[LM] Internacionale - Valencia.

Zablokowany
tapczan
Redaktor honorowy

Post autor: tapczan » 08 mar 2007, 15:24

Równie dobrze można powiedzieć, ze zachowanie Navarro było reakcją na frustrację Burdisso. Nie ma co szukać wytłumaczeń, obaj zachowali się jak idioci, tyle tylko, że Navarro przeprosił już za to co zrobił, a Burdisso i Inter zrobili z siebie ofiarę.Szkoda tylko, ze jak na ofiary zachowywali się bardzi agresywnie, krzywdząc osoby, które z zamieszkami nie miały nic wspólnego (mam na myśli uderzenie Samuela w głowę Villi i połamane okulary jednego z naszych fizjoterapeutów). To też była reakcja na zachowanie Navarro?

Awatar użytkownika
Mruwek
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: Mruwek » 08 mar 2007, 20:19

Dodałbym do tego jeszcze skręconą rękę Paco de Miguela, przez Toldo po wdarciu się do szatni.
"Were you gonna die alone?"

Awatar użytkownika
marcin90
Pichichi
Kontakt:

Post autor: marcin90 » 08 mar 2007, 21:18

Powiedzmy szczerze. Zamieszaniu jest winny Inter, Navarro zachował się jak debil. Zachowania Toldo komentować nie będę, chłopak jest żałosny. To tyle w tym temacie.

A ewentualny rywal... Nie wiem jak to jest. Czy podział na rozstawione i nierozstawione ekipy. Jak tak to będziemy w tej drugiej grupie i chciałbym trafić na AC Milan. A jak każdy może trafić na każdego to chętnie jeszcze raz powalczyłbym z Romą.
Obrazek

Najlepsi polscy kibice !!!

Awatar użytkownika
pulsar83
Taquillero
Kontakt:

Post autor: pulsar83 » 08 mar 2007, 21:20

Pisze tego posta bo nie chce zakładac nowego tematu, jutro losowanie więc będziemy wiedziec z kim gramy to wtedy będzie nowy topic. Z drużyn, które awansowały najsłabsze wydaje się byc PSV Eindhoven aczkolwiek ta drużyna lubi i potrafi sprawiac niespodzianki (przejście Arsenalu chocby), więc to teoretycznie najsłabszy przeciwnik. Myśle, że najciekawszymi parami cwiercfinału mogą byc: Liverpool - Valencia - dwa bardzo silne zespoły no i smaczku dodaje fakt, że na ławce trenerskiej The Reds przesiaduje Rafa Benitez (twórca potęgi Valencii niedawny) a u nas Quique Flores, który sporo potrafi zdziałac z Ches i pokonac najlepszych ze swoją ekipą, inną parą może byc: Bayern - ManU - swoisty rewanż za pamiętny finał LM (wszyscy chyba pamiętają o który chodzi), ciekawie może byc też w parze: Bayern - Valencia (również rewanż za pamiętny finał LM). Te pary wydają mi się najciekawsze i najsilniejsze :amunt:
AMUNT VALENCIA!!!

Awatar użytkownika
Globus
Juvenil

Post autor: Globus » 09 mar 2007, 14:17

marcin90 pisze:Powiedzmy szczerze. Zamieszaniu jest winny Inter
:? :roll:

Wiadomo że każdy broni swojego klubu ale zamieszaniu winny jest Navarro.... nie pochwalam zachowania piłkarzy Interu którzy się bili ale gdyby Navarro nie uderzył Burdisso to tak jak wyżej napisałem skończyłoby się na przepychankach....
Forza Inter Mediolan!!!!!

Awatar użytkownika
ArturVCF
Redaktor honorowy

Post autor: ArturVCF » 09 mar 2007, 15:23

Globus pisze:
marcin90 pisze:Powiedzmy szczerze. Zamieszaniu jest winny Inter
:? :roll:

Wiadomo że każdy broni swojego klubu ale zamieszaniu winny jest Navarro.... nie pochwalam zachowania piłkarzy Interu którzy się bili ale gdyby Navarro nie uderzył Burdisso to tak jak wyżej napisałem skończyłoby się na przepychankach....

A gdyby Burdisso nie atakował Marcheny to piłkarze grzecznie zeszliby do szatni, kibice pośpiewali kilka fajnych piosenek ku chwale Valencii i wszystko byłoby OK... myślisz, że do czegoś dojdziemy?

GlosteRR
Canterano

Post autor: GlosteRR » 09 mar 2007, 18:56

Nie dojdziemy do uzgodnienia bo jak wyżej pisze każdy swego broni, więc radze przestać się przewkomarzać. PozdRRawiam kibiców Interu...może w przyszłym roku zajdziecie dalej :D
CIDERLAND

tapczan
Redaktor honorowy

Post autor: tapczan » 09 mar 2007, 19:00

Ujmijmy to tak, samą burdę wywołał Burdisso, a Navarro swoją interwencją doprowadził do jej eskalacji. Zeby zakończyć ten temat, przytoczę co napisał o tym Fakt. Najprawdziwszą prawdę tam opisali:
"Po zakończeniu rewanżowego meczu 1/8 finału LM kibice Valencii wpadli w szał radości. Na murawie rozgoryczeni zawodnicy Interu nie potrafili sie pogodzić z tym, ze właśnie żegnają sie z rozgrywkami. Wynik 0:0, przy remisie 2:2 w Mediolanie dawał awans hiszpańskiemu klubowi. I wtedy sie zaczęło...

Julio Ricardo Cruz gonił rezerwowego gospodarzy Davida Navarro i razem z Ivanem Cordobą próbowali skopać rywala! Ale piłkarz Valencii też okazał sie niezłym zabijaką. Uciekł niedoszłym oprawcom a potem... złamał nos Nicolasowi Burdisso. Szarpali sie wszyscy. Do boju ruszył nawet Zlatan Ibrahimovic, który starł się z Santiago Canizaresem"
:lol:

Awatar użytkownika
Globus
Juvenil

Post autor: Globus » 09 mar 2007, 19:42

tapczan pisze:Ujmijmy to tak, samą burdę wywołał Burdisso, a Navarro swoją interwencją doprowadził do jej eskalacji. Zeby zakończyć ten temat, przytoczę co napisał o tym Fakt. Najprawdziwszą prawdę tam opisali:
"Po zakończeniu rewanżowego meczu 1/8 finału LM kibice Valencii wpadli w szał radości. Na murawie rozgoryczeni zawodnicy Interu nie potrafili sie pogodzić z tym, ze właśnie żegnają sie z rozgrywkami. Wynik 0:0, przy remisie 2:2 w Mediolanie dawał awans hiszpańskiemu klubowi. I wtedy sie zaczęło...

Julio Ricardo Cruz gonił rezerwowego gospodarzy Davida Navarro i razem z Ivanem Cordobą próbowali skopać rywala! Ale piłkarz Valencii też okazał sie niezłym zabijaką. Uciekł niedoszłym oprawcom a potem... złamał nos Nicolasowi Burdisso. Szarpali sie wszyscy. Do boju ruszył nawet Zlatan Ibrahimovic, który starł się z Santiago Canizaresem"
:lol:
Widziałem to ;D ;D ;D

Jak przeczytałem to myślałem że padnę ze śmiechu.... :lol:

Ja teraz zacytuję wypowiedź Toldo... bez napinki na jaja :) bo ten temat zaczyna mnie już bawić... pozdro
"Carlos Marchena kpił po hiszpańsku z Nicolasa Burdisso. Niestety dla niego, mamy 15 piłkarzy, którzy mówią po hiszpańsku i wybrał niewłaściwego. Burdisso jest człowiekiem, który reaguje instynktownie i tak właśnie był tym razem. Trzymałem Burdisso i odciągałem go. Problem polegał na tym, że idiota Navarro wybiegł zza nas. Nigdy nie spodziewał się, że uderzy, ale wycelował dokładnie i nos Nicolasa poleciał w drugą stronę. Nagle osunął się jak worek ziemniaków, gdyż tracił przytomność. W tym momencie wszyscy ruszyliśmy w pościg za tchórzem, który uciekał. Cordoba zdołał go kopnąć, ale miał ochraniacze. Zdołał wbiec do szatni i tam dalej trwał pościg za Navarro" - powiedział Toldo.

tapczan
Redaktor honorowy

Post autor: tapczan » 09 mar 2007, 19:53

Globus pisze: "Carlos Marchena kpił po hiszpańsku z Nicolasa Burdisso. Niestety dla niego, mamy 15 piłkarzy, którzy mówią po hiszpańsku i wybrał niewłaściwego. Burdisso jest człowiekiem, który reaguje instynktownie i tak właśnie był tym razem. Trzymałem Burdisso i odciągałem go. Problem polegał na tym, że idiota Navarro wybiegł zza nas. Nigdy nie spodziewał się, że uderzy, ale wycelował dokładnie i nos Nicolasa poleciał w drugą stronę. Nagle osunął się jak worek ziemniaków, gdyż tracił przytomność. W tym momencie wszyscy ruszyliśmy w pościg za tchórzem, który uciekał. Cordoba zdołał go kopnąć, ale miał ochraniacze. Zdołał wbiec do szatni i tam dalej trwał pościg za Navarro" - powiedział Toldo.
Może to dziwne, ale szczerze mówiąc liczyłem na to, że dopadną Navarro. Uśmiałem sie przy tej pogoni setnie, a widok Toldo przeciskającego się przez szatnie Valencii rozśmiesza mnie za każdym razem, gdy to oglądam.

Rozwalił mnie jeszcze jeden motyw, który gdzieś wyczytałem. Mianowice po meczu, ktoś zatytuował pomeczową bójkę zdaniem: "Navarro knocks Inter out of Europe" :lol:

True, true ;D
Powiedzmy szczerze. Zamieszaniu jest winny Inter
Niektórzy to lubią uogólniać. Dla Waszej wiadomości - to Burdisso, nie Inter rozpoczął szamotaninę, a Navarro, a nie Valencia zaatakował Argentyńczyka.

Awatar użytkownika
marcin90
Pichichi
Kontakt:

Post autor: marcin90 » 09 mar 2007, 22:28

tapczan pisze:Dla Waszej wiadomości - to Burdisso, nie Inter rozpoczął szamotaninę, a Navarro, a nie Valencia zaatakował Argentyńczyka.
Oczywiście masz rację, ale konskekwencje za zachowanie zawodnika poniesie zespół. Co z tego, że to Burdisso rozpoczął szamotaninę, liczy się, że ubrany był w koszulkę Interu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Globus
Juvenil

Post autor: Globus » 09 mar 2007, 23:26

marcin90 pisze:konskekwencje za zachowanie zawodnika poniesie zespół. Co z tego, że to Burdisso rozpoczął szamotaninę, liczy się, że ubrany był w koszulkę Interu.
To samo mogę powiedzieć o Navarro... co z tego że to Navarro zachował się jak chłopak z wiejskiej dyskoteki, liczy się, że ubrany był w koszulkę... hmmm w dresy Valenci :lol:

kapsel
Juvenil
Kontakt:

Post autor: kapsel » 10 mar 2007, 10:43

:gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :twisted :amunt:

cóż za niesamowicie treściwy post. Następnym razem prosimy jednak żebyś pokusił się chociaż o jeden wyraz... Ule.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2007, 11:08 przez kapsel, łącznie zmieniany 1 raz.
Valencia jest najlepszym klubem świata

Awatar użytkownika
marcin90
Pichichi
Kontakt:

Post autor: marcin90 » 10 mar 2007, 14:40

Coś mi Kaką zapachniało.

Wiem, że to samo można powiedzieć o Navarro, o to mi przecież chodziło. Konskewnecje za jego cios poniesie Valencia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Globus
Juvenil

Post autor: Globus » 14 mar 2007, 16:34

Awatar użytkownika
marcin90
Pichichi
Kontakt:

Post autor: marcin90 » 14 mar 2007, 19:10

No nasz David w tym roku się nagrał w Lidze Mistrzów... Sytuacja wcale nie jest śmieszna, dla Valencii wręcz tragiczna. Mamy jedynie dwóch środkowych obrońców w co najmniej czterech najbliższych spotkaniach. Trzeba teraz bardzo uważać na Albiola i Ayalę. Priorytetem staje się także w tym wypadku ściągnięcie porządnego środkowego obrońcy. W zespole powinno być co najmniej czterech. Na przyszły sezon na rozgrywki w CL mamy na razie dwóch: Marchena i Albiola. Ewentulanie w środku może zagrać chyba Moretti. Ale to za mało, jeśli chcemy osiągnąć dobry wynik.
Obrazek

Cygar
Canterano

Post autor: Cygar » 15 mar 2007, 21:16

Nie udzielam sie na forum, ale z okazji przejscia Interu sie wypowiem.

Zwyciestwo tzn awans bardzo cieszy, abstrachujac od stylu w jakim to zrobilismy, choc meczu nie widzialem to z komentarzy wnioskuje ze nie byl on porywajacy. Uwazam jednak ze sprawiedliwosci stalo sie za dosc. Wielu mowilo ze niech wygra lepszy, wygrala Valencia. po za tym poprzednio w cwiercfinale to my gralsmy jak z nut a Inter sie bronil rozpaczliwie. Balem sie rewazu, gdyz nie gral Albelda, ale sie udalo. :D

Dalej to powiem ze czesto bardzo smieszne sa wypowiedzi Internistow, slowo gdyby pada czesto i gesto. Troche na temat ich nieuzasadnionyh miejscami zali, luk w pamieci, czy nieumiejetnosci przelkniecia porazki sie naczytalem. Zycie ich rozpiescilo w Serie A.
Dobrze im tak.

Co do bojki, to czulem ze normalnie sie ten mecz nie skonczy, mowi sie trudno.
"Nie jest wielki ten kto mistrzostwo wygra, a ten to je obroni" A. Ferguson

Awatar użytkownika
Globus
Juvenil

Post autor: Globus » 17 mar 2007, 16:37

Cygar pisze:
Dalej to powiem ze czesto bardzo smieszne sa wypowiedzi Internistow, slowo gdyby pada czesto i gesto. Troche na temat ich nieuzasadnionyh miejscami zali, luk w pamieci, czy nieumiejetnosci przelkniecia porazki sie naczytalem. Zycie ich rozpiescilo w Serie A.
Dobrze im tak.
Śmieszna to jestr Twoja wypowiedź :lol: Ciebie widze że nie ma kto do pieścić i całą noc myślałeś nad tym tragicznym i napinkowym postem :-o Skończ waść wstydu oszczędź bo jezeli masz pisać takie głupoty jak te zacytowane to nie pisz wcale! Nie wiem kiedy Twoim zdaniem Inter był taki rozpieszczany... nie licząc tego sezonu w Serie A to w lidze raczej byliśmy zawsze zdołowani niż zadowoleni :roll:

Cygar
Canterano

Post autor: Cygar » 18 mar 2007, 16:17

Globus pisze:nie licząc tego sezonu w Serie A to w lidze raczej byliśmy zawsze zdołowani niż zadowoleni :roll:
Ale jak to utrzymuja kibice Interu, ich klub jest wielki i swietny i gniotlby wszystkich gdyby... No wlasnie gdyby co? Gdyby nie bylo Juve i Milanu. Teraz juz nie przeszkadazja. Prawda? Jasne ze prawda. WIem ze sie powtarzam za cala rzesza innych pilnie sledzacy fascynujaca walke o mistrzostwo w Serie A i wogole o prowokacja itp...

A wlasnie liczac od poczatku tego sezonu przyzwyczailiscie sie do zwyciestw, i teraz trudno przelknac bylo gorycz porazki.
"Nie jest wielki ten kto mistrzostwo wygra, a ten to je obroni" A. Ferguson

Awatar użytkownika
Globus
Juvenil

Post autor: Globus » 18 mar 2007, 21:02

Cygar pisze:
Globus pisze:nie licząc tego sezonu w Serie A to w lidze raczej byliśmy zawsze zdołowani niż zadowoleni :roll:
Ale jak to utrzymuja kibice Interu, ich klub jest wielki i swietny i gniotlby wszystkich gdyby... No wlasnie gdyby co? Gdyby nie bylo Juve i Milanu. Teraz juz nie przeszkadazja. Prawda? Jasne ze prawda. WIem ze sie powtarzam za cala rzesza innych pilnie sledzacy fascynujaca walke o mistrzostwo w Serie A i wogole o prowokacja itp...

A wlasnie liczac od poczatku tego sezonu przyzwyczailiscie sie do zwyciestw, i teraz trudno przelknac bylo gorycz porazki.

Kto tak uwaza? chyba tylko Ty!!! A co do Juve i Milanu to gratuluję podejscia do sprawy :mrgreen: nasza to wina że robili przekręty :?: Milan ma 33 pkt do Interu niech im oddadzą to 8 wali mnie to... były derby dwa razy dostali w dupe i pokazali co potrafią

Zablokowany