Valencia CF - FC Barcelona

maciejj
Canterano
Kontakt:

Post autor: maciejj » 18 lut 2007, 17:55

LISEK pisze:Eto'o nie zagra. Powodem jest ból kolana tak wyczytałem na Onecie z artykułu o meczu. To dobra wiadomość. Dzisiaj się okaże czy będziemy jeszcze walczyć o mistrzostow. NIe dopuszczam myśli, że ten mecz przegramy. Villa bardzo lubi strzelać bramki Valdezowi więc niech strzeli i dziś
kaka pisze:Prawda może być inna , w ostatniej kolejce Eto'o miał wejśc na boisko około 78 minuty czy cos takiego , a gdy Riijkard poprosił go o wejście na boisko Eto'o mu odmówił.
Mysle że Eto'o może zabraknąc z powodu do mniemanego konfliktu z Rijkardem.
Ostatnio czytałem że Eto'o z Rijkaardem wszystko sobie wyjaśnili, a kontuzja kolana Samuela znowu dała o sobie znać, i że Rijkaard boi się go wystawiać, woli go jeszcze oszczędzać.

No, ale to nie musi być prawda ;D

Awatar użytkownika
Marzyciel
Juvenil
Kontakt:

Post autor: Marzyciel » 18 lut 2007, 21:11

No i jest zwycięstwo nad Barceloną! Choć Barca miała przygniatającą przewagę jeśli chodzi o posiadanie piłki to jednak nasze zwycięstwo zasłużone - wynik doskonale oddaje to co działo się na murawie.

Pierwsza połowa nudna i poza sytuacją sam na sam Villi nic ciekawego się nie działo. Druga odsłona już dużo lepsza. Bohaterem obu akcji dających nam bramki był Angulo, co pewnie ucieszy jednego z Adminów (macie jeszcze na zbyciu emotikony z "Kocham Angulo"?). Barca coś tam próbowała, ale wszystko szło przez środek i było w tym za dużo kombinowania. Poza bramką Ronaldinho Butelle za bardzo się nie spocił.

My mieliśmy jeszcze akcje sam na sam Morientesa, ale Fernando strzelił dość pokracznie. Żal mi bardzo tej akcji, bo 3:0 bardzo cieszyłoby oczy! Ale i tak nie jest źle. Ba! Jest świetnie! Zagraliśmy cudownie w defensywie, co chila bardzo groźnie się odgryzając. Taką Valencię pamiętaliśmy i taką mam nadzieję będziemy oglądać zawsze!

Już tylko 4 pkt straty do lidera. Jeszcze nie wszystko stracone. Amunt przyszły lider!

Awatar użytkownika
kaka
Jugador del Primer Equipo
Kontakt:

Post autor: kaka » 18 lut 2007, 21:14

WYGRALIŚMY,po prostu pięknie.Silva objawił całemu światu swe fantastyczne umiejętności.2-1 Angulo i Silva bohaterami.Albelda dostał czerwoną kartke ale cenie go za to że walczył jak w derby miasta chociażby.

A co do Eto'o to skoro Rijkaard nie chce go wystawic w meczu z Valencią to z kim go wystawi ,z Chelsea a może z Nastic zeby sie chłop rozegrał??????????????.Ale to już ich problemy :brawo:

:amunt: :amunt: :amunt: :amunt: :amunt: :amunt: :amunt: :amunt:
Tylko Wisła K. i Valencia!!!!!!
Amunt!!!!!!

Awatar użytkownika
Marzyciel
Juvenil
Kontakt:

Post autor: Marzyciel » 18 lut 2007, 21:19

Miałem zrobić edita, ale Kaka już popełnił posta więc spytam się w osobnym:

Co to za koleś grał dzisiaj w koszulce Marcheny?! Biegał, odbierał, dryblował i posyłał krzyżowe piłki! Może w następnych meczach też uda się taka podmianka... ;D

pincz
Canterano

Post autor: pincz » 18 lut 2007, 21:27

Po prostu pięknie. Tym meczem Angulo wygryzł już na zawsze z podstawowego składu Joaquina. Jak tak dalej bedzie to pewnie oczy czołowych klubów europejskich będą zwrócone właśnie na Angulo. Tak samo Silva po raz kolejny udowadnia, że jest to gracz z najwyższej półki. Obyśmy powtórzyli ten sukces w środę tylko z Interem.

