Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat: Liga Mistrzów
PostWysłany: 24 lipca 11:30 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika
Dołączenie: 2 marca 22:57

Losowanie dopiero pod koniec sierpnia, ale skoro udział jest już pewny, poszukałem chwilę w jakim koszyku będzie VCF.

Według tego: http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uef ... k2011.html , nawet w wypadku odpadnięcia Werderu Brema i Sevilli w eliminacjach, Valencii przypada drugi koszyk.

Real Madryt będzie dziewiąty, a z Sevillą i Werderem w fazie grupowej jedenasty = drugi koszyk :tongue:

Temat: Re: Liga Mistrzów
PostWysłany: 24 lipca 16:15 
Redaktor
Awatar użytkownika
Dołączenie: 5 czerwca 14:05

Jesteśmy przed Atletico, jesteśmy przed Atletico, jesteśmy przed Atletico :yahoo:

PostWysłany: 2 sierpnia 17:24 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 sierpnia 0:12

Czyli nie zagramy w grupie z
Lyonem (chciałbym ich trafić po wyjściu z grupy)
Milanem (a szkoda)
Romą
Benficą
Szachtarem (a szkoda).
CSKA

Z pierwszego koszyka życzę sobie - a jakże - Werder Bremen :wink:
O ile Niemcy przejdą eliminacje.
Kolejna część epopei ...
Może być też Inter, w fazie grupowej często śpią.
Bayern mega-groźny tez nie jest.

Najgorzej wylosować MU i Chelsea ale plus jest taki że jak już zajmiemy za nimi miejsce w grupie to odpada nam później jeden potencjalnie mocniejszy rywal w rundzie pucharowej gdzie nie możemy grać z Barcą, Realem i Sevillą.

Z trzeciego koszyka nie chcę Marsylii, Tottenhamu.

Mam taką wizję że wychodzimy z grupy, po czym eliminujemy OL i Sevillę :smile:

PostWysłany: 6 sierpnia 14:48 
Pichichi
Awatar użytkownika
Dołączenie: 6 kwietnia 14:26

Co do Ligi Mistrzów, to jestem raczej optymistą. Valencia umie skupić się na ważnych meczach.
Zmieniając temat: Sevilla ma łatwe zadanie. Grają z Bragą w czwartej rundzie eliminacji do LM.
Killy, Inter i Bayern nie są groźni?! Co ty mówisz, chłopcze! :shock: :lol:

PostWysłany: 17 sierpnia 19:02 
Entrenador
Awatar użytkownika

Jakbyś nie zauważył Rubin i Kijów mogli Inter wyeliminować już w grupie , nawet wywalić na ostatnie miejsce, spokojnie było te zespoły na to stać.
W grupach eliminacyjnych oni nigdy nie błyszczą, pewnie gdyby nie Mou, to o wyeliminowaniu Chelsea to by mogli pomarzyć.
Z Rafą zamiast Mou nie budzą we mnie większego strachu, o ile MU czy Chelsea pewnie nas rozjadą jak się spotkamy to z Interem szanse np w dwumeczu mamy chociaż faworytem nie będziemy. Valencia zresztą z niewieloma zespołami będzie faworytem.
A Bayern jest jeszcze mniej groźny, przepchnięty przez sędziego przez Fiorentinę, trafił na tragiczną formę Lyonu i brak Roo, obrona niewiele lepsza od naszej i wiecznie ich Robben nie będzie sam ratował (rok wystarczy) ..

Sevilla mogła trafić lepiej niż na vicemistrza Portugalii (Braga prawie do końca miała szanse na tytuł). Oczywiście trzymam za nich kciuki bo chcę żeby męczyli się meczami LM tak jak my, gdyby nie grali w niej to daję głowę że w PD by byli wyżej od nas.

PostWysłany: 19 sierpnia 13:02 
Pichichi
Awatar użytkownika

No i na razie się na to zapowiada. Braga w pierwszym meczu wygrała u siebie z Sevillą 1-0. A jak się gola nie strzeli na wyjeździe, to później jest kiepska sytuacja na rewanż :/

PostWysłany: 26 sierpnia 12:12 
Jugador del Primer Equipo
Awatar użytkownika
Dołączenie: 8 kwietnia 19:29

Mam nadzieję, że nie będzie aż tak ciężko i chociaż 2 miejsce pewne :):)

PostWysłany: 26 sierpnia 18:28 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 12 sierpnia 8:44

Miejscowość: Piekary Śląskie
Dzidek,po co założyłeś ten temat ? Bo w dziale Futbol jest już taki temat a co do meczy to i tak każdy z osobna będzie miał temat więc nie wiem... :think:

PostWysłany: 26 sierpnia 18:38 
Pichichi
Awatar użytkownika

ches napisał(a):
Dzidek,po co założyłeś ten temat ? Bo w dziale Futbol jest już taki temat a co do meczy to i tak każdy z osobna będzie miał temat więc nie wiem... :think:

Ale w tamtym temacie rozmawiamy ogólnie o wszystkich meczach Ligi Mistrzów, a tutaj tylko o tych Valencii. Widzieliście jaką mamy grupę? Przed chwilą na Eurosporcie było losowanie.
1. ManUtd
2. Valencia
3. Rangers
4. Bursaspor
Nie jestem z tego zadowolony. Po pierwsze: Będzie cud jak urwiemy Czerwonym diabłom 3 punkty, po drugie: Rangers to wcale nie taki łatwy przeciwnik i też może sprawić niespodziankę...i po trzecie: Bursaspor. Wielka niewiadoma, nikt nie wie na co ich stać, ja na przykład, boję się klubów z Turcji.
Mimo tych okoliczności, Valencia powinna sobie poradzić i awansować z drugiego miejsca (oby! :beggin: )

PostWysłany: 26 sierpnia 20:50 
Entrenador
Awatar użytkownika

Manchester w grupie = brak Manchesteru w 1/8 - tyle dobrego.
No a jak dodać brak Barcy i Realu to teraz tylko żeby się nie wpartolić na Chelsea.
O wygranie grupy będzie baardzo ciężko. Łatwiej byłoby z każdym oprócz The Blues.

Najsłabszą grupę ma Arsenal. Szachtar to już cień Szachtara wygrywającego UEFA, Braga - może awansować i Partizan- nie wiem czy nie najsłabszy w całej LM.

PS. Od miesięcy żartuję że Unaia zwolnią dopiero po porażce z Bursasporem w LM ,
no i proszę ... żebym nie wykrakał.

Turcy są waleczni, wolałbym defensywnie grające Twente ...
Nie jest źle tylko mam taką zachciankę - nie przegrajmy z MU ! :)
Dużo lepszy byłby Anal ..

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość