[LM] Valencia CF - Chelsea London

tomszle
Juvenil

[LM] Valencia CF - Chelsea London

Post autor: tomszle » 09 mar 2007, 13:41

Los jednak dał nam za przeciwnika Chelsea Londyn. I mówię otwarcie, że jestem niezadowolony, ponieważ Chelsea jest jednym z faworytów do wygrania całej Champions League, co przewidują bukmacherzy w swoich typach. Ale nie jesteśmy skazani na porażkę, bo The Blues, mimo, że plasują się na 2. miejscu w lidzę, to grają poniżej oczekiwań. Z resztą, FC Porto również było początkowo skazywane na klęskę, a przegrali minimalnie. Dla mnie portugalski klub jest słabszy od Valencii, dlatego łatwo wywnioskować, że damy radę wyeliminować Chelsea, która w Lidzę Mistrzów nie odniosła żadnych większych sukcesów. Poza tym większość neutralnych kibiców będzie sympatyzować za "Nietoperzami", albowiem Chelsea nie jest zbytnio lubiana.

PS. Mój pierwszy teamt, ha! :P
Ostatnio zmieniony 09 mar 2007, 19:23 przez tomszle, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Śliwa
Juvenil

Post autor: Śliwa » 09 mar 2007, 14:05

kwestii "minimalnosci" zwycięstwa Chelsea nad Porto bym tutaj tak nie wyolbrzymiał. co prawda wynik mało przekonujący, ale Chelsea była (zwłaszcza w rewanżu) dużo lepszą drużyną niż Porto i zasłużenie wygrali. na pewno powodów do optymizmu należy szukać w problemach Mourinho w zestawieniu defensywy, w tym ze koleś ciągle stawia na Ballacka i problemach wewnątrz klubu (mniej lub bardziej przejaskrawianych przez media). ja tam jestem dobrej myśli... po wylosowaniu Interu założyłem się (standardowo o starogardzka;]) ze jesli Valencia przejdzie Włochów to dojdzie do finalu... i po tym losowaniu ćwierćfinałów nie trace nadzieji na wygrany zakład;]

Awatar użytkownika
marcin90
Pichichi
Kontakt:

Post autor: marcin90 » 09 mar 2007, 15:38

Moim zdaniem mamy szanse na awans do półfinału. Cieszę się, że rewanż gramy na własnym stadionie. Na Stamford Bridge możemy postarać się jak z Interem zremisować (najlepiej bramkowo), a potem bronić korzystnego rezultatu u siebie. Jak będzie pokaże czas.
Obrazek

Najlepsi polscy kibice !!!

Awatar użytkownika
MatiK
Taquillero

Post autor: MatiK » 09 mar 2007, 17:06

Ja mysle ze mamy wielkie szanse na wyjscie. Jezeli Valencia wyjdzie to spodka sie w dalszych rozgrywkach z PSV/Liverpool. A wiec zobaczymy. Na poczatku znowu gamy na wyjezdzie. A wiec na Stanfor Brige musimy zachowac remis po 1 i w góre tak jak to bylo z Interem a potem na Mestalla utrzymac remis bezbramkowy i juz jestesmy dalej.Tylko ze jest jeden problem jest on zwiazany z ta bójka. Valencia może byc zdyskwalifikowana. Ale bycmy dobrej mysli i zeby zostali a kare dostali pieniezna. Wiec Valencia Wierzymy w was :brawo:
Obrazek

pincz
Canterano

Post autor: pincz » 09 mar 2007, 17:12

Jak napisałem w SB (shutbox) to nie jest to najgorszy przeciwnik. Najbardziej się obawiałem PSV, aczkolwiek Chelsea też będzie mocnym wyzwaniem. Co do tego, że gramy lepiej niż Porto to nie da się tak powiedzieć, że jeśli Chelsea ledwo wygrała z Porto to my mamy szanse na wygraną z Chelsea ponieważ każda drużyna reprezentuje inny styl gry i każda słabiej się spisuje w meczach gdzie przeciwnicy prezentują kompletnie inną taktykę (to jest tak jak porównywanie Caniego do C. Ronaldo ;p). Tak więc dla mnie wynik tego losowania nie jest najgorszy, ale mogło być lepiej (L'pool czy znana nam z fazy grupowej Roma). Awans jest jak najbardziej możliwy.

GlosteRR
Canterano

Post autor: GlosteRR » 09 mar 2007, 19:07

Moim zdaniem QSF nie moze nastawiać piłkarzy na wyjazdowy remis, trzeba walczyć o cenną wygraną. JEst źle i dobrze. Źle bo Jak ktoś już napisał to Chelsea i są zawsze niebezpieczni nawet jeśli sa w słabej formie, a dobrze bo to może się okazać kluczowy mecz w LM dla Valenci. Myślę że po wyeliminowaniu Interu nasi piłkarze nabrali wiary w siebie choć samo losowanie mogło już teraz podciąć im skrzydła. Zobaczymy za pare tygodni.

MatiK pisz pisty ze słownikiem
CIDERLAND

tapczan
Redaktor honorowy

Post autor: tapczan » 09 mar 2007, 19:22

Czułem, ze trafimy na Chelsea. Ale nie jestem z tego powodu rozczarowany losowaniem. Jesteśmy w stanie wyeliminować Romków, tym bardziej, ze bardzo dobrze radzimy sobie z angielskimi zespołami. Dwa razy wykopaliśmy Arsenal z LM, ośmieszyliśmy Liverpool na Anfield i nie przegraliśmy z Manchesterem. Damy radę i teraz, choć łatwo na pewno nie będzie.

Awatar użytkownika
pulsar83
Taquillero
Kontakt:

Post autor: pulsar83 » 09 mar 2007, 22:06

Dla mnie osobiście trudniejszym rywalem byłby Liverpool, Benitez świetnie rozpracowuje przeciwników w LM, jego piłkarze bardzo dobrze realizują założenia taktyczne, choc w Premier League tak dobrze im nie idzie to w LM są bardzo groźni. Chelsea jak najbardziej do ogrania, zwłaszcza, że to nie jest ich najlepszy sezon ani też forma, mają kłopoty z zestawieniem linii defenswynej, jest szansa ich ograc, myśle, że chłopaki się postarają. Będzie ciężko ale damy radę :amunt:
AMUNT VALENCIA!!!

Awatar użytkownika
spyru
Juvenil

Post autor: spyru » 11 mar 2007, 16:55

Szczerze mówiąc, chciałem, żeby to właśnie Chelsea była naszym rywalem w wlace o półfinał. To bez wątpienia najciekawsza para ćwierćfinałowa. Sądzę, że duży wpływ na awans jednej z drużyn będzie miało pierwsze spotkanie w Londynie. Jeśli Valencia wyjdzie na ten mecz w pełni skoncentrowana od pierwszej minuty, to nie powinno być większych problemów z odniesieniem korzystnego wyniku przed rewanżem na Mestalla. Trzeba być dobrej myśli. Stawiam na półfinały : Valencia - Liverpool ; Manchester - Bayern. :amunt:
And there's still time to change the road you're on

Cygar
Canterano

Post autor: Cygar » 15 mar 2007, 21:30

Chelsea - no bardzo trudny rywal. Gorzej juz chyba byc nie moglo. Chociaz z drugiej strony Valencia zawwssze umiala grac na wyspach. Idac dalej w poszukiwaniu pozywywow to zarowno Chelsea i Valenia nie graja porywajacego footbolu, wiec wszystko sie moze zdazyc, taki MU na przyklad to moglby nas zmiesc.

Wogole do dupy losowanie, nie moglismy dostal BM albo PSV? Zycie nas nie rozpieszcza, Inter, teraz to...

Wracajac do Chelsey to tam powraca J. Terry do squadu, Robben i J. Cole tez zdrowieja, bedzie to silniejsza druzyna niz ta ktora grala z Porto. Kibice ze strony Chelsea prezentuja niski poziom wiedzy na temat klubu - sa jeszcze na etapie Di Vaio, Caneiry i Aimara.
I generalnie jest...
"Nie jest wielki ten kto mistrzostwo wygra, a ten to je obroni" A. Ferguson

Awatar użytkownika
Globus
Juvenil

Post autor: Globus » 17 mar 2007, 16:40

Cygar pisze:Zycie nas nie rozpieszcza, Inter, teraz to...
Co Ty masz z tym ropieszczaniem? :lol:
Forza Inter Mediolan!!!!!

Awatar użytkownika
MatiK
Taquillero

Post autor: MatiK » 22 mar 2007, 09:04

Mysle ze bedzie z Chelesa podobine jak i Interem Że na Stanfor Brige dedzie po 2 a na Mestalla po 0 i Valencia wyjdzie. Tylko juz nie chce tej bujki co w meczu z Interem. Tam sie dopiero prali. Szkoda ze navaro została zawieszony no ale cóż musi cierpiec za swój czyn. Tak mi sie wydaje.

Visca el Valencia
:gol: :amunt:
Obrazek

Awatar użytkownika
pulsar83
Taquillero
Kontakt:

Post autor: pulsar83 » 22 mar 2007, 13:03

MatiK pisze:Mysle ze bedzie z Chelesa podobine jak i Interem Że na Stanfor Brige dedzie po 2 a na Mestalla po 0 i Valencia wyjdzie. Tylko juz nie chce tej bujki co w meczu z Interem. Tam sie dopiero prali. Szkoda ze navaro została zawieszony no ale cóż musi cierpiec za swój czyn. Tak mi sie wydaje.
Polecam solidnie uczyc się języka naszego ojczystego (czyli polskiego) i patrzec na klawiaturę w czasie pisania, sprawdzac napisany text kilkakrotnie (albo daj mamie do sprawdzenia), nie pisac tego co już wszyscy wiedzą, czytanie Twoich wypowiedzi to katorga, sorry za off top :/
AMUNT VALENCIA!!!

Awatar użytkownika
MatiK
Taquillero

Post autor: MatiK » 22 mar 2007, 15:37

Sorry za takie pismo ale jestem nauczony pisać szybko. Teraz przysięgam że będę patrzeć na klawiaturę i sprawdzać dużo razy.
Obrazek

beny
Jugador del Primer Equipo

Post autor: beny » 22 mar 2007, 22:25

ale to nic nie da, mysle ze jak zmniejszysz ilosc postow pisanych na dobe a poprawisz ich merytoryczny sens wtedy bedzie ok

Awatar użytkownika
Mathias_VCF
Juvenil

Post autor: Mathias_VCF » 24 mar 2007, 12:13

Mysle ze mamy szanse na awans, jesli uda nam sie wywiez korzystny wynik z SB. to na Mestalla nie powinno byc duzych problemow, Fakt ze Chelsea jest jednym z glownych faworytow ale to tylko faworyt ktorego trzeba wyeliminowac, a czy nam sie uda?? to sie okaze w najblizszym czasie. :amunt:

tomszle
Juvenil

Post autor: tomszle » 31 mar 2007, 22:56

Już w środę mecz na Stamford Bridge, a tymczasem obie ekipy odniosły zwycięstwa w rozgrywkach krajowych. Valencia grając u siebie pokonała Espanyol, który jest drużyną na pewno solidniejszą do Watford, z którymi The Blues dzisiaj się mierzyli. Londyńczycy zwycięską bramkę strzelili w końcowych minutach spotkania, a szczęśliwcem okazał się Salomon Kalou. Nie będę się rozwodził nad dzisiejszym meczem Valencii, bo nie oglądałem, i speca nie chcę udawać. Jak zagrał Moretti na środku obrony, dwie bramki stracone i żółta kartka w statystykach nie wygląda najlepiej.

PS. I czy mógłby mi ktoś jeszcze potwierdzić informację, czy w środę na DSF, tudzież Champions TV będzie przeprowadzona transmisja z meczu. Ktoś coś mówił, ale pewny nie jestem.

