Torrenty

Kompilacje, grafika, torrenty...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bartexb
Taquillero

Torrenty

Post autor: bartexb » 18 lip 2012, 14:37

Pomyślałem że mogą tutaj znaleźć fajne linki do torrentów na które warto zajrzeć i pobrać.

Chciałem przy okazji się zapytać czy ktoś ma jakiś fajny torrent lub link do gry Football Manager 09.
Dobrze by było gdyby był wraz ze spolszczeniem ;p
Nie pogardzę linkiem do 2010 PL albo 2008 PL.

Awatar użytkownika
ventilador
Jugador del Primer Equipo

Re: Torrenty

Post autor: ventilador » 18 lip 2012, 15:06

Mi by się przydał link do FM-a 11 bo nie mogę znaleźć.

Awatar użytkownika
Hector
Entrenador

Post autor: Hector » 18 lip 2012, 16:43

Obrazek

LukasZ
Jugador del Primer Equipo

Post autor: LukasZ » 18 lip 2012, 16:49

Czemu akurat takie wersje? Najlepsza ze wszystkich, które do tej pory wyszły to któraś z nich?

A swoją drogą pamięta ktoś, który Fifa manager miał najlepiej dopracowany tryb tekstowy ? Bo w tym najnowszym to wyniki strasznie losowe nawet jak się dobrze ustawi itp... A w 3d to zawsze obrońcy uciekają od przeciwnika zamiast podbiegać i próbować zabrać piłkę (niezależnie od tego czy pressing jest ustawiony na całym boisku, połowie własnej czy na 1/3 to i tak i tak to samo robią...) A przeciwnicy dmuchną i piłkę odbierają nawet jak się gra z drużynami z najniższych lig jakie są w hiszpanii... do tego faule - przeciwnik skosi tak, że lecą kontuzje itp i nawet kartki nie dostanie, a nasz zawodnik lekko dotknie i gwizdek T_T. Jak w nowej wersji tylko dodadzą jakieś zbędne opcje i zmienią wizualnie tak jak do tej pory tylko to już chyba nigdy nie dotknę tego managera;P Bo kasy mają z tego mnóstwo pewnie, a tylko odświeżają grę wizualnie i aktualizują składy zamiast wydawać coraz lepszą... Taka ciekawostka jak porównałem FM11 i FM12 zawodników Valencii to tak byli zaktualizowani, że prawie każdy miał 1pkt do każdej umiejętności dodany - nawet bramkarskie, także widać ich wysiłek, jak jednym guzikiem to robią...
"Don't get married. Just find a woman you really hate and buy her a house!" :-)

Hattrick: ValenciaPL(1831033)

Algir
Canterano

Post autor: Algir » 18 lip 2012, 23:21

http://sklep.muve.pl/pc/sportowe/footba ... pc-pl/1477

Kurwy i złodzieje mają podobne charaktery.

Awatar użytkownika
bartexb
Taquillero

Post autor: bartexb » 19 lip 2012, 12:33

@Algir
Nie spinaj się.
Torrenty są wpisane nawet w dział tego forum.

ODPOWIEDZ