Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Jak rozpoczęła się wasza przygoda z Valencią?
PostWysłany: 7 listopada 23:00 
Juvenil
Awatar użytkownika
Dołączenie: 7 listopada 13:48

Miejscowość: Wrocław
Po pierwsze witam wszystkich, część może kojarzyć mnie ze stronki ale na forum jestem po raz pierwszy, to tyle w gwoli wstępu : )
Moja przygoda z Los Ches zaczęła się pod koniec lat 90 od sezonu gdy Valencia doszła do pierwszego z dwóch finałów LM. Jako, że o internecie nikt jeszcze nie słyszał, głównym źródłem mojej piłkarskiej wiedzy była encyklopedia sportu, bravo sport i telewizja :popcorn: Już wtedy kochałem piłkę najmocniej na świecie i wiedziałem, że nigdy nie odstawię jej na boczny tor. Nie mogłem się pogodzić z wynikiem finału przeciwko Realowi, lecz to jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że właśnie zakwitło najprawdziwsze uczucie - miłość. Do kolejnego sezonu byłem już prawdziwym kibicem Valencii. Koledzy z podstawówki na urodziny sprawili mi koszulkę Mendiety, i chociaż była to zwykła podróbka to bardzo ją lubiłem, była w poziome pasy, granatowe, błękitne i pomarańczowe a sponsorem była terra mitica była prawie idealna, poza faktem że moim ulubieńcem był El Piojo Lopez <3 Kolejny sezon to kolejna spektakularna porażka, byłem na wycieczce klasowej w Srebrnej Górze, niestety nie było tam TV'ka a jako dwunastolatek nie miałem szans dostać się do żadnego baru czekałem niecierpliwie na jakieś info, jak się domyślacie następnego dnia byłem przygnębiony... Po powrocie do domu obejrzałem na Eurosporcie powtórkę, wtedy pierwszy i jedyny raz płakałem przed telewizorem, tak o, po prostu, nawet kiedy teraz o tym myślę jest mi strasznie smutno, chociaż wierzę, że jeszcze kiedyś wybiorę się na finał Ligi Mistrzów z udziałem moich ukochanych Nietoperzy...

PostWysłany: 8 listopada 1:56 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 sierpnia 0:12

kost napisał(a):
Nie mogłem się pogodzić z wynikiem finału przeciwko Realowi

Gdyby nasi nie wiedzieli, że to finał to moooże by wygrali. Przegrane w szatni.

kost napisał(a):
moim ulubieńcem był El Piojo Lopez

Moim też, na równi z Gaizką.

kost napisał(a):
domyślacie następnego dnia byłem przygnębiony

Ja odpuściłem sobie liceum na parę dni, nie pamiętam już ile zakładów przegrałem...

kost napisał(a):
wierzę, że jeszcze kiedyś wybiorę się na finał Ligi Mistrzów z udziałem moich ukochanych Nietoperzy

Na pewno. Ale finał nie wystarczy. Do trzech razy sztuka ! Finał nie jest jakimś niesamowicie niemożliwym zadaniem...

PostWysłany: 7 grudnia 18:15 
Juvenil
Awatar użytkownika
Dołączenie: 5 grudnia 16:14

Miejscowość: Pruszków.
Pamiętam jak przez mgłe moją praktycznie pierwszą styczność z footballem i moją pierwszą miłość. Był to rok 2000, oglądałem z ojcem mecz Valencia : FC Barcelona. Było to rewanż wygrany przez naszych 4:1. Pamiętam że mój ojciec bardzo liczył na Barce a ja chciałem być na przekór niemu i trzymałem kciuki za VCF. No i tak sie zaczeło. Przez lata oglądałem tylko jak była okazja aby obejrzeć gre Valenci, kupowałem Bravo sport aby coś poczytac. A kibicem 100 procentowym stałem sie w 2005 roku kiedy to miałem dostęp do internetu. Taaak w dużym skrócie ;]

PostWysłany: 7 grudnia 19:01 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 12 sierpnia 8:44

Miejscowość: Piekary Śląskie
Mnie zawsze podobał się herb Valencii, zawsze jakoś dobrze mi się kojarzył ten klub nawet nie znając jego nazwy, piłkarzy, niczego. Grając w starego PES'a (ISS Pro) jeszcze na PS 1 grałem przeważnie Realem i wybierając ich wchodziłem na Ligę Hiszpańską i tam zawsze rzucał mi się w oczy herb VCF no i zacząłem stopiono grać tą drużyną, poznawać kadrę itd. zawsze traktowałem Valencię wyżej od wszystkich klubów w mojej hierarchii a oficjalnie kibicem jestem też jakoś od 2004/5 r. kiedy miałem dostęp do internetu i już na bieżąco mogłem śledzić wszystko co związane z tym klubem :smile:

PostWysłany: 19 stycznia 23:56 
Juvenil
Awatar użytkownika
Dołączenie: 19 stycznia 23:25

Miejscowość: Montpellier
Siemka wszystkim.
U mnie zaczęło się od 1999 roku i gry ISSPro na PSX-a. Szło mi całkiem nieźle w ML, ale zawsze lanie dostawałem od VCF, więc zainteresowałem się bardziej. Drużyna z: Canizaresem, Anglomą, Angulo, Mendietą, Lopezem. Okazało się, że rozbijają się po LM, więc kibicowałem im. Potem miałem trochę przerwy, od 4 lat znów oglądam ich mecze w miare mozliwosci i ciesze się, że są w opozycji do Realu i Barcelony, bo wymienione kluby działają mi na nerwy, myślą że są pępkiem świata.
Z obecnych zawodników lubię Jordiego, Tino, Soldado.
:beer:

PostWysłany: 3 czerwca 15:12 
Juvenil
Dołączenie: 3 czerwca 14:19

Moja przygoda z VCF zaczęła się od roku 2003. Zaimponowała mi gra Valencii w Pucharze UEFA. Szczególnie gra Vicente. Pamiętam mecze z Besiktasem, Girondins, Villarreal ale najbardziej ten mecz z OM. Trzeba przyznać że to była era Milanu, Realu czy nowej Chelsea Abramowicza. Jednakże mi zaimponowała Valencia. To były piękne czasy m.in. z Canizaresem, Ayalom, Aimarem, Vicente i Angulo w składzie. I do tego Super Puchar Europy wygrany z rewelacją LM. Wtedy również z wiadomości dowiedziałem się o mistrzostwie VCF ( bo neta nie miałem ). :wee: Wiadomo, później nastał czas Silvy, Villi i Maty. I chociaż nikogo z nich już w składzie nie ma i idzie nam średnio, miłość do Valencii nie zmalała. I wiadomo gry na PS - Fifa 04...

Ostatnio edytowany przez eldafino 5 czerwca 11:55, edytowano w sumie 2 razy

PostWysłany: 4 czerwca 13:11 
Juvenil
Awatar użytkownika
Dołączenie: 13 lutego 15:22

Miejscowość: Zawiercie
Mógłbym napisać że moja przygoda z VCF rozpoczęła się od pamiętnego finału LM z Bayernem ale wtedy byłem strasznie małym chłopcem i mało co z tego meczu bym pamiętał zawsze jakoś gdy przychodziło mi oglądać Valencie w TV zawsze tak jakoś jej kibicowałem możliwe że to przez Nietoperza i tak jakoś większa mania kibicowska zaczęła się chyba w 2006 jeśli dobrze pamiętam przez Ville i Silve rzecz wiadoma :cool:

Temat: Jak rozpoczęła się wasza przygoda z Valencią?
PostWysłany: 24 kwietnia 9:11 
Juvenil
Dołączenie: 15 października 20:38

Euro 2008 królem strzelców David Villa. Chciałem się dowiedzieć kim jest i w jakim klubie gra i zacząłem kibicować Valenci.

PostWysłany: 27 kwietnia 17:40 
Taquillero
Dołączenie: 10 lutego 13:06

Piłką zacząłem się interesować podczas mundialu 2006. Oglądałem jako 9-latek chyba każdy mecz tego turnieju. Szkoda mi było Hiszpanów, ale to nie miało jeszcze nic wspólnego z Valencią.
Potem zacząłem grać w FIFĘ 07 :wink: Z początku zarządzałem angielskimi klubami, jak Chelsea albo Tottenham. Chciałem prowadzić kogoś z Hiszpanii, a konkretnie Real, ale starszy brat mi zakazywał i mówił że to straszne że zainteresowałem się Królewskimi. Sam, jak się domyślacie, miał obsesję na punkcie Barcelony. Nawet mnie zaczął do niej przekonywać, ale nie żywiłem do tego klubu żadnej sympatii. W końcu stwierdziłem, że bardzo ładny herb ma Valencia, a potem się przekonałem że i piłkarzy ciekawych, no i od tego się zaczęło. Prawdę mówiąc sama gra (fifa) szybko mi się znudziła, ale śledziłem uważnie spotkania Nietoperzy w Lidze Mistrzów. Szczególnie zapadł mi w pamięć remis z Interem 2-2 po pięknych golach VCF. Przekonałem się jednak, jak bardzo lubię ten zespół dopiero po przegranej z Chelsea. Nie dość, że się popłakałem to potem miałem focha na cały świat przez dwa dni :lol: Wiadomo, ulubieńcem szybko stał się Villa, ale doceniałem bardzo takich zawodników jak Canizares, Pipo Baraja, czy Joaquin.

Tęsknię za tą Valencią, którą "pokochałem" kilka lat temu i uważam że nasi zawodnicy nie są tacy wyjątkowi jak kiedyś, ale przez ogromny sentyment do tego zespołu, bezwzględnie na wyniki zawsze będę im kibicował :)

PostWysłany: 7 czerwca 15:27 
Juvenil
Awatar użytkownika
Dołączenie: 5 czerwca 15:45

Miejscowość: Warszawa
Zaczęła się w 1998 roku, nie bardzo pamiętam o co chodziło, podejrzewam, że o Puchar Hiszpanii z Barceloną, miałam 6 lat więc po prostu nie pamiętam, jako mały dzieciak latałam i krzyczałam: Valencia!!! Valencia!!! Jak świr :smile: Potem już samo wszystko wychodziło, mimo słabszych momentów takiego klubu się nie zostawia, z Valencią mija mi właśnie 15 lat, na 20.rocznicę w planach mecz na Estadio Mestalla :devil:

Pozdrawiam fanów VCF :eheh:

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość