Valencia - Celta Vigo

Zablokowany
Awatar użytkownika
kaka
Jugador del Primer Equipo
Kontakt:

Valencia - Celta Vigo

Post autor: kaka » 28 lut 2007, 16:49

Witam...

Mecz najbliższy zagramy z Celtą Vigo.Ten rywal nie wydaje sie być zbyt straszny dla Valencii ale tak samo myślałem przed meczem z Gimnasticiem.Mecz odbedzie sie na Mestalla i bedzie meczem bardzo waznym w sensie motywacyjnym przed Ligą Mistrzów.
Jednym słowem trzeba wygrac. :amunt:

5 "amuntów" skasowanych. I na przyszłość proszę owych nie nadużywać - każdy ma dbać o estetykę swoich postów - pkt 11 Regulaminu. Ule
Ostatnio zmieniony 09 mar 2007, 19:24 przez kaka, łącznie zmieniany 3 razy.
Tylko Wisła K. i Valencia!!!!!!
Amunt!!!!!!

beny

Post autor: beny » 28 lut 2007, 17:37

yyyy ze tak zapytam który mecz valencii nie byl "bardzo wazny"? zwlaszcza w lidze? bo co spotkanie to nowy temat a co nowy temat to "ten necz bedzie bardzo wazny" kazdy mecz bedzie bardzo wazny chyba ze na 1 kolejke przed koncem sezonu bedizmy miec zapwnione mistrzostwo i wtedy bedzie mozna odpuscic

pincz
Canterano

Post autor: pincz » 28 lut 2007, 19:50

Ja chciałem jeszcze dodać pytanie. Czemu motywacyjny do LM? Co ten mecz ma wspólnego z LM? Jak dla mnie to tylko ostatni gwizdek do sprawdzenia umiejętności każdego by dobrać skład na mecz z Interem a nie zmotywować zawodników. Mecz ważny jak każdy z PD ponieważ i tu i tam 3 pkt do zdobycia. Zwłaszcza, że w tym meczu gramy u siebie co daje nam pewność do tych 3 pkt jednak ostrożności nigdy za wiele.

Awatar użytkownika
Ulesław
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: Ulesław » 28 lut 2007, 20:56

Ja jeszcze dodam, że to od meczu z Celtą w tamtej rundzie zaczęła się niemoc naszego zespołu i staczanie się na dno. Miejmy nadzieję, że mecz z Celtą na Mestalla rozpocznie systematyczne wspinanie się na szczyt tabeli i marsz po zwycięstwo LM. ;]
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
kaka
Kontakt:

Post autor: kaka » 02 mar 2007, 18:56

A motywacyjny w sensie tym ze jesli przegramy to mozemy sie załamać,jesli natomiast wygramy to bedziemy bardziej pewni siebie. :amunt:
Amunt!!!!!!

GlosteRR
Canterano

Post autor: GlosteRR » 03 mar 2007, 14:13

Boże daj mi siły by nie bluzgać i zabijać.

Co do tematu to musze przyznać że pierwszy klub hiszpański jakim poważnie się interesowałem i kibicowałem. Zapewne wielu pamięta co robił w nim A. Mostovoi.
W STS-ie postawiłem na zwycięstwo Ches tylko że marny kurs jest co napawa optymizmem przed spotkaniem (1.30).
CIDERLAND

beny

Post autor: beny » 03 mar 2007, 15:21

kaka pisze:A motywacyjny w sensie tym ze jesli przegramy to mozemy sie załamać,jesli natomiast wygramy to bedziemy bardziej pewni siebie. :amunt:
czyli jak kazdy mecz? czy ktorys nie ma takiego znaczenia? bedziesz pisal to samo w kazdym zalozonym przez siebie tematcie czyli co tydzien ten sam post?

Awatar użytkownika
ArturVCF
Redaktor honorowy

Post autor: ArturVCF » 03 mar 2007, 22:16

Dajcie spokój Panowie. Nie jesteście moderatorami więc nie musicie wertować całego forum. Jak coś Was wnerwia to nie czytajcie ;)

Z góry uprzedzam, że poniższych słów nie piszę w celu wnerwienia Tapczana czy poprawienia humoru Ulesławowi. :P

Bardzo dobry mecz Joaquina. Zero frajerskich strat, a kilka naprawdę znakomitych zagrań i rajdów prawą stroną. Jeszcze trochę i zwróci się to 26 mln.

Kapitalne spotkanie Canizaresa. W znacznej części to jemu zawdzięczamy 3 pkt. Gdyby nie Santi to mielibyśmy powtórkę z Tarragony, czyli straconą bramkę w 90+4 min.

A teraz udaję się na stronę by poczytać ostrą krytykę (niema to jak ostra krytyka na dobranoc). Oczywiście Valencii trochę dostanie się za styl, a reszta pomyj spadnie na Floresa. Kocham Was pesymiści :*

Awatar użytkownika
LISEK
Taquillero
Kontakt:

Post autor: LISEK » 04 mar 2007, 08:08

Do moderatorów. Można by było wrzucić jakiś link ze skrotem. Niestety znów nie mogłem być przed kompem bo mi net nawala cały czas. Krąży nade mną jakieś fatum... :evil:

Awatar użytkownika
kaka
Kontakt:

Post autor: kaka » 04 mar 2007, 08:47

Wygrana bardzo cieszy,szczególnie że Barca przegrała z Sevillą.Joaquin dzięki bramce z Gimnasticiem odrodził sie niczym feniks z popiołów i mam nadzieje że bedzie grał tak już zawsze.Ponadto Del Horno pokazał że jest wartościowym graczem.Nic tylko sie cieszyć.Pozdro :mrgreen: :amunt:
Amunt!!!!!!

kmilek
Juvenil
Kontakt:

Post autor: kmilek » 04 mar 2007, 09:27

hm gdzie ogladales ten mecz? ja na c+ nie mialem :/

ale przynajmniej u bukmachera valencia trafila, po kursie 1.40 ;)

dobre i to, ale co do gry ... mozna miec watpliwosci co do tego meczu z interem z ostatnia gra i w ogole co do naszej pozycji na koniec ligi. bedzie sie trzeba wziac ostro w garsc bo barca i sevilla owszem, gubia te punkty ale miedzy soba glownie :>
ale na szczescie mamy meczyk z sevilla u siebie ;)
;)

Awatar użytkownika
ArturVCF
Redaktor honorowy

Post autor: ArturVCF » 04 mar 2007, 10:04

LISEK pisze:Do moderatorów. Można by było wrzucić jakiś link ze skrotem. Niestety znów nie mogłem być przed kompem bo mi net nawala cały czas. Krąży nade mną jakieś fatum... :evil:

Proste, że można ;) Na rojadirecta.com zawsze są skróty ze spotkań Valencii.

Valencia vs Celta: http://rojadirecta.com/foros/viewtopic.php?t=13967

pincz
Canterano

Post autor: pincz » 04 mar 2007, 10:04

Nie oglądałem tego meczu ani nie śledziłem na bierząco wyniku (proszę moderatorów o pokutę i rozgrzeszenie ;p), ale z tego co wyczytałem to było to zwycięstwo mocno wymęczone. I po takiej relacji nasuwają się 2 przypuszczenia. Albo po prostu Flores kazał grać tak jak grali aby nie przemęczać drużyny przed ważnym meczem albo po prostu Valencia niestety zaprezentowała pokaz bezradności z lekkim łudem szczęścia w postaci bramki decydującej. Bardziej jednak składałbym się do tej 1 refleksji gdyż w końcu na Mestalli gramy naprawdę solidny futbol aczkolwiek nie wykluczam też tej 2 tezy ;p Dlatego coraz bardziej obawiam się spotkania z Interem, ale nadal jestem przekonany, że to Valencia wyjdzie z tej potyczki z podniesioną głową.

Bardzo też cieszy postawa Asiera i mam nadzieję iż pokaże działaczom, że pieniądze zainwestowane w niego nie zostały wyrzucone w błoto.

Awatar użytkownika
MatiK
Taquillero

Post autor: MatiK » 04 mar 2007, 17:03

No tez tak słyszalem ze to byl trudny mecz dla Valenci. Ale z reszta i tak wszystkie mecze sa trudne. Ale chciaz dobrze ze Valencia wygrała to i jest na 3 miejscu. Moze i to prawda ze sie osczedzaja przed rewanzem ale oczywiscie nie musieli az tak zeby ledwo co wygrac. Tearz zmobilizuja sie i za to przejda dalej z Ligi Mistrzów.
Obrazek

beny

Post autor: beny » 05 mar 2007, 10:04

prawie jak po polsku

Awatar użytkownika
Ulesław
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: Ulesław » 05 mar 2007, 20:24

Arturo, nolens volens humor mi poprawiłeś i tak ;) Mecz się ściąga, także wielbienia Joaquina prosze się spodziewać dopiero za jakiś czas ;) - bo z tych wszystkich skrótów, to widać tylko, że Cani dobrą robotę odwalił.
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
ArturVCF
Redaktor honorowy

Post autor: ArturVCF » 07 mar 2007, 15:42

To widzę, że z tytułu "mierda mierd" znowu staje się "crackiem cracków"? :P

Może zamknąć temat, bo niektórzy taaaakiej dawki uwielbienia nie zniosą :>

Awatar użytkownika
Ulesław
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: Ulesław » 07 mar 2007, 18:47

:lol: jednak zrezygnowałem ze ściągania skrótów :P szło chol.. tzn zdecydowanie zbyt powoli... No cóż, ominą Was więc peany na cześć jednego z kopaczy ;)
A Crack Cracków nie ze względu na poprawę gry kogoś, tylko na zmianę avatara - teraz on się do mnie osobiście odnosi, więc po co mam o sobie pisać mierda mierd? ;D

BTW, temat można przymknąć, bo robimy offtopa ;)
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
marcin90
Pichichi
Kontakt:

Post autor: marcin90 » 07 mar 2007, 21:52

Ule widzę, że pracujesz solidnie na drugie ostrzeżenie. Tematu jednak jeszcze nie zamykajmy, może ktoś będzie chciał jeszcze swoją opinię o meczu wyrazić.

Ja się cieszę ze zwycięstwa. Co prawda gramy słabo, ale liczą się wyniki i punkty.
Obrazek

Najlepsi polscy kibice !!!

Zablokowany