[LM] Valencia CF - Chelsea London

pincz
Canterano

Post autor: pincz » 01 kwie 2007, 12:14

Wojtek... przekombinowałeś mocno.
Po 1. Kogo to obchodzi, że Joe Cole ma mnU(specjalnie tak napisałem)stwo tricków. Piłka nożna to gra zespołowa. Nie ważne czy jeden zawodnik gra źle czy dobrze. Liczy się praca całej formacji, ich zgranie.
Po 2. Kto powiedział, że Chelsea pomimo słabszej formy nie liczy się już nigdzie? W LM jesteśmy na takim etapie, że nawet małe dziecko wie iż trudno gdziekolwiek stwierdzić kto przejdzie a kto nie.
Po 3. Liga a LM to co innego. Inny nacisk kładą trenerzy na LM a inny na Ligę. Tak więc passa zwycięstw w lidze nie ma nic praktycznie do powiedzenia w kierunku wyniku danej ekipy w LM. Poza tym tak jak powiedział Ule, Inter już chyba coś wie o tym ;p
Po 4. Nie ma sensu wymieniać zawodników ponieważ to do niczego nie prowadzi. Ty mówisz, że np. Terry jest w formie. To sobie popatrz na mecze repr. Hiszpanii i na mecze w lidze w wykonaniu np. Davida Villi. Taka dyskusja jest bezcelowa.
Po 5. Sięgnij po słownik zanim coś napiszesz ponieważ to, że to jest Internet to nie znaczy, że nie należy posiadać trochę kultury.

Mecz będzie wyrównanym widowiskiem i raczej co do tego nikt nie powinienen mieć wątpliwości. To jest taki etap LM gdzie nie ma słabych drużyn i gdzie każda mobilizuje się na 100%.

wojteklampard7
Juvenil
Kontakt:

Post autor: wojteklampard7 » 01 kwie 2007, 14:47

Sorrki ale ta passa zwycięstw nie jest w Premiership tylko nawszystkich frontach.
Co do Boulahrouza to nie będzie grał on tylko Diarra. A na środku z Terrym Carvalho.
Co do słownika poprostu się śpieszyłem i nie zwracałem uwagi na pisowie.
Joe Cole mówicie, że piłka to gra zespołowa, zgadza się ale nie zapominajcie, że już nie raz było tak iż jeden zawodnik przesądzał o wyniku spotkania.
A gdyby liczyć siłę drużyny tylko jako zespół to sorry ale mielibyście mniejsze szanse, Chelsea jest bardziej zorganizowana w defensywie(liczba straconych bramek) oraz bardziej waleczna(Często strzelane gole w ostatnich minutach)
A tak to wasz David Villa jest tak dobry, że sam może stworzyć sobie okazję i wykorzystać ją.
Co do tego, że pokonaliście Inter to sorry ale nawet nie zdołaliście wygrać, bo dwa remisy zwycięstwem nie nazwę.
Może jeszcze w sprawie środka pola, według mnie tam nie macie szans, Lampard, Ballack, Makalele, Essien(Mikel) są nie do zatrzymania praktycznie w każdym meczu środek pola należy do nich i dzięki temu Chelsea odnosi wiele zwycięstw.

Ale i tak nie ważne co będziemy pisać, drużyny pokażą na boisku kto był lepszy więc pozostaje tylko czekać.

maciejj
Canterano
Kontakt:

Post autor: maciejj » 01 kwie 2007, 15:25

wojteklampard7 pisze:bardziej waleczna(Często strzelane gole w ostatnich minutach)
.
My jak gramy z cieniasami to nie musimy desperacko atakować pod koniec spotkania.

,,Makelele nie do powstrzymania"

Szczególnie ofensywny zawodnik.

,,Ballack"

Strzelił gola z Porto i w lidze, więc Mourinho daje mu kredyt zaufania na pięć meczy. :D

,,Mikel"

John, wracaj do Oslo!!

Pewno Man United cieszy się, że Chelsea wzięła go zamiast nich. Jeszcze zarobili ( miał już wstępny kontrakt z United)

Awatar użytkownika
pulsar83
Taquillero
Kontakt:

Post autor: pulsar83 » 02 kwie 2007, 11:26

Tak z ciekawości wczoraj spojrzałem na program środowego wieczoru na TVP, byłem pewien, że w końcu zobacze na żywo, jak normalny człowiek meczyk Ches w naszej TVP, ale niestety... W telewizji pracują partacze i pokażą mecz Roma - ManU, litości, szlag mnie chce trafic, przecież lepszym wydaje się byc pojedynek Chelsea - Valencia a tu znowu ManU, pewnie dlatego, że Kuszczak siedzi na ławie, człowieka krew zalewa, jestem bardzo wk.....ny :evil:
AMUNT VALENCIA!!!

lasio
Taquillero
Kontakt:

Post autor: lasio » 02 kwie 2007, 11:31

zgadzam się z przedmówcą... gdybyśmy mieli Polaka w składzie VCF, to napewno byśmy oglądali naszych na dużym ekranie...
ale na necie obejrzymy Los Ches ;)
THE BLUES UNDER MY SHOES!!

Valencia my life
Mestalla my home
If we'll believe
Campeone will come :mrgreen:
:amunt:
Amunt Valencia!!

tapczan
Redaktor honorowy

Post autor: tapczan » 02 kwie 2007, 15:18

Patrząc na to obiektywnie, to decyzja TVP nie powinna nikogo dziwić. ManU jest liderem EPL, Roma wiceliderem ligi włoskiej. Oba zespoły grają bardzo ładną, ofensywną piłkę ( w przeciwieństwie do naszej pary),a spotkanie to teoretycznie zapowiada się na bardziej wyrównane niż CFC-VCF. Nie można tez zapomnieć o obecność w składzie United Kuszczaka, co też zrobiło swoje. Będąc na miejscu TVP, zapewne równiez wybrałbym ten mecz.

Awatar użytkownika
Ulesław
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: Ulesław » 02 kwie 2007, 15:54

Czy aby nie za szybko zacząłeś świętować z wyskokowymi trunkami awans Valencii ;) ? Roma gra ładną piłkę? To będzie wyrównane spotkanie? Manchaster spokojnie rozbije Romę, której zwykle poza 3 akcjami w meczu nic nie wychodzi. Lyon przeszli, bowiem "Francuzi" grali fatalnie... Z całej ósemki Roma to chyba najsłabszy zespół, Manchaster jest kreowany na najsilniejszy.... Chyba to jednak nasze spotkanie będzie bardziej wyrównane i widowiskowe niż tamto... No, chyba że liczysz, iż Chelsea zmieciemy :twisted
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

tapczan
Redaktor honorowy

Post autor: tapczan » 02 kwie 2007, 16:10

Lyon od poczatku roku gra fatalnie i zapewniam, ze ich odpadnięcie z Romą wcale przypadkowe nie było. Dobrze wiesz, że na tym etapie nie ma słabych drużyn, dlatego żadne rozstrzygniecie nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Nie widzi mi sie Manchester rozbijający Romę, ani odwrotnie, ale przyznać należy, że TEORETYCZNIE włoski zespół ma większe szansę na wyeliminowanie MU niż my CFC.

Poza tym - Man U najsilniejsze i zgniecie Romę? Lille tez mieli rozbić. Na angielskie kluby patrzę bardzo krytycznym okiem, gdyż każdy z nich wydaje mi sie jednakowo przereklamowany. Nie będę zdziwiony, ba chciałbym bardzo, zeby to włoski klub awansował do półfinału ale pieniądze bałbym sie na nich postawić. W grę wchodzi zbyt duża stawka i zbyt mocne zespoły, by zaryzykować stwierdzeniem, który z nich znajdzie się w dalszej fazie.

GlosteRR
Canterano

Post autor: GlosteRR » 02 kwie 2007, 18:45

W dzisiejszym Sporcie można czytać że MU pierwszą połowe z Blackburn Rovers zagrali fatalnie, za to w drugiej po prostu zniszczyli ich strzelając 4 bramki. Roma tylko zremisowała ,a mogła wygrać z Milanem. To będzie lepszy mecz niż Chelsea-Valencia, takie jest przynajmniej moje zdanie i tak jak Tapczan wyżej pisał jako kierownik TVP ten mecz bym transmitował :D

Myślę także że Chelsea nie jest faworytem do wygrania LM. Problemy z Porto wielkiego sukcesu nie wróżą. Ledwo wygrany mecz w lidze bodajże z Boltonem gdzie bramka padław doliczonym czasie daje dużo do myślenia. Jeśli Canizares będzie miał taki dzień jak bramkarz Boltonu to żaden Drogba, Shevtshenko, Lampard czy Ballack bramki nie strzelą. Zwycięstwo z Espanyolem podbudowało Naszych piłkarzy i pokazało że są w stanie wygrać mecz walcząc całe 90 minut.

Ciężko będzie ale wieżę w Naszych piłkarzy
CIDERLAND

Awatar użytkownika
Ulesław
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: Ulesław » 02 kwie 2007, 21:08

Ja nie powiedzialem że MU jest najlepsze, ino że są kreowani na najsilniejszych. Nic nie zmieni jednak faktu, że przegrają z nami w finale. Najpierw Chelsea, potem Liverpool, na koniec Manchaster. To będzie prawdziwe tournee po Wyspach ;D

[ Dodano: 2007-04-02, 23:11 ]
BTW, coś mi się widzi, że po meczu w Londynie, o naszych będzie baaardzo głośno. Może jestem niepoprawnym optymistą, ale stawiam na zwycięstwo w pierwszym spotkaniu, w drugim remis
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

Chelsea
Juvenil

Post autor: Chelsea » 03 kwie 2007, 18:48

Come on Chelsea!!!! Chelsea wygra na 100% Valencja broń sie ,żeby niestracić 4 bramek buahahahah .CHELSEA CHELSEA~!!!!!!!

Mendieta123
Juvenil

Post autor: Mendieta123 » 03 kwie 2007, 19:30

chelsea ma przesrana pomoc i boje sie ze duet ALbelda-Albiol sobie nie poradza :? ja bym postawil na hugo viane , albiola na srodek obronyu razem z ayala a morettiego na lewa obrone ........del horno lipny jest :oops: ....poza tym na skrzydlach vicente i joaquin ;D ;D no i atak silva i villa- jak dlamnie to bedize 0:0 na stamford bridge ...chelsea dobra druzyna ale mam nadzieje ze damy rade :D zreszta jak inter rozwalililsmy po tym jak mieli 16 zwyciestw pod rzad to czego nie chelsea ktore traci juz ze 12 pkt do ManU....mam nadizeje ze VIcente zagra tak jak z Espaniolem ..... :amunt: :amunt: :amunt: :amunt: :amunt:

Wiem, ze to taka fajna ikonka, ale moze mógłbys się powstrzymać z wklejaniem jej po kilka razy? (tap.)
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2007, 19:54 przez Mendieta123, łącznie zmieniany 1 raz.

Cygar
Canterano

Post autor: Cygar » 03 kwie 2007, 19:34

Ulesław pisze:Ja nie powiedzialem że MU jest najlepsze, ino że są kreowani na najsilniejszych. Nic nie zmieni jednak faktu, że przegrają z nami w finale. Najpierw Chelsea, potem Liverpool, na koniec Manchaster. To będzie prawdziwe tournee po Wyspach ;D
Hehe dobry tekst. Co do spotkan w LM to nie ma slabych zespolow, moze jeden jakis przypadkiem sie mogl dostac ale i temu przypadkowi trzeba by sporo dopomoc. Transmituja mecz MU-Roma? Tvp dobrze wybralo, oba zepoly maja na pewno wiecej kibicow niz VCF-CLC. Ogolnie to bardzo wierze w awans i jakos jestem dziwnie spokojny. Szkoda ze nie zobacze meczu na DSF (chyba ze jest na dekoderze Canal+, podajcie mi nr kanalu).
"Nie jest wielki ten kto mistrzostwo wygra, a ten to je obroni" A. Ferguson

GlosteRR
Canterano

Post autor: GlosteRR » 04 kwie 2007, 09:27

Cytat z http://www.onet.pl

"Szczurzą norę" przypomina szatnia, którą zajmą piłkarze Valencii przed środowym meczem Ligi Mistrzów z Chelsea Londyn - pisze hiszpański dziennik "Marca".
Według gazety, której dziennikarzom udało się przedostać na stadion Stamford Bridge, gospodarze będą korzystać z luksusowej, obszernej szatni, a gościom z Hiszpanii przeznaczyli trzy razy mniejszą "szczurzą norę", z trzema natryskami i jednym lustrem.

"Chelsea rozpoczyna mecz w szatni" - napisała "Marca" podkreślając, że zaplecze stadionu stanie się orężem, z którego nie zawahał się skorzystać portugalski trener mistrza Anglii Jose Mourinho.

Zagranie nieprzystające takiemu klubowi i takiemu trenerowi
CIDERLAND

tapczan
Redaktor honorowy

Post autor: tapczan » 04 kwie 2007, 10:36

Wchodzą na stronki Chelsea i czytając pojawiające się tam komentarze nie sposob opanować śmiechu. Właśnie zdałem sobie sprawę jak bardzo współczuje normalnym kibicom tego klubu, że mają z tą dzieciarnią do czynienia na co dzień.

Tutaj kolega dokładnie opisuje nam spotkanie, podając nawet minuty w których padną bramki...
wojteklampard7 | 04.04.2007; 10:01
wojteklampard7Według mnie ten mecz będzie wyglądał dziwnie ponieważ będzie nam ciężko z Valencią ale będziemy cały czas atakować, i będzie nam się wydawać że robimy z nimi co chcemy.Lecz oni poprostu będą się czaić w obronie i wyprowadzać kontrataki. Jeden z nich przyniesie skutek w postaci gola Davida Villi w 37 minucie. Do przerwy będzie 0-1.
W przerwie Jose odpowiednio nastawi zawodników oraz wprowadzi na boisko Mikela.
Ten w 60 miucie wywalczy rzut wolny z bocznego sektoru boiska.Lampard wrzuci a Drogba strzeli gola głową. nadejdzie 75 minuta spotkania i na boisko wejdą Kalou za SWP oraz Joe Cole na Diarre. Po pięknej akcji Kalou z Joe piłka trafi do Szevchenki a ten mocnym strzałem z 15 metrów strzeli gola.
Pół godziny później obejrzał jednak obrazki z treningów, przeczytał wypowiedzi trenerów i stwierdził, ze się pomylił we wcześniejszych przypuszczaniach...
wojteklampard7 | 04.04.2007; 10:32
Piłkarze są w naprawde świetnych chumorach odkąd Szeva i Kalou zaczeli świetnie grać chyba każdy zawodnik Chelsea jest doskonałej formie. Jedyny minus to brak Essiena.
Według mnie zagramy świetny, ładny kontrolowany a przedewszystkim skuteczny futbol. Wygramy 3-0 Bramki Drogba, Szevchenko i Lampard (Kalou)
Valencia będzie grała w obronie i liczyła na remis oraz kontry które mogą im przynieść gola.
Ale to będzie bardzo zła decyzja Chelsea strzeli dwie bramy po stałych fragmentach. Wtedy Valencia zaczenie atakować a my wyprowadzimy kontrę i strzeli Szevchenko.
A co do Joe Cola coś czuję że Jose tak tylko gada że nie wie czy zagra a Cole wejdźe na 25 minut i zagra świetny mecz.
Swoje przewidywania wojtuś wypisał również na forum:
Hmm według mnie będzie 2-1 dla Chelsea. Drogba, Szevchenko a dla Valenci Villa.
Chelsea będzie stroną dominującą, będzie prowadzić grę a Valencia będzie się skupiała na tym aby nie stracić bramki oraz kontratakach.
Po pierwszej połowie będzie 1-0 dla Hiszpanów ale w 60 minucie Drogba strzeli gola głową po wrzutce z wolengo Lamparda.A w 75 minucie strzeli Szevchenko po podaniu ze skrzydła Kalou.
Ogulnie będzie widać iż Chelsea dominuje na boisku i stara się o zwycięstwo co powinno się udać.
Faktem jest iż Valencia ma znakomie trio w ataku ale ich obrońcy są ostatnio strasznie nieporadni więc jeśli Racing mógł wygrać z Valencią to dlaczego Chelsea ma się ich bać ?

Tutaj jeszcze kilka błyskotliwych komciów:
Paweł | 03.04.2007, 15:09
Karzdy może cos muwić przed faktem zobaczymy jego mine po meczu.
Camill14 | 03.04.2007, 17:24
WKURZAJA JUZ MNIE TE WYPOWIEDZI :/ UDAŁO IM SIĘ AWANSOWAĆ DO LIGI MISTRZOW A TERAZ PODNIECAJA SIE FAKTEM ZE SA W 1/4! TEN ETAP JAK NA TA DRUZYNE UWAZAM JEST I TAK ZA WYSOKI DLATEGO JESTEM PEWIEN ZE CHELSEA BEDZIE W GRONIE 4 NAJLEPSZYCH DRUZYN EUROPY! PO ZA TYM POPIERAM ZDANIE "BEJCZMENA" ONI SIE BOJA!

"...AND WE WINNING AGAIN"
daras | 04.04.2007, 08:53
wpierdol i do domu ha ha ha chelsea mistrzem
:lol:

PS: Zachowano oryginalną pisownię.

Awatar użytkownika
pulsar83
Taquillero
Kontakt:

Post autor: pulsar83 » 04 kwie 2007, 12:39

Się uśmiałem :lol: :lol: :lol: , no paranoja co chłopak wypisuje, może to jakiś jasnowidz :?
AMUNT VALENCIA!!!

GlosteRR
Canterano

Post autor: GlosteRR » 04 kwie 2007, 13:00

jeśli będą grać jak kolega napisał to fatalnie, co za ludzie :lol: :lol: :lol:
CIDERLAND

gierol
Juvenil
Kontakt:

Post autor: gierol » 04 kwie 2007, 14:15

Mam nadzieje ze to bedzie mecz na wysokim poziomie i ze wpadnie duzo bramek dla Valenci oczywiscie.Oby tylko nie grali na remis, Ide ogladac na rzywo.
Siedze w drugim zedzie mamo!

maciejj
Canterano
Kontakt:

Post autor: maciejj » 04 kwie 2007, 15:08

gierol pisze:Ide ogladac na rzywo.
Rzyjesz, nie umierarz?
gierol pisze:Siedze w drugim zedzie mamo!
O, dziękuje. Będe Cię pilnie obserwował(a).
tapczan pisze:więc jeśli Racing mógł wygrać z Valencią to dlaczego Chelsea ma się ich bać ?
tapczan pisze:więc jeśli Racing mógł wygrać z Valencią to dlaczego Chelsea ma się ich bać ?
Najpierw niech pokonają Racing, bo po wymęczeniu z Watford nie wskazuje że pokonają Racing.

Cygar
Canterano

Post autor: Cygar » 04 kwie 2007, 16:29

Mecz transmitowany na DSF i CT2 (telewizja czeska, mnie odbiera)
"Nie jest wielki ten kto mistrzostwo wygra, a ten to je obroni" A. Ferguson

Zablokowany