Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Roberto Soldado
PostWysłany: 16 listopada 9:44 
Pichichi
Awatar użytkownika
Dołączenie: 22 sierpnia 10:54

Miejscowość: Lublin
dexter napisał(a):
Tak poza tym,to nie podobają mi się nowe stroje Hiszpanów :P

Te z mundialu 2010 były kozackie, reszta to szit .

PostWysłany: 16 listopada 18:56 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 12 sierpnia 8:44

Miejscowość: Piekary Śląskie
Fajne są, tylko ten złoty trójkąt (kołnierzyk) trochę psuje wizerunek, tak ogólnie są kozackie.

PostWysłany: 19 listopada 14:22 
El Crack del Equipo
Dołączenie: 11 września 1:51

Z Roberto jest trudna sytuacja. Gdy marnuje kilka dogodnych sytuacji w meczu,ma się ochotę go udusić. Ma niesamowitą łatwość znajdywania się tam gdzie piłka,tylko,żeby jeszcze te sytuacje wykorzystywał. Z innej strony,kiedy wykorzystuje karny w 90 min dając tym samym nam zwycięstwo,to chce się go nosić na rękach. Choć niesamowicie go lubię,to zaczynają do mnie docierać głosy zdrowego rozsądku,które nakazują mi przejrzeć na oczy i powiedzieć sobie wprost,że Soldado potrzebuje dobrej drużyny,która stworzy mu sytuacje,a on którąś w końcu wykorzysta. Jest dobry,tego mu nie zarzucam,tylko jak na nasze potrzeby,trochę mało skuteczny i systematyczny. Dużo walczy i biega,ale te głupie żółte karti,które zbiera czasem potrafią zdenerwować(łagodnie mówiąc). Potrzeba nam gościa,który się wróci aby pomóc kolegą i który będzie miał jedną okazję i ją wykorzysta. W obecnym stanie,gdzie nasza sytacja finansowa jest dramatyczna,ktoś kto upomniałby się o Soldado za jakieś 20 mln,byłby zbawicielem. Ale jestem też w rozterce,bo czy znajdziemy takiego napastnika? Z nim mamy pewność,że choć czasem rzadko to jednak strzela,boje się,że moglibyśmy trafić gorzej.

PostWysłany: 19 listopada 18:37 
Redaktor honorowy
Dołączenie: 10 grudnia 3:35

Czyli jest dobry, ale potrzebuje 100 sytuacji w meczu by coś ustrzelić? aha...
To ja proponuję by zagrał w ataku Guaita bo nie widzę różnicy, może też mu się coś przyfarci. Dla mnie świetny napastnik to taki, co ma 1 czy 2 sytuacje i robi z tego 1 czy 2 bramki. Genialny to taki co ma sytuacji "pół" a mimo to strzela (Villa taki był).

Soldado to przeciętniak, nic ponad. Straszna szkoda, że nie udało się go sprzedać za taką kasę jak na rzekomo proponowano. Byłoby na 2 takich jak nie lepszych i jeszcze by zostało.

Jeśli Soldado jest "twarzą" dzisiejszej Valencii to popadliśmy w straszną szaro-burość.
Dla mnie osobiście dziś nie ma zawodnika, który mógłby do tego miana pretendować.

PostWysłany: 20 listopada 10:45 
El Crack del Equipo

Nie chodziło mi aż o 100 sytuacji :P Tylko czasem ma mecz,że ma kilka sytuacji i nic nie strzeli,ale innym razem ma jedną i bramka. Ciężko go ocenić,ale mianem przeciętniaka bym go nie określił. Całkiem fajnie prezentuje się dwójka napastników z Sociedadu: C.Vela i Agirexte(chyba źle napisałem). Może udałoby się któregoś z nich wyciągnąć? Villa jest świetny,ale jak przychodził do nas,to mało kto o nim słyszał. Musimy starać się znaleźć drugiego takiego Ville,ale niestety z naszymi skromnymi zasobami,ciężko jest wyciągnąć kogoś wartościowego i perspektywicznego. Należy więc pokładać nadzieję w Soldado :)

Temat: Roberto Soldado
PostWysłany: 19 grudnia 10:41 
El Crack del Equipo

Kolejny raz Roberto musi się wypowiadać i usprawiedliwiać. Jako kapitan w takim meczu,gdzie chcą uczcić pamięć zmarłego Boro,myślałem,że będą gryź trawę,aż nie zostanie nawet kępka. Soldado powinien brać więcej ciężaru gry na siebie. Widzi,że drużynie nie idzie,to staram się kiwnąć kilku zawodników,uderzyć z daleka,ale przede wszystkim swoją grą i postawą daje przykład. Niestety w meczu z Rayo jedynie jaki przykład dał nasz Żołnierz,to jak wymuszać karne i kłócić się o faule i kartki. Dlaczego nie widziałem jak zawodnicy zasuwają do każdego autu,rzutu rożnego,dlaczego nie proszą kibiców o większy doping,nie dają z siebie wszystkiego,nie wkładają w grę zaangażowania i serca,a bez tego ciężko wygrać,nawet z takim przeciętnym zespołem jakim jest Rayo. Wina leży po stronie zawodników to oczywiste,szkoda,że nie możemy wymienić praktycznie wszystkich. Nie wiem gdzie odszedł duch tej drużyny,ale kapitanowie nie potrafią go wskrzesić i tym samym pomóc drużynie. Soldado więcej pokory,mniej kłótni. Opaska kapitańska zobowiązuje,gra dla Valencii zobowiązuje i prosta zasada boiskowa,że jak nie idzie to chociaż więcej biegam. Oby chociaż jeden zawodnik z obecnej drużyny to zrozumiał.

PostWysłany: 4 marca 14:54 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 12 sierpnia 8:44

Miejscowość: Piekary Śląskie
Zobacz youtube.com

No kurde, czemu on tak regularnie nie napindala :beggin:

PostWysłany: 4 marca 18:14 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 sierpnia 0:12

Strzelił już kiedyś podobną bramkę. Dla Getafe po dograniu Pedro Leona.
I to by było chyba na tyle.
Na pewno to był mecz Soldiera. Poprzeczka (i to z odległości z której go o to nie podejrzewałem) i nieuznany prawidłowy gol na dokładkę. Mał ułożoną stopę z Levante jak nie on.
Szkoda że taki żałosny wynik po super akcjach z autów.

PostWysłany: 4 marca 19:36 
Taquillero
Dołączenie: 10 lutego 13:06

Soldado to niezły napastnik, ale na swój sposób :wink:
Zwyczajny snajper, mecz z Levante może zaliczyć raczej do udanych, ale sytuację wypracował mu Feghouli. Valencia to dobry zespół z reguły (wiadomo bogata historia, odwieczna rywalizacja z innymi potęgami La Liga) więc media i opinia publiczna "muszą" kogoś wyróżniać. Tym kimś jest właśnie Roberto, bo liczba jego bramek na koniec sezonu w ostatnich dwóch latach taka mała nie była. Tylko śledzący jego karierę wiedzą, że najwięcej wbija ligowym czerwonym latarniom albo kiedy wszystko jest już przesądzone. Usprawiedliwiać go? Absolutnie. Jak to nie dostaje podań? A sam nie potrafi sobie wypracować okazji? W takim razie nie jest świetnym napastnikiem. Villa dostawał jakąkolwiek piłkę będąc 25 metrów od bramki i potrafił ją podać, dograć i strzelić. Drugiego takiego napastnika jak David na świecie nie ma, co nie zmienia faktu że Soldado nawet w połowie nam go nie zastępuje.

PostWysłany: 9 marca 18:51 
El Crack del Equipo

Jak dla mnie bramka sezonu z Levante. Kiedyś taki tytuł otrzymała bramka Villii. Fakt,że może i Soldado pakuje bramki słabszym zespołom,ale przynajmniej to robi. Został naszym najlepszym strzelcem od kilkudziesięciu lat i nie można temu zaprzeczyć. Technicznie jest nienaganny szkoda,że jednak nie jest wystarczająco szybki jak choćby Gameiro,którego mamy na celowniku. Jego gra przypomina mi grę Davida Villi. Pytanie sprzedać czy nie. W tym momenci za 20 lub więcej mln nie namyślałbym się ani chwili,nie ma co wybrzydzać,a napastników takich jak on jest wielu i pewnie więcej będą z siebie dawać. Darzę Roberto wielką sympatią i jestem szczęśliwy,że gra u nas,ale wymagam od kapitana więcej walki i zaangażowania oraz wzięcia ciężaru gry na siebie,co już długo powtarzam. Żaden z kapitanów nam tego nie daję. Pamiętam jak Kily Gonzales podrywał tłumy do dopingu,tutaj tego nie widzę. Soldado daj z siebie więcej albo odejdź,dla dobra drużyny.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość