Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Temat: Vicente Guaita
PostWysłany: 5 lutego 18:43 
El Crack del Equipo
Awatar użytkownika
Dołączenie: 17 czerwca 13:34

Miejscowość: Myślenice
Alves? kiedy on wybronił ostatnio jakiegoś karnego? :think: średnia poleciała mocno w dół

PostWysłany: 13 lutego 14:30 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 12 sierpnia 8:44

Miejscowość: Piekary Śląskie
W związku z ostatnimi informacjami o ustawianych meczach i skorumpowanych zawodnikach zaciekawiła mnie wczorajsza postawa Guaity, nawet jakoś za bardzo nie rozpaczał po tych bramkach :think:

PostWysłany: 13 lutego 15:33 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika
Dołączenie: 2 marca 22:57

Sabotowanie własnej (rozumianej nie jako pracodawcy) przez zawodników autoramentu Albeldy czy Guaity nie mieści mi się w głowie.

Tak, jak i cuda, które wczoraj wyczyniał Guaita. Ewidentnie spalił się w trakcie meczu, oba gole mógł i powinien (zwłaszcza pierwszy) wybronić.

PostWysłany: 14 lutego 17:09 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 sierpnia 0:12

Jaka tam korupcja, chłopak lubi puszczać to co leci w niego i tyle,
zabezpiecza tyle bramki co chłopiec przyjmujący komunię tylko że trochę wyrośnięty w górę. Przy mocnych uderzeniach nie zdąży nadstawić ręki nawet. Gość nie ma refleksu. Zdziwionym występem vs PSG przypominam mecz ubiegłoroczny z Osasuną / Getafe / kimś podobnym w którym to nie interweniował w ogóle w prostej sytuacji z tylko jemu znanych powodów (nie wiem może on gra na pianinie i boi się o dłonie) albo LM 2 lata temu.
Sprzedawałem go za 7 mln, ale to bardziej życzeniowo, bo nikt go za tyle nie kupi, jest na rynku mnóstwo lepszych bramkarzy.
Kiedyś wywróżyłem już scenariusz że zostaniemy z 2 bramkarzami którym się pokończą kontrakty a zarobimy tzw valenckie zero euro.
I nadal na to stawiam.
Tak naprawdę nikt nie chce pozyskać Vicente (i ja się nie dziwię, bo to bramkarz co najwyżej przeciętny), Alvesa zresztą też bo puścił parę szmat. Plotki plotkami, PH miał kiedyś "propozycję" z Chelsea, 19 mln :smile:

ps. Cesar, którego wspominam z tęsknotą nie puściłby nic z PSG. Jak się wystawia niepewnego bramkarza to trzeba być ostrożniejszym.
Tu też wychodzi przespane zimowe okienko.
Skoro Mathieu nie można liczyć jako czynnego gracza, to można było pozyskać zastępcę, który mógłby zagrać z Celtą, Aly nie odniósłby kontuzji i na lewą obronę można by było wystawić Cissokho który zapędzać się do przodu nie lubi, lubi stać na swoim stanowisku Dodatkowo uniknęlibyśmy Jonasa na placu gry; ale teraz gdybać sobie można.

PostWysłany: 26 lutego 18:23 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 12 sierpnia 8:44

Miejscowość: Piekary Śląskie
Kily napisał(a):
Przy mocnych uderzeniach nie zdąży nadstawić ręki nawet. Gość nie ma refleksu.

Zobacz youtube.com

Zobacz youtube.com

:wink:

PostWysłany: 26 lutego 18:37 
Canterano
Awatar użytkownika
Dołączenie: 13 lipca 14:13

Miejscowość: Częstochowa
Swego czasu nawet sam wielki Edwin Van der Sar, miał łatkę bramkarza nie radzącego sobie z mocnymi uderzeniami... Co do Vicente, to jego ustawianie się jest jego silną stroną, co po części tłumaczy mniejszą liczbę widowiskowych parad. Nie twierdzę że to bramkarz kompletny, lecz ciągle młody i ma czas by popracowac nad swoimi słabościami. Wierzę w to.

Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji.Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu.Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn

PostWysłany: 26 lutego 20:25 
El Crack del Equipo
Dołączenie: 11 września 1:51

Rozumiem rozgoryczenie niektórych co do postawy Guaity,ale jestem jego fanem,ale potrafię też spojrzeć trzeźwym okiem(tym bardziej teraz jak jestem w pracy:P) na jego poczynania w bramce. Faktem jest,że Vicente nigdy nie miał czasu za długo oswoić się z bramką i z meczami o dużą stawkę. Nie bronię go,ale trzeba też wziąć pod uwagę,że bramkarz nie grający,nie może pokazywać pełni swych umiejętności. W ostatnich meczach ewidentnie zjadł go stres,nerwy nie pozwoliły mu być dostatecznie skoncentrowanym i skupionym,co przełożyło się na jego postawę. Jednak gdy popatrzymy na jego potencjał,to jest on naszą wielką nadzieją,a ja już kilka lat temu wróżyłem mu karierę reprezentacyjną. Warunki ma świetne,dobrze się ustawia,refleks nienaganny,brakuje mu czasem odpowiedniej kordynacji,aby zgrać wszystkie te atuty i w pełni pokazać na co go stać. Nie sprzedawałbym go,moim zdaniem chłopak jeszcze się rozwinie,ale podkreślam,jedynie wtedy,kiedy dostanie pełne zaufanie od trenera i zostanie nr 1.

PostWysłany: 11 stycznia 17:10 
El Crack del Equipo
Dołączenie: 11 września 1:51

Tak patrzę na mój poprzedni wpis o Guacie. Minął prawie rok i w jego grze nie zmieniło się zbyt wiele. Dalej brak mu odpowiedniej koncentracji i zawodzi nas w decydujących meczach. Przykro mówić,ale po ostatnich dwóch jego błędach z materacami,powietrze uleciało ze mnie jak z przebijanego balonu i wyszło tylko ach... Vincent. Szkoda mi go,ale prawa piłki nożnej są nieubłagane i trzeba reprezentować dobry poziom aby grać w 1 składzie. Jak narazie powinien grać Alves,ale dalej nie sprzedawałbym Guaity,no chyba,że sam będzie chciał odejść. Już wiem,że mamy świetnego bramkarza,ale jest nim Diego Alves. Postaraj się bardziej Vincent.

PostWysłany: 12 stycznia 2:40 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 sierpnia 0:12

Ja napisałem że dostaniemy za niego 0 euro już 2 lata temu,
kiedy niektórzy fantazjowali o wielkich sumach od 15-20 mln euro w górę.
To najgorszy bramkarz w VCF jakiego pamiętam licząc wszystkich przez bite 15 lat albo i więcej,
a na domiar złego najsłabszy w La Liga, żaden inny tyle razy nie dał d...
Ale za to kiedyś jeszcze wcześniej chciałem za niego dostać 7 baniek
(chyba się uderzyłem w łeb) i pochwaliłem za ... "fenomenalny refleks" w słynnej sytuacji z Herculesem bramkarza z słabiutkim refleksem,
widać raz na kilka lat to każda łajza coś ładnie wyjmie.
dexter napisał(a):
Jak narazie powinien grać Alves,ale dalej nie sprzedawałbym Guait

można co najwyżej rozwiązać z nim kontrakt, żeby coś sprzedać,
trzeba znaleźć najpierw kupca, musi być poza Hiszpanię, bo w kraju
już jest pośmiewiskiem fanów innych klubów.
Bramkarza potrzebujemy bo Diego czasem łapie urazy.
Wystarczy jakiś przeciętniak, najlepiej doświadczony.
Aranzubia jest za dobry na rezerwowego a poszedł do AM
i chyba nie dali mu zagrać ani jednego meczu, szkoda że nie ma go u nas, mógłby grać w LE, CDR i pojedyncze PD.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość