Real Madryt - Valencia

Cygar
Canterano

Real Madryt - Valencia

Post autor: Cygar » 16 kwie 2007, 15:16

Mimo ze do meczu jeszcze prawie caly tydzien niewatpliowe jest to spotkanie z kategorii szlagier rundy a na pewno jeden ze szlagierow. Dla mnie mecze z Realem byly jedne z najwazniejszych meczy w sezonie, czesto najwazniejsze. W zespole Realu jest sporo kontuzjowanych pilkarzy ale wiekszosc z nich ma drobne urazy i z pewnoscia wyleczy sie do meczu z Valencia. Ciekawe co bedzie z Hugainem. Ostnie mecze obu zewspolow wskazuja ze sa w dosc dobrej formie. Valencia pomimo porazki z Chelsea i Atletikiem Bilbao gra dobra pilke co potwierdzil zagrany z pelnym zaangazowaniem mecz z lokalny tj hiszpanskim potentatem (ktory byl przetrzebiony kontuzjami ale to dla nas zadne wytlumaczenie). Natomiast krolewscy przegrali po dwoch nieslusznych karnych dla Santanderu choc trzeba przyznac ze mimo dobrych zawodow Realu, rywal czyli racing wcale nie byl tlem dla podopiecznych Capello. Stworzyli sobie kilka bardzo dogodnych sytuacji, typu sam na sam z bramkarzem jednak nie potrafili czysto i celnie trafic w pilke. Zastanawia mnie lista pilkarzy ktorzy sa wykluczeni ze spotkania z Realem - Cicinho, Helguera, Meija, Hugain.
barcelona gra z Villarealem na wyjezdzie co moze wrozyc jakims remisikiem a wiec jest szansa na zblizenie sie do Barcelony. bardzo licze przede wszystkim jednak na wygrana z Realem na Santiago Bernabeu, i dobre sedziowanie ale nie zapeszajmy. Do naszego skladu wraca Albelda, reszta pilkarzy jest w formie. Gramy o mistrza. :amunt:
"Nie jest wielki ten kto mistrzostwo wygra, a ten to je obroni" A. Ferguson

Vicente
Juvenil

Post autor: Vicente » 16 kwie 2007, 15:59

Real gra u siebie a to duży atut. My w ostatnim czasie pokazaliśmy, że na wyjazdach nie idzie nam najlepiej. (np. z Bilbao 1:0). Jeśli zagramy tak jak z Sevillą (z tego co czytałem na stronie głównej graliśmy w miarę dobrą piłkę) to mamy duże szanse na zdobycie 3 pkt.

marcin2
Juvenil
Kontakt:

Post autor: marcin2 » 16 kwie 2007, 18:16

VALENCIA wygrała z Sevillą lecz to dopiero pierwszy wygrany mecz (z dobrym zespołem) od pewnego czasu ,będziemy musieli udowodnić że jesteśmy w stanie powtórzyć wyczyn taki sam jak z Sevillą wtedy pójdzie z górki i będziemy wysoko w tabeli :mrgreen:
:amunt:
"I Live, I Strong, I Men..."

Awatar użytkownika
marcin90
Pichichi
Kontakt:

Post autor: marcin90 » 16 kwie 2007, 19:14

Z Realem trzeba wygrać. Nie ma żadnej innej możliwości. Mamy jeszcze realną szansę na tytuł. Barca gra akurat z Villarrealem na wyjeździe i z pewnością może tam pogubić punkty, a to doskonała okazja dla Nietoperzy. Real nie gra najlepiej, z nami nie wystąpią Helguera i Meija. Poza tym Królewscy lepsi są na wyjazdach a nie u siebie. Tak więc mam nadzieję na naszą wygraną.
Obrazek

Najlepsi polscy kibice !!!

marcin2
Juvenil
Kontakt:

Post autor: marcin2 » 16 kwie 2007, 21:29

ale jest ten młody HIGUAIN czy jak mu, jego trzeba sie obawiać, RAUL jest też w dobrej formie, a ROBHINNIO ratuje REALOWI dupę w przeważnie każdym meczu. Ja myślę że nam bardzo by pomógł ostatnio niewidziany BARAJA, ustawił by grę w środku bo raczej VIANA temu nie sprosta . ALE DAMY RADE. :amunt:

maciejj
Canterano
Kontakt:

Post autor: maciejj » 17 kwie 2007, 16:34

marcin90 pisze:Real nie gra najlepiej, z nami nie wystąpią Helguera i Meija
Patrząc na ich umiejętności to żadna strata :D :D
marcin2 pisze:ale jest ten młody HIGUAIN czy jak mu, jego trzeba sie obawiać
Jeszcze jest niedoświadczony, jedyny któreego powinniśmy się bać to Robinho.

tomszle
Juvenil

Post autor: tomszle » 17 kwie 2007, 19:37

Mecz o 6 punktów. W przypadku wygranej z Realem wysuniemy się najprawdopodobniej na 3. pozycję. "Galacticos"( :| ) po wpadce z Racingiem Santander również musi ten mecze wygrać, bowiem Barcelona wysuwa się zdecydowanie na czoło tabeli, i to oni są najpoważniejszym kandydatem do zdobycia mistrzostwa kraju. Swoją drogą zawodnicy z Madrytu prowadząc 1-0 z Racingiem byli przez 20. minut liderem...
Po wygranym meczu z Sevillą jestem optymistycznie nastawiony do zbliżającego się spotkania. Real będzie próbował się zrehabilitować, a Valencia - miejmy nadzieję - będzie kontynuowała zwycięską passę w La Liga.

Amunt Valencia! :amunt:

marcin2
Juvenil
Kontakt:

Post autor: marcin2 » 17 kwie 2007, 22:06

a casillas ten to ma parady jak tak dalej będzie bronił to dorówna CANIZA... :(

Awatar użytkownika
Lonesome Crow
Juvenil

Post autor: Lonesome Crow » 18 kwie 2007, 08:40

Myślę, że będzie remis... Real choć gra dość słabo to jednak na własnym stadionie. Wiadomo jednak, że trzymam kciuki za Valincie :mrgreen:

Jak dla mnie mógłby się mecz zakończyć takim wynikiem:
http://img221.imageshack.us/my.php?imag ... ciahw4.jpg
Oczywiście gol Grzegorzewskiego mógłby być zastąpiony przez kogoś innego ;)

Pozdrawiam

marcin2
Juvenil
Kontakt:

Post autor: marcin2 » 18 kwie 2007, 13:53

Remis nie wchodzi w grę bo SEVILLA nam ucieknie, a już o CATALOŃCZYKACH nie wspomne

Awatar użytkownika
Mathias_VCF
Juvenil

Post autor: Mathias_VCF » 18 kwie 2007, 20:42

Jeśli jeszcze chcemy wygrać La Liga to mecz z Realem musi zostać wygrany przez "Los ches" to bydź może będzie ważniejszy mecz niż z Sevillą, w którym zagramy o tzw. "6 punktów" gdyż w razie porażki czołówka może się juz wymknąć, i tytuł może nam przepaść..... :amunt:

Boski Pablo
Taquillero
Kontakt:

Post autor: Boski Pablo » 19 kwie 2007, 07:30

Ludzie Real dawno nie miał tak wioskowego składu.Totalna chała.Casillas jest zawodnikiem, który moze na powstrzymać w co wątpie :D .Obrona Realu to jedna wielka tragednia.Może prusz Sergio Ramosa.A w pomocy Capello wystawia samych defensywnych pomocników , którzy słabo rozgrywają pilkę. Jeżeli Capello znowu nie wystawi Robihno to trzeba zapisać 3 punkty Los Ches.
:gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :amunt: :amunt: :amunt: :amunt: ;D ;D :brawo: :brawo:

Więcej emotikonek się nie dało? Patrzeć się na takie posty nie da...
Radzę następnym razem nie nadużywać emotek i cierpliwości władz forum :P
marisu
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2007, 20:32 przez Boski Pablo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LISEK
Taquillero
Kontakt:

Post autor: LISEK » 21 kwie 2007, 19:02

Real zawsze jest wymagającym nieprzewidywalnym przeciwnikiem. Grają u siebie, cały czas mają szanse na wygranie PD więc mają tak samo dużą motywacje jak i my. Szeroka ława zapełniona wartościowymi graczami co też się liczy. "Mecz o wszystko i o nic". Nie ma wątpliwości że będzie ciężko...

Licze że Barcelona się potknie na wyjazdowym spotkaniu z Villarealem. Grają na dwoch frontach więc to też jest odczuwalne.

Awatar użytkownika
Lonesome Crow
Juvenil

Post autor: Lonesome Crow » 21 kwie 2007, 19:37

REAL MADRID - CF VALENCIA 1.95 3.22 3.73

znalezione na betspace.pl

Myślę, że Real jest poprostu faworyzowany za samą nazwę zespołu i to wszystko.

Awatar użytkownika
El Tiburón
Juvenil

Post autor: El Tiburón » 21 kwie 2007, 22:02

Real jest silny coraz mniej jest w nim gwiazd pokroju Beckhama, to bardzo niepokoiiiiiiiiii heheheheheheheh.

Pernamentne nadużywanie cierpliowści władz forum. Wlepiam ostrzeżenie, gdyż nie po raz pierwszy naruszasz w ten sposób regulamin. Może to cię czegoś nauczy. (zibi)
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2007, 15:18 przez El Tiburón, łącznie zmieniany 1 raz.

beny
Jugador del Primer Equipo

Post autor: beny » 21 kwie 2007, 22:58

co to ma byc?! jaka padaka! zeby jeden stary beckham nam tyle namieszal... i czemu Joaquin zszedl! to byl jego dobry mecz, zmiana bez sesnu. i ja sie pytam! ja sie pytam kto to jest niejaki hugo viana!? i co on robi w koszulce z nietoperzem na piersi?! no niech mi ktos powie! ja wiem ze ławka dziś była wyjatkowo słaba ale po to sie go wpuscilo na ostanie 10 minut zeby taką padake grał!

