O rywalu:
Saragossa to typ drużyny grającej do końca. Mają świetnych piłkarzy m.in: bracia Millito. W naszym poprzednim meczu z Realem S. można wywnioskować, że byli drużyną lepszą. I choć meczu nie widziałem, sądząc po statystykach pewnie mam rację. (choć pewne są tylko podatki i śmierć)

Prognozy:
Będzie bardzo ciężko. Nasz styl nie jest najlepszy, ale 'jakoś' dajemy radę. Myślę, że 2:1 wygramy. Oczywiście jeżeli nie popełnimy głupich błędów w obronie.
Obrazek

Awatar użytkownika
marcin90
Pichichi
Kontakt:

Post autor: marcin90 » 08 maja 2007, 14:56

Co tu dużo mówić. Mecz trzeba wygrać i tyle. Zobaczymy jak kibice przywitają Pablo- nie wiem dokładnie jak to było z jego odejściem, ale mam nadzieję, że zgotują mu owację na stojąco. Stawiam, że wygramy- w cyferki się nie bawię.
Obrazek

Najlepsi polscy kibice !!!

Awatar użytkownika
Maslana
Taquillero

Post autor: Maslana » 08 maja 2007, 15:46

marcin90 pisze:Zobaczymy jak kibice przywitają Pablo- nie wiem dokładnie jak to było z jego odejściem, ale mam nadzieję, że zgotują mu owację na stojąco.
Nie chce oftopicować, ale niech stracę. Jak wiemy Aimar odszedł w tym sezonie. Nie tylko on (np. Rufete do Espanyolu). Jako, iż "Pajacyk" grał w Ches dobre 5 lat to wypadało by się chociaż pożegnać na konferencji prasowej. Ci co odeszli (oprócz Argentyńczyka) zawsze organizowali 'pożegnalną konferencję prasową' - gdzie przeważnie żegnali i dziękowali kibicom, klubowi itp. Aimar jednak postanowił, że nie będzie marnował czasu na ów 'pierdoły' i odejdzie 'bez pożegnania'. Myslę, że Aimar zachował się tak jakby już mu na VCf nie zależało, gdyż mógłby to zrobić (mowa o pożegnaniu) wyłącznie tylko dla kibiców. Jednak Arentyńczyk obraził się na Floresa i Solera. Ciągle im zarzuca, że w niego nie wierzą i za dużo oczekują.
Obrazek

Awatar użytkownika
marcin90
Pichichi
Kontakt:

Post autor: marcin90 » 08 maja 2007, 16:29

Maslana pisze:Nie chce oftopicować, ale niech stracę.
Żaden offtop. Ściśle związane ze spotkaniem. Nie martw się, nie ukażę Cię ostrzeżeniem :D :P
Obrazek

pincz
Canterano

Post autor: pincz » 08 maja 2007, 19:27

Aimar na Mestalla :o Będzie ciekawie i bardzo wyrównanie. Z jednej strony Valencia skupiona w pełni na lidze po odpadnięciu z LM, aczkolwiek też grająca o wysokie miejsce w pierwszej czwórce. Z drugiej strony Zaragoza walcząca o gre w LM. Obstawiam wynik podobny jak z Depor czyli 2:1 dla Ches. Nie powiem kto moim zdaniem strzeli, bo wg mnie jest to lekko beznadziejne wnioskowanie gdyż Cani nawet możę strzelić :p

Awatar użytkownika
marcin90
Pichichi
Kontakt:

Post autor: marcin90 » 08 maja 2007, 19:38

pincz pisze:Nie powiem kto moim zdaniem strzeli, bo wg mnie jest to lekko beznadziejne wnioskowanie gdyż Cani nawet możę strzelić :p
Masz rację. Podobnie jest z tymi ankietami. I tak wiadomo, że każdy z nas na Valencię zagłosuje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Maslana
Taquillero

Post autor: Maslana » 08 maja 2007, 19:56

marcin90 pisze:Masz rację. Podobnie jest z tymi ankietami. I tak wiadomo, że każdy z nas na Valencię zagłosuje.
Wymóg redaktora Zibiego. Cóż może znajdzie się czarna owca i zagłosuje na przegraną :cry: W sumie nie sami fani Ches odwiedzają owe forum, więc ankieta może być. Wg mnie lepiej wygląda temat z wszystkimi ważnymi opcjami.

Co do meczu, to mnie też nie interesuje kto strzelił. Ważne, żeby było zwycięstwo. Choć marzyłbym ,żeby Villa rozstrzelał się i rozwiał wątpliwości o jego lekkim 'kryzysie'.
Obrazek

Awatar użytkownika
marcin90
Pichichi
Kontakt:

Post autor: marcin90 » 08 maja 2007, 20:52

Maslana pisze:Choć marzyłbym ,żeby Villa rozstrzelał się i rozwiał wątpliwości o jego lekkim 'kryzysie'.
Czyżby to była jakaś aluzja do mojego felietonu? :> Wierz mi, że ja też bym chciał, by Villa strzelał bramkę za bramką i cały czas grał dla Los Ches. Ale za 70 milionów chyba bym go sprzedał. Mimo, że serce mówiłoby inaczej.
Obrazek

craven
Juvenil

Post autor: craven » 08 maja 2007, 22:48

w 100% zgadzam się z Marcinem. Każdy zawodnik jest na sprzedaż, jeśli tylko znajdzie się ktoś, na tyle szalony żeby wyłożyć za niego, tak ogromną kasę. Myśląc jednak realnie to wątpię, żeby Chelsea dała rzeczone 70 mln za El Guaje... nawet jak na nich to byłaby szalona kwota. Jeśli daliby 50 to też można byłoby się poważnie zastanowić, tylko trzeba byłoby wczesniej przemyśleć kwestię jego następcy.

Wracając do meczu to jestem dobrej myśli zważywszy na to, że Saragossa nie gra ostatnimi czasy rewelacyjnie. W najgorszym przypadku będzie remis, jak się Aimar i spółka zmobilizują.

Awatar użytkownika
Maslana
Taquillero

Post autor: Maslana » 09 maja 2007, 13:17

marcin90 pisze:Czyżby to była jakaś aluzja do mojego felietonu? :> Wierz mi, że ja też bym chciał, by Villa strzelał bramkę za bramką i cały czas grał dla Los Ches. Ale za 70 milionów chyba bym go sprzedał. Mimo, że serce mówiłoby inaczej.
Nie, nie. Tak jakoś głośno jest o tym kryzysie. Twój felieton jest bardzo dobry. Można nad nim rozmyślać godzinami. Czy kierować się secem? , czy rozumem? :)

Real Zaragoza prawdopodobnie zagra swoim optymalnym składem. (a miało być bez Diego Milito) :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Dzidek
Redaktor honorowy

Post autor: Dzidek » 09 maja 2007, 14:01

Jak dla mnie, udział Valencii w przyszłorocznych rozgrywkach LM jest już prawie pewny.
Nie ma co się przejmować Saragossą... . Przy ewentualnej porażce pozostanie nam punkt przewagi nad drużyną Aimara.
Musielibyśmy nieźle się postarać, by zostać wyprzedzonym przez Saragossę. Oto najbliższe spotkania najbliższych rywali VCF:

34 Valencia - Real Saragossa -dostaną 2-0 :D
35 Real Saragossa - Athletic Bilbao
36 Sevilla - Real Saragossa
37 Real Saragossa - Real Madryt
Jeśli zdobędą choć punkt w obu spotkaniach(36 i 37), powinni być zadowoleni
38 Recreativo - Real Saragossa

Reasumując, Saragossa bardziej musi martwić się o pozostanie na miejscach gwarantujących PUEFA... . W końcu czeka ich pojedynek z Recreativo.
Co do naszych szans jestem pełen optymizmu i wierzę- w realne w tym sezonie- miejsce na podium La Ligi. Bo na mistrza się chyba nie załapiemy... .

Obrazek

maciejj
Canterano
Kontakt:

Post autor: maciejj » 09 maja 2007, 14:06

Na pewno Saragossa nie powinna się bać Atletico, bo ich forma jest fatalna. A Recreativo raczej nie będzie walczyć o UEFE, bo nawet rewelacyjni beniaminkowie w następnym sezonie grają słabo. Sądze że w następnym sezonie skoncentrują się na lidze, a puchar UEFA tylko utrudni im walkę, a za dużo tam nie zarobią. Przykładem Wigan Athletic- 3 sezony temu 2 liga, 1 sezon w ekstraklasie rewelacyjny, teraz zaś strefa spadkowa (1 mecz do końca).

Awatar użytkownika
Dzidek
Redaktor honorowy

Post autor: Dzidek » 09 maja 2007, 15:02

maciejj pisze:Na pewno Saragossa nie powinna się bać Atletico, bo ich forma jest fatalna. A Recreativo raczej nie będzie walczyć o UEFE, bo nawet rewelacyjni beniaminkowie w następnym sezonie grają słabo. Sądze że w następnym sezonie skoncentrują się na lidze, a puchar UEFA tylko utrudni im walkę, a za dużo tam nie zarobią. Przykładem Wigan Athletic- 3 sezony temu 2 liga, 1 sezon w ekstraklasie rewelacyjny, teraz zaś strefa spadkowa (1 mecz do końca).
Może i Saragossa nie straci piątej pozycji w tabeli, ale na pewno nie przegoni czwórki walczącej o Mistrzostwo Hiszpanii. Zgadzam się, że Recre i Atletico nie są w formie, ale przy kalendarzu Saragossy wielce prawdopodobne jest, iż ktoś wskoczy na miejsce premiowane grą w pucharach.

Obrazek

Awatar użytkownika
ArturVCF
Redaktor honorowy

Post autor: ArturVCF » 13 maja 2007, 13:25

Jezus Maria! Raz, dwa, trzy... siedem stacji transmitujących mecz Ches. Aż się wzruszyłem :P

Tutaj linki jakby ktoś jeszcze nie wiedział: http://myp2p.eu/Matches/Match6.htm

Jutro matura, ale co tam. Mecz trzeba obejrzeć ;D

Awatar użytkownika
sebol
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: sebol » 13 maja 2007, 16:42

Ja powiem krótko 2:0 dla Los Ches.

Poza tym jakby ktoś był uprzejmy zamieszczać nazwy kanałów TELEWIZYJNYCH które transmitują ten mecz (hiszpańskich czy jakichś) bo ja jednak wole obejrzeć meczyk z klasą odpowiednią klasie drużyny której kibicuje (jedyny kanał na tych p2p na którym coś widać to Caifu/ Fortune (czy jakoś tak) to już lepiej sobie w radiu posłuchać)

Awatar użytkownika
ArturVCF
Redaktor honorowy

Post autor: ArturVCF » 13 maja 2007, 18:58

Eee... chyba strony Ci się pomyliły. Na p2p same dobre stacje: ESPN, Guangdong, SHTV :) Więc jakość będzie doskonała ;)

Awatar użytkownika
Maslana
Taquillero

Post autor: Maslana » 13 maja 2007, 20:59

Jak na razie do przerwy 2:0. Strzelcami okazali się Emiliano Moretti (brawo dla mojego ulubieńca) oraz David Silva. Skład jakim gramy jest podany na stronie głównej, ale dla przypomnienia napisze:

Valencia CF: Cañizares, Miguel, Ayala, Marchena, Albelda, Villa, Angulo, JoaquĂ­n, Albiol, Silva, Moretti

Real Zaragoza: CĂŠsar, Óscar, Milito, Aimar, Sergio GarcĂ­a, D'Alessandro, Juanfran, Zapater, Diego Milito, Sergio Fernandez, Chus Herrero

Ja już idę na chat. Podam link jak coś: http://irc.vcf.pl/

A... bramki zapodam jak będą dostępne na soccerpulse.com bo jak na razie ani me i ani kukuryku. :D Pozdrawiam i życzcie Valencii dużo goli. :)

EDIT:

A i już mam brameczkę:
E. Moretti'20

I przestrzelony karny się znalazł: :)
Villa-karny

EDIT v2:
sebol pisze:A bramkę Silvy z tego meczu ktoś zamieści ? Najlepiej też z morzliwoscią pobrania.
Silva'42

:)
Ostatnio zmieniony 14 maja 2007, 16:48 przez Maslana, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
sebol
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: sebol » 14 maja 2007, 15:48

A bramkę Silvy z tego meczu ktoś zamieści ? Najlepiej też z morzliwoscią pobrania.

Awatar użytkownika
ArturVCF
Redaktor honorowy

Post autor: ArturVCF » 14 maja 2007, 16:51

sebol pisze:A bramkę Silvy z tego meczu ktoś zamieści ? Najlepiej też z morzliwoscią pobrania.
http://rojadirecta.com/foros/viewtopic.php?t=18442 ;)

A mecz bardzo dobry. W pierwszej połowie wręcz kapitalny w wykonaniu Ches. Mogliśmy klepnąc Saragossę znacznie wyżej, ale brakowało formy Villi. W defensywie Valencia zagrała po prostu wzorowo.
W drugiej do głosu doszła Saragossa, ale zwycięstwo Ches nie było właściwie zagrożone.
A Aimar? No cóż... gdyby nie składy wyjściowe to bym wogóle nie wiedział, że był na boisku. Klapa w wykonaniu Pajacyka jak i całej ZGZ, z wyjątkiem Cesara.

Awatar użytkownika
Mruwek
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: Mruwek » 14 maja 2007, 17:17

ArturVCF pisze:A Aimar? No cóż... gdyby nie składy wyjściowe to bym wogóle nie wiedział, że był na boisku
Ja zauważyłem go w 6 minucie jak kartkę dostał :D
Man of the match = David Silva. Szukam torrenta z meczu, to powycinam i wstawię do działu Video co lepsze jego wczoraj akcje. Mi najbardziej się podobało jak 2 lub 3 kolesi przerobił przy linii końcowej. Całkiem niezły też mecz Angulo. O takie umiejętności techniczne jak te przy bramce na 2:0 nawet go nie podejrzewałem...

Villa musi trochę odpocząć. Miesza świetnie w obronie przeciwnika, ale strzały, które u niego powinny wpadać, odbijają się od bramkarzy. Karny też jakby za lekko uderzony i mniej pewnie niż zwykle.

5 kolejek. 4 punkty straty do lidera. 15 do zdobycia. Nadzieja umiera ostatnia!
"Were you gonna die alone?"

Zablokowany