Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 340 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34
Autor Wiadomość
 Temat: Propozycje
PostWysłany: 20 grudnia 17:20 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 12 sierpnia 8:44

Miejscowość: Piekary Śląskie
Dobra jako że każdy popiera stary system założę tematy na nowo a te o poszczególnych hiszpańskich klubach fajnie jakby ktoś wrzucił do tematu "wszystko o Primera Division" a jeśli to nie pasuje adminom to po prostu usuniecie...
Spoiler:

PostWysłany: 13 stycznia 23:20 
Entrenador
Awatar użytkownika

Zrobiłem sobie taki test ostatnimi czasy, nie wypowiadałem się na forum ale regularnie je odwiedzałem i powiem szczerze że już totalnie opadła mi chęć na ciągnięcie tego wózka dalej, nie chce się tu afiszować z niczym ale tak naprawdę jak nie ja to nikt poza garstką osób (to jeszcze bardzo rzadko) wstawia jakieś nowinki ze świata futbolu i nie tylko a przecież ostatnio działo się sporo - niestety na forum cisza. Fajnie że są nowi użytkownicy na forum jak szelos czy dexter którzy chyba najczęściej się wypowiadają z tych nowych twarzy i bardzo mnie to cieszy ale no niestety ludność na vcf.pl jest strasznie leniwa, woli się wypowiadać na szutboksie i robić syf pod newsami niż elegancko sobie komentować na forum, jak jeszcze do niedawna nawet nie mając wcale ochoty na pisanie tu postów robiłem to już na siłę aby przynajmniej coś się działo, teraz już to pierdzielę, bardzo mi przykro z tego powodu ale no nie będę się sam na daremno wysilać.

PostWysłany: 13 stycznia 23:54 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika
Dołączenie: 2 marca 22:57

Zainteresowania brak, ale forum skutecznie zubożają facebook i shoutbox. Pracujemy nad licznymi zmianami, nie wdając się w szczegóły postaramy się sprowadzić tutaj więcej ludzi.

PostWysłany: 14 stycznia 0:28 
Entrenador
Awatar użytkownika

Tzn. wiesz, jak mają to być takie zmiany jak ostatnio czyli odchudzanie forum które totalnie podcięło skrzydła nie tylko mi to nie wiem jak to ma dalej wyglądać. Moim zdaniem tutaj żadne wizualne zmiany nic nie dadzą, to przede wszystkim ludzie muszą chcieć, zwykle forum kojarzyło mi się z bardziej ogarniętą społecznością ludzi na danej stronie (oczywiście bez obrazy dla tych z głównej) gdzie po prostu prowadzenie wielkich dyskusji jest śmieszne ale skoro wolą to robić na szutboksie i pod newsami to jak ich zachęcić do forum? taka mentalność niestety. I nie, nie mam ludzi którzy komentują na głównej za jakiś nieogarniętych dzieciaczków tylko chodzi o to że forum jest elastyczne, wielofunkcyjne, można stworzyć bardzo fajne grono i porozmawiać na wszelakie tematy (nie tylko o piłce) a i tak brakuje chętnych, bardzo nad tym ubolewam no ale nie wiem naprawdę jak temu zaradzić, oczywiście wygląd forum jest ważny i również przyciąga/zachęca ale na vcf.pl ludzie to mają chyba głęboko w pupie bo wypowiadają się tutaj stali bywalcy przed i po zmianą wyglądu. Zresztą wystarczy popatrzeć na to ilu użytkowników gra w typerze tutaj na forum - masa osób a nie widzę ich postów w innych tematach (prócz paru wyjątków). Poza tym ostatni czas który przeznaczyłem na swój "test" również pokazał że chęci nawet u tych którzy często tu się wypowiadają nie są zbyt wysokie, nie chcę nikogo osądzać broń boże bo rozumiem że nie każdy ma czas na wypowiadanie się ale jednak jak ja stale daję tutaj jakieś newsy, nowinki, piszę posty to jest jednak większa frekwencja w tematach i może jestem motywacją dla innych ale ja też potrzebuję takiej motywacji która niestety coraz bardziej się wyczerpuje.

:cry:

PostWysłany: 23 lutego 18:02 
Entrenador
Awatar użytkownika

Gdzieś wcięło w opcjach przy pisania postów skrót do dodawania wideo -> [youtube][/youtube]

PostWysłany: 23 lutego 20:16 
Pichichi
Awatar użytkownika
Dołączenie: 22 sierpnia 10:54

Miejscowość: Lublin
A co z zegarem odliczającym czas do następnego spotkania?Zdaje się ,że Qnick1986 miał chęć takiego zmajstrować :beer:

PostWysłany: 24 lutego 0:17 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika

Hector napisał(a):
Gdzieś wcięło w opcjach przy pisania postów skrót do dodawania wideo -> [youtube][/youtube]

Sam kod wciąż działa, widocznie wcięło przy okazji niedawnej aktualizacji. Sprawdzę.

PostWysłany: 24 lutego 13:41 
Entrenador
Awatar użytkownika

Już nie działa :tongue:

PostWysłany: 24 lutego 14:23 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika

Znaczniki w swoim czasie, za dużo byłoby tego naraz.

PostWysłany: 6 lipca 21:47 
Juvenil
Dołączenie: 5 lipca 11:23

jestem nowy, ale zaczme sie wiecej udzielać ;d pociagniemy razem haha

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 340 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość