Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Rubén Baraja [Koniec Kariery]
PostWysłany: 19 grudnia 19:25 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 12 sierpnia 8:44

Miejscowość: Piekary Śląskie
Ale mnie coś dzisiaj wzięło na Rubena :cry: (przy 3 części aż mi się łezka w oku zakręciła)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WtEMO4B_140[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EtU_MEoEtyM&feature=related[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7h-VWrMG2uI[/youtube]

PostWysłany: 19 grudnia 20:52 
Redaktor
Awatar użytkownika
Dołączenie: 5 czerwca 14:05

Jeszcze długo nie będziemy mieli takiego drugiego Barajy.

Edit: a te czasy kiedy mieliśmy tyle samo punktów co Real... (2002) Jeszcze wtedy wszystko śledziłem na telegazecie. :wee:

PostWysłany: 20 grudnia 15:25 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 sierpnia 0:12

Właśnie mi się przypomniało jak mieliśmy dużą stratę do Realu i ich goniliśmy w tabeli,
w końcu ich dopadliśmy, oglądałem konferencję na której Mista obwieścił "mamy ich !", no i wyprzedziliśmy Real, a tytuł zapewniliśmy jeszcze przed ostatnią kolejką.
Fajne to było. Teraz nie wyobrażam sobie żebyśmy odrobili tyle pkt w tabeli chyba że do Espanyolu heh.

PostWysłany: 20 grudnia 23:40 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika
Dołączenie: 1 czerwca 20:23

Miejscowość: Rzeszów
Prawie się popłakałem przy ostatnim filmiku :cry:

PostWysłany: 3 stycznia 21:40 
Redaktor
Awatar użytkownika

Tutaj jeszcze przefantastyczna galeria z pożegnania Rubena. http://comunidad.superdeporte.es/galeri ... 209/1.html

PostWysłany: 4 stycznia 19:58 
Entrenador
Awatar użytkownika

Za każdym razem jak je oglądam to aż mi serce ściska :cry:

PostWysłany: 5 stycznia 20:47 
Juvenil
Dołączenie: 9 marca 13:19

Dla mnie najlepszy piłkarz Los Ches poprzedniej dekady, ogromny wkład w wywalczenie tytułów, zwłaszcza tego z 2004 roku...już zawsze numer 8 będzie kojarzył mi się tylko z El Pipo...chciałbym żeby pracował w Valencii juz w innym charakterze (trener młodzików, skaut a moze jakiś dyrektor)...amunt Ruben!!!

PostWysłany: 17 października 19:54 
Entrenador
Awatar użytkownika

Co tam u naszego Barajy słychać? orientuje się ktoś może, jakiś czas temu chyba widziałem na superdeporte jakiś news o nim ale zapomniałem go sprawdzić, fajnie jakby został wkręcony w sztab szkoleniowy bądź nawet do zarządu. Brakuje jak cholera w obecnej Valencii takich gości jak Ruben, z taką charyzmą i charakterem i jestem zdania że to był nasz główny filar nie tyle samej pomocy ale całego zespołu, piłkarz kompletny, zarówno świetny pod względem technicznym ale też nie odstający fizycznie, do tego świetnie sobie radził na murawie jak i w powietrzu + zdolności przywódcze, bardzo inteligentny piłkarz, prawdziwy kapitan!

U nas w zespole nie dosyć że same pipki które myślą że są pępkiem świata to jeszcze marnie kopią piłkę, Baraja, Ayala, Carboni czy Canizares jakby nakrzyczeli dzisiaj na takiego Parejo czy Ramiego czy jakiegokolwiek innego piłkarza z naszej obecnej kadry to by się popłakał i zszedłby z boiska bo nie wiedziałby co ma robić.

Obecnie Xabi Alonso bardzo przypomina El Pipo, po prostu bije od nich inteligencją, walecznością, charakterem, nie lecą z łapami do sędziego czy rywali, nie kłócą się o byle gówna, nie symulują i nie są chamscy, po prostu robią swoje a do tego są mega skromni, prawdziwa klasa!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Gt3lwOLce0Y&feature=related[/youtube]
:cry:
Fajnie że dostał takie pożegnanie, godne mistrza, zasłużył!

Ostatnio edytowany przez Hector 17 października 22:17, edytowano w sumie 2 razy

PostWysłany: 17 października 20:21 
Redaktor
Awatar użytkownika

O ile mnie pamięć nie zawodzi, co jej się ostatnio często zdarza, Pipo jest obecnie członkiem sztabu szkoleniowego... Atletico (?). Zaczął chyba jeszcze za Manzano.

Mógłby ktoś zweryfikować?

Co do reszty, jak najbardziej się zgadzam. Baraja to był prawdziwy lider - już nawet nie całej drużyny - ale środka pola, nie to co Banega czy (o zgrozo!) Parejo. Wyobraziłem sobie nawet Rubena, dającego srogi opiernicz Ramiemu. Piękne, polecam każdemu.

E: wyobrażacie sobie co będzie, jak Albelda zakończy karierę? :wall:

PostWysłany: 17 października 22:34 
Entrenador
Awatar użytkownika

Weź nawet nie strasz, miałem nadzieję że tylko w FM'ie tak jest :shock:
Fuck, a jednak to prawda:
http://es.wikipedia.org/wiki/Rub%C3%A9n_Baraja
Cytuj:
El 9 de junio de 2011 se conoce la noticia de que Rubén Baraja formará parte del cuerpo técnico del Atlético de Madrid liderado por Gregorio Manzano, actuando como tercer ayudante técnico. Con la destitución de Gregorio Manzano deja el Atlético de Madrid, ocupando su puesto "El Mono" Burgos.

Spoiler:

To ci krypto materac :devil: To już wiemy skąd ta moc Atleti, nie żaden Falcao, nie żaden Simeone, nie żaden Turan tylko widać efekt pracy El Pipo.

Jak Albelda zakończy karierę to przestaję kibicować Valencii, nie wyobrażam sobie co będzie się działo w szatni. Kiedyś rządzili tu tacy jak Ayala, Baraja, Albelda, Canizares, Carboni czy Angulo a teraz trząść szatnią będą takie pierdoły jak Rami, Costa, Jonas itd. jedynie Soldado jest taki bojowy ale jemu często odbija szajba, nie ma tej klasy co wcześniej wymienieni piłkarze - podsumowując ciśnie mi się na usta: JAK TU MA BYĆ DOBRZE?

A bardziej od krzyczącego Barajy na Ramiego śmieszniej wyobrażam sobie starcie Ayala vs. Rami, kurdupel kontra kawał cielska, chyba bym się zlał ze śmiechu widząc spuszczoną głowę kolesia który jest 4 razy większy od tego co na niego krzyczy, no ale niestety taka jest prawda, Rami to też taka ciota że szkoda gadać na dodatek nie widzę w nim za grosz pokory, mimo ciągłych klopsów i dziecinnych błędów które popełnia wciąż jest uśmiechnięty i w świetnym humorze, czy to na meczach czy to na filmikach z treningów itd.

VALENCIA CLUB DE FUTBOL R.I.P.
Image

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość