Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat: Wyjazd na Mestalla na mecz LM/liga/Naranja 14-26 sierpień
PostWysłany: 8 czerwca 15:06 
Juvenil
Dołączenie: 8 czerwca 14:40

Otwieram wątek jak w temacie dot. wyjazdu na mecz/mecze Valencii na początek nadchodzącego sezonu.

Jestem z dziewczyną bardzo chętny do wyjazdu w drugiej końcówce sierpnia na mecz czy jeżeli się uda mecze z początku sezonu a mianowicie trofeo naranja, mecz 4 rundy kwalifikacji LM i pierwszy mecz ligowy.

Nie znamy niestety jeszcze terminarza trofeo naranja , ale pewne jest ze w tym terminie chciałbym być w Valencii.

Temat transportu był już poruszany podczas wcześniejszych wyjazdów, ale teraz tym bardziej zostaje do odnowienia przy tym wyjeździe.

Będę startował z Katowic i rozmyślam opcje z wizz air do Barcelony, a potem pociąg do Valecnii, nie potrafię odnaleźć już sprawdzonego połączenia przez Bergamo. Dlatego jeżeli byłby ktoś chętny podzielić się doświadczeniem i wiedzą z tego tematu proszę o podpowiedzi. Jak najkorzystniej dotrzeć na miejsce.

Druga opcja to nocleg w Valencii na czas pobytu, wiem że na pewno ktoś mieszkający w Valencii mógłby podsunąć jakieś propozycje, doradzić w jaki sposób najlepiej i najtaniej znaleźć lokal na te półtora tygodnia.

Trzecia opcja bilety na mecze, jak myślicie będzie opcja kupna biletu przed meczem czy zainteresować się wcześniej biletami jeżeli tak to jakimi kanałami (naranja, LM, liga).

Oczywiście zapraszam chętnych do dołączenia do grupy wyjazdowej i zabrania się większą paczką, a przede wszystkim doświadczonych podróżników o pomoc w organizacji wyjazdu.

Czekam na odpowiedzi, sugestie i propozycję.
Pozdrawiam Damian
Amunt

PostWysłany: 10 czerwca 21:56 
Juvenil
Dołączenie: 10 czerwca 21:53

Ile i kiedy?

PostWysłany: 11 czerwca 19:18 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika
Dołączenie: 2 marca 22:57

Nocleg: https://www.airbnb.com/
Komunikacja zależy od Was, można wynająć samochód, korzystać z metra, dojeżdżać rowerem, itd.
Biletów nie brakuje w większości sytuacji, lepiej zaopatrzyć się wcześniej tylko jeśli są derby lub mecze z Realem i Barceloną. Na trofeo naranja, kwalifikacje do LM powinny być spokojnie, na ligę zależy kto przyjedzie.
Z Katowic dolecicie do Alicante (Ryanair), bilet w dwie strony to jakieś 400/os., stamtąd bus, pociąg i jesteście w VLC.

PostWysłany: 13 czerwca 23:52 
Juvenil
Dołączenie: 12 listopada 21:30

jak lecieć w kilka osób to ja bym samochód brał. Jak się bierze na dłużej to i poniżej 10 euro za dzień wychodzi za auto klasy Fiesty. CO do wyjazdu to ja chętnie bym pojechał na mecz eliminacji LM. Wiadomo, że będziemy rozstawieni, ale czy rozstawiona drużyna z automatu gra rewanż u siebie? To mógłbym w ciemno kupować bilety na samolot ;d

Temat: Wyjazd na Mestalla na mecz LM/liga/Naranja 13-24 sierpień
PostWysłany: 15 czerwca 13:00 
Juvenil

No niestety w interesującym nas terminie zdążymy tylko na 2 ligowe kolejki, oraz na pierwszy mecz LM obyśmy grali pierwszy u siebie. Pytanko czy wiadomo kiedy będzie terminarz ligi gotowy (fajnie jakby pierwsza kolejka jakiś niedaleki wyjazd (Levante, Villareal) a druga Mestalla. Kiedy będzie wiadomo jak gramy w 4 rundzie LM?
Kolejne pytanie czy jest możliwość obserwowania treningow w Paternie oraz wejścia na mecze Gloval czy Mestallety jak i gdzie się tym najlepiej zainteresować ?

Przelot:
Tutaj jest taki rozpier.... ze głowa mała. Jest samolot do Alicante z Krakowa ale przylot jest o 23 30

https://www.bookryanair.com/SkySales/Bo ... -PL#Select

dodatkowo koszt takiego przelotu jest nie do przyjecia 1700 zł za dwie osoby w 2 strony. A do tego przylot jest o polnocy i trzeba dojechac z lotniska do centrum Alicante a z Alicante do Valencii(koszt busa w weekend 20E od łba :/ )

Ramy czasowe które mnie obowiązują to
wyjazd najwcześniej czwartek 13 sierpnia od 16
przylot do 24 sierpnia

Jak ktoś ma pomysły i chwilę czasu żeby poszukać lepszej opcji, z miedzy lądowaniem "gdziekolwiek" albo jakąś inną opcją, tak żeby to miało ręce i nogi to proszę o pomoc.

Nocleg:

Pytanko do tej stronki airbnb czy jest szansa skontaktować się bezpośrednio z właścicielem? Czy rezerwacji trzeba dokonywać tylko przez ten portal? Jak już ktoś korzystał z tego portalu to proszę wyjaśnić jak to w praktyce wygląda ?
I czy jest ktoś z forumowiczów, który pomoże w ogarnięciu się na miejscu ?

Czekam na dalsze propozycje i dzięki za odpowiedzi
Amunt

PostWysłany: 15 czerwca 21:51 
Juvenil
Dołączenie: 12 listopada 21:30

Do Walencji, w Belgii trzeba się dostać z Charleroi na główne lotnisko, ale masz pół dnia i całą noc więc da radę dopasować w miarę sensowny transport.

Powrót przez Oslo jeszcze może być do Gdańska jeśli Ci bardziej pasuje, ale o 150 koron droższy. Całość około tysiaka za dwie osoby.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

PostWysłany: 17 czerwca 20:05 
Juvenil

Ciekawe połączenie ale jednak przemieszczając się, pomiędzy dwoma belgijskim lotniskami raz, dużo ogarniania, bardzo długi czas "szwędania się", cena nawet ok... ale dwa pierwsze argumenty, w zupełności odrzucają tą opcje.

Myśle, że poczekam na oficjalny terminarz ligi gdzie i kiedy gra Valencia podczas dwóch pierwszych kolejek ligi i wybiorę się i na wyjazd i "na msze w naszym kościele" :)

Wie ktoś kiedy będzie do wglądu terminarz początku sezonu z wyszczególnieniem gdzie, kiedy i o której godzinie gramy w pierwszych dwóch kolejkach?

Wtedy uwarunkuje wyjazd pod te dwa mecze, bo niestety trzymają mnie ramy czasowe.
Dał Bóg, że podróż mogę rozpocząć od południa czwartku 13 sierpnia, więc mam jeden dzień więcej

Oby tylko pierwszy mecz u siebie w LM. :praise:

Och marzy się taki scenariusz 1 mecz wyjazd np. Espanyol (fajne połączenia z Polski i dalsza rodzina w ....ptfu Barcelonie), sroda lm na Mestalla i 2 kolejka Sevilla u siebie.

Dzięki za dotychczasowe komenty, i zapraszamy do wyjazdu z nami....

Co byście powiedzili na wynajem busa i VCF trip na początek ligi ?
5,6 ludzi i odpada ogarnianie lotów?

Czekam na propozycje i dołączenie do wyjazdu

PS. Praca magisterska już w druku wiem, że to trochę trwało ale efekt rewelacyjny

Dla nie wtajemniczonych
viewtopic.php?f=4&t=1612

PPS. Nie potrafiłem się zalogować na moje stare konto

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość