Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Jak rozpoczęła się wasza przygoda z Valencią?
PostWysłany: 24 lipca 22:35 
Redaktor
Awatar użytkownika
Dołączenie: 31 grudnia 0:48

Miejscowość: Rzeszów
Ja przygodę z VCF rozpocząłem od sezonu 2006/2007.W tym sezonie kibicowałem dwóm klubom.Valencii i Interowi.Śledziłem uważnie mecze i Valencii i Interu.Aż tu nagle Valencia i Inter spotkały się w 1/8 finału Ligi Mistrzów.Gdy Valencia grała z INterem byłem bezstronny.Od tej pory cały czas jestem kibicem Valencii.A Inter...po dwumeczu Valencii z Interem kompletnie przestałem kibicować Interowi i teraz liczy się tylko Valencia!

PostWysłany: 25 lipca 12:34 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika
Dołączenie: 28 czerwca 10:32

Miejscowość: łódzkie
Moja przygoda z Los Ches zaczęła się od wygranego Superpucharu z FC Porto. Chociaz juz o wiele wczesniej bylem kibicem samego Canizaresa. Wczesniej bylem praktycznie zmuszany do kibicowania ManU przez swojego brata, który kupywał mi na targu za 15zl koszulki Cantony, Yorke'a i Beckhama i kazal w nich chodzic i wielbic potege MU. Dodam, ze sam chodzil w orginalnych umbro a potem nike.;P Ale byłem wtedy malym dzieckiem.
Po wspomnianym wyzej superpucharze zakochałem sie w VCF i do dziś kibicuje tylko jej i tak pewnie pozostanie do konca. Chociaz przyznam, ze nie jest lekko, gdy dookola sami katalonce, krolewscy, czerwone diably i fani podobnych druzyn. Ciagle sie nasmiewają, że Valencia niedługo zbankrutuje i spadnie. Ale jakos sobie z nimi radze, a najbardziej z kataloncami. Nienawidze tego kluby i na dzien dobry mam dziesiatki przezwisk i wrzut na kazdego kibica tego smiesznego klubu.

PostWysłany: 28 lipca 9:40 
Juvenil
Dołączenie: 21 stycznia 21:29

Miejscowość: Łódź
Hm... nie spodziewałem się, że aż tyle osób zafascynowało się Valencią po roku 2001. Ja mam obecnie 22 lata, więc ten czas pamiętam trochę jak przez mgłę. Piłką jako taką zacząłem interesować się w 1998 roku, po finałach MŚ. Valencia jak wiemy grała w finale LM dwa razy z rzędu, w obu poległa. To że przegrała, że przytrafił jej się taki niepowtarzalny pech, było istotnym aspektem iż zacząłem im kibicować. Przypominali kadrę Hiszpanii: grali jak nigdy, przegrali jak zawsze. Po pierwszym finale w moim domu pojawiła się Cyfra+, a więc możliwość obserwowania zmagań w lidze hiszpańskiej. Od tamtego czasu kibicuję im praktycznie bez przerwy. Praktycznie, bo wstyd się przyznać miałem jedną chwilę zwątpienia w okresie ery Solerosko-Koemanowskiej. Jednak ta minęła błyskawicznie. Klub wychodzi na prostą, a ja wciąż mogę czuć się dumny. Że jako jedyny z moich znajomych nie kibicuję Barcie, czy Realowi.

AMUNT VALENCIA!!! :eheh:

Mój blog osobisty -> http://chaosy.blog.pl/

PostWysłany: 28 lipca 13:41 
Pichichi
Awatar użytkownika
Dołączenie: 6 kwietnia 14:26

viper_pl napisał(a):
Klub wychodzi na prostą, a ja wciąż mogę czuć się dumny. Że jako jedyny z moich znajomych nie kibicuję Barcie, czy Realowi.

fischerVCF napisał(a):
Po wspomnianym wyzej superpucharze zakochałem sie w VCF i do dziś kibicuje tylko jej i tak pewnie pozostanie do konca. Chociaz przyznam, ze nie jest lekko, gdy dookola sami katalonce, krolewscy, czerwone diably i fani podobnych druzyn. Ciagle sie nasmiewają, że Valencia niedługo zbankrutuje i spadnie. Ale jakos sobie z nimi radze, a najbardziej z kataloncami. Nienawidze tego kluby i na dzien dobry mam dziesiatki przezwisk i wrzut na kazdego kibica tego smiesznego klubu.

Ja mam to samo. A w tamtym roku myślałem, że mi głowa pęknie, jak koledzy pocieszali mnie, że "Villa był za słaby na Valencię" :suicide:

PostWysłany: 28 lipca 22:36 
Juvenil
Awatar użytkownika
Dołączenie: 13 maj 18:45

Miejscowość: Warszawa
U mnie przygoda z tym wspaniałym klubem jakim jest Valencia :question: zaczeła się od Davida Villi. Mianowicie chodzi o jego bramkę w reprezentacji.

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=4r7AbdU0y7Q

Oglądając cały mecz stwierdziłem, że skoro tak nieźle gra to reprezentuje barwy jakiegoś dobrego klubu. Kojarzyłem go z ligi hiszpańskiej, ale nie wiedziałem, że grał w Valencii (wolałem wtedy oglądać lige angielską). Po trochu zacząłem śledzić mecze Valencii w programie sopcast, zostałem na dłużej, a teraz mówią do mnie "kibic Valencii" :smile:

Amunt!

PostWysłany: 14 września 9:13 
Pichichi
Awatar użytkownika
Dołączenie: 22 sierpnia 10:54

Miejscowość: Lublin
Piłke zaczałem ogladać od sezonu 2003/2004. P. Uefa nie pamietam jako tako.Na TVP leciała LM.Nie znałem jeszcze wtedy nazwy Valencia.W LM podobała mi sie gra AS Monaco.Odprawiali z kwitkiem kolejnych rywali.W finale z FC Porto byłem rzecz jasna za Monaco.Motyw VCF pojawił sie przypadkowo,pykałem po kanałach.Nie pamietam czy było to przed finałem LM czy juz po.Trafiło na mecz Valencii z Olympique Marsylia w finale P.Uefa.Pokazywali jak Marsylczycy sie rozgrzewali.Słowa komentatora pamietam do dzis..."Drogba strzelił w tym sezonie 40 bramek dla OM,po sezonie przechodzi do Chelsea."Mecz ogladałem oczywiscie.Pamietam jak przez mgłe.Wiem ,ze wygrali :)Kilka miesiecy pozniej ogladałem juz mecz o Superpuchar z Porto.Chciałem zeby Valencia wygrała w rewanzu za porazke Monaco.Wygrali i juz Valencia została na stałe ;]

PostWysłany: 25 września 14:50 
Juvenil
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 września 13:50

Miejscowość: Rzeszów
Witam wszystkich Valencianistas!

Zaczynam właśnie moje życie publiczne na portalu vcf.pl oraz forum, choć co najdziwniejsze śledzę na nim wszystkie wiadomości o BlanQuinegros już od dawnych czasów. Miałem i mam ten zaszczyt bycia kibicem drużyny czasów bardzo dobrych, nienajgorszych jak i tych złych, a dokładnie od pamiętnego sezonu ligi mistrzów z 2000 roku za czasów Raula Cupera. Minęło już dobre 11 lat! Przez ten czas miłość do klubu kwitła. Teraz to już nie tylko 90 minut piłkarskiego przedstawienia na Mestalla. To coś znacznie więcej!

AMUNT!

PostWysłany: 25 września 23:09 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika
Dołączenie: 2 marca 22:57

Witamy na pokładzie. :)

PostWysłany: 5 października 18:21 
Juvenil
Awatar użytkownika
Dołączenie: 5 października 18:16

Miejscowość: Sanok
Zaczeło się to cztery lata temu, bardzo interesowałem sie ligą hiszpańska. Wszyscy moi koledzy lubieli albo Barcelone albo Real a ja tych kluboch nigdy nie lubiałem wtedy zobaczyłem ze tuż za ich plecami jest Valencia wiec odrazu polubiłem ten klub podobał mi sie ich styl gry aż do teraz i bardzo lubie trenera Emeriego. :)

PostWysłany: 8 października 8:58 
Juvenil
Awatar użytkownika
Dołączenie: 23 lipca 18:27

Moja przygoda z Tym oto wspaniałym klubem :D Zaczeła śię poprzez Davida Ville wielbiłem tego piłkarza a zarazem ogolnie Valencie CF , aż do momentu jego głośnego przejścia do barcelony;/
ale niestety w tym klubie Villa mnie nie miło zaskoczył :antyok: przestałem go już lubic :doh: , i nie poszedłem dalej za nim i za jego klubikiem barcą, zośtałem w Tym klubie którego naprawde pokochałem i odtąd sledze losy wszystkich wydarzen i rozgrywek klubowych Valencii CF :wee: , gra Los Ches sprawia mi wielką satysfakcje i zapewniała wielkie emocje :yahoo: , a moim ulu piłkarzem z klubu jest Pablo Hernandez 19 :D :question:

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość