[LM] Internacionale - Valencia.

Zablokowany
pincz
Canterano

Post autor: pincz » 24 lut 2007, 19:41

... Valencia jest w tym momencie faworytem gdyż teraz będzie grała u siebie. To nie jest chyba aż tak skomplikowane Glosterr. Po prostu chodziło mi o to, że w ogólnym rozrachunku Valencia jest teraz w lepszej pozycji do awansu do 1/4 LM dlatego, że w razie 3 wyników (1:0, 1:1, 0:0) na Mestalli to Valencia przechodzi do następnego etapu. Na dodatek jest to mecz na własnym boisku co jak najwyraźniej powiedziałem przemawia zdecydowanie na naszą korzyść a to dlatego , że:
1. Valencia ostatnio znakomicie sobie radzi u siebie.
2. Skoro Inter nie mógł wygrać meczu u siebie to raczej oznacza, że będzie miał więcej kłopotów z wygraniem go na Estadio Mestalla.

A skoro Valencii kiepsko ostatnio idzie na wyjeździe a Inter nie wygrał tego spotkania to pokazuje nam, że Valencia w pojedynku z Interem nie jest na straconej pozycji.

Awatar użytkownika
Mruwek
Redaktor honorowy
Kontakt:

Post autor: Mruwek » 24 lut 2007, 20:43

pincz pisze:w razie 3 wyników (1:0, 1:1, 0:0)
a przy 2:0, 3:0, 4:0, 5:0, 2:1, 3:2 etc... odpadamy?? ;)
Mam w takim razie nadzieję, że Quique ostudzi odpowiednio Villę i Moro żeby za dużo nie strzelili

Mniej chłopaki łapcie się za słówka i nieco więcej luzu, to na zdrowie wam to wyjdzie.

@Deki
Eh...
Ja nie wiem, ale niektórzy mówią jakby widzieli tylko pierwszą połowę. Nikt nie przeczy że w pierwszej części Inter miał kilka dogodnych okazji, miał też jednak wtedy uznaną bezprawną bramkę. Natomiast w drugiej nic nie pokazał poza bramką Maicona. Czy tak trudno zauważyć, że po przerwie to Nietoperze były lepsze?
"Were you gonna die alone?"

tapczan
Redaktor honorowy

Post autor: tapczan » 25 lut 2007, 10:57

Inter w całym meczu stworzył sobie dwie dobre okazje + 2 bramki - strzał Zlatana w słupek i szupiec Crespo. Resztę okazji trudno nazwać dogodnymi. Strzały zza pola karnego w srodek bramki czy jak to napisał Artur "bombardowania trybun przez Zlatana" można spokojnie pominąć. My pokazaliśmy dobrą grę pod względem taktycznym i technicznym, co zaowocowało przewagą w posiadaniu piłki. No i strzeliliśmy ładniejsze bramki i obie zgodnie z przepisami.

Daję nam 75% szans na awans. Bez rozgrywającego w środku pola Inter zagra pewnie to co w drugiej połowie środowego meczu - czyli nic. No i gramy u siebie, gdzie tylko Real grajac z kontry zdołał wywieźć 3 punkty.

Awatar użytkownika
Globus
Juvenil

Post autor: Globus » 26 lut 2007, 23:53

Można teraz sobie gdybać :? ja szansę oceniam 50/50 i nie napinam się :lol: (do GlosteRRa) Inter mam nadzieję że przeniesie swoją formę w lidze na wyniki w LM :) ale tak jak mówię w tym meczu wszystko się może zdarzyć i nie widzę faworyta!

Do Tapczana- 75%.... no nie wiem trochę chyba za dużo napisałeś :)
Forza Inter Mediolan!!!!!

tapczan
Redaktor honorowy

Post autor: tapczan » 27 lut 2007, 00:19

Globus pisze:
Do Tapczana- 75%.... no nie wiem trochę chyba za dużo napisałeś :)
Czyżby? Wiem, ze bilans naszych spotkań na Mestalla przemawia na Waszą korzyść, ale biorąc pod uwagę tylko ten sezon, to nikt poza Realem z naszego stadionu zwycięstwa nie wywiózł. Pomijając już styl w jakim drużyna Capello tego dokonała, to byliśmy wtedy w naprawdę wielkim kryzysie. Różnica jest taka, ze zniżkę formy mamy juz za sobą i nie potrzebujemy wygranej, by awansować do dalszej fazy.

Biorąc pod uwagę to, ze nie będziecie mieli kim rozgrywać, jedynym realnym zagrożeniem z Waszej strony są stałe fragmenty i dośrodkowania. Nie lekceważę Interu, wręcz przeciwnie, ale jeśli VCF nie znajdzie się w 1/4 będę mocno wk****ny.

Fabio Aurelio
Juvenil

Post autor: Fabio Aurelio » 27 lut 2007, 23:42

Będzie ciężko, bo Inter rozbija wszystkich w Serie A i są na fali, ale ja liczę na skromne, wymęczone 1:0 :mrgreen:
Widzewski fan VCF

Pitok
Juvenil
Kontakt:

Post autor: Pitok » 28 lut 2007, 13:56

GlosteRR pisze:Myśle że Inter i tak jest faworytem choć będą mieli piekielnie ciężko na Mestalla
Inter nie moze byc faworytem, Valencia ma lepszy bilans bramkowy, to pierwsze. Po drugie Inter bedzie gral na wyjezdzie, a to juz co innego niz u siebie. Mysle, ze Valencia przejdzie dalej po bezbramkowym remisie... Faworyt moze byc tylko jeeeeden VALENCIA CF ;]
Obrazek
Sig by piotrek147

beny
Jugador del Primer Equipo

Post autor: beny » 28 lut 2007, 17:47

a ja cos czuje ze dzis interowska paasa skonczy sie w meczu z udinese

Deki
Juvenil

Post autor: Deki » 01 mar 2007, 16:23

Beny i skad wiedziales. Inter zremisowal wczoraj z Udinese 1-1 i skonczyla sie ta wspaniala passa. Ale i tak trzeba przyznac, ze wygrac 17 razy z rzedu w lidze wloskiej nawet bez Juve to jest wyczyn i ma sie Valencia czego bac przed srodowym meczem na Mestalla.

Awatar użytkownika
kaka
Kontakt:

Post autor: kaka » 02 mar 2007, 18:58

To Inter powinien sie bać meczu na Mestalla a nie Valencia.Przed meczem na San Siro
passa trwała dalej a jakos zremisowalismy.Licze na skromne zwyciestwo. :amunt:
Tylko Wisła K. i Valencia!!!!!!
Amunt!!!!!!

Awatar użytkownika
Globus
Juvenil

Post autor: Globus » 03 mar 2007, 00:06

kaka pisze:To Inter powinien sie bać meczu na Mestalla a nie Valencia.
myślę że i Inter i Valencia boją się tego meczu :?

mecz coraz bliżej i sytuacja wydaje się być podobna jak przed pierwszym meczem czyli szansę wyrównane i ciężko wytypować wynik! Ja osobiście liczę na zwycięstwo:D co chyba nikogo nie dziwi!!! Inter zremisował jeden mecz a wy mówicie już o kryzysie... warto zwrócić uwagę na przebieg tego meczu i na sytuację kadrową Interu :| jestem dobrej myśli ale oczywiście wszysto się okaże na boisku, bo jak mawiał Kazimierz Górski- " piłka jest.... " pozdrawiam :)

GlosteRR
Canterano

Post autor: GlosteRR » 03 mar 2007, 14:18

Pitok uważam że Inter jest faworytem do przejścia do kolejnej fazy LM. Gramy u siebie co jest komfortowe dla Nas. Skoro niby słabsza Valencia na wyjeździe strzeliła dwie bramki to strach pomysleć co może zrobić mocny Inter.
CIDERLAND

beny

Post autor: beny » 03 mar 2007, 15:13

nie ma czegos takiego jak faworyt w sensie ogólnym. faworyt moze byc wedle czyjejs opini. np wedlug caroboniego faworytem do zdobycia mistrzostawa jest barcelona, wedlug benego valencia :) a ze w sporcie najczesciej podaje sie faworytow wedle bukmaherow to prosze:
Valencia CF - FC Internazionale Milano
1)2.50
x)3.25
2)2.75
czyli faworyta brak, ale:
To qualify for next round:
Valencia CF 1.45
FC Internazionale Milano 2.65
tak wiec widac wyraznie
zrodlo: expekt.com

Awatar użytkownika
Globus
Juvenil

Post autor: Globus » 04 mar 2007, 00:28

beny pisze:nie ma czegos takiego jak faworyt w sensie ogólnym. faworyt moze byc wedle czyjejs opini
oczywiście i żadne opinie i typy tutaj mało znaczą :) to co napisałem później było po pijaku i szkoda tego komentować :lol: hehe nie myśli się ;D pozdro
Ostatnio zmieniony 05 mar 2007, 00:30 przez Globus, łącznie zmieniany 2 razy.

beny

Post autor: beny » 04 mar 2007, 01:15

jak moze byc taka sama stawka na awans i wygrana? jak bedzie 0-0 awnansuje valenencia no albo 1-1 nawet 2-2 i wygrana w dogrywce.

G&T
Juvenil

Post autor: G&T » 06 mar 2007, 14:09

Sędzią meczu Valencia- Inter ma być niemiecki arbiter Wolfgang Stark. Moim zdaniem bardzo dobry sędzia. My możemy go pamiętać z meczu Polska- Portugalia w październiku. Prowadzi też wiele meczów w Bundeslidze. Jestem zadowolony.

Awatar użytkownika
kaka
Kontakt:

Post autor: kaka » 06 mar 2007, 15:36

Dobrze że meczu nie prowadzi Graham Poll bo by jeszcze komuś dał trzy czerwone kartki.A sedzia ,który bedzie sędziował nie bedzie stronniczy. :amunt:
Tylko Wisła K. i Valencia!!!!!!
Amunt!!!!!!

GlosteRR
Canterano

Post autor: GlosteRR » 06 mar 2007, 15:55

skąd te info kaka?
Karki raczej sie dostaje za coś, zresztą ZAMKNIJ SIĘ JUŻ
CIDERLAND

Awatar użytkownika
MatiK
Taquillero

Post autor: MatiK » 06 mar 2007, 16:16

Ja mysle ze ten mecz bedzie wielki. To znaczy ze bedzie wazny dla obu druzyn tak jak i dla Valenci jak i dla Interu. Mysle ze tu juz tylko do nastepnej rundy wyjdzie lepszy zespól. Który bedzie dobrze grac ale i tez sie bronic. Moim i tak zadniem jest ze wyjdzie Valencia obstawiam wynik meczu:

Obrazek Vs.Obrazek

Mysle ze bedzie 1:1 i w tym rezultacie wychodzi Valencia. :brawo:
;D :lol:
Ostatnio zmieniony 06 mar 2007, 18:10 przez MatiK, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Globus
Juvenil

Post autor: Globus » 06 mar 2007, 16:43

kaka pisze:.A sedzia ,który bedzie sędziował nie bedzie stronniczy. :amunt:
:? skąd wiesz??? :lol: wymień mi stronniczych sędziów dla Interu i nie stronniczych ;]

Zablokowany