:amunt:

HubertVcf
Juvenil
Kontakt:

Post autor: HubertVcf » 18 lut 2007, 21:42

Naprawde dobry mecz Vcf, Barca z kolei tragicznie, ale to nie Nasz problem. Poza dwoma bramkami jeszcze dwie stuprocentowe okazje, których nie wykorzystali Villa i Morientes. Poza tym kilka ciekawych sytuacji min. Albelda po zagraniu pietką któregoś z naszych. Barcelona poza sytuacją Gudjonsena praktycznie nic. Poza tym świetnie obronie zagrał cały zespół. Podsumowując można mieć nadzieje, że mecz z Getafe to tylko wypadek przy pracy. Co najważniejsze dalej liczymy się w walce o mistrza!!
:amunt:
Ole Ole, ole ola i tylko tylko VALENCIA!!! ;)

Awatar użytkownika
pulsar83
Taquillero
Kontakt:

Post autor: pulsar83 » 19 lut 2007, 09:22

Mecz bardzo trudny, nudny w pierwszej połowie, Barca nie miała pomysłu na sforsowanie świetnie grającej w obronie Valencii, nie mieli żadnych sytuacji bramkowych poza jedną Gudjonsena a i tak czysta nie była. Szkoda, że El Guaje nie wykorzystał setki z 7 minuty, dostał piękne podanie od El Moro. Wygrana ches zasłużona aczkolwiek nie pisałbym, że Silva objawił całemu światu talentu bo w tym meczu tego nie zrobił, podobnie Angulo, który dostał patelnie od El Guaje i tylko noge przyłożył, za to Marchena przy drugiej bramce - to było coś, dojrzał Angulo, świetnie zagrał jak rasowy rozgrywający, w ofensywie wiele nie było ze strony Ches bo to Barca miała piłkę ale w defensywie cały zespół spisał się na medal :amunt:
AMUNT VALENCIA!!!

tapczan
Redaktor honorowy

Post autor: tapczan » 19 lut 2007, 09:27

Obrazek

Nie poznaje tego grajka. Wiem, wiem - wiele razy jechałem po nim, ale w tym sezonie strzelił juz tyle pięknych bramek, miał swój udział przy tylu akcjach, że nie sposób tego nie zauważyć. Być może to konkurencja w postaci Joaquina (btw - jak można dryblowac w okolicach własnego pola karnego? Zapytajcie tego bezmózga) tak na niego wpłynęła, bo przyznać należy, że obok Silvy i Albeldy to chyba nasz najlepszy gracz w tym sezonie. Partidazo w wykonaniu jego , jak i całego zespołu. Nasza gra w obronie imponuje, a w kontrach jesteśmy mistrzami. Podkreślić należy, że gralismy w sumie dosyć osłabionym składem - bez rozgrywającego, Vicente i Canizaresa.

BTW: A Villi coś nowe buciki i padający deszcz nie służyły. Potykał sie o własne nogi i co chwila stracił piłke. No ale miał asyste, więc wybaczamy :mrgreen:

Awatar użytkownika
Lobo
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: Lobo » 19 lut 2007, 10:53

Znakomite zawody w naszym wykonaniu.Praktycznie nie pozwoliliśmy na nic Barcelonie.Są drużyny.których największą siłą jest umiejetność gry do przodu,umiejętność zdominowania rywala (vide Barca,Milan czy nawet Arsenal).Ale są także drużyny jak nasza,których największą siłą jest umiejętność zneutralizowania przewagi ofensywnej rywala.

Trudno kogokolwiek wyróżnić za to spotkanie.Byliśmy znakomicie funkcjonującym kolektywem.Szkoda co prawda okazji Villi i Morientesa bo mogliśmy wygrać wyżej.Butelle zaimponował mi tym wyjściem do Messiego (kiedy nie chciał wybić piłki).Pokazał,że nie ma żadnych kompleksów i żyje meczem.Poza tym to wielu okazji do interwencji nie miał.

Wobec takiego wyniku a nade wszystko gry z optymizmem podchodzę do środowego meczu na Giuseppe Meazza.

Dla takich chwil jak wczoraj warto kochać klub...

Sempre Amunt...
"...Cała rzecz polega jedynie na tym,że kiedy chcesz zarąbać na śmierć swego wroga-masz ciąć tak,by ten zginął,bynajmniej nie biorąc sobie za cel tego,jaki ma być cios czy mocny,czy słaby..."

Musashi Miyamoto

Awatar użytkownika
Globus
Juvenil

Post autor: Globus » 19 lut 2007, 11:23

Gratuluję!!! Wielki sukces 8-)
Forza Inter Mediolan!!!!!

beny

Post autor: beny » 19 lut 2007, 13:56

dobra, a jakis skrot ktos wrzuci do sciagnia? albo najlepiej caly mecz? bo musze to zobaaczyc!

Awatar użytkownika
MatiK
Taquillero

Post autor: MatiK » 19 lut 2007, 18:20

no Valencia sie postarala wygrac z faworytem ligi to juz cos. Tak dalej chłopcy. I moze by ktos wrzucil link tego meczu :lol: :amunt:
Obrazek

Awatar użytkownika
bartbuks
Juvenil
Kontakt:

Post autor: bartbuks » 19 lut 2007, 20:17

beny pisze:dobra, a jakis skrot ktos wrzuci do sciagnia? albo najlepiej caly mecz? bo musze to zobaaczyc!
Macie bramki:)

Bramka Angulo

Bramka Silva

Bramka Ronaldinho

Skrot

Skrot z uwzglednieniem jak Albelda zaprowadza porzadek

Milego przegladania :gol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mruwek
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: Mruwek » 19 lut 2007, 21:14

@Tap
W pełni zgadzam się z Tapczanem. Angulo niesamowicie się zmotywował po przyjściu Joaquina. Śmierć Matki też wpłynęła niezwykle pozytywnie na jego formę. To wygląda jakby złapał natchnienie do gry. Jest niesamowity. A w dodatku zupełnie odmieniony. Spokojny i opanowany. Jak była ta akcja z Albeldą to bałem się, że Angulo zaraz "Koniowi" zęby wyprostuje, a tu co? Pierwszy do uspokajania sytuacji.

Obrazek Obrazek
"Were you gonna die alone?"

Awatar użytkownika
Ulesław
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: Ulesław » 19 lut 2007, 22:49

To mi wypada tylko dodać: Obrazek Obrazek
To co Angulo zrobił przy pierwszym golu zakrawa na rekord świata na setkę. Podał do Villi i dawaj pod bramę rywali. W pełnym biegu wpada na piłkę i możemy się cieszyć z prowadzenia. Ciekawie się w tedy piłkarze Barcelony zachowywali - stali i patrzyli jak Angulo bierze piłkę wali crossa do Villi i szarżuje przez całe boisko akcję wykończyć.

[ Dodano: 2007-02-19, 23:50 ]
P.S. - dodajcie ktoś obie te emotki :D
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

beny

Post autor: beny » 20 lut 2007, 15:25

o dzieki za skróty, przyjde z pracy to sobie zapodam na dysk, teraz obejrzec nie mam jak bo mnie tu szef łazi ciągle :x ciekawie brzmi nagłówek "Skrot z uwzglednieniem jak Albelda zaprowadza porzadek" :D

Awatar użytkownika
bartbuks
Juvenil
Kontakt:

Post autor: bartbuks » 21 lut 2007, 14:29

beny pisze:o dzieki za skróty, przyjde z pracy to sobie zapodam na dysk, teraz obejrzec nie mam jak bo mnie tu szef łazi ciągle :x ciekawie brzmi nagłówek "Skrot z uwzglednieniem jak Albelda zaprowadza porzadek" :D
to sa skroty z francuskiej stronki podobnej do youtube :> :)

A tu jest adresik do cudownego torrenta z meczem :brawo: :)
Mi sciagal sie ok 8 godzin :gol: :)

Polecam :lol: dobra jakosc i hiszpanski komentarz

Oczywiscie mecz jest caly :amunt:

Cały mecz
Obrazek

Zablokowany