Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat: Jak rozpoczęła się wasza przygoda z Valencią?
PostWysłany: 7 czerwca 20:45 
Pichichi
Awatar użytkownika
Dołączenie: 22 sierpnia 10:54

Miejscowość: Lublin
Oooo , to jednak jest więcej Pań kibicujących Valencii ;) :beer:

Witamy na pokładzie :ok: Zachęcamy do udzielania się na forum , shoutboxie i komentowanie pod newsami :ok:

PostWysłany: 31 sierpnia 12:21 
Redaktor
Awatar użytkownika
Dołączenie: 31 października 18:17

Miejscowość: Toruń
Juanita napisał(a):
(...) bo ładnie się nazywała i miała fajne kolorki ;)

Image
Image

Image

PostWysłany: 31 sierpnia 12:40 
Taquillero
Dołączenie: 10 lutego 13:06

Haha to samo pomyślałem mucha :D

PostWysłany: 31 sierpnia 21:33 
Pichichi
Awatar użytkownika
Dołączenie: 22 sierpnia 10:54

Miejscowość: Lublin
No ba, mamy świetne barwy, piękny herb (dla mnie najlepszy w Hiszpanii (a może i na świecie?), Elche jeszcze może być ) i nazwa zespołu też przykuwa uwagę ;)Te rzeczy też rzuciły mi się w oczy gdy zaczynałem przygodę z piłką :smile: I w ogóle lubię takie drużyny z tymi elementami właśnie m.in OM, HSV czy Roma :popcorn: :popcorn:

PostWysłany: 1 listopada 11:51 
Juvenil
Dołączenie: 18 lipca 21:54

U mnie zaczęło się od Ligi Europy 2011/2012. Przełączając bezmyślnie kanały natrafiłem na mecz ćwierćfinałowy. Jakoś spodobała mi się gra Valencii. Od dawna wiedziałem że Valencia to klub z tradycjami, który ma tylu świetnych wychowanków. I od tamtego meczu zacząłem im kibicować. Poza tym uważam że Valencia ma najładniejszy herb na świecie i bardzo ładne stroje.

PostWysłany: 10 kwietnia 14:00 
Juvenil
Awatar użytkownika
Dołączenie: 10 kwietnia 11:59

Na samo początek zaznaczam, że nie jestem kibicem Valencii (moje serce należy do europejskiego klubu spoza Hiszpanii), ale jako że właśnie się zarejestrowałem i nie mam się gdzie przywitać to fajnie byłoby przedstawić, dlaczego Nietoperze wyróżniają się u mnie na tle innych zespołów (niż mój ukochany).

1) Dominacja La Ligi przez Real/Barcelonę w ostatnich latach - kiedy zaczynałem się interesować piłką nożną (2009-2010 rok), coraz bardziej odległe stawało się ostatnie mistrzostwo Hiszpanii niezdobyte przez żadną z tych ekip. To mi się właśnie podobało w Valencii, że starali się im przeciwstawiać + dochodziło jeszcze powszechne jarańsko nad Królewskimi/Dumą Katalonii.

2) Barwy klubowe oraz stroje - może to źle, ale przy ewentualnych sympatiach piłkarskich, duże znaczenie mają dla mnie kolory jakie reprezentuje dany zespół. Valencia kupiła mnie między innymi dlatego, że jej pielęgnowaną tradycją były biało-czarne komplety. W trakcie meczu czuć pewną więc harmonię, klasę.

3) Historia - Nawet jeżeli Nietoperzom nie idzie teraz zbyt dobrze to wciąż klub ma po swojej stronie wiele wspaniałych momentów, trofeów, byłych zawodników. W futbolu nie chodzi tylko o to, żeby przejmować się wynikami, które są tu i teraz.

4) Nazwa/herb - Podobnie jak u poprzedników, spodobała mi się po prostu nazwa i herb Valencii.

PostWysłany: 24 czerwca 7:54 
Juvenil
Dołączenie: 24 czerwca 7:46

Widziałem samogwałty Banegi przed kamerką. Tak mi spodobało, ze dowiedziałem się gdzie gra i śledziłem jego losy. Zostało tak do dziś.

PostWysłany: 24 czerwca 8:46 
Jugador del Primer Equipo
Dołączenie: 21 sierpnia 10:34

To były czasy kiedy każdy w szkole śmigał w jakiejś koszulce piłkarskiej ( ja sam Fiorentina Batistuta nr 9 ) ,a wszystko przez to że miałem dwóch dobrych kumpli jeden zażarty fan Juve i Del Piero drugi Realu i Raula .
Ja sam zawsze musiałem być w opozycji więc kiedy okazja nadarzyła się sama finał LM Valencia Real w roku 2000 nie mogłem kibicować nikomu innemu i tak już zostało :beer: .
Drugi aspekt to to że jestem również wielkim fanem repry Argentyny , a wielu świetnych piłkarzy przeszło prze Los Ches . :beer:
Oczywiście wspaniałe barwy i herb też robią swoje :ok:

PostWysłany: 3 lipca 12:24 
Juvenil
Dołączenie: 3 lipca 12:10

Ja pojechałem raz na mecz i wróciłem w takim zachwycie, że od teraz oni najlepsi!

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość