Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 536 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54  Następna
Autor Wiadomość
 Temat: Sytuacja w Primera Division
PostWysłany: 25 sierpnia 16:32 
Redaktor
Awatar użytkownika
Dołączenie: 31 października 18:17

Miejscowość: Toruń
dexter napisał(a):
Kurde @mucha już jesteś bliski zwalniania?

Hehe, nie no, staram się na razie nie brać pod uwagę takiego scenariusza. :) Po prostu być może ten mecz to jedna taka wpadka (a może nie...). Ale czasami jedynym wyjściem jest zmiana trenera, o czym się przekonaliśmy zresztą w zeszłym sezonie.

Poczekajmy co najmniej 5 kolejek i wtedy zobaczymy co gra ta nasza Valencia. ;)

Image

PostWysłany: 25 sierpnia 18:07 
Taquillero
Dołączenie: 10 lutego 13:06

Ja tam Djukicia bardzo szanuję za to co robił na boisku w naszych barwach, ale na razie jako trener niczym mi nie zaimponował, heh. Musi jednak znaleźć jakieś rozwiązanie na skuteczniejszą grę w ataku bo inaczej drugi rok z rzędu bez LM :(

PostWysłany: 26 sierpnia 7:09 
El Crack del Equipo
Dołączenie: 11 września 1:51

Nie jest tak źle patrząc na rywali. Sevilla zgubiła punkty,Betis też nie dał rady Celcie. Szkoda Malagii z Barceloną,Atletico imponuje. Nie ma co patrzeć @Mucha do 5 kolejki. Dla mnie ważniejsza będzie gra. Jeśli będę widział poprawę to już będę zadowolony. Zmiana trenera pomogła w zeszłym sezonie,ale w tym sezonie jeśli już miałoby dojść do przetasowań na stołku trenerskim,to nie widzę kandydata,a już na pewno nie takiego specjaliste od hiszpańskiej piłki jakim był Valverde. Nie gramy źle,ale bez jaja. Cardiff z ManC pokazało jak trzeba grać i ile trzeba z siebie dać,aby wygrać. I my musimy dawać z siebie tyle samo w każdym meczu. Nie chce widzieć kępki trawy na Mestalla,wszystko ma być wygryzione ;)

PostWysłany: 4 września 17:49 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 sierpnia 0:12

Do czego to doszło, chcieliśmy zawsze finezji i ładnej 'dla oka' Valencii
a teraz każdy zapieniony jak nie walczą
i tylko żeby trawę gryźli :)

Atleti pokazuje że można połączyć
- piękne akcje, klepy, technikę.
- tempo
- "gryzienie trawy" i mega pressing
- ich tradycyjne chamstwo

i mieć wyniki i puchary (LE, LE, SE, CDR)

PostWysłany: 4 września 18:05 
Redaktor
Awatar użytkownika
Dołączenie: 26 grudnia 19:43

Miejscowość: Łódź
Atleti ma lepszych zawodników i trenera, który już chwilę tam pracuje, a u nas wszystko w budowie + co najmniej kilku przeciętniaków w składzie. Z resztą mają więcej kasy, a co za tym idzie mogą kupować w zasadzie kogo chcą, a nie kogo mogą.

PostWysłany: 4 września 19:27 
Canterano
Dołączenie: 30 marca 8:46

Ja tam nie czuję Djukica i mało wierzę, że uda mu się osiągnąć sukces. Nie bardzo rozumiem jaką taktyką one chce grać. Dla mnie jest to jeden znak zapytania. Canales coś się tłumaczył, że trener ma pomysły, tylko jeszcze ich nie mogą wcielić w życie. Malaga jakoś mogła mimo, że tylu zawodników stamtąd odeszło i przyszedł nowy trener.
Djukić miał cały okres przygotowawczy, by ustalić taktykę. Miał wszystkich zawodników do dyspozycji. Nikt nie leczył kontuzji. Miał wystarczająco dużo czasu, by pokazać coś konkretnego. Nie zrobił tego. Drużyna jest nie ustawiona. Nie wie jak ma grać. Styl gry jest dostosowywany pod przeciwnika, czyli ad hoc. Tak nie może być. To Valencia ma wyjść na boisko i narzucić swój styl niezależnie czy była by to gra kombinacyjna, z kontry czy cokolwiek innego.

PostWysłany: 6 września 8:21 
El Crack del Equipo
Dołączenie: 11 września 1:51

Kiedyś to samo pisalibyśmy o Atletico. Ściągali trenerów,zawodników,ale nic nie grało. W końcu udało się im jakoś zgrać wszystko. Zaczeło się wszystko od sprzedaży Torresa. Przyszedł Aguero,a później Falcao. W końcu trafił im się Simeone i powoli zaczeli budować zespół,kupując perspektywicznych zawodników. W klubie bez większych zawirowań,jest spokój,wszyscy czują się dobrze. Nie czuli presji,a teraz mają ustabilizowany zespół z aspiracjami. Tak wyglądaliśmy my,za czasów Cupera czy Beniteza. Wszystko się posypało jednak,przez złe zarządzanie. Pieniędzy brakuje,a nie ma się co oszukiwać,że to główny warunek stabilizacji. Miejmy nadzieję,że Salvo dobrze będzie zarządzać,a Djukič będzie naszym Diego. Tylko trzeba zmienić Braulio. Moim zdaniem moglibyśmy być bardziej aktywni i produktywni na rynku transferowym.

PostWysłany: 14 listopada 21:45 
Taquillero
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 lipca 20:07

Ktoś mi powie co się dzieje z Betisem? Jakim cudem jest na spadku w tym sezonie?

PostWysłany: 14 listopada 22:29 
Pichichi
Awatar użytkownika
Dołączenie: 22 sierpnia 10:54

Miejscowość: Lublin
bartexb napisał(a):
Ktoś mi powie co się dzieje z Betisem? Jakim cudem jest na spadku w tym sezonie?

Ja tam ich nie uważałem ,za Bóg wie kogo...mieli chwilowy wyskok jak niedawno Ruch Chorzów w Polskiej ekstraklasie...ot cała historia.Teraz sytuacja wraca do normy i będą regularnie w dolnej połowie tabeli ;D

PostWysłany: 15 listopada 0:10 
Redaktor
Awatar użytkownika
Dołączenie: 5 czerwca 14:05

bartexb napisał(a):

Pabóna sprzedali. :tumbleweed:

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 536 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość