Valencia - Racing Santander

Zablokowany
Awatar użytkownika
spyru
Juvenil

Post autor: spyru » 16 mar 2007, 19:55

17.03.07r. godz. 18.00
Stadion Mestalla

Nie wyobrażam sobie innego obrotu sprawy jak zwycięstwo w tym meczu. Tylko 3 punkty wchodzą w gre. Może to właśnie ten mecz otworzy nam drogę do odnoszenia seryjnych zwycięstw przy efektownej grze. Oby tak było. Mój typ 3 : 0. :amunt:
And there's still time to change the road you're on

Awatar użytkownika
LISEK
Taquillero
Kontakt:

Post autor: LISEK » 16 mar 2007, 22:04

Wysoka wygrana 3:0? Fajnie by było, ale ostatnio gra naszych piłkarzy pozostawia wiele do zyczenia i wątpie żebyśmy odniesli tak pokaźne zwycięstwo.

Liczę w tym meczu raczej na skromne zwycięstwo. Na Mestalla jesteśmy praktycznie nie do pokonania i niech tak bedzie rowniez w meczu z Racingiem... Teraz trzeba zacząć wygrywać z przeciwnikami znajdującymi się niżej w tabeli zarówno u siebie jak i na wyjazdach. Nie można pozwolić sobie na głupie straty punktów jak to było w niektórych przypadkach (np Gimnastic).

1:0 do przodu i zgarniamy 3 pkt.

Awatar użytkownika
marcin90
Pichichi
Kontakt:

Post autor: marcin90 » 16 mar 2007, 22:15

Gramy u siebie i liczy się tylko zwycięstwo. Nie możemy stracić punktu. Myślę, że nasi chłopcy dadzą sobie radę, będą chcieli zrewanżować się za porażkę w pierwszej rundzie, po której zaczęła się nasza czarna seria. Stawiam na 2:0 dla Los Ches.
Obrazek

Najlepsi polscy kibice !!!

pincz
Canterano

Post autor: pincz » 17 mar 2007, 09:28

Identyczny wynik jak Lisek, a to dlatego, że po meczu z Interem nie jesteśmy w jakiejś nadzwyczajnej formie. Mam za to nadzieję, że Joaquin i w tym meczu coś pokaże co udowodni nam, że był warty tych 25 mln ;p

Awatar użytkownika
MatiK
Taquillero

Post autor: MatiK » 17 mar 2007, 15:33

To bedzie totalny mecz jezeli Valencia wygra ma 50 pkt. i zrówna sie z Barca i Sevilla. Mysle ze wynik bedei 2:0 dla Valenci.
Obrazek

Awatar użytkownika
marcin90
Pichichi
Kontakt:

Post autor: marcin90 » 17 mar 2007, 16:14

MatiK pisze:totalny mecz
Wybacz, ale nie rozumiem co miałeś na myśli mówiąc totalny mecz.
Obrazek

Awatar użytkownika
MatiK
Taquillero

Post autor: MatiK » 17 mar 2007, 17:19

Maiałem na mysli ze to bedzie zaciety mecz. Ale i tak wierze ze Valencia to bez problemu wygra. Taka jest moja opinia tego meczu.
Obrazek

Awatar użytkownika
spyru
Juvenil

Post autor: spyru » 17 mar 2007, 20:34

Valencia - Racing 0 : 2
Bramki : Munitis (20) ; Oriol (62).
Trudno cokolwiek komentować, patrząc na ten wynik. Widać, że trzeba jeszcze włożyć wiele pracy, aby osiągnąć jakikolwiek sukces w tym roku. Niemniej z tym chyba wszyscy liczyli na komplet punktów. Wielka szkoda. :(
And there's still time to change the road you're on

Awatar użytkownika
marcin90
Pichichi
Kontakt:

Post autor: marcin90 » 17 mar 2007, 20:45

No niestety porażka, w dodatku na własnym stadionie. Nie widziałem meczu, ani bramek, ale z obrazków na ASie wnioskuję, iż Cani mógł zapobiec obydwu golom. To były wrzutki na 5 metr i powinien do nich wyjść. Szkoda, że się nie udało. Tracimy stanowczo za dużo głupich punktów. Przed meczem byłem optymistą...
Obrazek

Latynos
Juvenil

Post autor: Latynos » 18 mar 2007, 09:57

Co mozna powiedzieć, chyba tylko tyle..szkoda:( Szkoda, że przegrywamy na własnym stadionie bo takie porażki zawsze bolą najbardziej, zwłaszcze kiedy jest całkiem realna szansa na tytuł:( No nie chce być tutaj pesymistą, ale wydaje mi sie że lepiej dla klubu byłoby skupić sie teraz na LM, i wyeliminowaniu Chelsea, bo w La Liga bedzie baaardzo trudno coś zdziałać:/

pincz
Canterano

Post autor: pincz » 18 mar 2007, 10:37

To prawda, że taka przegrana z takim klubem i to jeszcze na własnym stadionie boli (tutaj chyba po raz kolejny jest adekwatne przysłowie "Niewykorzystane sytuacje się mszczą") najbardziej aczkolwiek jak ktoś na czacie powiedział, nie można zawsze wygrywać. Trzeba się liczyć z tym. Ale trudno, tytuł to sprawa otwarta do ostatniej kolejki gdyż jak każdy kto obserwuje PD wie, że jest to najmniej przewidywalna liga na świecie. Trzeba przeboleć porażkę i grać dalej z nadzieją na tytuł a nie tak jak to kibice mają w zwyczaju mówić po 1 porażce iż szanse na tytuł są równe zeru...

Samego spotkania nie oglądałem, ale z tego co czytałem to chyba możemy się cieszyć z Asiera, który odrabia zaległości z kontuzji. Chyba zresztą wbił się już chłopak na stałe do pierwszego składu. Tak więc wg. mnie to jedyny pozytywny aspekt tego meczu ;p

Mógłby ktoś napisać tutaj jak zagrał Joaquin?

GlosteRR
Canterano

Post autor: GlosteRR » 18 mar 2007, 12:22

najbardziej irytujące są posty nad postem który napisał spyru z wynikiem. wszyscy pisali o zwycięstwie, nawet do zera. Podobnie jest z każdym meczem tu. Ja wiem że chcielibyście zwycięstwo za zwycięstwem, bo i ja tego pragne. Porażki się zdarzają więc głowa do góry.
CIDERLAND

Cygar
Canterano

Post autor: Cygar » 18 mar 2007, 16:06

Jak by nie patrzec to bardzo poirytowalem sie ta porazka, bo prosze panstwa, tak topnieja marzenia o mistrzostwie, wiadomo ze wpadki sie zdarzaja, ale sa zbyt czesto jak na druzyne z aspiracjami mistrzoswskimi. Tak ogolnie to rece mi sie zalamaly jak zobaczylem ten naglowek w onecie - sensacja w Valencii. No masakra jest po prostu, liczylem na zwyciestwo w tym meczu. Powoli pozostaje LM, ale te Mistrzosstwo chyba nie jest jeszcze stracone.
"Nie jest wielki ten kto mistrzostwo wygra, a ten to je obroni" A. Ferguson

Zablokowany