Atheltic Bilbao - Valencia CF

Zablokowany
Awatar użytkownika
Mruwek
Redaktor honorowy
Kontakt:

Atheltic Bilbao - Valencia CF

Post autor: Mruwek » 07 kwie 2007, 15:19

Eh... Zaniedbujecie zakładanie tematów o meczach ostatnio i ja muszę to zrobić. No więc gramy na wyjeździe z Bilbao, które walczy o utrzymanie. My walczymy cały czas o mistrzostwo. Dość już gubienia punktów z "kelnerami"! Mam nadzieję, że tym razem podreperujemy zarówno bilans jak i wywieziemy 3pkt. Owszem przemęczać się nie wolno, ale dać sobie sprzątnąć tytuł w La Liga, bo przegrywało się z takimi drużynami jak Bilbao czy Racing, to wstyd. Liczy się wygrana i tylko wygrana.
"Were you gonna die alone?"

Cygar
Canterano

Post autor: Cygar » 07 kwie 2007, 16:46

Otoz to. Koniec przegrywania z kelnerami, dobrze powiedziane, powinni to wygrac i najlepiej roznica kilku, 4-5 goli zeby dodatkowo pokazac Chelsea ze my z ostatnim wygrywamy 5-0 anie 1-0 w ostatniej minucie :)
"Nie jest wielki ten kto mistrzostwo wygra, a ten to je obroni" A. Ferguson

amigos
Juvenil

Post autor: amigos » 07 kwie 2007, 18:50

no jeżeli Valencia myśli o tytule to musi wygrac to spotkanie i zdobytć 3 punkty

Awatar użytkownika
spyru
Juvenil

Post autor: spyru » 07 kwie 2007, 19:43

Panowie. W takim spotkaniu nie liczy się ilość goli strzelonych, tylko 3 punkty. W zupełności wystarczy 1 : 0 po kontrowersyjnym karnym w 90 minucie. A co do rewanżu z Chelsea, oglądałem dzisiaj The Blues w meczu z Tottenhamem i powiem szczerze, że nie ma się czego obawiać.
And there's still time to change the road you're on

Awatar użytkownika
LISEK
Taquillero
Kontakt:

Post autor: LISEK » 08 kwie 2007, 07:02

No to ci "kelnerzy" okazali się lepsi a nasza drużyna znów zgubiła punkty i pokazała, że w tym sezonie mecze wyjazdowe to praktycznie katastrofa. Flores chyba za bardzo zlekceważył przeciwnika... Tylko nie rozumiem jego komentarzy przed meczem, najpierw mówi że wierzy w mistrzostwo i takie pierdoły a poźniej na mecz wyjazdowy wystawia praktycznie rezerwowy skład. Rozumiem że oszczędza zawodników przed meczem z Chelsea ale bez przesady. Między innymi przez tą wielką ostrożność trzy punkty zostało w Bilbao a Valencia wyjeżdża nawet bez 1 pkt.

Tak serio to gdzie z taką grą na wyjazdach mamy zdobyć mistrzostwo?? :? Na szczęście Barcelona też zgubiła punkty ale nie łudźmy się, mistrzostwo chyba nie jest już w naszym zasięgu. Obym się mylił...

Awatar użytkownika
pulsar83
Taquillero
Kontakt:

Post autor: pulsar83 » 08 kwie 2007, 08:40

No niestety porażka, kolejna na wyjeździe, na mistrzostwo już nie licze niestety, z takimi "kelnerami" punktów nie można tracic już który raz z kolei :( , czołówka gra pod nas ale to nic nie daje, tracimy punkty i pozostaje mi wierzyc, że Ches dadzą z siebie wszystko w LM. :amunt:
AMUNT VALENCIA!!!

pincz
Canterano

Post autor: pincz » 08 kwie 2007, 09:02

Nie wiem co Flores myślał przed tym meczem. Przed tym spotkaniem trzeba było rozważyć fakty. Po pierwsze: PD ważniejsza od LM. Po drugie: jaki jest sens wystawiania takiego składu na wyjeździe gdzie Valencia ledwo sobie jako tako radzi z podstawowym składem a co dopiero z rezerwowym... Po trzecie: jeszcze taki skład przeciwko drużynie, która u siebie gra dobry futbol.

Z tego można wywnioskować, że Valencia w tym spotkaniu była praktycznie skazana na porażkę (remis to byłby cud). Dlatego jestem poirytowany tym co zrobił Flores. Z takim tokiem myślenia oczywiście szansa na mistrzostwo jest w tym momencie mała aczkolwiek jedyny pozytywny aspekt tej kolejki jest taki iż Barcelona pogubiła pkt z Saragossą tak więc znowu nam dopisało szczęście i pora naprawdę zmotywować wreszcie ekipę ponieważ w tym momencie Valencia jest bliżej rozgrywek Pucharu UEFA niż LM :/

Awatar użytkownika
ArturVCF
Redaktor honorowy

Post autor: ArturVCF » 08 kwie 2007, 18:12

No nie wiem Pincz czy LL ważniejsza od CL.

Zgadza się, wystawianie pomocy w składzie Lopez, Marchena, Pallardo, Viana nie wróży zwycięstwa, ale stwierdzenie, że remis był szczytem naszych marzeń nie jest zgodne z rzeczywistością. Mecz był momentami irytujący (gra Valencii, cholernie ostry pressing gospodarzy, słupki, poprzeczki, źbła trawy, nieodgwizdany karny...), ale na remis to akurat zasłużyliśmy. Athletic poza akcją Etxebe wiele nie pokazał. U nas motorem napędowym w pierwszej połowie był Silva w drugiej Villa. Wielka szkoda, że nie wywalczyliśmy nawet punktu. Mieliśmy ogromnego pecha, a Athletic kapitalnie broniącego bramkarza. Nasuwa się takie pytanie: czy bramkarze w LL są aż tak dobrzy czy na mecze z Valencią (a raczej z Villą) szczególnie się motywują. Nie pierwszy raz w tym sezonie miałem wrażenie, że bramkarz rywali gra mecz życia :|

Tym razem rozczarował mnie Joaquin, który dostosował się do normalnego poziomu Viany. Portugalczyk to ciekawe zjawisko. Piłkarz zdawało by się dobry, w końcu reprezentant kraju, a u nas gra piach totalny. Sprzedać po sezonie. Z korzyścią co najmniej dla Valencii jak nie dla obu stron.

Mecz na plus w wykonaniu Butelle. Poza drobnymi błędami na początku, wynikającymi pewnie z braku regularnej gry, pewny przy wyjściach do dośrodkowań a także parę razy popisał się kapitalnym refleksem.

PS FLORES MUSI ZOSTAĆ!!! :twisted

Awatar użytkownika
essien
Juvenil

Post autor: essien » 13 kwie 2007, 21:28

Ja bym powiedzial ze ten mecz byl sprzedany bo pana mejuto gonzàleza widziano wychodzacego z biura ath. bilbao w ciemnych okularach z dziwnie podejrzana czarna walizka z wystajacym pessos (a moze to byl dolar)... zalogowalem sie na Wasze forum by wprowadzac optymizm w Wasze nastroje wiec powiem szczerze ze mysle ze vcf wygraja w tym sezonie la liga ;) CIAOObrazek

Zablokowany