EDIT: Jest!!!
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2007, 10:13 przez tomszle, łącznie zmieniany 1 raz.

wojteklampard7
Juvenil
Kontakt:

Post autor: wojteklampard7 » 01 kwie 2007, 07:41

Dobra to może ja się wypowiem na temat tego meczu gdyż kibicuje waszemu przeciwnikowi czyli Chelsea :)
1 Co do problemów z zestawieniem obrony mylicie się, do skałdu wrócił Terry i Boulahrouz Ashley Cole i Carvalho grają bardzo dobrze a Lassane Diarra jest odkryciem tego sezonu ( gra na prawej obronie )
W meczu z wami ma zagrać także Joe Cole, jak powiedział John Terry cały czas drybluje, ma w zanadrzu mnustwo ciekawych tricków i jest w świetnej formie.
I właśnie co do fromy, troche mnie rozśmieszacie bo mówicie że Chelsea jest w cienkiej formie więc wam coś powiem, CFC liczy się dalej w LM w FA Cup i ma jeszcze jakieś tam szanse na wygranie Premiership. A ostatnie wyniki są doskonałym dowodem tego że Chelsea jest w formie, mówię o tym że od 15 spotkań Chelsea nie przegrała, podajrze 3 remisy i 12 wygranych a wy w lidze 3 ostatnie mecze wygrana remis i przegrana.
Fakt że wczoraj Chelsea grała na jakieś 20 % procent i bramke strzeliła w ostatnich minutach ale poprostu odpuścli ten mecz żeby mieć dużo sił na Valencie.
A co do przeciwnika fakt Watford to cieniasy ale są na spadkowym miejscu a takie drużyny grają najlepiej gdyż mają o co walczyć.
Jak widzicie przedstawiłem fakty patrząc z perspektywy kibica Chelsea i biorąc je pod uwage, mocno wierzę że to Chelsea przejdzie do półfinału.

Awatar użytkownika
Ulesław
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: Ulesław » 01 kwie 2007, 09:40

Od 15 spotkań Chelsea nie przegrała? Świetnie, najwyższy czas. Inter wszak już coś wie o takich seriach ;]
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

Cygar
Canterano

Post autor: Cygar » 01 kwie 2007, 11:12

Ulesław pisze:Od 15 spotkań Chelsea nie przegrała? Świetnie, najwyższy czas. Inter wszak już coś wie o takich seriach ;]
Normalnie to powinienes dostac ostrzezenie za taki jednolinijkowy post, ale tak powaznie to swietny tekst.

Co do wypowiedzi Lamparda-Wojtka. Boulahrouz jest dobrym pilkarzem ale mysle ze nas vicente da mu rady jezeli tylko zagra na swoim normalnym pozimie. Ashley Cole bedzie prowadzil wyrownane pojedynki z Jaquinem, a na Terrego jest swietny David Villa, Wiec problemu i tragediiw ataku nie ma.
obawiam sie nieco o pomoc bo Lampard i Makelele czy Ballack (ten juz mniej) to duzo bardziej uznane firmy niz Marchena i Silva. Z calym szacunkiem oczywiscie. O ile jeszcze tego Albelde mozna ustawic na rowni z w. wpomnianymi.
Obrona:Miguel uchodzi za jednego z najlepszych obroncow swiata, starala sie o niego Chelsea (co moze oznaczac ze mysleli o wzmocnieniu prawej strony gdzie gra Buolarouz), z pewnoscia poradzi sobie ze swoim rywalem, Ayala - to samo, Albiol i Morreti prezentuja sie rowniez bardzo dobrze- skoro umieli zatrzymac napastnikow Barcelony i szarzujacego Interu to powinni sobie tez poradzic z jednym Szewczenkiem lub Drogba.
Nie jest zle, ja jestem raczej optymistycznie nastaoiny przed meczem.
Chelsea gra glownie tak na ostatnia minuta, nigdy nie wiadomo kiedy gola strzela. Murinho potrafi ich dobrze nastawic przed meczem. Te 1:0 z Watford... Sluchaj Wojtek, jezeli druzyny ze strefy spadkowej graja najlepiej to powinny walczyc o mistrzostwo - bezsensu, prawda? Wszyscy graja na 100% bo wielu nie chce sie znalezcz w strefie spadkowej, a inni graja o Puchary. Ci z konca graja najbardziej zazarcie ale to nie zawsze przeklada sie na jakosc.
"Nie jest wielki ten kto mistrzostwo wygra, a ten to je obroni" A. Ferguson

Zablokowany