Awatar użytkownika
pulsar83
Taquillero
Kontakt:

Post autor: pulsar83 » 22 kwie 2007, 06:47

Tak więc po porażce z Realem skończył się nasz sen o mistrzostwie, aczkolwiek chyba nie wszystko stracone, są nikłe nadzieje, w La Liga każdy z każdym może przegrac, czego dowodem może byc wczorajsza porażka Atletico z Sociedad. Ches zagrali dobry mecz, mieliśmy chyba więcej sytuacji bramkowych niż Real, niestety kolejny mecz przegrywamy ławką rezerwowych, nie wiem czemu boisko opuścił Joaquin :? , takie nazwiska jak Nacho Insa, Guerra, Pallardo, czy nawet Jorge Lopez, Hugo Viana no nie mogą wprowadzic zamieszania w szeregi obronne Realu, trzymaliśmy się nieźle, w pierwszej połowie częściej atakując, w drugiej Real przycisnął po stracie gola ale w końcówce znów byliśmy lepsi, szkoda, trzeba grac dalej, może do gry wróci Gavilan, poprawi się jakoś nasza sytuacja :amunt:
AMUNT VALENCIA!!!

Awatar użytkownika
Marzyciel
Juvenil
Kontakt:

Post autor: Marzyciel » 22 kwie 2007, 08:46

Szkoda tego meczu bo gorsi nie byliśmy. Real był lepszy w pierwszej połowie, za to w drugiej zagraliśmy bardzo dobrze. Kolejny bardzo dobry mecz Joaquina - rozegrał się chłopak że aż miło. Ta akcja przy bramce dla nas to po prostu miodzio. Nie wiem czemu Quiqe go zmienił...O dziwo J.Lo nie zagrał źle, no ale wolałbym dać więcej szans Ximo. Widoczny był również Morientes. Nieźle środek obrony.

Słabiej wypadli: Villa (gdy już dochodził do piłki to notował głupie straty), Del Horno (brakuje mu ogrania, mógł się lepiej zachować przy tej wrzutce J.Lo - trzeba było podawać a nie strzelać). Musimy mieć kogoś w środku pola, kto umie podać do przodu! Nie może być tak, że na rozegraniu mamy defensywnego pomocnika i stopera... :| Marchenie jeszcze jakoś to wychodziło, ale transfer Raula Garcii jest po prostu niezbędny!

Wszystko u nas grało nieźle dopóki na boisku nie pojawił się Beckham. Jego wrzutki siały u nas spustoszenie.

Czy to koniec marzeń o mistrzostwie? Niby szansa jeszcze jest, ale wydaje mi się, że nam się nie uda... :?

ReDevil
Juvenil
Kontakt:

Post autor: ReDevil » 22 kwie 2007, 09:16

Oglądałem nieco meczu, i gra była ładna ale ten gol van nisterlooya podciąl "nietoperzom" skrzydła. Tak wogóle to mój pierwszy post na forum. ja jestem wielkim fanem Man Utd, ale Valencia po ManU jest jednym z moich ulubuonych klubow bardzo lubie tę drużyne ma fajny klub i piłkarzy, pozdro ! Bardzo chciałem finału LM Valencia - MU, ale te gamonie ruskie smerfy cwelsea ktorych tak nienawidze fartem wygrali. POZDRO !!!!1

[ Dodano: 2007-04-22, 10:17 ]
jestem trochę nie w temacie, z pucharem Hiszpani wiecie moze czy VcF gra jeszcze dalej ??

Awatar użytkownika
assurbanipal
Juvenil
Kontakt:

Post autor: assurbanipal » 22 kwie 2007, 11:59

Witam i od razu pocieszam. Wasza przewaga nad Atletico nie zmieniła się. Dzisiaj Saragossa zremisuje z Celtą nabuzowaną mentalnie przez Stoiczkowa, a Sevilla pomimo ogromnej przewagi .... zremisuje z Athletic Bilbao. Co do spotkania to było bardzo wyrównane, ale to my byliśmy bardziej zdeterminowani i to zadecydowało. Zresztą mecze z czołówką nam wychodzą w tym sezonie. Przegraliśmy tylko z Sevilla, 2 razy Was pokonali, 4 pkt. na FCB, 2 remisy z Atletico i 3 pkt na Saragossie (na razie). Niestety z dołem tabeli pogubiliśmy dużo pkt. Gdyby nie to bylibyśmy na czele tabeli, a tak musimy się modlić, aby dzisiaj żółta łódź podwodna storpedowała Barcę.

Boski Pablo .... pokora mistrzu pokora ..... :twisted
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zablokowany