Gimnastic - Valencia

Zablokowany
Awatar użytkownika
kaka
Jugador del Primer Equipo
Kontakt:

Gimnastic - Valencia

Post autor: kaka » 22 lut 2007, 13:39

Witam...

Z pozoru wydaje sie to łatwy mecz,Gimnastic wyraznie odstaje umiejętnościami od reszty Ligi,a Ches są w swietnej formie.Mimo to nie można sobie pozwolić na zlekceważenie tego przeciwnika bo gramy na wyjeżdzie.Przeczuwam jednak pewne i wysokie zwycięstwo. :amunt: :amunt: :amunt:
Ostatnio zmieniony 09 mar 2007, 19:23 przez kaka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mick21
Juvenil

Post autor: Mick21 » 22 lut 2007, 14:27

napewno nie bedzie to taki prosty mecz jaki moze się wydawac. gimnastic u siebie strzela dosc sporo bramnek, ale jak wiemy valencia slynie z doskonalej obrony, wiec takze jestem przekonany, ze valencia odniesie pewne, wysokie zwyciestwo:amunt:

pincz
Canterano

Post autor: pincz » 22 lut 2007, 16:00

To napewno nie będzie łatwe zwycięstwo. Podam chociażby parę powodów. Po pierwsze gramy na wyjeździe co wychodzi nam ostatnio dość kiepsko (ok z Interem to był niezły wypad na San Siro ale ja tutaj mówię bardziej o grze na wyjeździe w La Liga). Po drugie Flores da odpocząć zapewne paru zawodnikom po ostatnich mocno wymagających spotkaniach tak więc nie zagramy w podst. składzie. Po trzecie Tarragona to drużyna, która potrafi grać naprawdę dobry futbol. Chociażby mecz z Espanyolem gdzie pokonała drugą drużyne Katalonii 4:0. Tak więc nie będzie to łatwy mecz. Jednakże stawiam na solidny futbol Valencii oraz na 1:0 albo 2:0.

GlosteRR
Canterano

Post autor: GlosteRR » 22 lut 2007, 16:08

kto jak kto , ale kaka musiał założyć ten temat :P

Słabo im idzie w tym sezonie. Zwycięstwo na Mestalla 4-0 na jesień napawa optymizmem. Jako faworyt mamy lekką przewage. Myślę że będziemy kontrolować przebieg spotkania, a wczorajszy mecz nie będzie miał wpływu na końcoew zwycięstwo z drużyną Gimnastic.
CIDERLAND

Awatar użytkownika
kaka
Kontakt:

Post autor: kaka » 22 lut 2007, 16:35

No fakt tematy o ostatnich meczach Ches zakładałem.Nie sądze aby Gimnastic mogło nam zrobić krzywde ale nie wolno ich zlekceważyć bo mogą to perfidnie wykorzystać. :amunt:
Tylko Wisła K. i Valencia!!!!!!
Amunt!!!!!!

alamo
Juvenil
Kontakt:

Post autor: alamo » 24 lut 2007, 20:24

Podzielam opinie które były napisane wyżej.Wbrew pozorom to nie będzie łatwy mecz ale bez problemu może być wygrany! :mrgreen:

Awatar użytkownika
MatiK
Taquillero

Post autor: MatiK » 24 lut 2007, 20:44

Macie racie Gimnastik z pozoru moze byc bardzo slaba druzyna. Ale moze nasza Valencia z nimi wygrac i nie moga siobie za duzo pozwpolic. Mysle ze ten mecz pujdzie im gladko i co najmniej 2:0 dal Valenci bedzie. Ja bede wierzyc was i nie zawiedzcie nas wasi KIBICE :gol: :brawo: :amunt: :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
LISEK
Taquillero
Kontakt:

Post autor: LISEK » 24 lut 2007, 22:24

Nie oszukując się chyba nikt nie dopuszcza myśli, że moglibyśmy ten mecz przegrać. Gdybyśmy przegrali napewno za dobrze na drużyne by to nie wpłyneło. Gramy z beniaminkiem, któremu wyraźnie sie nie wiedzie w PD zajmując ostatnia pozycję z dorobkiem 13 pkt. Trzeba uważać na głupie błędy w obronie, zagrać przyzwoity mecz i wszytko pojdzie dobrze. Wyjazdy ostatnio nie są naszą dobrą stroną ale trzeba zdobyć 3 pkt i nie zlekceważyć przeciwnika jaki by on nie był. Licze tutaj na zwycięstwo żedu 2:0 (wyższymi też nie pogardze). Licze tez na udany debiut Del Horno oraz, że Joaquin zagra od pierwszych minut. Może przełamie się wreszcie jakoś chłopak i zacznie grać żębyśmy byli z niego choć w połowie zadowoleni. :amunt:

Awatar użytkownika
kaka
Kontakt:

Post autor: kaka » 25 lut 2007, 08:36

Możemy wspiąć sie w tabeli,Real zremisował z Atletico po kapitalnym meczu.Wystarczy wiec wygrac z Gimnasticiem i gitara. :amunt:
Amunt!!!!!!

Pitok
Juvenil
Kontakt:

Post autor: Pitok » 25 lut 2007, 18:33

kaka pisze:Możemy wspiąć sie w tabeli
Moze awansowac, ale nie wspiąć :twisted Po za tym, wygramy skromnie 1-0

Awatar użytkownika
LISEK
Taquillero
Kontakt:

Post autor: LISEK » 25 lut 2007, 21:51

No i już po meczu. Remis lecz można ten remis zdecydowanie nazwać porażką. Chyba nikt przed meczem nie myślał nawet, że stracimy jakieś punkty z ostatnia drużyną La Liga Gimnastic. Potwierdza się bardzo zła passa naszej drużyny jeśli chodzi o wyjazdy w lidze. Nie można być zadowolonym z meczu i niestety stracimy do Barcelony następne dwa pkt ponieważ w po pierwszej połowie meczu wygrywają już trzy zero i zwycięstwia już nei wypuszczą. Jeżeli nie potrafimy wygrać ze zdecydowanie słaszym przeciwnikiem to źle to wyrokuje przed rewanżem z Interem Mediolan. Trzeba teraz wygrać za wszelką cenę następny mecz. Na przyszłość trzeba także uważać na takie wpadki, jak strata bramki w 92 minucie. Rozluźnienie wstąpiło w nasze szeregi i mamy niespodziankę. Jedyne co można zaliczyć do dobrych aspektów, to długo wyczekiwana bramka Joaquina (oby się wreszcie chłopak przełamał).

Awatar użytkownika
pulsar83
Taquillero
Kontakt:

Post autor: pulsar83 » 25 lut 2007, 22:07

To fakt, każdy liczył na zwycięstwo w tym meczu, okazji jak czytałem relacje było sporo ale El Guaje nie mógł się wstrzelic, cieszy bramka Ximo, ale martwi koncentracja w ostatnich minutach meczu, niestety remis ze słabiutkim Nastic nie przynosi chluby i strata do lidera się zwiększy :x , szkoda, na Mestalla nie ma mocnych na Ches zaś na wyjazdach nie radzimy sobie, przydałoby się nad tym popracowac i to zmienic czym prędzej.
AMUNT VALENCIA!!!

Awatar użytkownika
LISEK
Taquillero
Kontakt:

Post autor: LISEK » 25 lut 2007, 22:41

No napewno trzeba coś zmienić trzy ostatnie mecze na wyjeździe to katastrofa. Dwie przegrane i jeden remis z drużynami niżej notowanymi... Troche zaskoczył mnie też pierwszy skład wystawiony przez Floresa. Navarro i Viana w pierwszej jedenastce? Na ławce posadził Morientesa, Baraje, Canizaresa i Miguela. Nie były to dobre decyzje... Troche zleceważyliśmy przeciwnika. No szkoda ale trzeba walczyć w następnych kolejkach o cenne punkty. Teraz stracilismy do Barcelony lecz za tydzień możemy to odrobić ponieważ Barcelona będzie miała trudną przeprawe z Sevilli na wyjeździe. :amunt:

pincz
Canterano

Post autor: pincz » 25 lut 2007, 22:51

Wielka szkoda tego remisu, naprawdę wielka szkoda. Co właśnie najgorsze to potwierdza się to, że wyjazdy to nasza słaba strona. Graliśmy w lekko osłabionym składzie jednak powinniśmy to wygrać zdecydowanie. Chociaż za pozytywny aspekt tego meczu można uznać bramkę Joaquina co daje nam większe nadzieje na inne bramki ;)

Następne spotkanie pokaże nam czy znowu przeżywamy lekki kryzys czy jednak to była jednorazowa wpadka.

Awatar użytkownika
ArturVCF
Redaktor honorowy

Post autor: ArturVCF » 25 lut 2007, 23:06

pincz pisze:Wielka szkoda tego remisu, naprawdę wielka szkoda. Co właśnie najgorsze to potwierdza się to, że wyjazdy to nasza słaba strona.

Wiesz, nie pierwszy raz dochodzę do wniosku, że nasza słaba strona to Navarro. Tracimy bramkę w ostatnich sekundach, bo nasz Davidek źle obliczył lot piłki. Szlag trafia jak pomyślisz, że gdyby ten mecz skończyłby się kilka chwil wcześniej to nie stracilibyśmy dystansu do lidera. I pomyśleć, że mogliśmy sprzedać drewiaka do La Coruny :cry:

A gol Joaquina wart te 26 mln, prawda Tapczan? :lol:

Awatar użytkownika
kaka
Kontakt:

Post autor: kaka » 26 lut 2007, 08:31

Zdecydowanie Navarro zawalił,byłem po meczu na Onecie i patrze a tu 1-1.Myślałem że na zawał zejde,miałem ochote sie rozpłakać :cry:

Pocieszył mnie gol Joaquina,szkoda tylko że mistrzostwo nam sie wymyka.
Amunt!!!!!!

tapczan
Redaktor honorowy

Post autor: tapczan » 26 lut 2007, 08:58

ArturVCF pisze:

A gol Joaquina wart te 26 mln, prawda Tapczan? :lol:
Dobitki do pustej sie nie liczą :P
Poza golem, Joaquin zaserwował nam to co zwykłe, czyli żenujący występ. Poza jedynym ładnym podaniem do Villi, same straty.

Podobał mi sie Viana, całkiem dobry meczyk w jego wykonaniu. Silva i Villa trochę przygaszeni. Spore wątpliwości mam do Butelle, bo najwyraźniej ten chłopak nie wie kiedy wybiegać ma do dośrodkowań. Jego błędy mogły nas sporo kosztować.

Osobnym akapit poswięcić należy Navarro i Curro, bo to oni odpowiedzialni są za stratę punktów. Nie mam pojęcia, co oni robią w kadrze VCF, ale nie chcę ich już więcej widzieć.

Nie załamujcie sie tą strata punktów, bo wynikała ona przede wszystkim z indywidualnych błędów. Nastic tak naprawdę jedyne okazje tworzyło sobie z wrzutek z prawego skrzydła i strzałów głową, wykorzystując niezdecydowanie Butelle. No i ta ich poprzeczka, była po jednym z dośrodkowań, nie ze strzału.

Awatar użytkownika
MatiK
Taquillero

Post autor: MatiK » 26 lut 2007, 18:11

Niestety troche obrona zawalila przy bramce. Ale cóz moze tak mialo byc i tak dobry remis. Ale to troche wstyd dla Valenci ze z taka słaba drużyna zremisowali.
Obrazek

alamo
Juvenil
Kontakt:

Post autor: alamo » 26 lut 2007, 20:53

Kurcze nie dużo już brakowało do wygranej!
Większa szkoda jescze bo z przodu wszyscy stracili punkty oprócz barcelony :>

beny

Post autor: beny » 26 lut 2007, 20:56

ee wstyd? jak to pisal kazik s. "wstyd to kraść i z baby spaść" :D real z "prezentami" od sedziego sobie tez wygrac nie umie my przynajmnije uczciwie gramy :)

Zablokowany